Lietuvos oro uostuose startuoja verslo partnerysčių platforma: ieškos originalių verslo idėjų

Lietuvos oro uostuose startuoja verslo partnerysčių platforma: ieškos originalių verslo idėjų

Lietuvos oro uostai tęsia neaviacinių paslaugų plėtrą ir pristato elektroninę verslo partnerysčių platformą pavadinimu „Verslodromas“, kurioje centralizuotai ir aiškiai pristatoma visa reikalinga informacija, skirta ieškantiems galimybių pradėti verslą šalies oro uostų valdomose teritorijose ar pastatuose. Anot Lietuvos oro uostų atstovų, platformoje verslai gali rinktis nuomai iš daugiau nei 80 tūkst. kvadratinių metrų esamų plotų tiek patalpų viduje, tiek greta oro uostų.

Specialiame polapyje pateikiama visa informacija apie Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose potencialius nuomai plotus, apimančius automobilių stovėjimo aikšteles, patalpas oro uostų terminaluose, sandėliuose bei kitus objektus. Taip pat pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Polapyje taip pat galima užpildyti idėjos registracijos formą ir sulaukti operatyvios oro uostų specialistų konsultacijos su nuomos objektais ir veikla susijusiais dažniausiai užduodamais klausimais.

Specialų projekto polapį verslo atstovai gali rasti čia https://www.ltou.lt/verslodromas 

„Šio projekto tikslas yra pakviesti verslus bendradarbiauti srityse, kurios nebūtinai susiję su keleivių aptarnavimu. Lietuvos oro uostai valdo daug įvairios paskirties infrastruktūros, kuri gali būti panaudota alternatyviai veiklai, ypač šiuo laikotarpiu kai oro uostu veiklos apimtys yra ženkliai sumažėjusios. Esami atviri visoms idėjoms – nuo aikštelių nuomos vairavimo mokykloms ar statybinės technikos saugojimui iki masinių renginių organizavimo po atviru dangumi ateityje. Vertinat pateiktus pasiūlymus, pirmumas bus teikiamas naujoms, oro uostuose dar neįgyvendintoms, idėjoms, todėl iš verslininkų tikimės kūrybiškumo ir nestandartinio požiūrio. Iš savo pusės pažadame konsultacijas dėl įgyvendinimo galimybių techninę pagalbą ir aišku palankią partneriui kainodarą plotų nuomai“, – sako J. Stepšys. 

Jis atkreipia dėmesį, kad idėjos dėl tradicinių paslaugų, tokių kaip automobilių stovėjimo paslaugos ar automobilių nuoma, kurios oro uostuose teikiamos seniai, nebus vertinamos. Nuomojamų objektų subnuoma taip pat negalima. Be to, pabrėžiama, verslas oro uostų aplinkoje galės įgyvendinti tik tas idėjas, kurios nekelia rizikos skrydžių saugai ir aviacijos saugumui.

Įkvepiančios sėkmės istorijos

Lietuvos oro uostų ir originalias idėjas siūlančių verslų partnerystė jau turi sėkmingų pavyzdžių. Pirmojo karantino metu daug visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio sulaukė „Kino pavasario“ įgyvendintas autokino projektas „Aerokinas“. Iš viso Vilniaus oro uosto perone rodyti filmų seansai sulaukė beveik 18 tūkst. žiūrovų. Projekto sėkmė plačiai nuskambėjo ne tik vietos, bet ir užsienio žiniasklaidoje.

Dar vienas sėkmingos partnerystės pavyzdys – „Amres Art“ potyrių erdvė, į kurią keliautojai mielai užsuka laukdami savojo skrydžio. Ši erdvė tapo mėgstamu keleivių lankymosi objektu ir tuo pačiu padidino prekės ženklo žinomumą.

Nemažai projektų įgyvendinta bendradarbiaujant kartu su kino studijomis, reklamos agentūromis, panaudojant oro uosto infrastruktūrą kino filmų ir reklamų filmavimui.

„Šie pavyzdžiai yra keli iš daugelio sėkmingai įgyvendintų verslo partnerystės projektų. Tikime, kad galbūt jie įkvėps ir paskatins kitus verslus, kurie apie bendradarbiavimo galimybes iki šiol nebuvo susimąstę. Norime akcentuoti, jog ne vien galime pasiūlyti patrauklias sąlygas rinkoje, bet kartu esame lankstūs ir atviri įvairaus pobūdžio iniciatyvoms“, – apibendrina J. Stepšys.

Apie Lietuvos oro uostus  

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių. 

Daugiau naujienų apie Lietuvos oro uostus rasite adresu: https://www.ltou.lt/lt/ziniasklaidai  

Pranešimą paskelbė: Stanislavas Likas, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Monterey Wedge Womens Black 42,5
 
LORENZO 62-160-32 Black 38
 
Happy Socks Hamburger Multi 9000 36-40
 
Crocs™ Literide Modform Lace Mens Navy/White 47,5
 
ZAXY Talk Sandal Platform 17608 Nude 39

Rekomenduojame

M. Skuodis: Lietuva palaiko Lenkijos siekį Via Carpatia maršrutą įtraukti į transeuropinį transporto tinklą

M. Skuodis: Lietuva palaiko Lenkijos siekį Via Carpatia maršrutą įtraukti į transeuropinį transporto tinklą

Lietuva remia Lenkijos ir kitų Via Carpatia šalių siekį visą Via Carpatia maršrutą, kurio dalis yra ir Lietuvoje, prie rytinės Lenkijos dalies, į pietus nuo „Via Baltica“,  įtraukti į Transeuropinį transporto tinklą (TEN-T) tinklą. Tai padėtų geriau išvystyti infrastruktūrą, atvertų naujas galimybes transporto srautų augimui. Tai Lietuvos susisiekimo ministras Marius Skuodis pareiškė šeštadienį dalyvaudamas nuotolinėje […]

Lietuvos paštas įspėja: beveik trečdalis siuntų iš užsienio atkeliauja su netinkamai nurodytais adresais

Lietuvos paštas įspėja: beveik trečdalis siuntų iš užsienio atkeliauja su netinkamai nurodytais adresais

Kasmet Lietuvą pasiekia milijonai siuntų iš užsienio, tačiau apie 30 proc. jų atkeliauja su netinkamai nurodytu gavėjo adresu – pavyzdžiui,  jis būna nepilnas, nurodyta neegzistuojanti gatvė ir pan. Dažniausiai tokie atvejai pasitaiko su siuntomis iš Kinijos – būtent iš šios šalies siuntų į Lietuvą atkeliauja daugiausiai. Remiantis Lietuvos pašto duomenimis, praėjusiais metais į Lietuvą iš […]

„Capitalica“ plėtos virš 100 mln. eurų dydžio žaliąjį logistikos NT fondą

„Capitalica“ plėtos virš 100 mln. eurų dydžio žaliąjį logistikos NT fondą

SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ steigia pirmąjį Baltijos šalyse logistikos nekilnojamojo turto (NT) fondą. Lietuvos bankas suteikė veiklos licenciją uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtam investiciniam fondui „Capitalica Green Logistics Fund“, kuris investuos į jau pastatytus žaliosios koncepcijos logistikos centrus, esančius prie didžiųjų miestų bei pagrindinių transporto magistralių visame Baltijos regione. Steigiamo fondo […]

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas: būtina sparčiau gerinti tolimųjų reisų vairuotojų darbo sąlygas

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas: būtina sparčiau gerinti tolimųjų reisų vairuotojų darbo sąlygas

2021 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai    Komitetas vykdo tęstinę parlamentinę kontrolę dėl kelių transporto vairuotojų darbo sąlygų ir socialinių garantijų. Seimas dar 2019 m. priėmė rezoliuciją „Dėl tolimųjų reisų vairuotojų socialinės padėties gerinimo“ – žengiami pirmieji žingsniai šio sektoriaus skaidrumui užtikrinti. Tačiau profesinių sąjungų atstovai tebevardija kylančias problemas tarp šio sektoriaus darbuotojų ir […]