Lietuvos oro uostuose darbą pradėjo nauja finansų departamento vadovė

1

Lietuvos oro uostuose darbą pradėjo nauja finansų departamento vadovė

Nuo šios savaitės pradžios Lietuvos oro uostų finansų departamento vadovės pareigas pradėjo eiti daugiau kaip 21-erių metų patirtį finansų valdymo srityje sukaupusi Ramutė Ribinskienė.

Nuo 2019 metų lapkričio finansų vadovo pareigas laikinai ėjo Laura Joffė, Lietuvos oro uostų vykdomoji direktorė.

Pasak Lietuvos oro uostų vadovo Mariaus Gelžinio, naujosios Finansų departamento vadovės R. Ribinskienės plačios kompetencijos reikšmingai prisidės prie ilgalaikės įmonės plėtros.

„Įmonė žengia į ypatingai svarbų trijų metų laikotarpį, kai bus įgyvendinti didžiuliai rekonstrukcijų projektai visuose trijuose Lietuvos oro uostuose. Tikiu, kad R. Ribinskienės ilgametė patirtis ne tik padės efektyviai suvaldyti finansinius srautus, bet ir peržiūrėti strategiją bei užtikrinti svarbių projektų finansavimą. ”, – komentuoja M. Gelžinis.

Finansų departamento vadovė R. Ribinskienė teigia, kad pirmieji tikslai yra kuo greičiau įsitraukti į organizacijos veiklą ir imtis veiksmingų strateginių žingsnių, padėsiančių dar geriau valdyti Lietuvos oro uostų finansinius procesus.

„Vienas pagrindinių mano tikslų yra kuo greičiau įsitraukti priimant strateginius sprendimus, aktyviai ir paprastai bendradarbiauti organizacijos viduje. Ypatingą dėmesį skirsiu komandos formavimui, finansų valdymo procesų efektyvumo didinimui ir skaitmenizavimui”, – pabrėžia R. Ribinskienė.

Lietuvos oro uostų profesionalų gretas papildžiusi R. Ribinskienė nuo 2010 metų sausio mėnesio buvo akcinės bendrovės Vakarų skirstomieji tinklai (VST) finansų tarnybos direktore, o, susijungus Rytų skirstomiesiems tinklams (RST) ir VST į Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorių „Lesto”, iki 2013 metų spalio mėnesio ėjo finansų ir administravimo tarnybos direktorės pareigas.

Taip pat R. Ribinskienė nuo 2016 metų vasario mėnesio iki 2019 metų rugsėjo mėnesio ėjo finansų departamento direktorės pareigas bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai”.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių. Šio žiemos sezono metu iš Lietuvos oro uostų 15 aviakompanijų tiesiogiai skraidina 76 reguliariosiomis kryptimis į 51 miestą 26 šalyse.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
LORENZO 62-160-18 Black 38
 
Crocs™ Classic Slide 206121 Digital Aqua 42,5
 
REIMA Karikko 520242B Navy 122
 
REIMA Vesi Denim Blue 6552 116
 
REIMA Vantti Neon Pink 128

Rekomenduojame

5 situacijos, kai reikia kviestis automobilio spynų meistrą

5 situacijos, kai reikia kviestis automobilio spynų meistrą

Visiems kada nors yra tekę atsidurti situacijoje, kuomet labai skubame ir niekaip negalime rasti automobilio raktų. Tai gali sukelti didelį stresą, o raktų radimas sukelia euforiją. Tačiau ką daryti, jei tų raktų taip ir nepavyksta rasti? Tenka kviesti automobilių spynų atrakinimo specialistą. Tačiau avarinis automobilio atrakinimas reikalingas ne vien dėl pamestų raktų. Pažvelkime į keletą […]

Ant kelių likusi druska naktimis vilioja stirnas ir briedžius

Ant kelių likusi druska naktimis vilioja stirnas ir briedžius

Priemonės, kuriomis barstomi keliai, vilioja stirnas ir briedžius, ir tai savo ruožtu gali tapti rimtų eismo nelaimių priežastimi.  Druską laižo atsiklaupę ant kelio Gamtininkas Selemonas Paltanavičius sako, kad druska – svarbi laukinių gyvūnų mitybos sudėtinė dalis, kuri gali traukti juos išeiti į kelius. Be to, nutirpus storai sniego dangai žvėrys darosi drąsesni, ir jie traukia […]

Krovinių vežėjai ir saugotojai mokesčių sumokėjo daugiau

Krovinių vežėjai ir saugotojai mokesčių sumokėjo daugiau

Transporto ir saugojimo įmonės pernai iš viso sumokėjo per 697 mln. eurų įvairių mokesčių ir tapo trečiu didžiausiu mokesčių mokėtoju pagal ekonominės veiklos sektorius. Pasak Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso (TTLA) generalinio sekretoriaus Povilo Drižo, pagal sumokėtus mokesčius krovinių vežėjai ir saugotojai reikšmingai prisideda prie valstybės biudžeto teigiamo balanso. „Žvelgiant į statistinius duomenis, per pastaruosius […]

M. Skuodis: Lietuva palaiko Lenkijos siekį Via Carpatia maršrutą įtraukti į transeuropinį transporto tinklą

M. Skuodis: Lietuva palaiko Lenkijos siekį Via Carpatia maršrutą įtraukti į transeuropinį transporto tinklą

Lietuva remia Lenkijos ir kitų Via Carpatia šalių siekį visą Via Carpatia maršrutą, kurio dalis yra ir Lietuvoje, prie rytinės Lenkijos dalies, į pietus nuo „Via Baltica“,  įtraukti į Transeuropinį transporto tinklą (TEN-T) tinklą. Tai padėtų geriau išvystyti infrastruktūrą, atvertų naujas galimybes transporto srautų augimui. Tai Lietuvos susisiekimo ministras Marius Skuodis pareiškė šeštadienį dalyvaudamas nuotolinėje […]