Lietuvos oro uostuose darbą pradėjo nauja finansų departamento vadovė

1

Lietuvos oro uostuose darbą pradėjo nauja finansų departamento vadovė

Nuo šios savaitės pradžios Lietuvos oro uostų finansų departamento vadovės pareigas pradėjo eiti daugiau kaip 21-erių metų patirtį finansų valdymo srityje sukaupusi Ramutė Ribinskienė.

Nuo 2019 metų lapkričio finansų vadovo pareigas laikinai ėjo Laura Joffė, Lietuvos oro uostų vykdomoji direktorė.

Pasak Lietuvos oro uostų vadovo Mariaus Gelžinio, naujosios Finansų departamento vadovės R. Ribinskienės plačios kompetencijos reikšmingai prisidės prie ilgalaikės įmonės plėtros.

„Įmonė žengia į ypatingai svarbų trijų metų laikotarpį, kai bus įgyvendinti didžiuliai rekonstrukcijų projektai visuose trijuose Lietuvos oro uostuose. Tikiu, kad R. Ribinskienės ilgametė patirtis ne tik padės efektyviai suvaldyti finansinius srautus, bet ir peržiūrėti strategiją bei užtikrinti svarbių projektų finansavimą. ”, – komentuoja M. Gelžinis.

Finansų departamento vadovė R. Ribinskienė teigia, kad pirmieji tikslai yra kuo greičiau įsitraukti į organizacijos veiklą ir imtis veiksmingų strateginių žingsnių, padėsiančių dar geriau valdyti Lietuvos oro uostų finansinius procesus.

„Vienas pagrindinių mano tikslų yra kuo greičiau įsitraukti priimant strateginius sprendimus, aktyviai ir paprastai bendradarbiauti organizacijos viduje. Ypatingą dėmesį skirsiu komandos formavimui, finansų valdymo procesų efektyvumo didinimui ir skaitmenizavimui”, – pabrėžia R. Ribinskienė.

Lietuvos oro uostų profesionalų gretas papildžiusi R. Ribinskienė nuo 2010 metų sausio mėnesio buvo akcinės bendrovės Vakarų skirstomieji tinklai (VST) finansų tarnybos direktore, o, susijungus Rytų skirstomiesiems tinklams (RST) ir VST į Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorių „Lesto”, iki 2013 metų spalio mėnesio ėjo finansų ir administravimo tarnybos direktorės pareigas.

Taip pat R. Ribinskienė nuo 2016 metų vasario mėnesio iki 2019 metų rugsėjo mėnesio ėjo finansų departamento direktorės pareigas bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai”.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių. Šio žiemos sezono metu iš Lietuvos oro uostų 15 aviakompanijų tiesiogiai skraidina 76 reguliariosiomis kryptimis į 51 miestą 26 šalyse.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38
 
AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS
 
BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25
 
K.therapy Active Prevention Shampoo Šampūnas nuo plaukų slinkimo, 1000 ml
 
Crocs™ Athens II Black/Smoke 36,5

Rekomenduojame

Išorinės reklamos prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengtos tik už kelio apsaugos zonos ribų

Išorinės reklamos prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengtos tik už kelio apsaugos zonos ribų

Išorinė reklama prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengta tik už kelio apsaugos zonos ribų. Norint už kelio apsaugos zonos ribų įrengti reklamą, privaloma derinti veiksmus su sklypų savininkais. Leidimų tokio tipo reklamos įrengimui VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija neišduoda. „Kelio apsaugos zonoje įrengti lauko reklamos stendus visų pirma yra nelegalu. Tačiau svarbiausias aspektas – […]

„Rail Baltica“ kelionę iš Vilniaus į Kauną sutrumpins iki 38 minučių

„Rail Baltica“ kelionę iš Vilniaus į Kauną sutrumpins iki 38 minučių

Kelionės tarp Vilniaus ir Kauno truks vos 38 minutes, Varšuvą, Rygą ir Taliną traukiniu pasieksime greičiau nei lėktuvu, o Vilniaus oro uostas bus lengvai pasiekiamas Lenkijos ir Latvijos gyventojams. Tai tik kelios pagrindinės naudos gyventojams ir verslui, įrengus projekto „Rail Baltica“ Kaunas–Vilnius jungtį, aptartos nuotoliniame susitikime „Rail Baltica“ Lietuvai: vertė regionams“ su Vilniaus regiono atstovais. […]

Susisiekimo ministerija apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija atsiprašo dėl visuomenėje ažiotažą sukėlusio skaitmeninio radijo projekto, pasiūlius jį įtraukti į Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą (toliau – RRF). Viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė užtikrina, kad ministerijos politinė komanda dės pastangas, kad suinteresuotoms šalims nekiltų jokių abejonių dėl efektyvaus RRF lėšų panaudojimo ir jomis planuojamų finansuoti susisiekimo ministerijos projektų.  „Ministerija skubotai priėmė sprendimą […]

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti, Susisiekimo ministerija informuoja, kad atšaukia balandį paskelbtą įstaigos vadovo konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują. Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas iš jų atitiko keliamus reikalavimus. „Neatsiradus dideliam kandidatų susidomėjimui pirmuoju konkursu, paskelbtu balandžio mėnesį, VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų […]