Lietuvos naftininkų mieste – pirmoji „Circle K“ degalinė

1

Lietuvos naftininkų mieste – pirmoji „Circle K“ degalinė

Viena Lietuvos mažmeninės degalų rinkos lyderių, bendrovė „Circle K Lietuva“ įžengė į Mažeikius ir Lietuvos naftininkų mieste pirmadienį atidarė pirmąją tinklo degalinę, į kurią investavo 2 mln. eurų. Tai yra antra didžiausio formato „Circle K“ degalinė Lietuvoje: panaši kol kas veikia tik Garliavoje netoli Kauno.

„Mūsų kelią nuo žemės sklypo įsigijimo iki momento, kai į degalinę pirmadienį įžengė pirmasis klientas,  skiria net 17 metų. Tai parodo, kiek versle kartais užtrunka planų įgyvendinimas ir geriausių sprendimų paieška. Mums buvo svarbu ateiti į Lietuvos naftininkų sostinę, kuriai pasiūlėme plėtojamo didžiausio formato degalinę“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Tokio tipo degalinėse kaip Mažeikiuose ir Garliavoje, daug dėmesio skiriama ne tik įprastoms paslaugoms bei aukštos kokybės miles degalams, čia taip pat išplėsta karšto maisto, poilsio zona, kad ne tik pravažiuojantieji, bet ir vietos gyventojai galėtų sveikai papusryčiauti ir papietauti.

„Visose tinklo degalinėse laikomės aukštų paslaugų kokybės reikalavimų, o asortimentas varijuoja pagal degalinės klientų poreikius. Tikime savo investicijų Mažeikiuose sėkme, todėl nusprendėme čia įrengti didžiausio formato degalinę, kurioje apsilankiusieji tikrai pastebės didesnę šviežiai pagaminto karšto maisto įvairovę: ras ne tik kavą ar sumuštinius, bet ir rytines košes, sriubas per pietus, platų kitų patiekalų pasirinkimą. Siekiame, kad „Circle K“ taptų populiaria ir mėgstama vieta Mažeikiuose“, – vardija „Circle K Lietuva“ vadovas.

Naujoje degalinėje sukurta 10 darbo vietų.

„Tinklo plėtrą vykdome nuosekliai ir strategiškai. Plėstis šia kryptimi paskatino ne tik strateginė lokacija, transporto srautai tarp Lietuvos ir Latvijos, bet ir noras, kad visų šalies regionų gyventojai galėtų naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis bei kokybiškais degalais“, – teigia S. Mačiukas.

Be Lietuvos „Circle K“ degalinių tinklas veikia dar aštuoniose Europos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Airijoje ir Rusijoje.

Vien į tinklo plėtrą Lietuvoje „Circle K“ šiemet investuoja 10 mln. eurų, šių metų pabaigoje tinklą sudarys 74 visapusio aptarnavimo degalinės ir 12 automatinių degalinių.

Pranešimą paskelbė : Džolita Adomkienė, UAB „Idea Prima“

Kiti skelbimai:
 
ILike Samsung A70
 
TakeMe Smart Magnetic Fix Book Case without clip Xiaomi Redmi Go Black
 
Mocco Tempered Glass Premium 9H Screen ProtectorXiaomi Mi A1 / 5X
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung G965F Galaxy S9 Plus with Gold frame
 
Telone Shine Pocket Slim Flip Case HTC Desire 620 vertical book case White
„MAAS Aviation“ Kauno oro uoste statys orlaivių dažymo angarą

„MAAS Aviation“ Kauno oro uoste statys orlaivių dažymo angarą

Šį spalį Kauno oro uoste pradėtas statyti specializuotas orlaivių dažymo angaras, kuris pradės veiklą 2020 m. pabaigoje. Projektą aukciono būdu išsinuomotame plote vykdys Airijoje registruota kompanija „MAAS Aviation“ – trečioji pagal dydį tokias paslaugas teikianti įmonė pasaulyje. Šis projektas yra orlaivių techninio aptarnavimo (angl. Maintenance, Repair and Overhaul) veiklų plėtros antruose pagal dydį šalies oro […]

  Straipsniai »

Kelių direkcijos Eismo informacijos skyrius jau dirba žiemos režimu

Nepaisydamas momentinio atšilimo, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) Eismo informacijos skyrius (EIS) kaip ir kiekvienų metų spalio mėn. „įjungė“ žiemos režimą, t. y. kaip ir anksčiau EIS operatoriai dirbs ištisą parą, tačiau skirtingai nei vasarą daugiausia dėmesio skirs kelių būklės stebėsenai ir operatyviam vairuotojų informavimui apie pakitusias eismo sąlygas. Pranešimai apie […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras ragina segėti atšvaitus: šalyje prasidėjo akcija „Būkime matomi ir saugūs kelyje“

Skatinant senjorus ir kitus eismo dalyvius kelyje segėti atšvaitus, šiandien prasideda visą Lietuvą apimsianti socialinė akcija „Būkime matomi ir saugūs kelyje“. Mėnesį truksiančios akcijos metu senjorams Lietuvos pašto skyriuose bus nemokamai dalijami atšvaitai, o tiems, kurie gyvena atokiau, atšvaitus pristatys mobilūs laiškininkai. Pirmuosius atšvaitus Molėtų pašto skyriuje šiandien įteikė susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius. „Prasidėjus tamsiajam […]

  Straipsniai »

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimas: „Mobilusis laiškininkas rajonuose – reforma, kuri stringa“

2019 m. spalio 17 d. pranešimas žiniasklaidai Opozicinė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija po diskusijos su valstybės valdomos AB „Lietuvos paštas“ vadovybe konstatavo, kad dėl gyventojų mažėjimo regionuose įgyvendinama pašto skyrių reforma, realybėje ir vadovų prezentacijose skiriasi kaip diena ir naktis. Šimtais nepatenkintų rinkėjų laiškais ir peticijomis „bombarduojami“ parlamentarai teigia, kad tradicinių paštų vertimas mobiliaisiais laiškininkais […]

  Straipsniai »