Lietuvos naftininkų mieste – pirmoji „Circle K“ degalinė

1

Lietuvos naftininkų mieste – pirmoji „Circle K“ degalinė

Viena Lietuvos mažmeninės degalų rinkos lyderių, bendrovė „Circle K Lietuva“ įžengė į Mažeikius ir Lietuvos naftininkų mieste pirmadienį atidarė pirmąją tinklo degalinę, į kurią investavo 2 mln. eurų. Tai yra antra didžiausio formato „Circle K“ degalinė Lietuvoje: panaši kol kas veikia tik Garliavoje netoli Kauno.

„Mūsų kelią nuo žemės sklypo įsigijimo iki momento, kai į degalinę pirmadienį įžengė pirmasis klientas,  skiria net 17 metų. Tai parodo, kiek versle kartais užtrunka planų įgyvendinimas ir geriausių sprendimų paieška. Mums buvo svarbu ateiti į Lietuvos naftininkų sostinę, kuriai pasiūlėme plėtojamo didžiausio formato degalinę“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Tokio tipo degalinėse kaip Mažeikiuose ir Garliavoje, daug dėmesio skiriama ne tik įprastoms paslaugoms bei aukštos kokybės miles degalams, čia taip pat išplėsta karšto maisto, poilsio zona, kad ne tik pravažiuojantieji, bet ir vietos gyventojai galėtų sveikai papusryčiauti ir papietauti.

„Visose tinklo degalinėse laikomės aukštų paslaugų kokybės reikalavimų, o asortimentas varijuoja pagal degalinės klientų poreikius. Tikime savo investicijų Mažeikiuose sėkme, todėl nusprendėme čia įrengti didžiausio formato degalinę, kurioje apsilankiusieji tikrai pastebės didesnę šviežiai pagaminto karšto maisto įvairovę: ras ne tik kavą ar sumuštinius, bet ir rytines košes, sriubas per pietus, platų kitų patiekalų pasirinkimą. Siekiame, kad „Circle K“ taptų populiaria ir mėgstama vieta Mažeikiuose“, – vardija „Circle K Lietuva“ vadovas.

Naujoje degalinėje sukurta 10 darbo vietų.

„Tinklo plėtrą vykdome nuosekliai ir strategiškai. Plėstis šia kryptimi paskatino ne tik strateginė lokacija, transporto srautai tarp Lietuvos ir Latvijos, bet ir noras, kad visų šalies regionų gyventojai galėtų naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis bei kokybiškais degalais“, – teigia S. Mačiukas.

Be Lietuvos „Circle K“ degalinių tinklas veikia dar aštuoniose Europos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Airijoje ir Rusijoje.

Vien į tinklo plėtrą Lietuvoje „Circle K“ šiemet investuoja 10 mln. eurų, šių metų pabaigoje tinklą sudarys 74 visapusio aptarnavimo degalinės ir 12 automatinių degalinių.

Pranešimą paskelbė : Džolita Adomkienė, UAB „Idea Prima“

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu papildomai skirta 9,3 mln. eurų kelių, vedančių į lankytinas ir rekreacines vietoves remontui. Šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.  „Netrukus bus remontuojama ir restauruojama dar daugiau kelių, vedančių į mūsų šalies lankytinas bei kurortines vietoves. Manau, kad turėdami galimybę keliauti […]

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo […]

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

Dinamiškasis keturių durų „fastback“ bus ne tik atnaujintas, bet ir siūlomas nauju „shooting brake“ kėbulu Naujomis jėgainėmis, išmaniomis komforto ir vairuotojo pagalbos sistemomis iš esmės atnaujinta modelių gama „Volkswagen“ jau pristatė pirmuosius naujojo „Arteon“ vaizdus. Kartu su iki šiol gamintu „Gran Turismo“ modeliu pasirodys ir naujasis „Shooting Brake“ variantas. „Naujasis „Arteon Shooting Brake“ leido mums […]

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remontas ir tuo pačiu pirmasis Islandijos plento tvarkymo etapas. Darbai šiame etape vyko nuo Kleboniškio tilto iki Sargėnų sankryžos – ruožas yra išplatintas iki 10 eismo juostų, papildomai įrengtos greitėjimo ir lėtėjimo juostos, taip pat įrengta atraminė siena, daugiau nei 1 km ilgio […]