Lietuvos naftininkų mieste – pirmoji „Circle K“ degalinė

1

Lietuvos naftininkų mieste – pirmoji „Circle K“ degalinė

Viena Lietuvos mažmeninės degalų rinkos lyderių, bendrovė „Circle K Lietuva“ įžengė į Mažeikius ir Lietuvos naftininkų mieste pirmadienį atidarė pirmąją tinklo degalinę, į kurią investavo 2 mln. eurų. Tai yra antra didžiausio formato „Circle K“ degalinė Lietuvoje: panaši kol kas veikia tik Garliavoje netoli Kauno.

„Mūsų kelią nuo žemės sklypo įsigijimo iki momento, kai į degalinę pirmadienį įžengė pirmasis klientas,  skiria net 17 metų. Tai parodo, kiek versle kartais užtrunka planų įgyvendinimas ir geriausių sprendimų paieška. Mums buvo svarbu ateiti į Lietuvos naftininkų sostinę, kuriai pasiūlėme plėtojamo didžiausio formato degalinę“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Tokio tipo degalinėse kaip Mažeikiuose ir Garliavoje, daug dėmesio skiriama ne tik įprastoms paslaugoms bei aukštos kokybės miles degalams, čia taip pat išplėsta karšto maisto, poilsio zona, kad ne tik pravažiuojantieji, bet ir vietos gyventojai galėtų sveikai papusryčiauti ir papietauti.

„Visose tinklo degalinėse laikomės aukštų paslaugų kokybės reikalavimų, o asortimentas varijuoja pagal degalinės klientų poreikius. Tikime savo investicijų Mažeikiuose sėkme, todėl nusprendėme čia įrengti didžiausio formato degalinę, kurioje apsilankiusieji tikrai pastebės didesnę šviežiai pagaminto karšto maisto įvairovę: ras ne tik kavą ar sumuštinius, bet ir rytines košes, sriubas per pietus, platų kitų patiekalų pasirinkimą. Siekiame, kad „Circle K“ taptų populiaria ir mėgstama vieta Mažeikiuose“, – vardija „Circle K Lietuva“ vadovas.

Naujoje degalinėje sukurta 10 darbo vietų.

„Tinklo plėtrą vykdome nuosekliai ir strategiškai. Plėstis šia kryptimi paskatino ne tik strateginė lokacija, transporto srautai tarp Lietuvos ir Latvijos, bet ir noras, kad visų šalies regionų gyventojai galėtų naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis bei kokybiškais degalais“, – teigia S. Mačiukas.

Be Lietuvos „Circle K“ degalinių tinklas veikia dar aštuoniose Europos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Airijoje ir Rusijoje.

Vien į tinklo plėtrą Lietuvoje „Circle K“ šiemet investuoja 10 mln. eurų, šių metų pabaigoje tinklą sudarys 74 visapusio aptarnavimo degalinės ir 12 automatinių degalinių.

Pranešimą paskelbė : Džolita Adomkienė, UAB „Idea Prima“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »