Lietuvoje pradeda veikti „BMW Charging“ programa – palankesni įkrovimo tarifai elektra varomų automobilių savininkams

1

Lietuvoje pradeda veikti „BMW Charging“ programa – palankesni įkrovimo tarifai elektra varomų automobilių savininkams

Oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ praneša, kad mūsų šalyje pradeda veikti „BMW Charging“ paslauga. „BMW Charging“ kortelę turintys vairuotojai galės palankesniais tarifais įkrauti savo elektromobilio ir įkraunamo hibrido baterija „Ionity“ ir kitų partneriaujančių tiekėjų įkrovimo stotelėse.

 

„BMW grupė yra įsipareigojusi skatinti elektrinį mobilumą ir didinti transporto sektoriaus tvarumą. „BMW Charging“ paslaugos plėtra į Lietuvą yra vienas iš žingsnių, kuriuo siekiama gerinti įkrovimo infrastruktūrą ir taip skatinti Lietuvos autoparko elektrifikaciją. „BMW Charging“ kortelė suteiks vairuotojams prieigą prie daugiau kaip 450 tūkst. įkrovimo taškų visame pasaulyje, iš kurių 160 tūkst. – Europoje. Juose vairuotojai, priklausomai nuo pasirinkto plano, galės įkrauti automobilio bateriją palankesnėmis kainomis“, – sako BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

„BMW Charging“ paslauga apima galimybę krautis ne tik „Ionity“ stotelių tinkle, bet ir kituose įkrovimo stotelių tinkluose, kurie yra sudarę susitarimus su „BMW Charging“. Visos stotelės yra pažymėtos BMW navigacijos sistemoje, interneto tinklalapyje ir BMW programėlėje, kad vairuotojai galėtų lengviau susiplanuoti maršrutą ir pasirinkti geriausią vietą automobilio baterijai įkrauti.

  1. Daujotas pripažįsta, kad Lietuvoje „BMW Charging“ tinklas nėra platus – įkrovimo taškų yra vos keletas, šalia pagrindinių šalies kelių, tačiau koncernas yra suinteresuotas tinklą plėsti.

„Siekėme kuo anksčiau įjungti šią paslaugą Lietuvoje, kad augant tinklui jau turėtume veikiantį vartotojui patogų sprendimą. Be to, jau dabar yra vairuotojų, kuriems ši paslauga aktuali Lietuvoje. O keliaujant elektromobiliu po Europą galima dar labiau pajusti „BMW Charging“ paslaugos privalumus“, – aiškino M. Daujotas.

„BMW Charging“ paslaugos veikimas paprastas. Užsiregistravęs vairuotojas gauna paslaugos kortelę ir gali pasirinkti kelis planus. Su „Active“ planu vairuotojas moka bazinį 4,99 Eur/mėn. mokestį, tačiau už tai naudojasi fiksuotais tarifais bet kurioje „BMW Charging“ paslaugos stotelėje Lietuvoje. Kraunant AC būdu kWh kaina siekia 0,25 Eur, DC įkrovimo – 0,35 Eur, o iki 350 kW galią siūlančiuose „Ionity“ įkrovimo vietose – 0,79 Eur/kWh.

Antras galimas planas – „Flexi“, be jokio abonentinio mokesčio, tačiau krovimo kaina nėra fiksuota ir priklauso nuo konkrečios stotelės operatoriaus.

Vairuotojai taip pat gali užsisakyti „Ionity Plus“ priedą prie plano, kuris už 13 Eur/mėn. sumą leidžia didelės galios įkrovimo (HPC) taškuose už energiją mokėti fiksuotą, vos 0,29 Eur/kWh mokestį. Sekti savo išlaidas, matyti ataskaitas „BMW Charging“ kortelės turėtojas galės patogiai programėlėje ar interneto puslapyje.

„Krasta Auto“ teigia, kad visiems pirkėjams, Lietuvoje įsigyjantiems naują BMW elektromobilį arba įkraunamą hibridą, „BMW Charging“ planas „Active” bus nemokamai suteikiamas 12 mėnesio laikotarpiui.

Pranešimą paskelbė: Žilvinas Bružas, Integrity PR

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kokią žinią perduoda griūvantys tiltai Lietuvoje? 

Kokią žinią perduoda griūvantys tiltai Lietuvoje? 

Susisiekimo infrastruktūra, jos sauga ir patikimumas – vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių kiekvienos šalies ekonomikos plėtrą. Įvairių pramonės šakų vystymasis neįsivaizduojamas be kelių ir tiltų infrastruktūros plėtros bei esamų statinių saugaus naudojimo. Didėjantys transporto srautai, jų intensyvumas, svoriai ir kiti parametrai tampa nauju iššūkiu tiek projektuojant, tiek ir eksploatuojant bei prižiūrint transporto infrastruktūros statinius.   Pasak Vilniaus […]


Ieškantiems naudoto automobilio pataria nepasiduoti emocijoms – sukčiai nesnaudžia

Ieškantiems naudoto automobilio pataria nepasiduoti emocijoms – sukčiai nesnaudžia

Išsirinkti naują automobilį nėra lengva, dar sunkiau, kai jis naudotas. Naudotų automobilių pardavėjų teigimu, norimo pirkinio paieškos gali užtrukti ir 3 mėn. – nors naudotų automobilių pasiūla, palyginti su praėjusių metų rudeniu, atsigauna, vis dėlto rinka dar nepasiekė priešpandeminio lygio. Dėl šios priežasties ieškantys naudoto automobilio turi kur kas atidžiau rinktis ir saugotis sukčių kabliuko. […]


Apklausa: 44 proc. vairuotojų erzina keleivio komentarai apie vairavimą, manevravimą ir kelio pasirinkimą

Apklausa: 44 proc. vairuotojų erzina keleivio komentarai apie vairavimą, manevravimą ir kelio pasirinkimą

Remiantis reprezentatyvia vasario mėnesį „Norstat“ atlikta apklausa, beveik pusę (44 proc.) vairuotojų labiausiai erzina keleivio komentarai apie vairavimą, manevravimą ir kelio pasirinkimą. Bendrovės „Moller Auto“ užsakymu atlikta apklausa atskleidė, kad penktadalį (21 proc.) vairuotojų erzina, kai šalia sėdintis keleivis staiga išblaško dėmesį ir tenka atitraukti akis nuo kelio. 7 proc. apklausoje dalyvavusių vairuotojų taip pat […]


Seimas patikslino mažos taršos zonų nustatymo miestuose tvarką

Seimas patikslino mažos taršos zonų nustatymo miestuose tvarką

Seimas pritarė Alternatyviųjų degalų įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-2305(2), patikslindamas, kuriems miestams reikalinga nustatyti ir įgyvendinti mažos taršos zonas. Įstatyme nustatyta, kad mažos taršos zonų nustatymo rekomendacijas tvirtins Susisiekimo ministerija. Taip pat patikslinta, kokiuose miestuose savivaldybių tarybos nustatys ar atnaujins mažos taršos transporto zonas. Tai bus daroma miestuose, turinčiuose kurorto arba kurortinės teritorijos statusą ar […]


Seimas patvirtino pokyčius dėl tarpmiestinio susisiekimo autobusais

Seimas patvirtino pokyčius dėl tarpmiestinio susisiekimo autobusais

2023 m. kovo 23 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienos ● Seimo nuotraukos ● Seimo transliacijos ir vaizdo įrašai)  Seimas priėmė Kelių transporto kodekso pakeitimus, kuriais nutarta Lietuvoje nuo liepos 1 d. įtvirtinti liberalų verslo modelį vežėjams, vežantiems keleivius tarpmiestiniais autobusais. Kodekso pakeitimais siekiama užtikrinti vežėjų konkurenciją ir galimybę naujoms įmonėms netrukdomai ateiti į šių paslaugų […]


Wizz Air pelnė metų oro linijų apdovanojimą

Wizz Air pelnė metų oro linijų apdovanojimą

Wizz Air oro transporto industrijos apdovanojimuose „Air Transport Awards“ įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė. Apdovanojimą per iškilmes, vykusias Monrealyje „Oro transporto simpoziumo 2023” metu, atsiėmė Jozsefas Varadi, Wizz Air grupės vadovas. „Air Transport Awards“ yra tarptautiniai oro transporto pramonės apdovanojimai, kasmet skiriami už išskirtinius pasiekimus aviacijos sektoriaus organizacijoms, bendrovėms ir lyderiams. J. Varadi džiaugėsi […]