Lietuvoje pradeda veikti „BMW Charging“ programa – palankesni įkrovimo tarifai elektra varomų automobilių savininkams

1

Lietuvoje pradeda veikti „BMW Charging“ programa – palankesni įkrovimo tarifai elektra varomų automobilių savininkams

Oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ praneša, kad mūsų šalyje pradeda veikti „BMW Charging“ paslauga. „BMW Charging“ kortelę turintys vairuotojai galės palankesniais tarifais įkrauti savo elektromobilio ir įkraunamo hibrido baterija „Ionity“ ir kitų partneriaujančių tiekėjų įkrovimo stotelėse.

 

„BMW grupė yra įsipareigojusi skatinti elektrinį mobilumą ir didinti transporto sektoriaus tvarumą. „BMW Charging“ paslaugos plėtra į Lietuvą yra vienas iš žingsnių, kuriuo siekiama gerinti įkrovimo infrastruktūrą ir taip skatinti Lietuvos autoparko elektrifikaciją. „BMW Charging“ kortelė suteiks vairuotojams prieigą prie daugiau kaip 450 tūkst. įkrovimo taškų visame pasaulyje, iš kurių 160 tūkst. – Europoje. Juose vairuotojai, priklausomai nuo pasirinkto plano, galės įkrauti automobilio bateriją palankesnėmis kainomis“, – sako BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

„BMW Charging“ paslauga apima galimybę krautis ne tik „Ionity“ stotelių tinkle, bet ir kituose įkrovimo stotelių tinkluose, kurie yra sudarę susitarimus su „BMW Charging“. Visos stotelės yra pažymėtos BMW navigacijos sistemoje, interneto tinklalapyje ir BMW programėlėje, kad vairuotojai galėtų lengviau susiplanuoti maršrutą ir pasirinkti geriausią vietą automobilio baterijai įkrauti.

  1. Daujotas pripažįsta, kad Lietuvoje „BMW Charging“ tinklas nėra platus – įkrovimo taškų yra vos keletas, šalia pagrindinių šalies kelių, tačiau koncernas yra suinteresuotas tinklą plėsti.

„Siekėme kuo anksčiau įjungti šią paslaugą Lietuvoje, kad augant tinklui jau turėtume veikiantį vartotojui patogų sprendimą. Be to, jau dabar yra vairuotojų, kuriems ši paslauga aktuali Lietuvoje. O keliaujant elektromobiliu po Europą galima dar labiau pajusti „BMW Charging“ paslaugos privalumus“, – aiškino M. Daujotas.

„BMW Charging“ paslaugos veikimas paprastas. Užsiregistravęs vairuotojas gauna paslaugos kortelę ir gali pasirinkti kelis planus. Su „Active“ planu vairuotojas moka bazinį 4,99 Eur/mėn. mokestį, tačiau už tai naudojasi fiksuotais tarifais bet kurioje „BMW Charging“ paslaugos stotelėje Lietuvoje. Kraunant AC būdu kWh kaina siekia 0,25 Eur, DC įkrovimo – 0,35 Eur, o iki 350 kW galią siūlančiuose „Ionity“ įkrovimo vietose – 0,79 Eur/kWh.

Antras galimas planas – „Flexi“, be jokio abonentinio mokesčio, tačiau krovimo kaina nėra fiksuota ir priklauso nuo konkrečios stotelės operatoriaus.

Vairuotojai taip pat gali užsisakyti „Ionity Plus“ priedą prie plano, kuris už 13 Eur/mėn. sumą leidžia didelės galios įkrovimo (HPC) taškuose už energiją mokėti fiksuotą, vos 0,29 Eur/kWh mokestį. Sekti savo išlaidas, matyti ataskaitas „BMW Charging“ kortelės turėtojas galės patogiai programėlėje ar interneto puslapyje.

„Krasta Auto“ teigia, kad visiems pirkėjams, Lietuvoje įsigyjantiems naują BMW elektromobilį arba įkraunamą hibridą, „BMW Charging“ planas „Active“ bus nemokamai suteikiamas 12 mėnesio laikotarpiui.

Pranešimą paskelbė: Žilvinas Bružas, Integrity PR

Rekomenduojame

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Projekto tikslas – atnaujinti krovinių gabenimą vandens transportu tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų: Klaipėdos ir Kauno Per Europos investavimo konsultacijų centrą EIB teikia konsultacinę paramą Lietuvos vidaus vandens kelių direkcijai, kad šalies transporto infrastruktūra būtų tvaresnė Europos investicijų bankas (EIB) ir Lietuvos vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) pasirašė konsultavimo paslaugų sutartį, pagal kurią bus teikiama […]

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Nuo birželio 1 d. Lietuvos miestuose galės atsirasti „Dviračių gatvės“ – tokiu nauju kelio ženklu pažymėtos gatvės bus skirtos mišriam dviračių ir automobilių, kitų ne motorinių ir motorinių transporto priemonių eismui. Jose eismo dalyviams galios specialūs Kelių eismo taisyklių reikalavimai, o dviratininkai galės jaustis gerokai laisviau ir saugiau. „Dviračių gatvių atvėrimas – naujas žingsnis skatinant […]

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Šnipiškės toliau atsinaujina – tarp Žalgirio iki Lvivo gatvių šiandien šventiškai atidaryta nauja beveik kilometro ilgio Kernavės gatvė.  Gatvė įrengta rūpinantis, kad ji būtų patogi, saugi, žalia, gyva, kaimyniška, tiesiog – jauki.  „Šnipiškės stiebiasi, priimdamos ir naujus verslus, ir naujus gyventojus, o kartu išlaikydamos autentišką dvasią. Kernavės gatvės vietoje prieš kelerius metus buvo tiesiog išvažinėtas molynas, […]

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Nedaugelis žino, bet šiandien Tarptautinė jūrininkystės organizacija oficialiai mini Tarptautinę moterų jūrininkių dieną. Pasaulinis laivybos sektorius kasmet pažymi reikšmingą moterų vaidmenį jūrų pramonėje ir atkreipia dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduriame norėdami padėti kiekvienai moteriai sėkmingai siekti karjeros jūroje. Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ gegužę taip pat švenčia įvairovės mėnesį, todėl kartu su šia proga […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Moller Baltic Import“, importuojanti „Volkswagen“ keleivinius bei komercinius automobilius Baltijos šalyse ir „Audi“ automobilius Lietuvoje bei Latvijoje, per pirmąjį 2022 metų trečdalį pagerino savo pardavimų rezultatus. Nors rinka susiduria su vis daugiau naujų iššūkių, naujų automobilių gamybos pajėgumai pamažu stabilizuojasi. „Volkswagen“ keleivinių elektromobilių pardavimai Baltijos šalyse išaugo 41 proc. Vienintelis smuktelėjęs segmentas buvo „Volkswagen“ komerciniai […]

Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Siekdama gerinti karinio mobilumo jungtis su Europa, Lietuva parengė projektų sąrašą ir Europos Komisijai (EK) teiks naujas paraiškas dėl dvigubos paskirties – civilinės ir karinės – transporto infrastruktūros projektų finansavimo. Šią galimybę suteikia gegužės 12 d. EK paskelbtas antrasis kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę (CEF). Susisiekimo ir Krašto apsaugos ministerijos […]