Lietuvoje jau galima užsisakyti Volkswagen krosoverį „T–Roc“

Lietuvoje jau galima užsisakyti Volkswagen krosoverį „T–Roc“

Šiandien Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen“ pradeda naujausio krosoverio „T–Roc“ išankstinius pardavimus Lietuvoje. Pirmieji pristatymai šio šiuolaikiško automobilio savininkams numatomi metų pabaigoje.

„Šis visiškai naujas modelis yra mūsų debiutas mažame krosoverių segmente. Komfortiškame ir erdviame „T-Roc“ pakaks vietos jūsų asmenybės atsiskleidimui, o kruopščiai apgalvoti dizaino elementai drauge su nesuskaičiuojama galybe pasirinkimų tik sustiprins šį bendrą įspūdį. Tai yra išskirtinio charakterio automobilis, kurio verta laukti“, – teigia  Ilgvars Ļubka, „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Baltijos šalyse.

Visureigio funkcionalumas, sportiškas kompaktiškumas

„T–Roc“ galima pasirinkti trijų galingumo lygių: 85 kW / 115 AG – automobiliai varomi priekiniais ratais ir turi mechaninę pavarų dėžę, 110 kW / 150 AG – automobilis gali būti varomas priekiniais arba visais ratais, taip pat 7 greičių DSG, 140 kW / 190 AG – automobilis yra varomas visais ratais ir standartiškai turi 7 greičių DSG. Automobilyje yra įdiegtos pažangios pagalbos sistemos („Front Assist“ ir „Lane Assist“), inovatyvios skaitmeninės funkcijos (naujos kartos „Active Info Display“), šeši efektyvūs varikliai (su 140 kW / 190 AG) ir novatoriškas dizainas. Krosoverio vairuotojas pajaus ne tik visureigio funkcionalumą, bet ir sportišką kompaktiškumą.

Drąsus ir ryškus dizainas

Klientas „T–Roc“ automobilį galės dar labiau pritaikyti savo stiliui pasirinkdamas „Style“ arba „Sport“ variantą, kuris gali būti dar labiau patobulintas su „R-Line“ išorinės apdailos paketu. Automobilis gali būti dažomas dviem spalvomis, o „T–Roc“ „Design Line“ interjerą galima sukurti pagal savo skonį, pasirenkant iš kaip niekad didelės spalvų pasiūlos ir suteikiant automobiliui asmeniškumo paryškintomis spalvotomis detalėmis.

Intensyvioms miestų gatvėms ir aktyviam laisvalaikiui užmiestyje

„T-Roc“ galima užsisakyti su naujos kartos ekranu „Active Info Display“ ir iki 8,0 colių dydžio informacine – pramogine sistema. Garso sistemą galima dar labiau pagerinti pasirinkus 300 vatų „Beats“ garso sistemą, specialiai pritaikytą „T-Roc“ interjerui. Visais ratais varomi „T-Roc“ standartiškai turi „4MOTION Active Control“ asistentą, leidžiantį pasirinkti vairavimo profilį. Vairuotojai gali rinktis tarp dviejų bekelės režimų „Off Road“ bei „Off Road individual“ ir dviejų greitkelio profilių „Street“ bei „Snow“.

Į standartinę krosoverio „T–Roc“ įrangą yra įtrauktos aukštųjų technologijų sistemos, tokios kaip „Front Assist“ stebėjimo sistema su miestui pritaikytais avariniais stabdžiais ir pėsčiųjų stebėjimu, automatinė stabdymo sistema ir juostos laikymosi sistema „Lane Assist“. Šiam krosoveriui papildomai galima sukonfigūruoti vienuolika pagalbos sistemų.

Šio automobilio yra konkurencinga kaina – jis kainuos nuo 18 497 EUR.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pastarnokienė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »

Pasirašyta sutartis dėl ilgalaikės Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategijos rengimo

Susisiekimo ministerijos iniciatyva pradedama rengti Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategija, kuria siekiama numatyti optimalias ilgalaikes šalies transporto sektoriaus plėtros kryptis ir prioritetus. Pagal pasirašytą strategijos rengimo sutartį ją numatoma parengti iki kitų metų liepos mėnesį. „Ilgalaikė susisiekimo strategija suteiks pagrindą kryptingai, gerąja užsienio valstybių praktika pagrįstai tolimesnei Lietuvos transporto sektoriaus plėtrai. Tai leis […]

  Straipsniai »
Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – šiandien savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosios įmonės, valdančios dabartinę autobusų stotį, prisijungė prie savivaldybės ir „Lietuvos geležinkelių” planuojamų grandiozinių pokyčių visam Stoties rajonui. „Turime aiškią […]

  Straipsniai »

Gyventojų nuomonė: žalių rodyklių atsisakymas apsunkins eismo sąlygas

Sprendimas Lietuvoje atsisakyti į dešinę leidžiančių sukti žaliųjų rodyklių, kai dega raudonas šviesoforo signalas, sutinkamas skeptiškai. Kas antras šalies vairuotojas laikosi nuomonės, kad tai padidins spūstis ir sulėtins eismą. Reprezentatyvią apklausą atlikusių „Spinter tyrimų“ duomenimis, didesnių spūsčių tikisi 57 proc., o lėtesnio judėjimo – 53 proc. šalies vairuotojų. Atitinkamai geresnį eismo pralaidumą prognozuoja vos 7 […]

  Straipsniai »