Lietuvoje jau galima užsisakyti Volkswagen krosoverį „T–Roc“

Lietuvoje jau galima užsisakyti Volkswagen krosoverį „T–Roc“

Šiandien Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen“ pradeda naujausio krosoverio „T–Roc“ išankstinius pardavimus Lietuvoje. Pirmieji pristatymai šio šiuolaikiško automobilio savininkams numatomi metų pabaigoje.

„Šis visiškai naujas modelis yra mūsų debiutas mažame krosoverių segmente. Komfortiškame ir erdviame „T-Roc“ pakaks vietos jūsų asmenybės atsiskleidimui, o kruopščiai apgalvoti dizaino elementai drauge su nesuskaičiuojama galybe pasirinkimų tik sustiprins šį bendrą įspūdį. Tai yra išskirtinio charakterio automobilis, kurio verta laukti“, – teigia  Ilgvars Ļubka, „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Baltijos šalyse.

Visureigio funkcionalumas, sportiškas kompaktiškumas

„T–Roc“ galima pasirinkti trijų galingumo lygių: 85 kW / 115 AG – automobiliai varomi priekiniais ratais ir turi mechaninę pavarų dėžę, 110 kW / 150 AG – automobilis gali būti varomas priekiniais arba visais ratais, taip pat 7 greičių DSG, 140 kW / 190 AG – automobilis yra varomas visais ratais ir standartiškai turi 7 greičių DSG. Automobilyje yra įdiegtos pažangios pagalbos sistemos („Front Assist“ ir „Lane Assist“), inovatyvios skaitmeninės funkcijos (naujos kartos „Active Info Display“), šeši efektyvūs varikliai (su 140 kW / 190 AG) ir novatoriškas dizainas. Krosoverio vairuotojas pajaus ne tik visureigio funkcionalumą, bet ir sportišką kompaktiškumą.

Drąsus ir ryškus dizainas

Klientas „T–Roc“ automobilį galės dar labiau pritaikyti savo stiliui pasirinkdamas „Style“ arba „Sport“ variantą, kuris gali būti dar labiau patobulintas su „R-Line“ išorinės apdailos paketu. Automobilis gali būti dažomas dviem spalvomis, o „T–Roc“ „Design Line“ interjerą galima sukurti pagal savo skonį, pasirenkant iš kaip niekad didelės spalvų pasiūlos ir suteikiant automobiliui asmeniškumo paryškintomis spalvotomis detalėmis.

Intensyvioms miestų gatvėms ir aktyviam laisvalaikiui užmiestyje

„T-Roc“ galima užsisakyti su naujos kartos ekranu „Active Info Display“ ir iki 8,0 colių dydžio informacine – pramogine sistema. Garso sistemą galima dar labiau pagerinti pasirinkus 300 vatų „Beats“ garso sistemą, specialiai pritaikytą „T-Roc“ interjerui. Visais ratais varomi „T-Roc“ standartiškai turi „4MOTION Active Control“ asistentą, leidžiantį pasirinkti vairavimo profilį. Vairuotojai gali rinktis tarp dviejų bekelės režimų „Off Road“ bei „Off Road individual“ ir dviejų greitkelio profilių „Street“ bei „Snow“.

Į standartinę krosoverio „T–Roc“ įrangą yra įtrauktos aukštųjų technologijų sistemos, tokios kaip „Front Assist“ stebėjimo sistema su miestui pritaikytais avariniais stabdžiais ir pėsčiųjų stebėjimu, automatinė stabdymo sistema ir juostos laikymosi sistema „Lane Assist“. Šiam krosoveriui papildomai galima sukonfigūruoti vienuolika pagalbos sistemų.

Šio automobilio yra konkurencinga kaina – jis kainuos nuo 18 497 EUR.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pastarnokienė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Swiftwater Mesh Wave Men's Black/Slate Grey 47,5
 
Crocs™ Classic Boat Shoe Mens Navy/Stucco 45,5
 
For Naturals Curling Cream Garbanų formavimo kremas, 212g
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Black/Black 36,5
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Electric Pink/Almost White 38,5

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »