Liene Lemane paskirta naująja „Stena Line“ Šiaurės Baltijos jūros regiono prekybos direktore

1

Liene Lemane paskirta naująja „Stena Line“ Šiaurės Baltijos jūros regiono prekybos direktore

Nuo 2024 m. birželio 1 d. Liene Lemane pradeda eiti „Stena Line“ Šiaurės Baltijos jūros regiono prekybos direktorės pareigas ir vadovaus nuolatinei „Stena Line“ plėtrai Baltijos jūroje.

Į naująsias pareigas Liene Lemane ateina su didele verslo kompetencija. Baigusi finansų ir banko operacijų studijas, Liene ketverius metus dirbo Latvijos ekonomikos ministerijoje, o 2014 m. prisijungė prie „Stena Line“. Iki 2021 m. ji ėjo įvairias pareigas Šiaurės Baltijos jūroje, todėl turi daug žinių apie regioną, kolegas, klientus ir bendrą verslo dinamiką. 2021 m. ji persikėlė į Geteborgą ir ėmėsi grupės verslo kontrolės vadovės pareigų. Kai 2023 m. gegužę „Stena Line“ įsigijo Ventspilio uosto terminalą, ji grįžo į Latviją ir tapo Ventspilio terminalo generaline direktore, diegdama „Stena Line“ kultūrą, vertybes ir darbo metodus.

Eidama naujas pareigas Liene užtikrins nuolatinę „Stena Line“ plėtrą regione, sutelkdama dėmesį į klientų poreikių tenkinimą, atsparių operacijų užtikrinimą ir bendrovės pozicionavimą konkurencingoje rinkoje.

„Man didelė garbė, kad man suteikta galimybė toliau plėtoti šiuos svarbius maršrutus tarp Švedijos, Vokietijos ir Baltijos šalių. Nekantrauju įsiklausyti į mūsų klientų poreikius ir toliau dirbti tam, kad „Stena Line“ galėtų plėstis ir daugelį metų būti tvirta kompanija, kuri ir toliau jungtų Europą tvariai ateičiai“, – sako Liene Lemane.

Liene Lemane ir toliau eis Ventspilio uosto terminalo generalinės direktorės pareigas. Ji pakeis Johaną Edelmaną (Johan Edelman), kuris savo ruožtu pradės eiti „Stena Line“ Airijos jūros pietų regiono prekybos direktoriaus pareigas.

Apie maršrutą Nynäshamn-Ventspilis:

2012 m. „Stena Line“ įsigijo keltų maršrutą tarp Nynäshamno Švedijoje ir Ventspilio Latvijoje. Nuo to laiko ji daugiau nei dvigubai padidino veiklos apimtis – nuo vieno laivo ir 10 reisų per savaitę iki dabartinio paklausą atitinkančio tvarkaraščio, pagal kurį 2021 m. ir 2022 m. bus naudojami du modernūs laivai ir iki 4 reisų per dieną.

8,5 valandos trunkantis perplaukimas yra greičiausia jūrų jungtis tarp Švedijos ir Baltijos šalių. Šis maršrutas yra populiarus tiek transporto, tiek turizmo srityje ir yra gyvybiškai svarbi tiekimo linija Skandinavijos gamybos ir statybos pramonei.

Apie maršrutą Travemiundė-Liepoja:

Maršrutu tarp Vokietijos Travemiundės ir Latvijos Liepojos keleiviai ir kroviniai gabenami 21,5 val. trukmės reisu kartą per dieną dviem plaukiojančiais laivais. „Stena Line“ valdo Skandinavienkai terminalą Travemiundėje, vieną didžiausių RoRo ir keltų uostų Europoje, o maršrute siūlomi intermodaliniai sprendimai ir sunkiasvorių krovinių gabenimas.

Apie „Stena Line“:

„Stena Line“ yra viena iš pirmaujančių Europos keltų bendrovių, turinti apie 40 laivų ir 20 maršrutų Šiaurės Europoje ir Viduržemio jūroje, kasmet vykdanti 33 300 reisų. „Stena Line“ yra svarbi Europos logistikos tinklo dalis ir kuria naujus intermodalinius krovinių vežimo sprendimus, derindama vežimą geležinkeliais, keliais ir jūra. Be to, „Stena Line“ atlieka svarbų vaidmenį Europos turizmo srityje, vykdydama intensyvią keleivių vežimo veiklą. Bendrovė priklauso šeimai, buvo įkurta 1962 m., o jos pagrindinė būstinė yra Geteborge. Bendrovėje „Stena Line“ dirba 6300 darbuotojų, jos metinė apyvarta siekia 19 mlrd. kronų. 

www.stenaline.com

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Lietuvos įmonės ir toliau perka „Porsche“, tačiau populiarėja ir „Tesla“

Lietuvos įmonės ir toliau perka „Porsche“, tačiau populiarėja ir „Tesla“

Lietuvos įmonės šiuo metu yra įregistravusios daugiau kaip 470 tūkst. automobilių – tokius duomenis rodo „Regitra“. Virš 32 tūkst. iš jų yra elektromobiliai, tačiau didžioji dauguma – net 58,1 proc. (273 tūkst.) – vis dar varomi dyzelinu. Banko „Bigbank“ duomenimis, įmonės naujus automobilius perka vidutiniškai už kiek daugiau nei 42 tūkst. eurų, o naudotus automobilius […]


NASA astronautė VILNIUS TECH studentams: šiame universitete visus jaudina skrydžiai

NASA astronautė VILNIUS TECH studentams: šiame universitete visus jaudina skrydžiai

Gegužę VILNIUS TECH universitetas sulaukė ypatingų svečių – lankėsi buvusi NASA astronautė Heidemarie Stefanyshyn-Piper ir JAV delegacija. Ji skaitė paskaitą Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) studentams ir kosmoso entuziastams apie karjerą inžinerijoje, kosmoso keliones, misijas ir savo patirtis. Heidemarie Stefanyshyn-Piper – amerikiečių inžinierė ir NASA astronautė. Baigusi inžinerijos mokslus, ji įstojo į JAV jūrų pajėgas […]


„Lidl Lietuva“ tęsia plėtrą: atidarytas antrasis logistikos centras šalyje

„Lidl Lietuva“ tęsia plėtrą: atidarytas antrasis logistikos centras šalyje

 Penktadienį Vilniuje duris ir rampas oficialiai atvėrė antrasis šalyje „Lidl Lietuva“ logistikos centras. Inovatyviais ir aplinkai draugiškais sprendimais pasižymintis logistikos centras leis tęsti tinklo plėtrą Lietuvoje, o efektyvus jo darbas – ir toliau užtikrinti pirkėjams geriausią kainos ir kokybės santykį. Netoli Lentvario įsikūrusiame logistikos centre buvo sukurta daugiau nei 200 darbo vietų. Vieno moderniausių Baltijos šalyse logistikos […]


Atskleidė, kiek iš tiesų kainuoja elektromobilio išlaikymas

Atskleidė, kiek iš tiesų kainuoja elektromobilio išlaikymas

Elektromobilius vairuojančių gyventojų išlaidos kelionėms gali būti daugiau negu dvigubai mažesnės nei tradicinių transporto priemonių savininkų. Tad nenuostabu, jog elektrinių automobilių populiarumas pastaraisiais metais Lietuvoje sparčiai auga. Naujausiais valstybės įmonės „Regitra“ duomenimis, šių metų gegužės 1 d. iš viso Lietuvoje buvo įregistruota 13 301 M1 ir N1 klasės elektromobilių, be to, mūsų šalies keliais važinėja […]


„airBaltic“ užtikrintai pasitinka vasarą – balandį keleivių padaugėjo 35 proc.

„airBaltic“ užtikrintai pasitinka vasarą – balandį keleivių padaugėjo 35 proc.

Lietuva. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ vasaros sezoną pradeda stipriai – 2024 m. balandį Lietuvoje pervežė 53 400 keleivių, t. y. 35 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tai antras pagal dydį balandžio mėnesį Lietuvoje pervežtų keleivių skaičius per visą aviakompanijos istoriją. Balandį „airBaltic“ įvykdė 618 skrydžių arba 38 proc. daugiau nei pernai. „Keleivių […]


Verslo centras „Vestum“: judėsime kitaip – kaip ir visas pasaulis

Verslo centras „Vestum“: judėsime kitaip – kaip ir visas pasaulis

Vilniaus vakarinėje dalyje, šalia Buivydiškių tvenkinio, neseniai iškilęs modernus 5 aukštų biurų pastatas „Vestum“ vilioja nuomininkus. Naujasis nekilnojamojo turto objektas vienoje iš pagrindinių Vilniaus miesto sankryžų, kur susikerta Šiaurinė gatvė ir Vakarinis aplinkkelis, pirmiausia domina patogią vietą vertinančius, nuo sostinės spūsčių pavargusius verslo atstovus. Atsižvelgė į mažesnių patalpų poreikį Vilniaus Vakarinėje gatvėje 105 numeriu pažymėtas […]