Krovinius vežantys vairuotojai per Europą gali judėti patogiau

1

Krovinius vežantys vairuotojai per Europą gali judėti patogiau

Per Europos šalis keliaujančiam sunkiajam transportui kelių mokesčių apskaičiavimas ir mokėjimas taps paprastesnis. Europos vežėjai, taupydami savo laiką keliuose ir administravimo kaštus, į savo krovininius automobilius diegia DKV BOX EUROPE aparatą, leidžiantį automobilyje turėti tik vieną kelių mokesčių apskaitos įrenginį bei viena sąskaita sumokėti kelių mokesčius net 6 Europos šalyse. Netrukus šalių skaičius dar padidės.

“Iki šiol  krovininis automobilis turėjo vežiotis daugybę skirtingų aparatų, tinkančių apskaičiuoti kelių mokesčius skirtingose šalyse, arba net mokėti kelių mokestį sustojus prie mokamų kelių užkardų. Dabar pakanka įsidiegti vieną aparatą, kuris nuskaito reikiamą informaciją didelėje dalyje mokamų kelių ir vežėjai gauna tik vieną sąskaitą, kurioje įtraukti skirtingų šalių kelių mokesčiai. Tai smarkiai pagreitina krovinių kelionę ir palengvina mokesčių administravimo darbą bei mokėjimus”, – sakė “DKV Euro Service Baltikum” vadovas Artūras Michejenko.

Anot jo, tvarkant kelių mokesčių apskaitą ir atliekant koordinavimą, dažnai susiduriama su dideliais iššūkiais. Kiekviena šalis turi savo sistemą, mokesčius ir atsiskaitymo būdus, todėl vienoje po Europą važiuojančioje transporto priemonėje turėjo būti sumontuota iki 10 skirtingoms šalims skirtų įrenginių, apskaičiuojančių kelių mokesčius.

A.Michejenko sako, kad transporto įmonei susidarydavo nemažos išlaidos, įsigyjant ir sumontuojant tokį kiekį skirtingų apskaitos aparatų.

Be to, skirtingus kelių mokesčių aparatus aptarnauja skirtingų šalių operatoriai, o tai reiškia, kad atsiradus mokesčius nuskaitančio įrenginio sutrikimams, probleminius klausimus tenka spręsti su skirtingų šalių atstovais.

Iki šiol, priklausomai nuo šalies, kelių mokestį reikėjo mokėti pravažiuojant pro rinkliavų surinkimo postą, vinjete arba naudojantis specialiu aparatu. 

Transporto įmonei pakanka prisijungti prie vienos elektroninės paskyros DKV eReporting, kurioje galima stebėti savo automobilių parko duomenis. Kilus DKV BOX EUROPE aparato sutrikimams, klientams yra skirta visą parą veikianti aptarnavimo linija.

Kelių mokesčių duomenys perkeliami, naudojant hibridines radijo bangų technologijas kelių mokesčiui už transporto priemones apskaičiuoti.

Apie DKV Euro Service

„DKV Euro Service“ yra viena iš pirmaujančių mobilumo paslaugų teikėjų logistikos ir transporto pramonėje, veikianti daugiau nei 85 metus. DKV klientams suteikia galimybę be grynųjų pinigų atsiskaityti už kurą ir paslaugas beveik 80 000 aptarnavimo vietų (nepriklausomai nuo prekės ženklo), apmokėti kelių mokesčius, atlikti PVM grąžinimo ir kitas operacijas.

DKV priklauso DKV MOBILITY SERVICES grupei, kurioje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. 2018 m. grupė uždirbo 8,6 milijardo eurų apyvartą ir veikė 42 šalyse. Šiuo metu daugiau nei 3,7 milijono DKV kortelių ir aparatų naudoja maždaug 200 000 klientų.

2019 m. „DKV CARD“ 15 kartą iš eilės buvo apdovanota geriausiu prekės ženklu degalų ir paslaugų kortelių kategorijoje.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Black L
 
CAMPER Oxyde Foca Dark Brown 37
 
HELLY HANSEN Rigging Coat Men's Black L
 
Crocs™ Classic Lined Clog Navy/Charcoal 36,5
 
REIMA Stemu Denim Blue 29

Rekomenduojame

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Įsigaliojus lokalaus karantino apribojimams, savivaldybė kviečia gyventojus atsakingai planuoti artėjantį Vėlinių savaitgalį, įvertinti savo sveikatos būklę ir rizikas, ypač tai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems įvairių lėtinių susirgimų. Savo ruožtu savivaldybė pasirūpino, kad spalio 31 d. ir lapkričio 1–2 d. dažniau kursuotų viešasis transportas, o Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose pakeitė eismo organizavimą. […]

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Vilniaus valdžia negaili dėmesio ir pinigų dviračių takų statybai. Reikia pagalvoti, kaip efektyviai šią sukurtą susisiekimo infrastruktūrą išnaudoti. Didelių pasiekimų šioje srityje turi Indija ir Vietnamas. Vilniuje automobilių spūsčių mastui artėjant prie Indijos miestų, galima pasinaudoti pastarųjų patirtimi – dviračių taksi kroviniams ir žmonėms pervežti. Indijoje tokiu transportu užsiima žmonės, vadinami „rikšomis“. Žmonių pervežimui jie […]

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Kelyje patyrę eismo nelaimę Lietuvos vairuotojai pirmiausia apie ją praneša ne skubios pagalbos tarnyboms, o sutuoktiniui arba partneriui. Tyrimas parodė, kad beveik trečdalis mūsų šalies vairuotojų po eismo avarijos iškart skambina antrajai pusei ir tik 17 proc. vairuojančių lietuvių iškart renka pagalbos numerį 112. Tokias tendencijas atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu bendrovės „Nielsen“ atlikta reprezentatyvi […]

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

Rudeniui artėjant pabaigos link, Vokietijos gamintoja „BMW Motorrad“ atskleidė būsimojo 2021 m. motociklų sezono naujienas. Kitąmet į gatves išriedės net penki nauji modeliai: šį pavasarį atnaujinto „R 18“ klasikinė versija „BMW R 18 Classic“ ir  atnaujinta „BMW R nineT“ modelių šeima: „R nineT“, „R nineT Pure“, „R nineT Scrambler“ bei „R nineT Urban G/S“.   […]