0.00 €

perkraustymai vilniujeKuo toliau tuo vis daugiau žmonių naudojasi tokiomis paslaugomis, kurios palengvina jų gyvenimus ir išlaisvina nuo nemalonių darbų. Viena iš tokių paslaugų yra pagalba persikraustant iš senojo būsto į naująjį arba įmonių biuro, techninių patalpų ar cechų perkraustymas. Tai itin patogi ir palyginus nebrangi paslauga, nes tinkamo transporto ir darbo jėgos neturintys žmonės, gali vos kelių valandų ar dienų bėgyje pervežti savo daiktus į bet kurią Lietuvos arba pasaulio vietą. Įmonė pasitelkia daugybę priemonių, kad užtikrinti gabenamų daiktų saugumą, tai daiktų surašymas, saugus ir sistemingas supakavimas, specialus transportas. Visgi savo krovinio saugumą gali padidinti ir patys žmonės, jei jį apdraus specialiu krovinio draudimu. Taigi, kad kraustymo paslaugos Vilniuje būtų maksimaliai saugios Jūsų daiktams, galima juos apdrausti krovinių draudimu, kurio pliusus pabandysime įvardinti šiame straipsnyje.

Krovinio draudimas labiausiai reikalingas ir dažniausiai pasiteisina tais atvejais, kai įmonės transportas papuola į autoįvykį. Įvykus autoįvykiui ir esant apgadintiems daiktams, Jūs garantuotai greitu laiku gausite draudimo išmoką už sugadintus daiktus, jei buvote apsidraudę krovinių draudimu. Gali tekti ilgai ieškoti teisybės ir žalos atlyginimo ieškoti iš avarijos kaltininko, jei Jūsų daiktai buvo neapdrausti, tuo tarpu jei Jūsų krovinys buvo apdraustas, draudimo kompanija pirmiausiai išmokės Jums žalos atlyginimo išlaidas, o tuomet jau pati išsiieškos žalą iš avarijos kaltininko.

Jeigu Jūsų krovinys būtų netikėtai pavogtas arba kitokiais būdais apgadintas, taip pat gali praversti draudimas. Perkraustymo įmonė yra suinteresuota ir deda visas pastangas, kad jos klientai po suteiktų paslaugų liktų patenkinti, o krovinys visiškai nepažeistas, tačiau gyvenime pasitaiko įvairiausių atvejų, todėl nelaimingo atsitikimo metu krovinį galėtų apgadinti gamtos stichija, gaisras ar dar kokia nors nelaimė. Būtent dėl tokių galimų likimo išdaigų ir vertėtų apsidrausti savo krovinį prieš jį pergabenant.

Kraustymo paslaugos atliekamos profesionalių darbuotojų, kurie puikiai išmano kaip apsaugoti Jūsų krovinį, kad gabenant jis būtų nepažeistas, o įmonės transportas techniškai tvarkingas ir saugus, todėl nėra jokių šansų, jog Jūsų krovinys galėtų būti apgadintas dėl įmonės kaltės. Dėl šios priežasties vertėtų gerai apsvarstyti krovinio draudimo klausimą, nes žala kroviniui gali būti padaryti tik dėl aplinkos kaltės ir tik dėl visiško atsitiktinumo. Tą patį byloja ir ganėtinai nedidelė draudimo kaina, kas reiškia, jog nelaimingi atsitikimai pervežant krovinius yra itin reti.

Taigi lieka Jums patiems nuspręsti ar verta mokėti tą draudimo įmoką, nors greičiausiai jokia nelaimė nenutiks, o galbūt Jums tas krovinys itin svarbus ir Jums visiškai ne problema nusipirkti palyginimus nebrangų krovinio draudimą?

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL