Kelionė neturintiems laiko: trys šalys per 24 valandas

1

Kelionė neturintiems laiko: trys šalys per 24 valandas

„Telefonas rankose, suknelės – lagamine“, – daugiau nieko nereikia, tokiomis nuotaikomis verslininkė Julija Žižė leidosi į prabangią 24 valandų kelionę. Šveicarija, Prancūzija, Italija – ką įmanoma patirti per tokį trumpą laiką?

 

Stebėdama susigraudino

Julija Žižė yra tikra kelionių mylėtoja. Aplankytų šalių skaičius siekia antrą dešimtį. O susiruošti kelionei užtrunka vos kelias valandas.

„Šį kartą man niekuo neteko rūpintis. Nuo pirmos susitikimo minutės supratau – esu tikrų profesionalų rankose: oro uoste mane pasitiko kelionės organizatoriai, automobilyje buvo paruoštas vėsus vanduo, drėgni nedideli rankšluosčiai atsigaivinti“, – pasakoja J. Žižė.

Kelionė prasidėjo nuo Šveicarijos sostinės Ženevos. Čia J. Žižės laukė puiki vakarienė ir nakvynė prabangiame „Royal Savoy“ viešbutyje. Tik vakarienė ilgai neužsitęsė, nes jau ketvirtą valandą ryto kompanija automobiliu pajudėjo link Prancūzijos.

Kalnai, kalnuose esantis ežeras – pusryčiai jaukiame restoranėlyje – taip J. Žižė pasitiko naujos dienos pradžią. „Pamatyti vaizdai tiesiog gniaužė kvapą, ašaros kaupėsi, gamtos grožis mane pavergė ir sujaudino, kiek dovanų gyvenimas gali pateikti visai netikėtai“, – dalinasi kelionės įspūdžiais moteris.

 

Vairuoti kalnuose – malonumas

J. Žižė labai mėgsta vairuoti ir turi net 17 metų vairavimo patirtį.  Šveicarijoje, po pusryčių „Le Doc” restorane sėdo už prabangaus „Lexus UX“ vairo ir pati pirma įveikė beveik 300 km atstumą. „Automobiliu prasidėjo mūsų kelionė serpantinais link Monblano viršūnės, aukščiausio Vakarų Europos kalno. Vairuoti labai mėgstu, mane vis žavėjo kalnų vaizdai, kartais sustodavome, nes norėdavome tiesiog jais grožėtis, fotografuoti. Nežinau, ar esu mačiusi ką nors didingesnio, nei Monblano viršūnę“, – pasakoja J. Žižė apie atsivėrusį kraštovaizdį nuo kalno, iškilusio 4810 metrų virš jūros lygio.

Visa kompanija, apsvaiginta kalnų magijos, pradėjo kelionę link Italijos. Pirmoji stotelė šioje šalyje buvo Bjela miestelis. Čia ęsančiame šeimos „Officina della pasta“ restorane, garsėjančiame visoje šalyje, vyko pietūs.

„Maistas ir aptarnavimas – nuostabus. Pats restorano savininkas ir šefas maloniai bendravo su mumis, juokavo, ir vis teiravosi, ar tikrai skanu. Mane visada džiugina toks betarpiškas bendravimas: juk jis savo šedevrais garsėja visoje šalyje. O mes buvome tik eiliniai turistai, kuriuos jis mielai lepino savo dėmesiu“, – šypsosi J. Žižė.

 

Negalima apsiriboti vien tik rutina

Po pietų J. Žižė pajudėjo link kito žavaus Italijos miestelio Streza, įsikūrusio prie Madžorės ežero. Čia kompanija paliko „Lexus“  automobilius, nes visų laukė pasiplaukiojimas jachta aplink salas, esančias antrame pagal dydį Italijos ežere.  „Vaizdai – gniaužė kvapą. Norėjosi, kad laikas sustotų, ir galėčiau kuo ilgiau mėgautis akimirka. Supratau, kiek žmonės save riboja, sakydami, kad neturi laiko keliauti. Per 24 valandas aplankėme net 3 šalis. Ir ne šiaip pravažiavome, bet keliavome per pačias gražiausias vietas, kuris būtinai gyvenime turi bent kartą pamatyti“, – pasakoja apie kelionę J. Žižė.

Moteris tikina, kad kelionės – vienas mėgstamiausių pomėgių. Ir gyvenime norėtų pamatyti kuo daugiau, neapsiriboti vien tik kasdienybe ir rutina. „Kelionės labai praplečia akiratį, mąstymą, tai yra viena geriausių investicijų į save. Keliaujantis žmogus visada lengviau randa bendrą kalbą su nepažįstamais. Kelionės jungia žmones, o naujos pažintys, užsimezgusios draugystės – turtas, kurio niekas niekada neatims.“

Ši kelionė moterį įkvėpė dar šią vasarą suorganizuoti panašų, kelių dienų turą ir išvykti su visa šeima. „Norėčiau, kad vyktumėme visi keturi. Svajoju, apkeliauti visą pasaulį. Norėčiau, kad ir mano mergaitės pamatytų kuo daugiau vietų, atokių kampelių, kuriuos ne visi atranda. Svarbiausia yra mūsų potyriai“, – pasakoja, vis dar kelionių įspūdžiais gyvenanti žymi nuomonės formuotoja, verslininkė ir dviejų dukrų mama.

Pranešimą paskelbė: Miglė Savickaitė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu papildomai skirta 9,3 mln. eurų kelių, vedančių į lankytinas ir rekreacines vietoves remontui. Šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.  „Netrukus bus remontuojama ir restauruojama dar daugiau kelių, vedančių į mūsų šalies lankytinas bei kurortines vietoves. Manau, kad turėdami galimybę keliauti […]

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo […]

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

Dinamiškasis keturių durų „fastback“ bus ne tik atnaujintas, bet ir siūlomas nauju „shooting brake“ kėbulu Naujomis jėgainėmis, išmaniomis komforto ir vairuotojo pagalbos sistemomis iš esmės atnaujinta modelių gama „Volkswagen“ jau pristatė pirmuosius naujojo „Arteon“ vaizdus. Kartu su iki šiol gamintu „Gran Turismo“ modeliu pasirodys ir naujasis „Shooting Brake“ variantas. „Naujasis „Arteon Shooting Brake“ leido mums […]

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remontas ir tuo pačiu pirmasis Islandijos plento tvarkymo etapas. Darbai šiame etape vyko nuo Kleboniškio tilto iki Sargėnų sankryžos – ruožas yra išplatintas iki 10 eismo juostų, papildomai įrengtos greitėjimo ir lėtėjimo juostos, taip pat įrengta atraminė siena, daugiau nei 1 km ilgio […]