Kėbulo padengimas Quartz danga

1

Kėbulo padengimas Quartz danga

Blizgus ir švarus automobilis visada atkreipia praeivių dėmesį, nesvarbu, kokios markės jis būtų. Net jei tai Ford Fiesta ar Opel Astra ar Škoda Fabia. Jei automobilis tamsios spalvos, jo blizgumas matomas dar labiau, todėl tokių automobilių savininkai turėtų suklusti. Yra puikus būdas, kaip atrodyti „kietai“ ir sutaupyti plovimo sąskaita. Tai kėbulo padengimas Quartz danga.

Suprantama, turite nemažai klausimų. Į juos pasistengsime atsakyti.

Kas yra ta Quartz danga?

Tai specialus nano technologijų produktas, pagamintas kvarco pagrindu. Lietuvoje tai gana naujas produktas, nors kitos nano dangos reklamuojamos jau keletą metų.

Kiek kainuoja padengimas Quartz danga?

Paprastai kaina skaičiuojama sluoksniais. Vienas sluoksnis kainuoja apie 450-500 eurų. Kuo jų daugiau, tuo geriau, tačiau paprastai apsiribojama 2-3 sluoksniais. Tiesa, dedant antrą ir trečią sluoksnį jau taikoma nuolaida. 3 sluoksnius padengti kainuoja apie 1000 eurų ir pigiau.

Kodėl taip brangiai?! Geriau jau į paprastą plovyklą nuvažiuosiu…

Pati Quartz danga nėra labai brangi, jos produktų galima įsigyti specializuotose parduotuvėse. Didžiąją kainos dalį sudaro rankinis darbas, trunkantis 1-2 dienas, nes automobilį reikia tinkamai paruošti kvarcinės dangos padengimui.

Padengus kėbulą Quartz danga, labai smarkiai sumažėja poreikis plauti automobilį, nes danga apsaugo nuo purvo. Jei iki tol reikėjo automobilį plauti 3-4 kartus per mėnesį, kad jis būtų blizgus, tai po Quartz dangos apdengimo plauti reikės 3-4 kartus per metus. Danga laikosi ir apsaugo kėbulą mažiausiai 3 metus, tad galima leistis į kainų ir investicijų aritmetiką.

Jei per mėnesį automobilį plaunate profesionalioje plovykloje tris kartus po 20 eurų, per metus išleidžiate 60×12=780 eurų, tuo tarpu per tris metus ši suma jau siekia 2340 eurų. Investavus 1000 eurų į nano dangos padengimą ir pridėjus po 60-80 eurų už plovimą per metus, gauname 1180-1240 eurų per tris metus už plovimą. Sutaupote per pusę – daugiau nei 1000 eurų.

Galima dar pigiau? Vargu ar savitarnos plovykloje plaunant už 5 eurus pavyks pasiekti tokį blizgesį, tad čia lyginame paslaugos įkainius skirtingomis sąlygomis.

Kaip vyksta automobilio kėbulo padengimas Quartz danga?

Pirmiausia reiktų pažymėti, jog viskas vyksta rankiniu būdu, dirbant vienam ar keliems meistrams. Automobilio kėbulas yra atitinkamai paruošiamas – nuplaunamas ir nupoliruojamas. Tada atsargiai yra dengiamas plonu kvarcinės nano dangos sluoksniu. Tai daroma rankomis, specialia šluostele ir nano danga. Galite tik įsivaizduoti, kiek laiko sugaištama padengti priekinį stiklą ir automobilio kapoto dangti, jau nekalbant apie visą stogą, dureles, sparnus ir kitas kėbulo vietas. Automobilis padengiamas visas, o ne tik kai kurios dalys. Toks procesas užtrunka mažiausiai 1 dieną.

Padengus Quartz danga, automobilis paliekamas 24 valandas džiūti patalpoje, kurioje palaikoma 20 laipsnių temperatūra. Tai padaryti nuosavame garaže yra gana sudėtinga, nes reikalingas specialus kondicionierius, kurio lietuviai paprastai savo garažuose nemontuoja…

Po 2 dienų darbo blizgantis automobilis atiduodamas savininkui.

Tai nėra eilinis plovimas, pamozojimas skudurėliu. Tai itin kruopštus rankų darbas, dėl to jo kaina aukšta, o kokybė – dar aukštesnė. Rezultatas stebina ne tik savininką, bet ir aplinkinius.

 

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30
 
BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37
 
Crocs™ Sexi Flip Oyster 41
Po detalės keitimo Druskininkų keltuvas atnaujins darbą

Po detalės keitimo Druskininkų keltuvas atnaujins darbą

Praėjusį savaitgalį dėl gedimo sustoję Druskininkų “Lynų kelio” keltuvai planuoja darbą atnaujinti jau ryt. Iš Šveicarijos gamintojo pristatyta nauja ir originali pagrindinė pavara. Ją pakeitus keleiviai bus pradėti kelti jau šeštadienį ryte. ““Lynų kelias” suremontuotas pakeitus pagrindinę greičių pavarą nauja. Didžiausias dėmesys saugumui, tad pakeista visa pavara, be jokių kompromisų. Ji skubiai buvo atgabenta iš […]

  Straipsniai »
Dėmesio! Vienoje judriausių Kauno sankryžų – eismo apribojimai

Dėmesio! Vienoje judriausių Kauno sankryžų – eismo apribojimai

Artėjantis vasaros sezonas – pats darbų įkarštis Laisvės alėją rekonstruojantiems rangovams. Jau nuo kitos savaitės darbai persikels į vieną pagrindinių Kauno sankryžų, jungiančių Savanorių prospektą su Šv. Gertrūdos ir E. Ožeškienės gatvėmis. Dėl to numatomi ženklūs eismo apribojimai nuo gegužės 20 d. iki rugpjūčio 31 d. ir gali susidaryti transporto spūstys. Vairuotojai raginami atkreipti dėmesį […]

  Straipsniai »

Dėl piktnaudžiavimo CAA kreiptasi į specialiąsias tarnybas

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą bei Viešųjų pirkimų tarnybą dėl galimo piktnaudžiavimo ir šiurkščių viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimų buvusioje Civilinės aviacijos administracijoje (CAA). „Susisiekimo sektoriuje įdiegta korupcijos prevencijos sistema atskleidė galimą įžūlaus piktnaudžiavimo atvejį ministerijai pavaldžioje įmonėje. Principingai vertiname bet kokias korupcijos apraiškas, todėl kreiptasi į specialiąsias tarnybas. Ministerijai pavaldžiame […]

  Straipsniai »

Prie socialinės akcijos „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“ jungiasi šalies miestų bendruomenės

Artėjant gegužės 24-ajai – Tarptautinei kaimynų dienai, prie Susisiekimo ministerijos socialinės akcijos „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“ jungiasi Lietuvos miestų savivaldybės ir bendruomenės, kurioms itin aktualios transporto spūsčių ir aplinkos taršos problemos. „Tikiuosi, kad iniciatyva „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“ paskatins visos Lietuvos, ir ypač miestų, gyventojus būti atidesniems vieni kitiems, geranoriškiems kaimynų atžvilgiu. Piko metu tai […]

  Straipsniai »