Karmo Kaares tapo naujuoju „Baltic Mobility” valdybos nariu

Karmo Kaares tapo naujuoju „Baltic Mobility” valdybos nariu

Karmo Kaares tapo naujuoju „Europcar“ franšizės savininkės „Baltic Mobility OÜ“ valdybos nariu. Jis taip pat vadovaus „Europcar“ automobilių veiklos nuomos padaliniams Baltijos šalyse.

Karmo Kaares padėjo įkurti Estijos automobilių lizingo bendrovę „Baltijos Autolizingas” ir pastaruosius 14 metų vadovavo automobilių veiklos nuomą teikiančiai “ALD Automotive” bendrovei Baltijos šalyse.

Antrojo „Baltic Mobility” valdybos nario Argo Rebane teigimu Kaares yra vienas labiausiai patyrusių specialistų rinkoje. „Labai džiaugiamės, kad jis prisijungė prie mūsų komandos. Automobilių nuomos verslas patiria didžiulius pokyčius, kuriuos gali išgyventi tik gerai kapitalizuotos ir turinčios diversifikuotą klientų, bei produktų portfelį įmonės. Mes turime gerai žinomą franšizės partnerį bei stiprų savininką – „Hansa Grupp“. Vykdomųjų vadovų skaičiaus didinimas atitinka tokį modelį”, – teigia Rebane.

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie „Baltic Mobility” komandos, nes mano požiūris į automobilių veiklos nuomos plėtrą bei augimo ambicijas sutampa su įmonės pozicija. Šiuo metu visas „mobilumo“ konceptas patiria drastiškų pokyčių, todėl Baltijos šalyse mes norime būti šių pokyčių priešakyje. „Hansa Grupp“ yra puikus tarptautinės įmonės praktinės patirties (know-how) ir vietinio verslo lankstumo simbiozės pavyzdys”,- sako Karmo Kaares.

„Europcar“ yra viena didžiausių automobilių nuomos kompanijų pasaulyje ir Europos rinkos lyderė. Nuo 2013 metų „Europcar“ franšizės savininkas Baltijos šalyse „Baltic Mobility” tapo „Hansa Grupp” dalimi.

„Hansa Grupp“ tarybos pirmininko Neeme Tammis teigimu, kartu su grupės valdoma autobusų kompanija automobilių nuomos verslas taip pat turi reikšmingą potencialą. „Nepaisant absoliučių apimčių mažėjimo dabartinė rinkos situacija yra patraukli. „Baltic Mobility“ vietinius klientus visuomet laikė itin svarbiais ir dabar, kai turizmas išgyvena sudėtingus laikus, ši strategija visiškai pasiteisino. Tai, kad toks patyręs ir puikiai šią sritį išmanantis profesionalas kaip Karmo Kaares tapo mūsų komandos dalimi, yra puiki naujiena visai mūsų komandai” , – teigia Neeme Tammis.

Pranešimą paskelbė: Einoras Čiagus, Mobility Lietuva, UAB

Kiti skelbimai:
 
Bio Phyto Mild Facial Cleanser Veido prausiklis, 250 ml
 
TOMMY HILFIGER 15-39-01-5 Black 01 44
 
AUDIMAS Švelnaus mod.polo maršk.ilg.rank. 2021-571 Navy Blazer S
 
Este 83-28-05-8 Black 37
 
Camper Courb K300289 Blue 46

Rekomenduojame

WSOPC pokerio turnyre triumfavęs lietuvis savo sąskaitą papildė milijonine suma

WSOPC pokerio turnyre triumfavęs lietuvis savo sąskaitą papildė milijonine suma

Vėlų šeštadienio vakarą finišavo „GGPoker World Series of Poker Winter Online Circuit“ (WSOPC) serija, kurios puošmena tapo pagrindinis turnyras, kuriame 1700 dolerių įpirka buvo sumokėta net 6395 kartų, o nugalėtojo apyrankė ir įspūdingas piniginis prizas atiteko Lietuvos atstovui. Paulius Plaušinaitis nužygiavo iki pat finalinės turnyro dvikovos, kurioje akis į akį susidūrė su Turkijos atstovu. Lietuvis […]

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Pernai užklupusi koronaviruso pandemija savo pėdsaką paliko daugelyje sričių, tarp jų – ir eismo įvykių statistikoje. Draudimo bendrovės ERGO Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas pastebi, kad 2020 metai išsiskyrė mažesniu nei įprasta fiksuotų eismo įvykių skaičiumi. Tai liudija ir kelių policijos statistika. Visgi, net ir galiojant karantino suvaržymams, smulkesnių eismo įvykių miestų […]

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Besikeičiančios žiemos sąlygos, gausiau iškrentantis sniegas ir žema temperatūra vairuotojus ragina būti atsargesnius kelyje, rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Kitas svarbus saugaus dalyvavimo eisme žiemą aspektas – tvarkinga automobilio techninė būklė ir priežiūra. Vienas svarbiausių saugumo reikalavimų – tinkamos naudoti žieminės padangos, kurių protektoriaus gylis turi […]

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Pandemija ir karantinas parodė, koks svarbus ekonomikai ir socialiniam gyvenimui yra susisiekimas. Šiai svarbiai Lietuvos žmonių veiklos sričiai privalo vadovauti Susisiekimo ministerija. Kaip šį darbą ji turi atlikti, išdėstyta Transporto veiklos pagrindų įstatyme ir pačios ministerijos sudarytuose jos veiklos nuostatuose. Visuose šiuose dokumentuose rašoma, kad Susisiekimo ministerija formuoja valstybės transporto politiką, organizuoja, koordinuoja ir kontroliuoja […]