Kaip prižiūrėti savo automobilį: nuo padangų patikros, iki cheminio valymo

1

Kaip prižiūrėti savo automobilį: nuo padangų patikros, iki cheminio valymo

Tinkama automobilio priežiūra yra būtina, jei norima išsaugoti puikią savo automobilio būklę ir prailginti jo tarnavimo laiką. Be to, tai padeda užtikrinti ir didesnį saugumą – tiek vairuotojo, tiek ir keleivių. Todėl pateiksime kelis patarimus, kurie jums turėtų praversti prižiūrint savo automobilį.

Patikrinkite padangų būklę

Labai svarbu, kad eksploatuodami savo automobilį jūs nepamirštumėte reguliariai patikrinti padangų būklę. Tai leidžia ne tik prailginti automobilio padangų tarnavimo laiką, tačiau padeda sumažinti ir kuro sąnaudas bei padidinti saugumą eksploatuojant savo transporto priemonę. Todėl įvertinkite tiek pačią padangų būklę, tiek ir slėgį jose.

Pakeiskite skysčius

Reguliarus automobilio skysčių keitimas yra būtinas, jei norima užtikrinti, kad transporto priemonė būtų eksploatuojama tinkamai. Be to, tai prailgina ir automobilio tarnavimo laiką bei sumažina eksploatacines išlaidas, nes užkertamas kelias greitesniam automobilio detalių susidėvėjimui.

Taip pat labai svarbu pasirinkti ir tinkamus skysčius, kurie būtų ne tik pritaikyti jūsų automobiliui, tačiau būtų pagaminti ir iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Patikrinkite šviesas

Perdegusi lemputė iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kaip labai nereikšminga problema, kurią būtų galima išspręsti gerokai vėliau. Tačiau iš tikrųjų toks požiūris yra labai neteisingas ir keliantis pavojų ne tik jums, tačiau ir kitiems eismo dalyviams. Jau nekalbant apie tai, kad savo automobilį eksploatuojant su neveikiančiomis šviesomis galima sulaukti baudos.

Pakeiskite valytuvus

Jei jūsų automobilio valytuvai neveikia taip kaip veikę, neleiskite, kad ši problema taptų dar didesnė. Susidėvėję valytuvai gali paveikti ir matomumą bei padidinti autoįvykių riziką. Todėl turėtumėte reguliariai patikrinti valytuvų būklę ir prireikus juos pakeisti naujais.

Pakeiskite automobilio filtrus

Turėtumėte reguliariai pasirūpinti ir automobilio filtrų pakeitimu. Kaip ir jau minėtų skysčių keitimo atveju, filtrai vaidina ne ką mažiau svarbų vaidmenį. Todėl būtų naudinga skysčius ir filtrus pakeisti tuo pačiu metu, išvengiant spartesnio autodetalių susidėvėjimo ir kitų automobilio techninių gedimų.

Reguliari techninė apžiūra

Autoservise savo automobilį transporto priemonių remonto specialistams turėtumėte aprodyti ne tik tuomet, kai jūsų automobilis susiduria su labai rimtais techniniais gedimais. Jei autoservise lankysitės reguliariai, atliekant profilaktinę techninę apžiūrą, tuomet galėsite išvengti per daug didelių automobilio remonto išlaidų.Be to, tokiu būdu jūs galėsite būti tikri, kad jūsų automobilis visuomet yra labai geros techninės būklės.

Plaukite ir valykite savo automobilį

Kai yra kalbama apie tinkamą ir reguliarią automobilio priežiūrą, turėtų būti kalbama ne tik apie autodetalių priežiūrą. Kartu negalima pamiršti ir automobilio išorės plovimo bei vidaus valymo. Tai padeda išsaugoti tiek jo interjerą, tiek ir eksterjerą. Todėl jei norite kokybiško automobilio vidaus valymo, jums gali pagelbėti profesionalus automobilio cheminis valymas Vilniuje. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie automobilio išorės plovimą.

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„MHM“ įveda naują rinkos žaidėją statybų sektoriuje

„MHM“ įveda naują rinkos žaidėją statybų sektoriuje

Statybų sektoriuje puikiai pažįstamas, inovatyviais bei pažangiais sprendimais pasižymintis prekės ženklas „Hitachi Construction Machinery“ sugrįžta į Lietuvos rinką. Bendradarbiauti bei atstovauti  daugiau nei keturis dešimtmečius rinkoje lyderiaujančios įmonės vardą įsipareigojo įmonė „Mobile Heavy Machinery“ (toliau „MHM“). „Hitachi“ Lietuvoje – naujovė? „Hitachi Construction Machinery“ – Japonijoje gimusi įmonė, kuri tapo globaliu verslu, įsitvirtinusiu keliuose žemynuose. „Hitachi” […]

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

Gavus kompetentingų institucijų išvadas, šiandien darbą pradeda valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, paskirtas 5 metų kadencijai. „Vienas svarbiausių valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo tikslų – sėkmingas kelių ūkio valdymo pertvarkos įgyvendinimas ir efektyvus lėšų, skirtų valstybinės reikšmės keliams prižiūrėti ir plėtoti, panaudojimas. Linkiu sėkmės direktoriui einant šias atsakingas pareigas“, […]

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Lietuvos oro uostų tinklui priklausantis Kauno oro uostas paskelbė rinkos konsultacijas ir šiuo metu pradeda svarstyti galimybes įrengti saulės jėgainių parką oro uosto teritorijoje. Oro uosto atstovai teigia, kad saulės jėgainės tiekiama energija ateityje padėtų Kauno oro uostui mažinti išlaidas elektrai, efektyvintų veiklą, o kartu būtų prisidedama prie žaliosios energetikos skatinimo šalyje. Pasak Kauno oro […]

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]