Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu?

Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu?

Dėl koranaviruso plitimo šalyje paskelbus karantiną, keliuose automobilių srautas sumažėjo. Tačiau kaip elgtis, jeigu vairuotojui šiuo sudėtingu metu prireiktų mechanikų pagalbos? Be to, itin svarbu greitai reaguoti į greitosios pagalbos ar policijos automobilių bei kurjerių automobilių gedimus. Dėl esamos padėties šių transporto priemonių krūvis ypač išaugo. Tad natūralu, kad kyla klausimas, kur remontuoti automobilį jam sugedus.

Pagrindinė problema, su kuria susiduria vairuotojai – informacijos trūkumas. Tik dalis autoservisų yra nurodę, kaip ir kokiomis sąlygomis jie dirba. Paieškos procesą taip pat apsunkina ir informacijos perteklius internete. Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu? 

Surasti veikiančius autoservisus, užsiregistruoti remonto darbams ar pamatyti informaciją apie jų darbo laiką realiu laiku leidžia paieškos sistema „Motointegrator.com“. Šioje platformoje vairuotojas gali įvesti konkrečią paslaugą, miestą, gatvę, pašto kodą ar autoserviso pavadinimą, tada jam pasiūlomas toks autoservisų sąrašas, kuris atitinka nurodytus kriterijus. Šioje sistemoje nurodomas ne tik autoserviso adresas ar darbo laikas, bet ir specializuoti darbai ar net tikslios darbų kainos.

„Dabar ypač aktuali informacija – autoservisų darbo laikas karantino metu, todėl vairuotojai „Motointegrator.com“ platformoje galės matyti autoservisų darbo laiką realiu laiku. Taip pat naudojantis šia platforma jie keliais paprastais žingsniais galės užsiregistruoti ir į autoservisą“, – teigia „Motointegrator.com“ atstovas Robertas Tamulevičius.

Vairuotojas norėdamas užsiregistruoti į autoservisą turi užpildyti ir išsiųsti trumpą formą, kurioje būtų nurodyta konkreti paslauga ir norima apsilankymo data bei laikas.

„Vairuotojai užsiregistruoti apsilankymui gali ne tik internetu, bet ir savarankiškai susisiekę su autoservisu platformoje nurodytais autoserviso kontaktais. Jei kyla klausimų kaip pasinaudoti platforma ar nepavyksta susisiekti su konkrečiu autoservisu, praneškite apie tai mūsų konsultantams, pasinaudoję svetainėje esančia kontaktine informacija“, – sako R. Tamulevičius. 

Jeigu vairuotojas nori būti tikras, kad pasirinko gerą autoservisą savo automobiliui, šioje sistemoje gali perskaityti kitų vairuotojų atsiliepimus apie atliktas paslaugas. Taip pat ir jis gali palikti atsiliepimą apie apsilankymą autoservise ir padėti kitiems vairuotojams priimti teisingą sprendimą.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Jutkevičienė, UAB INTER CARS LIETUVA

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

Geležinkelio infrastruktūros ir statybos remonto bendrovė „Vitras-S“ įregistravo naują pavadinimą ir ketina žengti į naujas veiklos sritis. UAB „Top Rails“ ir toliau užsiims geležinkelio statybos darbais, tačiau bendrovės užsakymų portfelyje vis didesnę dalį turėtų užimti didesnę pridėtinę vertę kuriantys inžinerijos projektai. Šią vasarą įvyko pokyčių ir „Top Rails“ akcininkų struktūroje. Anksčiau 84 proc. įmonės akcijų […]

Ką reikia žinoti prieš sėdant prie pakaitinio automobilio vairo?

Ką reikia žinoti prieš sėdant prie pakaitinio automobilio vairo?

Daugelis savo kasdienybės nebeįsivaizduoja be automobilio, todėl net ir kelių dienų pertrauka be asmeninės transporto priemonės tampa rimtu iššūkiu. Pastebima, kad pastaruoju metu šalies vairuotojai vis dažniau renkasi pakaitinio automobilio paslaugą, kurią siūlo jų draudimų bendrovės. Vis tik važinėjant tokiu automobiliu, svarbu įsidėmėti keletą svarbių taisyklių, numatytų daugumoje šios paslaugos sutarčių. Klientams prireikia vis dažniau […]

J.Narkevič: Skiriame papildomą finansavimą antrojo kelio statybai ruože Livintai-Gaižiūnai

J.Narkevič: Skiriame papildomą finansavimą antrojo kelio statybai ruože Livintai-Gaižiūnai

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu antrojo kelio statyboms ruože Livintai-Gaižiūnai beveik 2 mln. eurų padidinta finansavimo dalis iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Įgyvendinus projektą bus užtikrintas greitesnis ir saugesnis traukinių eismas, saugi sankirta su automobilių keliu, taupomas keleivių ir krovinių vežimo laikas, sumažės aplinkos tarša bei triukšmo lygis.  „Šis Kaišiadorių rajone esantis geležinkelio ruožas […]

„airBaltic“ Lietuvoje perskraidino 22 proc. daugiau keleivių nei liepą

„airBaltic“ Lietuvoje perskraidino 22 proc. daugiau keleivių nei liepą

Oro linijų kompanija „airBaltic“ šių metų rugpjūčio mėnesį į Lietuvą ir iš jos perskraidino daugiau nei 32 000 keleivių arba 22 proc. daugiau nei liepą. Iš visų trijų Baltijos šalių sostinių į Europą kompaniją iš viso perskraidino 137 830 keleivių arba 9 proc. mažiau nei šių metų liepą. „Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo keleiviams geriausią […]