Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu?

Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu?

Dėl koranaviruso plitimo šalyje paskelbus karantiną, keliuose automobilių srautas sumažėjo. Tačiau kaip elgtis, jeigu vairuotojui šiuo sudėtingu metu prireiktų mechanikų pagalbos? Be to, itin svarbu greitai reaguoti į greitosios pagalbos ar policijos automobilių bei kurjerių automobilių gedimus. Dėl esamos padėties šių transporto priemonių krūvis ypač išaugo. Tad natūralu, kad kyla klausimas, kur remontuoti automobilį jam sugedus.

Pagrindinė problema, su kuria susiduria vairuotojai – informacijos trūkumas. Tik dalis autoservisų yra nurodę, kaip ir kokiomis sąlygomis jie dirba. Paieškos procesą taip pat apsunkina ir informacijos perteklius internete. Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu? 

Surasti veikiančius autoservisus, užsiregistruoti remonto darbams ar pamatyti informaciją apie jų darbo laiką realiu laiku leidžia paieškos sistema „Motointegrator.com“. Šioje platformoje vairuotojas gali įvesti konkrečią paslaugą, miestą, gatvę, pašto kodą ar autoserviso pavadinimą, tada jam pasiūlomas toks autoservisų sąrašas, kuris atitinka nurodytus kriterijus. Šioje sistemoje nurodomas ne tik autoserviso adresas ar darbo laikas, bet ir specializuoti darbai ar net tikslios darbų kainos.

„Dabar ypač aktuali informacija – autoservisų darbo laikas karantino metu, todėl vairuotojai „Motointegrator.com“ platformoje galės matyti autoservisų darbo laiką realiu laiku. Taip pat naudojantis šia platforma jie keliais paprastais žingsniais galės užsiregistruoti ir į autoservisą“, – teigia „Motointegrator.com“ atstovas Robertas Tamulevičius.

Vairuotojas norėdamas užsiregistruoti į autoservisą turi užpildyti ir išsiųsti trumpą formą, kurioje būtų nurodyta konkreti paslauga ir norima apsilankymo data bei laikas.

„Vairuotojai užsiregistruoti apsilankymui gali ne tik internetu, bet ir savarankiškai susisiekę su autoservisu platformoje nurodytais autoserviso kontaktais. Jei kyla klausimų kaip pasinaudoti platforma ar nepavyksta susisiekti su konkrečiu autoservisu, praneškite apie tai mūsų konsultantams, pasinaudoję svetainėje esančia kontaktine informacija“, – sako R. Tamulevičius. 

Jeigu vairuotojas nori būti tikras, kad pasirinko gerą autoservisą savo automobiliui, šioje sistemoje gali perskaityti kitų vairuotojų atsiliepimus apie atliktas paslaugas. Taip pat ir jis gali palikti atsiliepimą apie apsilankymą autoservise ir padėti kitiems vairuotojams priimti teisingą sprendimą.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Jutkevičienė, UAB INTER CARS LIETUVA

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5

Rekomenduojame

Kelių naudotojai karantino laikotarpiui gali sustabdyti metinių e. vinječių galiojimą

Kelių naudotojai karantino laikotarpiui gali sustabdyti metinių e. vinječių galiojimą

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) informuoja, kad kelių naudotojai, kurie nesinaudos mokamais Lietuvos keliais, gali karantino paskelbto Lietuvos teritorijoje laikotarpiui sustabdyti įsigytų metinių elektroninių vinječių (toliau – e. vinjetė) galiojimą. Sprendimas priimtas vadovaujantis Susisiekimo ministerijos ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu. Kelių naudotojai, norėdami sustabdyti metinės elektroninės vinjetės galiojimo laiką […]

Išrinktas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas

Išrinktas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas

Susisiekimo ministerija informuoja, kad pasibaigus konkursui VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti, jo laimėtoju pripažintas Algis Latakas. Į šias pareigas jis galės būti paskirtas po įstatymų numatytos patikros. Konkurse į Klaipėdos uosto vadovo pareigas pretendavo 13 kandidatų. Būsimajam Klaipėdos uosto vadovui buvo keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo […]

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Minint Saugaus eismo dieną, Susisiekimo ministerija ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau jei karantino metu yra būtinybė vykti į darbą ar parduotuvę – primenama nepamiršti saugaus eismo principų ir pagarbos kitiems eismo dalyviams. Atėjus pavasariui prasidėjo ir motociklininkų sezonas, į gatves vėl grįžta įvairaus tipo dviratės transporto priemonės. „Prasidėjus pavasariui keliuose pastebėsime daugiau dviratininkų ir […]

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Logistikos įmones valdanti Lietuvos kapitalo bendrovė „Hoptrans“, vykdydama Vyriausybės specialųjį užsakymą, sėkmingai organizavo medicininės apsaugos priemonių, skirtų su koronaviruso infekcija kovojantiems šalies medikams, pervežimą iš Kinijos į Lietuvą. Tačiau sėkmingai įvykdytą medicinos priemonių pervežimo operaciją aptemdė paskleistas šmeižtas ir melas „Hoptrans“ grupės atžvilgiu. Kaip informavo Vytas Volkevičius, vienas iš „Hoptrans“ akcininkų, šiuo metu tai yra […]