Kai atsitinka gyvenimas: kada prireikia avarinio spynos atrakinimo?

1

Kai atsitinka gyvenimas: kada prireikia avarinio spynos atrakinimo?

Yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl žmonės samdo spynų meistrus: spynų keitimas, spynų taisymas, spynų montavimas, spynų atrakinimas ir spynų valymas yra kelios iš šių priežasčių. Galbūt jūs jau esate susidūrę su situacija, kuomet turėjote samdyti profesionalų, patikimą spynų meistrą. Jei ne – susipažinkite, kokios būna įprastos kasdienės situacijos, kai gali prireikti spynos meistro.

Tačiau ką daryti, jei susiduriate su kritine situacija ir jums nedelsiant reikia pagalbos? Tokiu atveju turėsite susisiekti su avarine tarnyba, kuri atrakina spynas ar atlieka kitus su spynomis ir durimis susijusius darbus 24/7.

Užsitrenkia durys namuose, automobilyje ar biure

Jei ši situacija nutinka dienos metu, situacija neatrodo ekstremali. Galbūt galima pasikviesti artimąjį ar kaimyną, kuris padės atrakinti duris ar turės atsarginį raktą. Tačiau jei tai vyksta naktį, aplinkybės yra daug skubesnės ir potencialiai pavojingos. Galbūt namuose liko vienas vaikas, augintinis ar orkaitėje kaip tik baigia iškepti vakarienė. Tokiu atveju reikalingas spynų meistras galintis greitai atvykti ir atrakinti duris. Vilniuje meistras priklausomai nuo eismo intensyvumo, į avarinį iškvietimą gali atvykti per 20-40 min.

Pamesti raktai

Tai varginanti ir erzinanti situacija. Galimi du scenarijai. Arba neprisimenate, kur padėjote raktus, arba juos pametėte, arba kažkas juos pavogė. Nepriklausomai nuo priežasties, turėtumėte nedelsdami pakeisti spynas. Žinoma, prieš tai tikslas apskritai įeiti į namus, jei pametėte juos lauke. Jei nesiimsite spynos pakeitimo, galite tapti vagystės ar kitos potencialiai pavojingos situacijos auka. Niekada nežinote, į kieno rankas gali pakliūti jūsų pamesti raktai. Beje, tam kad pametus raktus vis tiek galėtumėte įeiti į namus, verta turėti atsarginius raktus. Juos galima turėti paslėpus sode, galbūt turėti saugiame, rakinamame darbo stalčiuje.

Į namus bandė įsibrauti

Jei pastebite, jog kažkas bandė išlaužti spyną, o galbūt netgi pavyko įeiti į namus ir juos apvogti, tuomet pirmas darbas – pakeisti spyną ir pasirūpinti apsaugos priemonėmis. Ir ne šiaip pakeisti spyną, o pakeisti į naujesnę, kokybiškesnę ir saugesnę, kurios taip lengvai bet koks ilgapirštis neįveiks. Tai būtina, nes paprastai vagys sugrįžta ten, kur vieną kartą pavyko pasidarbuoti. Spynos keitimas juos nuo tos minties atbaido.

Sugedo spyna

Jei spyna pradėjo „keistai“ elgtis, reikia jėgos norint pasukti raktą ar rakinant kažkas kliūna, nelaukite kol atsitiks blogiausia, kvieskite spynų meistrą. Spyna, kuri pradeda rodyti kaprizus, paprastai netrunka sugesti, užstringa, nebesisuka raktas arba net raktas nulūžta spynoje. Taigi nelaukite blogiausio scenarijaus įsigalėjimo, pasikvieskite meistrą iškart ir problema bus išspręsta. Dažniausiai spynos nėra remontuojamos, ypač jei jos senos ir morališkai atgyvenusios. Geriau iš karto pakeisti į saugesnę, šiuolaikiškesnę spyną, kuri ne tik gerai veiks, bet ir geriau apsaugos namus.

Persikraustėte

Tai ne avarinė situacija, tačiau tokia, dėl kurios reikia pakeisti spyną. Jei atsikraustėte į naujus namus, jei darėte remontą ir raktai buvo svetimų žmonių rankose, jei išsiskyrėte su partneriu ar išsikraustė buvę kambariokai – tai pakankama priežastis keisti spyną. Jūsų tikslas būti tikriems, jog namų raktai yra tik jūsų rankose ir svetimi žmonės negali turėti jūsų namų raktų kopijų.

Ir tai tik kelios, pagrindinės situacijos, į kurias dažniausiai reaguoja spynų meistrai. Nėra nieko gėdingo užsitrenkti namų duris ir likti už durų ar pamesti raktus. Tai gyvenimo dalis, su kuria visi anksčiau ar vėliau susiduriame. Svarbiausia, žinoti, jog susidūrus su problema, profesionalūs spynų meistrai padės ją išspręsti.

Kiti skelbimai:
 
LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38
 
AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS
 
BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25
 
K.therapy Active Prevention Shampoo Šampūnas nuo plaukų slinkimo, 1000 ml
 
Crocs™ Athens II Black/Smoke 36,5

Rekomenduojame

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti, Susisiekimo ministerija informuoja, kad atšaukia balandį paskelbtą įstaigos vadovo konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują. Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas iš jų atitiko keliamus reikalavimus. „Neatsiradus dideliam kandidatų susidomėjimui pirmuoju konkursu, paskelbtu balandžio mėnesį, VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų […]

Esminė kelių eismo taisyklė, kurią pamiršus gali baigtis liūdnai: susipainioja net ir patyrę vairuotojai

Esminė kelių eismo taisyklė, kurią pamiršus gali baigtis liūdnai: susipainioja net ir patyrę vairuotojai

Per pandemiją sumažėjus galimybių keliauti po pasaulį lietuviai dažniau išsiruošia į keliones po gimtąją šalį. Norima aplankyti ne tik pagrindinius Lietuvos kurortus, bet ir atrasti mažiau populiarius turistinius maršrutus, miestelius ir gyvenvietes. Keliaujant po juos automobiliu dažniau tenka prisiminti ir kai kurias esmines, tačiau vairuotojų neretai primirštas, kelių eismo taisykles. Draudimo bendrovės ERGO Verslo klientų […]

Jau skelbiami pirkimai 2022 m. vykdyti darbus valstybinės reikšmės keliuose

Jau skelbiami pirkimai 2022 m. vykdyti darbus valstybinės reikšmės keliuose

Gegužės mėn. duomenimis, VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) jau yra pasirašiusi sutartis 95 proc. visų lėšų, skirtų 2021 metams, valstybinės reikšmės keliams administruoti, tiesti ir prižiūrėti. Iš 2021 metams valstybinės reikšmės keliams skirtų 426 mln. eurų jau yra pasirašyta sutarčių už 403 mln. eurų. Dar beveik už 140 mln. eurų sumą Kelių […]

Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje į aukštas pareigas siūloma  T. Lamanausko kandidatūra

Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje į aukštas pareigas siūloma T. Lamanausko kandidatūra

Susisiekimo ministerija siūlo buvusio Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktoriaus pavaduotojo Tomo Lamanausko kandidatūrą į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) generalinio sekretoriaus pavaduotojo postą 2023-2026 metų kadencijai. Šį siūlymą Vyriausybė svarstys trečiadienio pasitarime.  1865 metais įkurta Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga yra viena seniausių specializuotų Jungtinių Tautų agentūrų, veikianti telekomunikacijų, informacinių ir ryšių technologijų srityje ir teikianti pagalbą valstybėms […]