Keturių dydžių „Goodyear“ padangos aprobuotos „Jaguar XF“

„Goodyear“ didžiuojasi galėdama paskelbti, kad naujuosiuose „Jaguar XF“ automobiliuose bus montuojamos naujausios „Goodyear“ padangos „Eagle F1 Asymmetric 3“. Šios padangos skirtos ypač galingiems automobiliams.

„Jaguar XF“ modelyje bus montuojamos 225/55R17 101Y XL, 245/45R18 100Y XL, 245/40R19 98Y XL ir 255/35R20 97Y dydžių padangos, pažymėtos „J“ raide, nurodančia, kad padangas išbandė ir patvirtino „Jaguar“.

„Jaguar XF“ yra vienas iš pirmųjų automobilių Europoje, kuriame kaip originali įranga bus sumontuotos naujausios „Goodyear“ UHP padangos. Jas „Goodyear“ sukūrė bendradarbiaudama su „Jaguar“.

Pradėję naujojo „XF“ kūrimo darbus, „Jaguar“ inžinieriai pateikė bendrovei „Goodyear“ savo reikalavimus dėl padangos savybių. Tai geras valdymas sausame ir šlapiame kelyje, trumpas stabdymo kelias, mažas pasipriešinimas riedėjimui, lemiantis mažesnes degalų sąnaudas ir mažesnį išmetamųjų CO2 dujų kiekį. Taip pat važiavimo komfortas, nedarantis neigiamos įtakos kitoms padangos savybėms.

Naujoji „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3“ atitiko visus šiuos kriterijus. Naujoviška padangos gumos mišinio technologija užtikrina kur kas geresnį „Jaguar XF“ sukibimą su šlapia danga ir trumpesnį stabdymo kelią. Pasitelkus modernias gamybos galimybes, „Goodyear“ pavyko viršyti „Jaguar“ iškeltus reikalavimus. Tai nulėmė puikų naujosios padangos valdymą, mažą triukšmingumą, nedidelį svorį, mažą pasipriešinimą riedėjimui bei komfortišką važiavimą. Optimalus protektoriaus rašto standumas leido pasiekti puikius padangos valdymo sausame kelyje bandymų rezultatus.*

„Goodyear“ plataus naudojimo padangų PBU – EMEA viceprezidentas Olivier Rousseau teigė: „Naujasis „XF“ yra vienas iš įspūdingiausių „Jaguar“ sedanų, ir mes nepaprastai džiaugiamės, kad keturių dydžių „Eagle F1 Asymmetric 3“ buvo patvirtintos montuoti šiame automobilyje. Padangų kūrimas bendradarbiaujant su žymiausiais automobilių gamintojais, tokiais kaip „Jaguar“, yra labai įdomus tyrimų ir tobulėjimo procesas. Artimas bendradarbiavimas su automobilių gamintojais suteikia galimybę visada matyti transporto priemonių tendencijas bei būti padangų technologijų viršūnėje. Mes nuolatos plečiame padangų pramonės ribas, o prestižinių automobilių modelių, pavyzdžiui, „Jaguar XF“, gamintojai savo originalioje įrangoje dažniausiai renkasi mūsų padangas.“

*Remiantis „Goodyear“ ir „Jaguar“ vidaus bandymų, atliktų nuo 2013 m. rugsėjo iki 2015 m. liepos Mirevalio, Wittlicho, MIRA, IDIADA ir Arjeplogo trasose, rezultatais.

Apie „Goodyear“
„Goodyear“ yra viena iš didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 66 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 49 gamyklose, kurios yra 22 pasaulio valstybėse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus bei paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje www.goodyear.com/corporate.
Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38