„Jaguar“ vairuotojams įvaizdį kurs „Mas 924“

1

„Jaguar“ vairuotojams įvaizdį kurs „Mas 924“

Pabrėš nevaržomą „Jaguar“ stiliaus laisvę 

Vilnius, 2017 m. rugpjūčio mėn. 1 d. „Jaguar“ prekės ženklo ambasadore Lietuvoje tapo stiliaus bei mados studija „Mas 924“. „Jaguar“ automobiliais prekiaujanti bendrovė „Inchcape Motors“ ir „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė vieneriems metams pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią prabangių drabužių ir vestuvinių suknelių dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sukurs specialią drabužių kolekciją „Jaguar“. 

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės Justės Šataitės teigimu, tarpusavio bendradarbiavimo idėja kilo Monikai užsukus į bendrovės saloną išsirinkti automobilio. „Mas 924“ savininkė nedvejodama pasirinko prabangų juodos spalvos sedaną „Jaguar XE“, kuris naująją vairuotoją pasieks rudenį. 

„Monika ieškojo automobilio, o mes – ambasadoriaus prekės ženklui. Renkantis automobilį, išsikalbėjome. Pažintis su Monika tapo puikaus „Inchcape Motors“ ir „Mas 924“ bendradarbiavimo pradžia. Pati Monika, spalvingas jos gyvenimo būdas, įspūdingi darbai, pasiūlytos idėjos harmoningai atitinka „Jaguar“ charakterį ir dizainą“, – sako J. Šataitė. 

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės teigimu, bendradarbiavimas su „Mas 924“ neapsiribos vien prekės ženklo populiarinimu. Monikai kilo idėja sukurti „Jaguar“ vairuotojui skirtus drabužius, nepriklausomai nuo to, moteris tai ar vyras. 

„Jau matau, kokia turi būti drabužių forma bei spalvos. Kadangi gyvensiu kartu su šiuo automobiliu, drabužius kursiu tarsi sau. Ir tai tikrai nebus nuobodu. „Mas 924“ ir „Jaguar“ vertybės – idealiai atitinka – mes tiesiog norime, kad klientas būtų laisvas: nevaržomai kurtų savo įvaizdį ir jaustųsi laimingas“, – sako stiliaus studijos „Mas 924“ savininkė. 

Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė automobilį rinkosi jau seniai, tačiau pamačiusi „Jaguar XE“ apsisprendė akimirksniu. Anot jos, šis prabangus sedanas atrodo fantastiškai, alsuoja karališka elegancija ir britišku konservatyvumu. Aristokratiški automobilio bruožai tuo pat metu išduoda jo sportiškumą ir veržlumą. Tai automobilis, kuris slepia savyje solidumą. 

Iš savojo „Jaguar“ Monika visų pirma tikisi praktiškumo. Jai jau buvo pabodę neturėti teisės vairuoti ir į darbą keliauti taksi. Tad kai tik gaus vairuotojo pažymėjimą, pirmiausia Monika „Jaguar XE“ vairuos Vilniaus gatvėmis. Paklausta, ar leis XE vairuoti savo vyrui, Monika juokiasi, kad tikrai taip. 

„Man šis automobilis bus pirmasis, tad įspūdis ir prisiminimai liks visam gyvenimui. Žinodama tai, rinkausi automobilį labai atsakingai – skaičiau atsiliepimus internete, klausinėjau savo draugų, vyro nuomonės. Kol pati gyvai nepamačiau „Jaguar XE“, žinojau tik, kad tai prabangus ir puikiai valdomas sedanas. Tiesa, dar ir – ekonomiškas. Tačiau labiausiai man patiko jo „laukinė“ prigimtis. Šuoliuojantis jaguaras yra tikra elegancijos mašina“, – žavisi Monika. 

Monikos nuotykius su „Jaguar XE“ galima sekti socialiniame tinkle Facebook, „Mas 924“ paskyroje. 

Apie „Inchcape Motors“ 

„Inchcape Motors“ yra įgaliotasis „Mazda“ atstovas Lietuvoje. 

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus. 

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu. „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

Pranešimą paskelbė : Dominykas Dimavičius, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »