„Jaguar“ vairuotojams įvaizdį kurs „Mas 924“

1

„Jaguar“ vairuotojams įvaizdį kurs „Mas 924“

Pabrėš nevaržomą „Jaguar“ stiliaus laisvę 

Vilnius, 2017 m. rugpjūčio mėn. 1 d. „Jaguar“ prekės ženklo ambasadore Lietuvoje tapo stiliaus bei mados studija „Mas 924“. „Jaguar“ automobiliais prekiaujanti bendrovė „Inchcape Motors“ ir „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė vieneriems metams pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią prabangių drabužių ir vestuvinių suknelių dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sukurs specialią drabužių kolekciją „Jaguar“. 

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės Justės Šataitės teigimu, tarpusavio bendradarbiavimo idėja kilo Monikai užsukus į bendrovės saloną išsirinkti automobilio. „Mas 924“ savininkė nedvejodama pasirinko prabangų juodos spalvos sedaną „Jaguar XE“, kuris naująją vairuotoją pasieks rudenį. 

„Monika ieškojo automobilio, o mes – ambasadoriaus prekės ženklui. Renkantis automobilį, išsikalbėjome. Pažintis su Monika tapo puikaus „Inchcape Motors“ ir „Mas 924“ bendradarbiavimo pradžia. Pati Monika, spalvingas jos gyvenimo būdas, įspūdingi darbai, pasiūlytos idėjos harmoningai atitinka „Jaguar“ charakterį ir dizainą“, – sako J. Šataitė. 

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės teigimu, bendradarbiavimas su „Mas 924“ neapsiribos vien prekės ženklo populiarinimu. Monikai kilo idėja sukurti „Jaguar“ vairuotojui skirtus drabužius, nepriklausomai nuo to, moteris tai ar vyras. 

„Jau matau, kokia turi būti drabužių forma bei spalvos. Kadangi gyvensiu kartu su šiuo automobiliu, drabužius kursiu tarsi sau. Ir tai tikrai nebus nuobodu. „Mas 924“ ir „Jaguar“ vertybės – idealiai atitinka – mes tiesiog norime, kad klientas būtų laisvas: nevaržomai kurtų savo įvaizdį ir jaustųsi laimingas“, – sako stiliaus studijos „Mas 924“ savininkė. 

Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė automobilį rinkosi jau seniai, tačiau pamačiusi „Jaguar XE“ apsisprendė akimirksniu. Anot jos, šis prabangus sedanas atrodo fantastiškai, alsuoja karališka elegancija ir britišku konservatyvumu. Aristokratiški automobilio bruožai tuo pat metu išduoda jo sportiškumą ir veržlumą. Tai automobilis, kuris slepia savyje solidumą. 

Iš savojo „Jaguar“ Monika visų pirma tikisi praktiškumo. Jai jau buvo pabodę neturėti teisės vairuoti ir į darbą keliauti taksi. Tad kai tik gaus vairuotojo pažymėjimą, pirmiausia Monika „Jaguar XE“ vairuos Vilniaus gatvėmis. Paklausta, ar leis XE vairuoti savo vyrui, Monika juokiasi, kad tikrai taip. 

„Man šis automobilis bus pirmasis, tad įspūdis ir prisiminimai liks visam gyvenimui. Žinodama tai, rinkausi automobilį labai atsakingai – skaičiau atsiliepimus internete, klausinėjau savo draugų, vyro nuomonės. Kol pati gyvai nepamačiau „Jaguar XE“, žinojau tik, kad tai prabangus ir puikiai valdomas sedanas. Tiesa, dar ir – ekonomiškas. Tačiau labiausiai man patiko jo „laukinė“ prigimtis. Šuoliuojantis jaguaras yra tikra elegancijos mašina“, – žavisi Monika. 

Monikos nuotykius su „Jaguar XE“ galima sekti socialiniame tinkle Facebook, „Mas 924“ paskyroje. 

Apie „Inchcape Motors“ 

„Inchcape Motors“ yra įgaliotasis „Mazda“ atstovas Lietuvoje. 

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus. 

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu. „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

Pranešimą paskelbė : Dominykas Dimavičius, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
Evelatus Apple iPhone 4/4s
 
Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | XP-600/700/800
 
Evelatus Samsung A40 Gradient Glass Case 2 Bubble Gum
 
Mocco 3D Silicone Back Case For Mobile Phone Giraffe Samsung A510F Galaxy A5 (2016) Black
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung J530F Galaxy J5 (2017) with Rose gold frame
Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Dėl itin sparčiai populiarėjančių įvairių buitinių ir pramoninių elektronikos prietaisų Europos ir tuo pačiu Lietuvos keliuose kasdien keliauja vis daugiau įvairių kategorijų pavojingų krovinių (ADR), kurie, nesilaikant reikalavimų, gali sukelti itin skaudžių pasekmių. Todėl tiek draudikai, tiek teisininkai atkreipia įvairius pavojingus krovinius siunčiančių verslų ir siuntų bendrovių dėmesį į kuo atsakingesnį jų vertinimą ir transportavimą, […]

  Straipsniai »
Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Palei Kareivių gatvę, tarp Kareivių ir Žirmūnų gatvių sankryžos, nusidriekė naujas beveik kilometro ilgio dviračių takas. Šioje tako atkarpoje paklotas raudonas asfaltas, įrengtas naujas dviračių tako apšvietimas, šaligatviai, atliktas ženklinimas. Naujas raudono asfalto takas tapo taip reikalinga jungtis su Eurovelo taku palei Nerį, kurį jau spėjo pamėgti daugelis dviratininkų. Tako įrengimui savivaldybė skyrė apie 250 […]

  Straipsniai »

Baigta rekonstruoti magistralės „Via Baltica“ dalis – Panevėžio aplinkkelis

Gerinant eismo sąlygas magistralėje „Via Baltica“, baigtas rekonstruoti apie 22 km ilgio Panevėžio aplinkkelis. Jis praplatintas nuo 2 iki 3 eismo juostų, dėl reversinio eismo organizavimo sudarytos greitkeliui artimos eismo sąlygos. „Magistralėje „Via Baltica“ atlikti darbai ypač svarbūs eismo saugai ir važiavimo komfortui. Svarbiausioje šalies magistralėje Šiaurės–Pietų kryptimi sudarytos sąlygos važiuoti greičiau, kartu sumažinant eismo […]

  Straipsniai »
Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Nuo „Mission E“ koncepcijos pristatymo 2015 m. Frankfurto automobilių parodoje iki pirmojo serijinės gamybos elektrinio „Taycan“ modelio praėjo mažiau nei 48 mėnesiai. Šią savaitę daugiau nei trijų šimtų politikos, verslo ir žiniasklaidos atstovų akyse „Porsche“ atvertė dar vieną naują skyrių gamintojo istorijoje – atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją. „Elektromobilis „Taycan“ yra naujoji „Porsche“ […]

  Straipsniai »