Istorinės „Mitsubishi Eclipse Cross“ nuotraukos saulės užtemimo fone

1

Istorinės „Mitsubishi Eclipse Cross“ nuotraukos saulės užtemimo fone

Išskirtinio dizaino automobiliui suregta unikali fotosesija

Kalifornija (JAV), rugpjūčio mėn. 22 d. Vakar vėlai vakare vykusį saulės užtemimą stebėjo daugybė žmonių iš viso pasaulio. Retas visatos reiškinys padovanojo „Mitsubishi Motors“ Šiaurės Amerikos padalinio (MMNA) rinkodaros komandai originalių nuotraukų – užtemimo fone buvo fotografuojamas naujasis visureigis „Mitsubishi Eclipse Cross“ (eclipse anglų k. „užtemimas“). 

„Šiemet švęsdama 100 metų jubiliejų, MMC džiaugiasi augančiais ir pagreitį įgyjančiais pardavimo rezultatais, pristato naują visureigį „Eclipse Cross“. Rugpjūčio 21 d. mums buvo istorinė diena –stebėjome originalų gamtos reiškinį bei turėjome unikalią galimybę jį nufilmuoti kartu su naujuoju visureigiu „Eclipse Cross“, – sakė Don Swearingen, MMNA viceprezidentas bei vykdantysis direktorius.

 Visiškas saulės užtemimas buvo stebimas Oregono valstijoje (JAV) ir truko 1 minutę bei 57 sekundes. Tik tiek laiko turėjo kūrybininkų komanda atlikti fotosesijai. Nepavykus, kito užtemimo būtų tekę laukti septynis metus. Kompanijos atstovai surengė tiesioginę saulės užtemimo transliaciją internetu. Pasitelkus į pagalbą tris vaizdo filmavimo kameras, stebintiems užtemimą buvo suteikta galimybė ji matyti iš kelių skirtingų perspektyvų. 

Dydžiu, komfortu ir kokybe stebinantis naujasis „Mitsubishi Eclipse Cross“ 

Japonijos koncernas „Mitsubishi Motors Corporation“ šiemet pristatė kupe tipo miesto visureigį „Eclipse Cross“, kuris „Mitsubishi“ prekinio ženklo istorijoje atvertė naują puslapį. Naujasis SUV išpildė MMC pažadą atverti naują gamybos, dizaino ir automobilių dinamikos puslapį koncerno istorijoje. Ryškus dizainas bei pažangiausios technologijos – šio automobilio vizitinė kortelė.

Naujasis SUV asortimente atsistoja tarp „ASX“ bei „Outlander“ modelių. Pastarasis, kuriant „Eclipse Cross“, pasitarnavo kaip „organų donoras“ – iš jo buvo paskolinta platforma. Nepaisant to, jog „Outlander“ yra beveik 30 centimetrų ilgesnis, abu modeliai turi tą pačią ratų bazę, o tai reiškia pakankamai erdvės sėdintiems gale. Galines sėdynes galima patogiai reguliuoti individualiai kiekvienam keleiviui. Be to, jos slankioja ir leidžia pasididinti erdvę gale dar 20 papildomų centimetrų.

Po automobilio variklio dangčiu slepiasi visiškai naujas 1,5 litro darbinio tūrio benzininis variklis, žadantis 163 arklio galias. Tie, kas jau išbandė „Eclipse Cross“ trasoje, vadina jį puikiai išdresiruotu, 1,5 tonos sveriančiu „japonu“. Kaip tokio dydžio automobiliui, naujasis „Eclipse Cross“ yra stebėtinai erdvus, o jo siūlomas vairavimo komfortas – solidus.

Benzininėje „Eclipse Cross“ versijoje „Mitsubishi“ siūlo visiškai naują CVT pavarų dėžę (variatorių). Tuo tarpu dyzelinėse versijose bus montuojama automatinė 8 laipsnių pavarų dėžė. CVT genuose tiesiog užprogramuota, kad greitis turi būti pastovus ir tolygus.

„Eclipse Cross“ salono puošmena – prietaisų skydelyje madingai įkomponuoti multimedijos sistemos ekranai. Pastaroji sistema tiesiog maitinasi šiuolaikinių išmaniųjų telefonų teikiamomis galimybėmis: į ją integruotos „Android Auto“ bei „Apple Car Play“ sistemos. Norint naudotis „Eclipse Cross“ multimedijos sistema, tereikia prijungti savo telefoną prie USB jungties. Sistema veikia nepriekaištingai ir atrodo daug moderniau nei tradiciniai navigacijos kompiuteriai.

Pirmieji „Eclipse Cross“ automobiliai Lietuvą pasieks jau šių metų pabaigoje.

Kaip buvo filmuojamas saulės užtemimas galite pasižiūrėti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=7pqRdYd-ST0

https://www.youtube.com/watch?v=a8iP2xqg0gw

Apie „Mitsubishi Motors Corporation“

Bendrovė įkurta 1970 metais, jos būstinė įsikūrusi Tokijuje. „Mitsubishi Motors Corporation” automobiliai parduodami daugiau nei 160 pasaulio valstybių. Bendrovės produkcija gaminama 7 gamyklose 5 pasaulio valstybėse, dar 11 partnerių gamyklų „Mitsubishi“ automobiliai surenkami pagal licenciją.

Apie „Inchcape“

„Inchcape“ yra vienintelis įgaliotasis koncerno „Mitsubishi Motors Corporation“ atstovas Lietuvoje.

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia jau 10 metų, 2007-aisiais įkūrus UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“,  „Range Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 29 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu. Tarptautinėje rinkoje bendrovė atstovauja net 30 automobilių gamintojų. „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 16 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

Pranešimą paskelbė : Rūta Trainytė, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
Egg Pore Blackhead Steam Balm Valomoji šildanti kaukė nuo inkštirų, 30g
 
Vagabond Sprint 2.0 4829-202 Caribbean Blue Multi 39
 
Columbia Snuggly Bunny Bunting Coll Navy/Pine Green Critter Block 74
 
Happy Socks Sketch Multi 9300 36-40
 
Crocs™ Reviva Flip Women's Melon/White 42,5

„Bolt“ pristato naujieną: nuo šiol į kelionės maršrutą galima įtraukti kelis sustojimus

Europoje pirmaujančios pavėžėjimo paslaugų platformos „Bolt“ kelionės Lietuvos gyventojams nuo šiol tampa dar patogesnės. Keleivių patirtis lengvina mobiliojoje programėlėje „Bolt“ įdiegta nauja funkcija, kuri leidžia į kelionės maršrutą įtraukti keletą papildomų stotelių.  Norint pasinaudoti šia funkcija, programėlėje „Bolt“ esančio kelionės adreso laukelio dešinėje pusėje tereikės paspausti mažą pliuso ženklą: taip keleiviai į savo kelionės maršrutą galės iš anksto įterpti norimas papildomas stoteles. Vienai kelionei bus galima nurodyti iki trijų stotelių, o paskutinis sustojimas – galutinis kelionės tikslas.  „Mūsų siekis – užtikrinti, kad kelionės „Bolt“ taptų dar sklandesnės ir patogesnės. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti šią naują funkciją, teikiančią pridėtinės vertės ne tik mūsų keleiviams, bet ir vairuotojams. Atnaujinta programėlė padės vairuotojams lengviau planuoti savo laiką, o […]

  Straipsniai »
Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą per Nevėžį

Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą per Nevėžį

Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemaisiais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį […]

  Straipsniai »
Šilta žiema ir Dakaras kaitina aistras – registracija į „Moterų ralį“  įgauna pagreitį

Šilta žiema ir Dakaras kaitina aistras – registracija į „Moterų ralį“ įgauna pagreitį

Didžiausias Lietuvoje ir išskirtinai moteriškai auditorijai skirtas automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ skaičiuoja naujus registracijos rekordus. Per pirmas kelias registracijos savaites į renginį užsiregistravo virš 200 komandų ir beveik 700 dalyvių. „Ekranuose šmėkščiojantys įspūdingi Dakaro ralio vaizdai, o gal šilta žiema kursto moterų azartą, tad net trečdalis užsiregistravusių į „Moterų ralį“ yra naujokės. Tik dešimtadalyje […]

  Straipsniai »
ES suteikė Estijos pavėžėjimo paslaugų platformai „Bolt“ 50 mln. Eur vertės kreditą

ES suteikė Estijos pavėžėjimo paslaugų platformai „Bolt“ 50 mln. Eur vertės kreditą

EIB suteikia įmonės „Bolt“ plėtrai bei tyrimams ir naujiems produktams kurti 50 mln. Eur vertės kvazikapitalo kreditą. „Bolt“ investuos šios paskolos lėšas į savo teikiamų pavėžėjimo paslaugų saugos, patikimumo ir tvarumo didinimą, taip pat į naujų paslaugų teikimą, pavyzdžiui, automobilių, dviračių nuomos ir maisto pristatymo į namus paslaugas. Susitarimą remia pagal Junkerio planą įsteigtas Europos strateginių investicijų […]

  Straipsniai »