Išrinkta nauja Transporto inovacijų asociacijos valdyba

1

Išrinkta nauja Transporto inovacijų asociacijos valdyba

Transporto inovacijų asociacijos (TIA) visuotinio susirinkimo metu išrinkta nauja organizacijos valdyba. Susirinkime taip pat patvirtintos asociacijos įstatų korekcijos, stojamieji ir nario mokesčiai, artimiausi planai.

„Birželio mėnesį veiklą pradėjusi Transporto inovacijų asociacija vis aktyviau įsitraukia į Lietuvos transporto ir logistikos sektoriaus plėtrai svarbius projektus, sektoriaus skaitmenizavimą. Siekiame didinti ir pokyčių tempą, ir mastą, todėl labai svarbu, kad organizacijos valdybą papildė nauji savo sričių ekspertai, kurių žinios, patirtis ir ryšiai padės vystyti asociacijos veiklą ir atverti platesnes galimybes tiek logistikos ir transporto sektoriaus verslui, tiek ir didinti Lietuvos konkurencinį pranašumą“, – sako Jurgis Adomavičius, Transporto inovacijų asociacijos įkūrėjas.

Pakeitus asociacijos įstatus, jos valdybą nuo šiol vietoje trijų narių sudarys 6 įvairių sričių ekspertai: Transporto inovacijų asociacijos iniciatorius Jurgis Adomavičius, startuolio „Trevio“ direktorius Dainius Berškys, 15 metų patirtį IT srityje turintis ekspertas Paulius Lazauskas ir vieno iš didžiausių Europos mobilumo paslaugų tiekėjo „DKV EURO SERVICE“ vykdantysis direktorius Baltijos ir Skandinavijos šalims Artūras Michejenko.

Į valdybą taip pat buvo išrinktas investuotojas, patyręs IT, transporto ir tiekimo grandinių srities vadovas ir konsultantas Jan Hyttel, šioje srityje dirbantis daugiau nei 30 metų. Jan gerai išmano Europos Sąjungos reglamentus logistikos ir transporto skaitmenizavimo srityje. Kartu su „Ernst&Young“ komanda  dirbo vyresniuoju patarėju ir konsultantu „EU 4 Digital“ projekte transporto skaitmenizacijos ir e-komercijos teisės srityje.

J. Hyttel turi platų ryšių tinklą visame pasaulyje, palaiko glaudžius kontaktus su ekspertais vykdančiais transporto srities projektus Europos komisijoje ir gali aukščiausiu lygiu atstovauti Lietuvos vežėjų interesus EU Skaitmeninio Transporto ir Logistikos Forume (DTLF) bei kitose skaitmenizacijos klausimus nagrinėjančiose institucijose.

Naujų kompetencijų suteiks ir valdybos nare išrinkta advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ partnerė Dovilė Grėblikienė, kuri daugiau kaip 16 metų dirba prie įvairių sudėtingų energetikos ir transporto sektoriaus projektų, specializuojasi reguliuojamų pramonės šakų – transporto, telekomunikacijų, energetikos – teisės srityse. Jos vadovaujama teisininkų komanda nuolat dirba su stambiais vietos ir tarptautiniais transporto sektoriaus projektais, yra prisidėjusi prie inovacijų kūrimo projektų tokiems klientams kaip „Bolt“ ir „Porsche“.

„Tokio kalibro ir kompetencijų naujieji valdybos nariai iš tiesų stiprina asociaciją ir padės siekti tikslo skaitmenizuoti transporto ir logistikos sektorių, didinti jo efektyvumą užtikrinant efektyvų bendradarbiavimą su rinkos dalyviais ir valstybės institucijomis“, – įsitikinęs J. Adomavičius.

Vos prieš 4 mėnesius aktyvią veiklą pradėjusi asociacija jau spėjo įsitraukti į įvairius inovacijų projektus Lietuvoje. Ji prisideda prie krovinių vežimo automobilių keliais „eCMR“ platformos prototipo kūrimo. Tikimasi, kad šio produkto sukūrimas verslams padės sutaupyti tūkstančius eurų ir užtikrins greitesnį krovinių judėjimą.

TIA taip pat dalyvauja įgyvendinant Finansų ministerijos sukurtą ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimo planą „Ateities ekonomikos DNR“. Šio plano tikslas skatinti investicijas į tvarius ir aukštą pridėtinę vertę kuriančius projektus Lietuvoje. TIA atstovai dalyvauja investicijų komiteto veikloje, skaitmeninės ekonomikos ir verslo investicijų bei klimato kaitos ir energetikos investicijų srityse.

Kartu su Susisiekimo ministerija ir asociacija „Infobalt“ TIA organizuoja Tarptautinį Transporto Inovacijų forumą, vyksiantį šių metų lapkričio 5 dieną.

Daugiau nei 20 narių vienijanti Transporto inovacijų asociacija yra atvira organizacija. Prie jos gali jungtis visos transporto, logistikos, ekspedijavimo, IT ar kitų susijusių sričių bendrovės, taip pat valstybinės institucijos, asociacijos ar kitos suinteresuotos šalys, norinčios prisidėti prie didesnės sektoriaus skaitmenizacijos.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„MHM“ įveda naują rinkos žaidėją statybų sektoriuje

„MHM“ įveda naują rinkos žaidėją statybų sektoriuje

Statybų sektoriuje puikiai pažįstamas, inovatyviais bei pažangiais sprendimais pasižymintis prekės ženklas „Hitachi Construction Machinery“ sugrįžta į Lietuvos rinką. Bendradarbiauti bei atstovauti  daugiau nei keturis dešimtmečius rinkoje lyderiaujančios įmonės vardą įsipareigojo įmonė „Mobile Heavy Machinery“ (toliau „MHM“). „Hitachi“ Lietuvoje – naujovė? „Hitachi Construction Machinery“ – Japonijoje gimusi įmonė, kuri tapo globaliu verslu, įsitvirtinusiu keliuose žemynuose. „Hitachi” […]

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

Gavus kompetentingų institucijų išvadas, šiandien darbą pradeda valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, paskirtas 5 metų kadencijai. „Vienas svarbiausių valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo tikslų – sėkmingas kelių ūkio valdymo pertvarkos įgyvendinimas ir efektyvus lėšų, skirtų valstybinės reikšmės keliams prižiūrėti ir plėtoti, panaudojimas. Linkiu sėkmės direktoriui einant šias atsakingas pareigas“, […]

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Lietuvos oro uostų tinklui priklausantis Kauno oro uostas paskelbė rinkos konsultacijas ir šiuo metu pradeda svarstyti galimybes įrengti saulės jėgainių parką oro uosto teritorijoje. Oro uosto atstovai teigia, kad saulės jėgainės tiekiama energija ateityje padėtų Kauno oro uostui mažinti išlaidas elektrai, efektyvintų veiklą, o kartu būtų prisidedama prie žaliosios energetikos skatinimo šalyje. Pasak Kauno oro […]

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]