„Integre Trans“ augimo metai: plėtra užsienyje, didėjusi apyvarta ir tvarumo kryptis

„Integre Trans“ augimo metai: plėtra užsienyje, didėjusi apyvarta ir tvarumo kryptis

Nepaisant COVID-19 pandemijos keliamų iššūkių, transporto ir logistikos paslaugų kompanijai „Integre Trans“ pavyko padidinti ne tik finansinius rezultatus, bet ir reikšmingai sustiprinti darbuotojų gretas. Sparčiai į Vakarų Europos rinkas žengiančios įmonės apyvarta 2020 m. augo 14 proc., o darbuotojų skaičius – net 51 proc.

Kompanija per metus įgyvendino apie 85 tūkst. užsakymų visoje Europoje ir tai sudarė 28 proc. augimą lyginant su 2019 m. Apie 40 proc. visų pervežimų buvo atlikta Vokietijoje, apie 30 proc. – Prancūzijoje, po 10 proc. – Italijoje ir Beniliukso šalyse, o likę 10 proc. – kitose šalyse.

Bendrovės vadovė Žana Kel 2020 m. išskiria kaip reikšmingos plėtros užsienyje etapą. Praėjusių metų pabaigoje „Integre Trans“ įmonių grupę sudarė jau penkios įmonės, kurios veiklą vykdė ne tik Lietuvoje, bet ir Prancūzijoje, Vokietijoje bei Lenkijoje. Būtent Prancūzijoje atidarytas ir naujas 6500 kv. m. sandėlys, skirtas kompanijos kontraktinės logistikos paslaugų plėtrai šioje šalyje.

„Nors pagrindinės mūsų eksporto kryptys išlieka tos pačios, 2020 m. pradėjome vystyti ir Jungtinės Karalystės bei Italijos rinkas. Visoje Vakarų Europoje dabar turime virš 2000 klientų, kurių poreikius siekiame patenkinti nuolat investuodami į vilkikų parką, sklandų darbą užtikrinančias modernias sistemas ir darbuotojų skaičiaus augimą bei jų kompetencijų kėlimą“, – teigia Ž. Kel.

2020 m. įmonės vilkikų parkas pasipildė 130 naujų vilkikų, tarp kurių – ir pavojingų krovinių (ADR) pervežimui reikalingomis transporto priemonėmis. Per 2021 m. tikimasi parką išplėsti dar bent 200 vilkikų, kurių dalis bus varomi aplinkai mažiau kenksmingomis suskystintomis gamtinėmis dujomis. Taip pat numatyta intermodalinių paslaugų plėtra, naujų veiklos efektyvumą gerinančių sprendimų diegimas.

„Progresyvūs transporto sektoriaus atstovai privalo įvertinti savo poveikį aplinkai, tad nuosekliai laikomės pozicijos turėti transporto parką, kurį sudaro tik naujos transporto priemonės, pasižyminčios žemesne CO2 emisija arba naudojančios alternatyvų kurą. Maksimalus mūsų vilkikų amžius yra mažesnis nei 4 metai, jie atitinka aukščiausius standartus, EURO 6 reikalavimus“, – kalba bendrovės vadovė.

Ž. Kel pažymi, kad vien naujų vilkikų įsigijimas neparodo įmonės tvarumo krypties – šiam tikslui pasiekti reikalingos ir papildomos iniciatyvos. Kompanijos viduje griežtai laikomasi JT numatytų tvarumo tikslų, o tai įgyvendinti padeda nuolat stebimi kuro sąnaudų rodikliai, analizuojamos CO2 išmetimo ataskaitos, optimizuojami maršrutai, naudojamos modernios IT technologijos. Vairuotojai mokomi saugesnių ir gamtai draugiškesnių vairavimo įpročių, prie taršos mažinimo prisideda ir kompanijos viduje rūšiuojamos atliekos, taupoma elektros energija, naudojami elektroniniai dokumentai, atsisakoma popierinių sąskaitų.  

Už įmonėje taikomas tvarumo iniciatyvas kovo mėnesį „Integre Trans“ taip pat įvertinta Šveicarijos St. Gallen universiteto rengiamame tvarumo konkurse „Eco Performance Award“ – įmonei įteikta „THE TRANSFORMER OF THE YEAR 2020“ nominacija.

Apie „Integre Trans“

UAB „Integre Trans“ yra transporto ir logistikos paslaugų įmonė, turinti filialus Lietuvoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje. Šiandien įmonės transporto parką sudaro virš 500 DAF, „Volvo“, „Mercedes-Benz“ markės vilkikų. „Integre Trans“ dirba su įvairių sektorių atstovais: pramonės, gamybos, maisto ir gėrimų, farmacijos, mažmeninės ir didmeninės prekybos bei kt.

2020 m. „Integre Trans“ buvo įtraukta į „Financial Times“ sudaromo sparčiausiai augančių Europos įmonių TOP 1000. Įmonei šiemet suteikti „Coface“, ISO 28000:2007 ir ISO 45000:2018 sertifikatai bei atnaujinti SQAS, TAPA 3 level, ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 verslo porcesų kokybę patvirtinantys sertifikatai.

Pranešimą paskelbė: Mantas Civilka, UAB „INK agency“

Kiti skelbimai:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Rekomenduojame

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Artimiausiu metu Lietuvos vartotojams bus pristatyta į šalį atkeliaujanti nauja technologinė galimybė – per nuotolį valdomų automobilių techninis funkcionalumas ir pritaikymas automobilių dalijimosi srityje. Šios technologijos pranašumus, kurie viešai bus pademonstruoti kitą savaitę, su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu susitikime trečiadienį aptarė automobilių dalijimosi paslaugas Baltijos šalyse teikiančios įmonės „CityBee“ vadovai.   „Lietuvos transporto sektorius, kaip […]

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Lietuva sieks gauti JAV federalinės aviacijos administracijos (FAA) leidimą Lietuvoje registruotiems orlaiviams vykdyti skrydžius į JAV. Susisiekimo ministerija pavedė Transporto kompetencijų agentūrai įgyvendinti projektą, kad iki 2023 m. sausio 1 d. būtų sėkmingai atliktas skrydžiams organizuoti reikalingas FAA auditas ir gautas šios organizacijos leidimas. „Siekiame, kad Lietuvoje registruoti orlaiviai galėtų organizuoti skrydžius į JAV, veikti […]

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Rudenį į gatves pajudant vis daugiau transporto priemonių nesnaudžia ir specialiųjų transporto priemonių vairuotojai. Dažnai jie kelią pro intensyvų eismą skinasi apie save pranešdami švyturėliais, į kuriuos privalu reaguoti visiems eismo dalyviams. Draudimo bendrovės ERGO atstovas primena, kaip reikėtų reaguoti į skirtingų spalvų švyturėlius ir elgtis kelyje, kad nebūtų sukeliamos pavojingos situacijos. Stebėkite aplinką ERGO […]

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

Rugsėjo antrą savaitę Miunchene, Vokietijoje, surengtoje 2021 m. Tarptautinėje mobilumo parodoje (IAA MOBILITY 2021) „Huawei“ pristatė naujausios kartos papildytos realybės projekcinį vairuotojo ekraną (AR-HUD). Šis sprendimas automobilio priekinį stiklą paverčia pirmojo asmens vaizdo (First Person View) ekranu, kuriame, pasitelkiant pažangias technologijas, integruotos saugumo, informacijos ir pramogų funkcijos, sukuriančios visiškai naują vairavimo patirtį. Turėdama daugiau nei […]

Oro vežėjo  „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjo „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjų rinka ruošiasi svarbiems pokyčiams: nuo spalio 15 d. Italijos vyriausybei priklausiusią  aviakompaniją „Alitalia“ pakeis „Italia Trasporto Aereo“ bendrovė, plačiau žinoma kaip ITA.  Finansinių problemų „Alitalia“ turėjo jau anksčiau, tačiau koronaviruso pandemija padėtį dar pablogino, todėl po mėnesio lėktuvai su „Alitalia“ ženklu bus visam laikui nutupdyti. Ką reikia žinoti šio oro vežėjo bilietus įsigijusiems […]

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šiandien praneša, kad nuo š. m. spalio 1 d pilotams grąžina tokius atlyginimus, kokie jie buvo prieš pandemiją. Pilotų atlyginimus oro linijų bendrovės buvo priverstos mažinti prasidėjus COVID-19 pandemijai; „Wizz Air“ – vienos pirmųjų oro linijų, nusprendusių juos atstatyti. Įmonė taip pat skelbia, kad, norėdama įgyvendinti savo […]