Iki šiol didžiausia investicija į „Bolt“: 150 mln. eurų skirs papildomoms saugumo funkcijoms

Iki šiol didžiausia investicija į „Bolt“: 150 mln. eurų skirs papildomoms saugumo funkcijoms

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ skelbia apie didžiausią iki šiol turėtą investiciją: 150 mln. eurų į įmonę investuoja du pasauliniai fondai – „D1 Capital Partners“ ir „Darsana Capital Partners“. Europoje ir Afrikoje didėjant pavėžėjimo, mikromobilumo ir maisto pristatymo paslaugų paklausai, investicijos bus nukreiptos į tolimesnį „Bolt“ paslaugų saugumo bei kokybės gerinimą.

Kai kuriose rinkose „Bolt“ jau pasiūlė naujas pavėžėjimo paslaugoms skirtas saugos funkcijas, kuriomis mobiliojoje programėlėje gali naudotis tiek vairuotojai, tiek keleiviai. Viena jų – SOS pagalbos mygtukas, kuris, esant būtinybei, leidžia nedelsiant susisiekti su pagalbos tarnybomis.

Gruodžio pradžioje „Bolt“ pristatė naują, ketvirtos kartos elektrinį paspirtuką, kuris yra saugiausias iki šiol sukurtas elektrinis paspirtukas rinkoje. Šis modelis turi sensorius, pranešančius apie kliūtis kelyje, o jo patobulinta konstrukcija užtikrina ypatingą stabilumą bei saugesnį manevravimą riedant.

2021 metais „Bolt“ planuoja diegti naujas funkcijas, kurios dar labiau didins paslaugų ir priemonių saugumą. Viena jų – automatinis kelionių stebėjimas, sukurtas pasitelkiant dirbtinį intelektą, padėsiantis užkirsti kelią galimiems incidentams kelyje.

Augo kone dvigubai ir sustoti neketina

Vienas „Bolt“ steigėjų ir generalinis direktorius Markusas Viligas sako, kad kitąmet įmonė žada dar labiau stiprinti savo, kaip rinkos lyderio, pozicijas.

„Nepaisant koronaviruso pandemijos sukeltų pasekmių, šiemet „Bolt“ smarkiai plėtėsi. Klientų skaičius išaugo beveik dvigubai, o savo paslaugas pradėjome teikti dar 50 naujų miestų. Milijonai klientų pamėgo „Bolt“ paslaugas dėl prieinamų kainų ir greito, kokybiško aptarnavimo. 2021 metais planuojame pristatyti dar daugiau inovatyvių sprendimų, pavyzdžiui, vairuotojo veido patvirtinimo funkciją ir automatinį kelionės stebėjimą, kas leis užkirsti kelią galimiems incidentams kelyje bei užtikrinti aukštesnę paslaugų kokybę mūsų klientams“, – teigia M. Viligas.

Investicinio fondo „D1 Capital“ įkūrėjas Danas Sundheimas sako, kad sprendimą investuoti į pavėžėjimo paslaugų įmonę lėmė puikūs ligšioliniai įmonės rezultatai. „Džiaugiamės bendradarbiavimu su bendrove „Bolt“, sėkmingai tęsiančia mobilumo paslaugų lyderystę Europoje ir Afrikoje. Per šiuos iššūkių kupinus metus įmonė nuveikė neįtikėtinai daug, ir toliau užtikrindama paslaugų lankstumą, saugumą bei kurdama vertę milijonams vartotojų. Optimistiškai vertiname „Bolt“ galimybę ir toliau augti bei plėstis, pasauliui atsigaunant po COVID-19 pandemijos. Ateinančiais metais esame pasiruošę suteikti paramą įmonei, investuojant į svarbias inovacijas“, – sako D. Sundheimas.

„Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius džiaugiasi, kad įmonė atliepia besikeičiančius klientų poreikius, o teikiamos paslaugos suteikia vis platesnes galimybes. „Besikeičiant rinkai, o ypač užklupus pasaulinei COVID-19 pandemijai, turime ieškoti naujų ir inovatyvių įrankių, kurie padėtų didinti paslaugų saugumą bei funkcionalumą. Didžiuojuosi, kad esame pasaulinės įmonės dalis ir jau greitai reikšmingas platformos naujoves galės įvertinti „Bolt“ klientai Lietuvoje“ – pabrėžia A. Pacevičius. 

2020 metais „Bolt“ išplėtė savo veiklą iki 200 miestų 40 šalių, teikia paslaugas 50 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Per artimiausius metus įmonė ketina tapti didžiausiu mikromobilumo paslaugų operatoriumi Europoje, išplėsdama mikromobilumo paslaugas daugiau nei 100 miestų. Maisto pristatymo platforma „Bolt Food“, kuri startavo 2019 metais, dabar veikia 16 šalių ir 33 miestuose. Lietuvoje „Bolt Food“ teikia paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas ir mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai bei dviračiai, maisto į namus ir siuntų pristatymas. „Bolt“  paslaugomis  šiuo metu naudojasi 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje. Įmonė veikia pagal „Žaliąjį planą“ ir yra įsipareigojusi mažinti savo automobilių paliekamą ekologinį pėdsaką, tad kiekviena kelionė su „Bolt“ – draugiška aplinkai. Elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas „Bolt“ teikia penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Rekomenduojame

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Artimiausiu metu Lietuvos vartotojams bus pristatyta į šalį atkeliaujanti nauja technologinė galimybė – per nuotolį valdomų automobilių techninis funkcionalumas ir pritaikymas automobilių dalijimosi srityje. Šios technologijos pranašumus, kurie viešai bus pademonstruoti kitą savaitę, su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu susitikime trečiadienį aptarė automobilių dalijimosi paslaugas Baltijos šalyse teikiančios įmonės „CityBee“ vadovai.   „Lietuvos transporto sektorius, kaip […]

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Lietuva sieks gauti JAV federalinės aviacijos administracijos (FAA) leidimą Lietuvoje registruotiems orlaiviams vykdyti skrydžius į JAV. Susisiekimo ministerija pavedė Transporto kompetencijų agentūrai įgyvendinti projektą, kad iki 2023 m. sausio 1 d. būtų sėkmingai atliktas skrydžiams organizuoti reikalingas FAA auditas ir gautas šios organizacijos leidimas. „Siekiame, kad Lietuvoje registruoti orlaiviai galėtų organizuoti skrydžius į JAV, veikti […]

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Rudenį į gatves pajudant vis daugiau transporto priemonių nesnaudžia ir specialiųjų transporto priemonių vairuotojai. Dažnai jie kelią pro intensyvų eismą skinasi apie save pranešdami švyturėliais, į kuriuos privalu reaguoti visiems eismo dalyviams. Draudimo bendrovės ERGO atstovas primena, kaip reikėtų reaguoti į skirtingų spalvų švyturėlius ir elgtis kelyje, kad nebūtų sukeliamos pavojingos situacijos. Stebėkite aplinką ERGO […]

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

Rugsėjo antrą savaitę Miunchene, Vokietijoje, surengtoje 2021 m. Tarptautinėje mobilumo parodoje (IAA MOBILITY 2021) „Huawei“ pristatė naujausios kartos papildytos realybės projekcinį vairuotojo ekraną (AR-HUD). Šis sprendimas automobilio priekinį stiklą paverčia pirmojo asmens vaizdo (First Person View) ekranu, kuriame, pasitelkiant pažangias technologijas, integruotos saugumo, informacijos ir pramogų funkcijos, sukuriančios visiškai naują vairavimo patirtį. Turėdama daugiau nei […]

Oro vežėjo  „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjo „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjų rinka ruošiasi svarbiems pokyčiams: nuo spalio 15 d. Italijos vyriausybei priklausiusią  aviakompaniją „Alitalia“ pakeis „Italia Trasporto Aereo“ bendrovė, plačiau žinoma kaip ITA.  Finansinių problemų „Alitalia“ turėjo jau anksčiau, tačiau koronaviruso pandemija padėtį dar pablogino, todėl po mėnesio lėktuvai su „Alitalia“ ženklu bus visam laikui nutupdyti. Ką reikia žinoti šio oro vežėjo bilietus įsigijusiems […]

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šiandien praneša, kad nuo š. m. spalio 1 d pilotams grąžina tokius atlyginimus, kokie jie buvo prieš pandemiją. Pilotų atlyginimus oro linijų bendrovės buvo priverstos mažinti prasidėjus COVID-19 pandemijai; „Wizz Air“ – vienos pirmųjų oro linijų, nusprendusių juos atstatyti. Įmonė taip pat skelbia, kad, norėdama įgyvendinti savo […]