Holdingo „AsstrA-Associated Traffic AG“ apyvarta išaugo 39 %

Holdingo „AsstrA-Associated Traffic AG“ apyvarta išaugo 39 %

Tarptautinis transporto ir logistikos holdingas AsstrA suskaičiavo 2017 metų šešių mėnesių darbo rezultatus.

Pirmąjį 2017 metų pusmetį holdingo „AsstrA“ apyvarta išaugo 39 %, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų periodu, ir sudarė daugiau kaip 105 mln. eurų. Įvykdyta 57,5 tūkst. klientų užsakymų, kurie 26 % viršijo praėjusių metų rodiklius. 

Paklausiausi išliko pervežimai automobilių transportu, per pirmąjį pusmetį jų įvykdyta 45 tūkst. FTL (anl. full truck load). Šiuo laikotarpiu konteineriais gabenta 4404 TEU (angl. twenty-foot equivalent unit), cisternomis – 2606, o vagonais viršijo 2500. Taip pat „AsstrA“ gabeno lėktuvais (1616) ir įgyvendino 850 negabaritinių pervežimų. Bendras visų krovinių svoris – 2,3 mln. tonų.

Nuo metų pradžios holdingas stiprino savo pozicijas Azijos rinkoje ir toliau aktyviai vystė paslaugą „Konteineriniai traukiniai iš Rytų Azijos į NVS ir Europą“. 

Dar vienas uždavinys, kurį iškėlė sau holdingas – didinti apyvartą Rytų šalyse ne mažiau kaip 40 %. 2016 metais „AsstrА“ apyvarta Azijos rinkoje sudarė 8,5 mln. eurų, o 2017 metų pabaigoje tikimasi ne mažiau kaip 12 mln. eurų. Pozicijas Azijos rinkoje sustiprino tai, kad 2016 metais „AsstrА“ atidarė biurą Stambule. Palyginti pirmąjį šių ir 2016 metų pusmečius, pastebimi tokie rodikliai: iš Turkijos 1,8 karto išaugo krovinių užsakymai, 2,2 karto padaugėjo klientų ir 2,5 karto padidėjo apyvarta. 2,7 karto išaugo jų generuojamų užsakymų kiekis.

Be to, „AsstrA-Associated Traffic AG“ ir jungtinė transporto bei logistikos kompanija pasirašė sutartį dėl bendrų pervežimų geležinkeliais maršrutu Kinija–Europa–Kinija. Susitarimas pasirašytas 5 metams. Toks bendradarbiavimas leis kartu vystyti tranzitinį geležinkelių servisą tarp Kinijos ir Europos per Kazachstaną, Rusiją ir Baltarusijos Respubliką.

Holdingas jau daugiau kaip 10 metų užsiima metalo ir jo produkcijos pervežimu. Profilinis „AsstrA Steel Logistics“ skyrius siūlo ekspertinius minėtų pervežimų logistikos uždavinių sprendimus, įskaičiuojant metalo lakštus, ruloninį ir apvalųjį plieną, kaminus, armatūrą, plieno rulonus ir metalo kordus. Per šešis 2017 metų mėnesius holdingo specialistai įgyvendino 4126 metalų pervežimus, kurių bendras svoris viršijo 137 tūkst. tonų. Metalo pervežimai sudaro 7 7 % nuo bendros darbų apimties. 

Nuo 2017 metų birželio kompanija teikia kompleksines logistikos paslaugas farmacijos verslui pagal programą „AsstrA Pharma Logistics“. Holdingas perveža šio verslo pagamintą produkciją ir žaliavas, laikantis atitinkamo temperatūrų režimo, taip pat teikia muitinės įforminimo, laikymo specializuotuose sandėliuose, prekių pakavimo ir jų platinimo galutiniam gavėjui paslaugas. 

„Holdingas sėkmingai įgyvendina pasirinktą strategiją, tai liudija daugkartiniai klientų atsiliepimai apie užsakymų įvykdymo kokybę, tai pat augantys rodikliai. Mes toliau siekiame numatytų tikslų, – kalba Dmitrijus Lagunas, generalinis holdingo „AsstrA-Associated Traffic AG“ direktorius. – Mūsų komanda nuolat tobulina technologijas, taip pat kuria ir įdiegia naujus produktus. Dėkoju bendradarbiams, kurie, nepaisydami įtempto darbo sudėtingoje rinkos situacijoje, vykdo numatytus planus ir uždavinius, taip pat spėja įdiegti pakeitimus ir naujoves. Holdingo rodikliai auga ne patys, bet dėl kiekvieno darbuotojo atskirai ir visos kompanijos pastangų“.

Pranešimą paskelbė : Živilė Barkauskaitė, AsstrA Associated Traffic AG

Kiti skelbimai:
 
Evelatus Apple iPhone 4/4s
 
Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | XP-600/700/800
 
Evelatus Samsung A40 Gradient Glass Case 2 Bubble Gum
 
Mocco 3D Silicone Back Case For Mobile Phone Giraffe Samsung A510F Galaxy A5 (2016) Black
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung J530F Galaxy J5 (2017) with Rose gold frame
Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Dėl itin sparčiai populiarėjančių įvairių buitinių ir pramoninių elektronikos prietaisų Europos ir tuo pačiu Lietuvos keliuose kasdien keliauja vis daugiau įvairių kategorijų pavojingų krovinių (ADR), kurie, nesilaikant reikalavimų, gali sukelti itin skaudžių pasekmių. Todėl tiek draudikai, tiek teisininkai atkreipia įvairius pavojingus krovinius siunčiančių verslų ir siuntų bendrovių dėmesį į kuo atsakingesnį jų vertinimą ir transportavimą, […]

  Straipsniai »
Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Palei Kareivių gatvę, tarp Kareivių ir Žirmūnų gatvių sankryžos, nusidriekė naujas beveik kilometro ilgio dviračių takas. Šioje tako atkarpoje paklotas raudonas asfaltas, įrengtas naujas dviračių tako apšvietimas, šaligatviai, atliktas ženklinimas. Naujas raudono asfalto takas tapo taip reikalinga jungtis su Eurovelo taku palei Nerį, kurį jau spėjo pamėgti daugelis dviratininkų. Tako įrengimui savivaldybė skyrė apie 250 […]

  Straipsniai »

Baigta rekonstruoti magistralės „Via Baltica“ dalis – Panevėžio aplinkkelis

Gerinant eismo sąlygas magistralėje „Via Baltica“, baigtas rekonstruoti apie 22 km ilgio Panevėžio aplinkkelis. Jis praplatintas nuo 2 iki 3 eismo juostų, dėl reversinio eismo organizavimo sudarytos greitkeliui artimos eismo sąlygos. „Magistralėje „Via Baltica“ atlikti darbai ypač svarbūs eismo saugai ir važiavimo komfortui. Svarbiausioje šalies magistralėje Šiaurės–Pietų kryptimi sudarytos sąlygos važiuoti greičiau, kartu sumažinant eismo […]

  Straipsniai »
Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Nuo „Mission E“ koncepcijos pristatymo 2015 m. Frankfurto automobilių parodoje iki pirmojo serijinės gamybos elektrinio „Taycan“ modelio praėjo mažiau nei 48 mėnesiai. Šią savaitę daugiau nei trijų šimtų politikos, verslo ir žiniasklaidos atstovų akyse „Porsche“ atvertė dar vieną naują skyrių gamintojo istorijoje – atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją. „Elektromobilis „Taycan“ yra naujoji „Porsche“ […]

  Straipsniai »