Holdingo „AsstrA-Associated Traffic AG“ apyvarta išaugo 39 %

Holdingo „AsstrA-Associated Traffic AG“ apyvarta išaugo 39 %

Tarptautinis transporto ir logistikos holdingas AsstrA suskaičiavo 2017 metų šešių mėnesių darbo rezultatus.

Pirmąjį 2017 metų pusmetį holdingo „AsstrA“ apyvarta išaugo 39 %, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų periodu, ir sudarė daugiau kaip 105 mln. eurų. Įvykdyta 57,5 tūkst. klientų užsakymų, kurie 26 % viršijo praėjusių metų rodiklius. 

Paklausiausi išliko pervežimai automobilių transportu, per pirmąjį pusmetį jų įvykdyta 45 tūkst. FTL (anl. full truck load). Šiuo laikotarpiu konteineriais gabenta 4404 TEU (angl. twenty-foot equivalent unit), cisternomis – 2606, o vagonais viršijo 2500. Taip pat „AsstrA“ gabeno lėktuvais (1616) ir įgyvendino 850 negabaritinių pervežimų. Bendras visų krovinių svoris – 2,3 mln. tonų.

Nuo metų pradžios holdingas stiprino savo pozicijas Azijos rinkoje ir toliau aktyviai vystė paslaugą „Konteineriniai traukiniai iš Rytų Azijos į NVS ir Europą“. 

Dar vienas uždavinys, kurį iškėlė sau holdingas – didinti apyvartą Rytų šalyse ne mažiau kaip 40 %. 2016 metais „AsstrА“ apyvarta Azijos rinkoje sudarė 8,5 mln. eurų, o 2017 metų pabaigoje tikimasi ne mažiau kaip 12 mln. eurų. Pozicijas Azijos rinkoje sustiprino tai, kad 2016 metais „AsstrА“ atidarė biurą Stambule. Palyginti pirmąjį šių ir 2016 metų pusmečius, pastebimi tokie rodikliai: iš Turkijos 1,8 karto išaugo krovinių užsakymai, 2,2 karto padaugėjo klientų ir 2,5 karto padidėjo apyvarta. 2,7 karto išaugo jų generuojamų užsakymų kiekis.

Be to, „AsstrA-Associated Traffic AG“ ir jungtinė transporto bei logistikos kompanija pasirašė sutartį dėl bendrų pervežimų geležinkeliais maršrutu Kinija–Europa–Kinija. Susitarimas pasirašytas 5 metams. Toks bendradarbiavimas leis kartu vystyti tranzitinį geležinkelių servisą tarp Kinijos ir Europos per Kazachstaną, Rusiją ir Baltarusijos Respubliką.

Holdingas jau daugiau kaip 10 metų užsiima metalo ir jo produkcijos pervežimu. Profilinis „AsstrA Steel Logistics“ skyrius siūlo ekspertinius minėtų pervežimų logistikos uždavinių sprendimus, įskaičiuojant metalo lakštus, ruloninį ir apvalųjį plieną, kaminus, armatūrą, plieno rulonus ir metalo kordus. Per šešis 2017 metų mėnesius holdingo specialistai įgyvendino 4126 metalų pervežimus, kurių bendras svoris viršijo 137 tūkst. tonų. Metalo pervežimai sudaro 7 7 % nuo bendros darbų apimties. 

Nuo 2017 metų birželio kompanija teikia kompleksines logistikos paslaugas farmacijos verslui pagal programą „AsstrA Pharma Logistics“. Holdingas perveža šio verslo pagamintą produkciją ir žaliavas, laikantis atitinkamo temperatūrų režimo, taip pat teikia muitinės įforminimo, laikymo specializuotuose sandėliuose, prekių pakavimo ir jų platinimo galutiniam gavėjui paslaugas. 

„Holdingas sėkmingai įgyvendina pasirinktą strategiją, tai liudija daugkartiniai klientų atsiliepimai apie užsakymų įvykdymo kokybę, tai pat augantys rodikliai. Mes toliau siekiame numatytų tikslų, – kalba Dmitrijus Lagunas, generalinis holdingo „AsstrA-Associated Traffic AG“ direktorius. – Mūsų komanda nuolat tobulina technologijas, taip pat kuria ir įdiegia naujus produktus. Dėkoju bendradarbiams, kurie, nepaisydami įtempto darbo sudėtingoje rinkos situacijoje, vykdo numatytus planus ir uždavinius, taip pat spėja įdiegti pakeitimus ir naujoves. Holdingo rodikliai auga ne patys, bet dėl kiekvieno darbuotojo atskirai ir visos kompanijos pastangų“.

Pranešimą paskelbė : Živilė Barkauskaitė, AsstrA Associated Traffic AG

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »