Goodyear padangų pasiūlą artėjančiam žiemos sezonui papildo nauji dydžiai su „SoundComfort“ technologija

Goodyear padangų pasiūlą artėjančiam žiemos sezonui papildo nauji dydžiai su „SoundComfort“ technologija

Technologija „SoundComfort“ – mažiau triukšmo, didesnis vairavimo komfortas. Nuo šiol „Goodyear“ siūlo net 88 dydžių žiemines padangas su triukšmą salone mažinančia „SoundComfort“ technologija. Šios padangos gaminamos su integruotu triukšmo barjeru. Šis garso barjeras yra tarsi padangų pagalvė, kuri kelionės metu sumažina oro vibraciją ir slopina triukšmą automobilio salone, todėl, palyginti su įprastinėmis padangomis[1] , salone yra perpus tyliau. Vienas pagrindinių padangų triukšmą lemiančių veiksnių yra padangos oro ertmės rezonansas – jį sukelia padangoje vibruojantis oras, be to, jis perduodamas į transporto priemonės konstrukciją. „Goodyear“ technologija „SoundComfort“ veikia tiesiogiai ir padangos oro ertmės rezonansas sumažėja. „SoundComfort“ technologija išlieka aktyvi visą padangos eksploatacijos laiką, nepriklausomai nuo kelio pasipriešinimo, ridos ar važiavimo greičio.

Daugiau informacijos apie „SoundComfort“ technologiją rasite čia: https://bit.ly/3l3UKKo

Goodyear dygliuotos padangos
„UltraGrip Ice Arctic“ – naujos kartos dygliai, užtikrinantys geresnį sukibimą ir trumpesnį stabdymo ant ledo kelią.

„UltraGrip Ice Arctic“ – tai naujos kartos dygliuotoji padanga, sukurta specialiai atšiauriam šiaurės šalių žiemos klimatui. „Goodyear“ patobulinta naujos formos ir korpuso dyglių technologija leidžia išlaikyti kryptinę dyglių padėtį ir užtikrina gerą sukibimą su ledu. Siekiant geresnės traukos kelyje, naujieji dygliai turi aštrią priekinę briauną, užtikrinančią geresnį sukibimą greitėjimo metu. Padangos forma suteikia dygliams stabilumo, jos galinė briauna yra platesnė, todėl stabdymas yra efektyvesnis. „UltraGrip Ice Arctic“ galima įsigyti 62 dydžių – nuo 13 iki 19 colių, iš kurių 18 yra su įdiegta „SoundComfort“ technologija.

„UltraGripIce Arctic SUV“ – pažangių dygliuotų padangų technologija, užtikrinanti geresnį sukibimą ir kontrolę ant sniego ir ledo.
Dėl unikalios dygliuotųjų padangų technologijos „UltraGrip Ice Arctic SUV“ padangas galima eksploatuoti šiauriausiuose Europos regionuose, kur temperatūra žiemą gali nukristi žemiau -15 °C. Padangų savybės išlieka geros net ir šiltesnėmis žiemos dienomis – protektorius gerai sukimba su sniegu, gilūs grioveliai geriau nei įprastinės padangos šalina sniegą, pažliugusį sniegą ir vandenį. Šios savybės užtikrina maksimalų padangos sukibimą ir atsparumą slydimui vandens sluoksniu. „UltraGrip Ice Arctic SUV“ galima įsigyti 55 dydžių – nuo 15 iki 20 colių, iš kurių 17 yra su „SoundComfort“ technologija.

Šiaurės šalims skirtos nedygliuotos padangos

„UltraGrip Ice 2“ – šiaurės šalių žiemos sąlygoms skirta nedygliuotoji padanga, daugelio testinių bandymų laimėtoja[2].

„UltraGrip Ice 2“ nedygliuotoji padanga pritaikyta šiaurės šalių žiemos sąlygoms. Ši padanga buvo sukurta siekiant stabilumo, geresnio sukibimo ir stabdymo ant sniego ar ledo. Jos manevravimo rodikliai ant šlapio ir sauso kelio paviršiaus yra geresni, o „ActiveGrip“ technologija optimizuoja padangos sąlytį su kelio danga labai slidžiuose kelio ruožuose. Tiesios padangos įpjovos įsikabina į kelio paviršių, todėl ji pasižymi geromis traukos ir stabdymo ant sniego bei ledo savybėmis. „UltraGrip Ice 2“ galima įsigyti 57 dydžių – nuo 13 iki 19 colių, iš kurių 21 yra su „SoundComfort“ technologija.

„UltraGrip Ice SUV“ – didelės SUV visureigių galimybės ant ledo atšiauriomis žiemos sąlygomis.

„UltraGrip Ice SUV“ padangos pagamintos iš minkšto mišinio, kuris padeda išlaikyti lankstumą net ir esant žemai temperatūrai – sumažintas standumas ir pagerintas sukibimas padeda užtikrinti optimalias vairavimo ant sniego ir ledo sąlygas. Padangos tinka sniegu ir ledu padengtiems keliams. Kurdama šią padangą „Goodyear“ vadovavosi ir specialiais SUV visureigiams keliamais reikalavimais – kadangi šie automobiliai yra sunkesni, vadinasi, apkrova padangoms yra didesnė ir reikalingos specialios savybės siekiant užtikrinti gerą trauką ir sukibimą su keliu. Čia „ActiveGrip Technology“ vaidina svarbų vaidmenį. Padangos raštas pritaikytas SUV visureigiams, todėl stabdymas ir trauka ant sniegu bei ledu dengtų kelių yra optimalūs. „UltraGrip Ice SUV“ taip pat įdiegta „TOP Indicator Technology“ – sniego simbolis ant padangos, kuris važinėjant palaipsniui trinasi. Kuomet simbolis visiškai nusitrina, tai ženklas vairuotojui, jog metas keisti padangas. „UltraGrip Ice SUV“ galima įsigyti 48 dydžių – nuo 16 iki 20 colių, iš kurių 18 yra su įdiegta „SoundComfort“ technologija.

Europos keliams skirtos nedygliuotos padangos

„UltraGrip Performance+“ – geresnės važiavimo savybės šlapia arba sausa danga ir žiemos sąlygomis.

„Goodyear UltraGrip Performance+“ pagerina galingų automobilių važiavimo sąlygas šlapia ir sausa danga bei žiemos sąlygomis dėl dviejų naujų technologijų. Pirmoji jų – „Traction Protect“ technologija, kurioje esanti derva pagerina padangos deformacijos savybes, taip pat leidžia stabdymo jėgą lengviau konvertuoti į sukibimą. Antroji – „Winter Grip“ naujas mišinys, kuris padangos gumai suteikia elastingumo esant žemai temperatūrai, pagerina sukibimą su sniegu ir ledu. „UltraGrip Performance+“ galima įsigyti 95 dydžių – nuo 15 iki 21 colių, iš kurių 4 yra su įdiegta „SoundComfort“ technologija.

„UltraGripPerformance SUV“ – optimalus sukibimas su keliu.

Blokuojantys grioveliai ir protektoriaus raštas užtikrina „UltraGrip Performance SUV“ geresnę automobilio pusiausvyrą sausame kelyje ir važiuojant sniegu. „ActiveGrip“ technologija užtikrina geresnę padangos trauką ir stabdymo savybes, o optimali SUV griovelių padėtis ir kampinis padangos korpusas pagerina trauką ant sniego. „UltraGrip Performance SUV“ galima įsigyti 46 dydžių – nuo 16 iki 22 colių, iš kurių 5 yra su „SoundComfort“ technologija.

„UltraGrip 9+“ – geresnės važiavimo žiemą savybės ir didesnė rida.

Patobulinta „UltraGrip 9+“ technologija pagamintos padangos lengvai susidoroja su sudėtingomis kelių sąlygomis. Jų „Mileage Plus“ technologija apsaugo padangą nuo įtrūkimų ir gumos dalelių atsiskyrimo, tad automobilio važiavimo rida labai pagerėja. „UltraGrip 9+“ apima „Winter Grip“ technologiją, suteikiančią tokį pat išskirtinį sukibimą su sniegu ir ledu. „UltraGrip 9+” galima įsigyti 34 dydžių – nuo 14 iki 16 colių.

”UltraGrip Cargo” – pagerina komercinio transporto stabdymą ant sniego.

„UltraGrip Cargo“ yra naujos komerciniams automobiliams skirtos žieminės padangos. Dėl įvairių protektoriaus dizaino ir mišinio sudėties atnaujinimų lengviesiems krovininiams automobiliams skirtos „Goodyear“ žiemos padangos pasižymi išskirtinėmis stabdymo ant sniego savybėmis, pagerina automobilio ridą ir sumažina jo išlaikymo kaštus. „UltraGrip Cargo” galima įsigyti 19 dydžių – nuo 15 iki 17 colių.

[1]Priklausomai nuo automobilio modelio, važiavimo greičio ir kelio dangos. Remiantis automoilio vidaus garso parametrais, testuota 2018m. vasarį, 2018 m. sausį, 2017 m. lapkritį ir 2011 m. spalį Goodyear inžinierių Liuksemburge. Padangų dydis: 225/55R17, naudojant automobilius VW Passat Alltrack ir Ford Kuga; 255/45R18, naudojant automobilį Audi A7.

[2] „Goodyear UltraGrip Ice 2“ geriausia iš „Nordic“ nedygliuotų padangų 2017 m. „Teknikens Värld“, Nr. 22, 205/60R16, 2017 m. „Aftonbladet Bil“, Nr. 7, 205/60R16, „Teknikens Värld“ 2016 m., Nr. 22, 205/55R16, Viena iš dviejų geriausių padangų 2014 m. „Tekniikan Maailma“, Nr. 17, 2014 m. „Tehnikamaailm“, Nr. 10, 2014 m. „Motor“, Nr. 5, 205/55R16 94T bandymuose, 12 friktionsdäck i testet.  Geriausia iš 7 nedygliuotųjų padangų 2014 m. „Aftonbladet Bil“ Nr. 6 ir 2014 m. „Teknikens Värld“ Nr. 22 bandymuose, 205/55R16 94T.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

Gavus kompetentingų institucijų išvadas, šiandien darbą pradeda valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, paskirtas 5 metų kadencijai. „Vienas svarbiausių valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo tikslų – sėkmingas kelių ūkio valdymo pertvarkos įgyvendinimas ir efektyvus lėšų, skirtų valstybinės reikšmės keliams prižiūrėti ir plėtoti, panaudojimas. Linkiu sėkmės direktoriui einant šias atsakingas pareigas“, […]

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Lietuvos oro uostų tinklui priklausantis Kauno oro uostas paskelbė rinkos konsultacijas ir šiuo metu pradeda svarstyti galimybes įrengti saulės jėgainių parką oro uosto teritorijoje. Oro uosto atstovai teigia, kad saulės jėgainės tiekiama energija ateityje padėtų Kauno oro uostui mažinti išlaidas elektrai, efektyvintų veiklą, o kartu būtų prisidedama prie žaliosios energetikos skatinimo šalyje. Pasak Kauno oro […]

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Įsigaliojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo sutartis dėl krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 26,80 iki 40,27 km rekonstravimo. Sutarties vertė – 11,97 mln. eurų su PVM. Darbai turi būti atlikti per 9 mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo. Į šį terminą kasmetinė 3 mėnesių technologinė pertrauka neįskaičiuota. Sutartis pasirašyta 2020 m. rugsėjo 11 […]