„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

1

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai produktų platinimo tinklo plėtrai, naujiems el. prekybos kanalams tam tikrose šalyse. Ne paskutinėje vietoje liko ir žiniasklaidos strategijos atnaujinimas bei sugrįžimas į tarptautinį motociklų ir automobilių sportą.

 „Goodyear Blimp“ dirižablis – tikra legenda, daugiau nei šimtmetį žavėjusi kompanijos klientus ir partnerius JAV bei visame pasaulyje. Jo sugrįžimo buvo laukta ilgai ir tai yra puikus būdas paminėti „Goodyear“ sugrįžimą į tarptautinį automobilių ir motociklų sportą, naują partnerystę su „Eurosport“ žiniasklaidos grupe bei asortimento papildymą naujais pažangiais produktais“, – sako Mike Rytokoski, „Goodyear Europe“ viceprezidentas ir rinkodaros vadovas.

Europoje skraidantis ir specialiu ženklu paženklintas dirižablis – tai „Zeppelin“ klasei priklausantis orlaivis, pagamintas kompanijos Deutsche Zeppelin-Reederei GmbH of Friedrichshafen. Šis įvykis žymi beveik 100 metų trunkantį „Goodyear“ ir „Zeppelin“ bendradarbiavimą.

Pusiau standus „Zeppelin NT“ orlaivis yra 75 m ilgio, užima apie 3/4 futbolo aikštės ilgio, ir yra beveik 18 m aukščio. Jis yra to paties modelio kaip ir kiti trys „Goodyear“ dirižabliai, skraidantys JAV. Europos padangėje pasirodysiantis orlaivis taps „Goodyear“ ambasadoriumi, taip pat vykdys užsakomuosius komercinius skrydžius po Vokietiją.

„Zeppelin“ yra didelė garbė toliau plėtoti ilgalaikį bendradarbiavimą su „Goodyear“. Nekantraujame į mūsų planus įtraukti Europos regioną ir mūsų partnerystę pakelti į naują tarptautinį lygmenį“, – teigia „Deutsche Zeppelin-Reederei GmbH“ generalinis direktorius Eckhard Breuer.

Dažniau pastebimas JAV vykstančiuose dideliuose sporto renginiuose, tokiuose kaip NASCAR lenktynes, NBA varžybos ar PGA golfo turnyrai, „Goodyear Blimp“ dirižablis nuo seno yra Europos legenda. Pirmąsyk Europoje jis pasirodė 1972 m. kovą ir pirmąjį skrydį įvykdė tų pačių metų birželį Kardingtone, Anglijoje. „Europos“ vardu pakrikštytas žymusis orlaivis skraidė 14 metų bei pasirodydavo įvairiuose svarbiausiuose to meto sporto ir kultūros renginiuose, įskaitant 1985 m. Grand Prix Niurnbergo trasą Vokietijoje,1986 m. vykusį atvirąjį Rolland Garros čempionatą Prancūzijoje ir net dvejas Britanijos karališkąsias vedybose. 1986 m. dirižablis buvo nuleistas ant žemės.

„Goodyear Blimp“ vėliau dar buvo sugrįžęs į Europą, tačiau šiųmetis bandomasis skrydis iš Frydrichshafeno, Vokietijos, buvo pirmasis jo skrydis Europoje nuo 2012 metų.

Artimiausiomis savaitėmis „Goodyear Blimp“ skraidys Frydrichshafeno apylinkėse ir po visą Vokietiją, kol galiausiai iš paukščio skrydžio padės filmuoti 2020 m. automobilių ir motociklų sporto varžybas Europoje.

Dirižablio prikėlimas naujai veiklai padės „Goodyear“ sugrįžti į tarptautinių lenktynių pasaulį. Kompanija jau buvo paskirta oficialiu padangų tiekėju „World Endurance Championship“ (WEC) LMP2 klasei, „European Le Mans Series“ bei „British Touring Car Championship“ (BTCC). Dėl naujos partnerystės su iškiliausiu Europos sporto renginių transliuotoju „Eurosport“, „Goodyear“ įsitraukė į „FIA World Touring Car Cup“ (WTCC) ir „Pure ETCR“.

Nuotraukų galeriją galite rasti čia.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Goodyear Blimp“ grįžimą į Europą, skaitykite FacebookTwitter ir Instagram

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Crocs LED CUPCAKE G0656800-MU
 
Crocs™ Crocs LION KING TIMON G0657900-MU
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Pink Lemonade 21
 
Teva Midform Universal Women's Hummingbird Gloxinia 38
 
BIOMECANICS 202203 Malva 23

Rekomenduojame

VIADA pritaikė programėlę verslo klientams – siūlo atsisakyti plastikinių kortelių

VIADA pritaikė programėlę verslo klientams – siūlo atsisakyti plastikinių kortelių

Didžiausias Lietuvoje degalinių tinklas VIADA mobiliąją programėlę pritaikė verslo klientų poreikiams. Programėlę naudojančios įmonės ir organizacijos dabar gali skaitmenizuoti kuro pirkimo procesą ir net visiškai atsisakyti plastikinių degalų kortelių. Įmonių darbuotojams programėlė leidžia operatyviau ir saugiau susimokėti už degalus.  Privatiems klientams mobiliąją programėlę VIADA pristatė prieš metus, o iki šių metų pradžios programėlę atsisiuntė ir […]

Išsklaidytos abejonės dėl Klaipėdos uosto vadovo atrankos skaidrumo

Išsklaidytos abejonės dėl Klaipėdos uosto vadovo atrankos skaidrumo

Susisiekimo ministerija informuoja, kad gautos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) išvados dėl VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo atrankos išsklaidė abejones dėl šio atrankos konkurso skaidrumo.  Išanalizavusi ir įvertinusi veiksmus, atliktus organizuojant konkursą VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti, STT nenustatė jokių konkrečių duomenų apie galimą piktnaudžiavimą ir atsisakė dėl to […]

AB „Kelių priežiūra“ stambina kelių tarnybas

AB „Kelių priežiūra“ stambina kelių tarnybas

Siekdama didinti įmonės efektyvumą, kurti vertę darbuotojams, visuomenei ir akcininkui, AB „Kelių priežiūra“ sustambino kelių tarnybas. Iki šiol Lietuvos valstybinius kelius prižiūrėjo 46 kelių tarnybos, o nuo birželio mėnesio jos sustambintos iki 21. Šis žingsnis padės užtikrinti kokybišką kelių priežiūrą ir sklandžius įmonės procesus. „Kelių tarnybų struktūros stambinimas – vienas iš strateginių projektų, kuris leis […]

„Moterų ralyje“ pirmą kartą dalyvaus elektromobilis

„Moterų ralyje“ pirmą kartą dalyvaus elektromobilis

Rugpjūčio 8 d. vyksiančiame „Moterų ralyje“ pirmą kartą dalyvaus elektromobilis. 350 kilometrų iššūkį priėmė „Jaguar“ moterų komanda. Ekipažas pasirinko įspūdingos išvaizdos ir pasaulyje jau spėjusį ne vieną titulą „nuskinti“ visiškai elektrinį miesto visureigį „Jaguar I-Pace“. „Moterų ralio“ viena iš organizatorių Neringa Simson sako, kad elektromobilio atsiradimas „Moterų ralyje“ yra naujas posūkis ralio istorijoje. „Jau kurį […]