„Girteka“ biuras Kaune pardavimų profesionalus kviečia dirbti su garsiausiais tarptautiniais prekės ženklais

1

„Girteka“ biuras Kaune pardavimų profesionalus kviečia dirbti su garsiausiais tarptautiniais prekės ženklais

Vykdydama plėtrą „Girtekos“ grupės įmonė „Girteka Europe West“ atidaro naują pardavimų padalinį Kaune ir kviečia prie jo jungtis pardavimų profesionalus.

„Esame tarptautinė įmonė ir turime ambicingą tikslą iki 2026 m. būti tarp TOP10 logistikos įmonių Europoje. Šiemet ypatingas dėmesys skiriamas augimui ir plėtrai Vakarų Europos rinkoje. Tuo tikslu plečiame bei stipriname pardavimų komandą. Turime puikių specialistų Vilniuje ir Šiauliuose, o šiuo metu buriame komandą naujai atidarytam padaliniui Kaune“, – sako Mindaugas Pasilauskas, „Girteka Europe West“ Generalinis direktorius.

Anot jo, planuojama, kad padalinys Kaune išplės bendrovės pardavimų kompetencijas. M. Pasilauskas teigia, kad įmonėje jau dirba kelios dešimtys specialistų iš Kauno, todėl buvo nuspręsta jų patogumui atidaryti biurą Kaune. Drauge „Girteka“, kaip vienas didžiausių darbdavių Lietuvoje, tikisi, kad biuras antrame didžiausiame šalies mieste padės pritraukti daugiau talentų iš vidurio Lietuvos.

Lūkesčiai kandidatams ir „alkis iššūkiams“

„Džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia apie naujo pardavimų padalinio Kaune atidarymą ir pranešti apie galimybes, kurias siūlome įvairių sričių specialistams. Ieškome verslo plėtros ir pardavimų vadybininkų, strateginių klientų projektų vadovų, verslo plėtros projektų vadovų, ekspedicijos vadybininkų ir pardavimų komandos vadovų“, – sako Indrė Morkūnienė, „Girteka Europe West“ Žmonių ir organizacijos kultūros vadovė.

Pirmajame etape planuojama priimti 10-15 kolegų, o ateityje darbuotojų poreikis tik didės.

„Dirbame su dideliais tarptautiniais prekių ženklais, turime visas galimybes daryti pokytį ir kartu su klientu įgyvendinti įvairius pridėtinę vertę verslui kuriančius projektus, pavyzdžiui, žaliųjų logistikos sprendimų taikymas, tad tai unikali galimybė pardavimo profesionalams, siekiantiems naujų iššūkių“, – aiškina M. Pasilauskas.

Iš kandidatų tikimasi patirties pardavimų srityje, ambicijos augti ir tobulėti drauge su įmone, puikių bendravimo ir derybinių įgūdžių, gebėjimo suvaldyti sudėtingas situacijas ir prisiimti atsakomybę. Taip pat svarbu turėti bendrų ekonominių, geopolitinių tendencijų žinių ir išmanyti verslo aplinką.

Anglų kalba yra privaloma, nes tai įmonės verslo kalba, kuria bendraujama su klientais ir kolegomis. Kitų kalbų, tokių kaip lenkų, italų, ispanų, prancūzų ar vokiečių, mokėjimas – didelis privalumas.

„Tikimės, kad būsimi kolegos gebės lengvai prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos, noriai dalinsis patirtimi su kolegomis ir prisidės prie ambicingų įmonės planų įgyvendinimo kartu realizuodami save ir įgyvendindami asmeninius siekius. Taip pat mums svarbu, kad kandidatų vertybės sutaptų su įmonės vertybėmis“, – teigia I. Morkūnienė.

Anot I. Morkūnienės, noras augti ir „alkis iššūkiams“ – neatskiriama įmonės DNR dalis.

Įsikūrė prestižiniame verslo centre

 „Girtekos“ biuras Kaune yra įsikūręs viename iš naujausių miesto verslo centre – „Magnum“. Modernus ir šiuolaikiškas biuras  – viena patogiausių vietų Kaune, nes viskas šalia: Laisvės alėja, restoranai, kavinės, „Akropolis“ ir „Žalgirio“ arena.

Verslo centrą galima patogiai pasiekti tiek visuomeniniu transportu, tiek automobiliu ar kitomis priemonėmis, pvz. paspirtuku, dviračiu.

Kauno biure daug dėmesio skiriama darbuotojų patogumui: įrengtos ergonomiškos darbo vietos, bendros poilsio erdvės neformaliems susitikimams ir kavos pertraukėlėms. Darbuotojai gali dirbti atvirose darbo erdvėse arba privačiose darbo zonose.

„Nauja komanda Kaune galės mėgautis papildomomis naudomis kaip ir jų kolegos Vilniuje ir Šiauliuose “, – atskleidžia I. Morkūnienė. Darbuotojams bus skiriamas sveikatos draudimas, galimybė 30 dienų dirbti iš bet kurios ES ar Šengeno šalies, apmokama  laisva diena gimtadienio proga, galimybė sportuoti drauge su kolegomis ir visos sąlygos augti ir tobulėti įvairiuose mokymuose ir seminaruose, lyderystės klubuose, mentorystės programose ir komandos formavimo veiklose.

„Derinant darbą ir karjerą svarbu jausti palaikymą iš aplinkos – o ypač iš darbdavio. Rūpinamės savo darbuotojų šeimų gerove. Pradinukams skiriame dovanas mokslo metų proga, vaikus kviečiame į šventes ar prisidėti prie įvairių iniciatyvų, pvz. medelių sodinimo šventė, „Saugaus eismo diena“, „Opera ant ratų“ ir pan.“, – teigia I. Morkūnienė.

Stiprins logistinę Kauno reikšmę

„Pastaruoju metu stebime vis daugiau verslo paslaugų centrų besiplečiančių į Kauną. Panašiai, kaip ir „Girtekos“ atveju, miesto potencialą jie dažnai užčiuopia jau turėdami darbuotojų iš Kauno. Nepaisant hibridinio darbo tendencijų, fizinis biuras gyvenamojoje lokacijoje išlieka aktualiu aspektu konkurencinėje kovoje dėl talentų. Taigi, suskubsiantys plėstis į Kauną, gebės geriausiai pasinaudoti neišnaudotu miesto potencialiu šiame sektoriuje. Džiugu, jog „Girteka“, lietuviškieji rinkos flagmanai, dar labiau sustiprins verslo paslaugų centrų, susijusių su logistikos industrija Kaune, branduolį, kartu stiprinant ir sparčiai augančią bendrą Kauno logistinę reikšmę.“, – sakė miesto ekonominės plėtros agentūros „Kaunas IN“  Verslo skyriaus vadovas Andrius Veršinskas.   

Didžiausią nuosavą transporto parką Europoje valdanti „Girtekos“ įmonių grupė kasmet pristato daugiau kaip 776 000 pilnų krovinių ir valdo daugiau kaip 9 200 vilkikų ir 9 800 puspriekabių, dirbančių Europoje ir Skandinavijoje. Daugiau nei 20 000 bendrovės darbuotojų kasdien užtikrina pervežimus klientams, tarp kurių yra didžiausi pasauliniai prekių ženklai. „Verslo žinių“ organizuotuose „Geidžiamiausių Lietuvos darbdavių 2023“ rinkimuose „Girteka“ užėmė antrąją vietą.

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Transporto įmonė „Transmeksa“ įvykdė pokyčius vadovų lygmenyje

Transporto įmonė „Transmeksa“ įvykdė pokyčius vadovų lygmenyje

„Transimeksa“, viena didžiausių transporto įmonių Lietuvoje, įvykdė pokyčius įmonių grupės vadovų lygmenyje. Nuo rugsėjo 21 d., generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Simonas Vasilevičius, prieš tai „Transimeksoje“ užėmęs įmonių grupės Finansų direktoriaus pareigas. Alfredas Oras užėmė Verslo operacijų direktoriaus pareigas, o Nikolajus Roganovas tapo Strateginio vystymo direktoriumi. Buvęs generalinis direktorius Darius Vyšniauskas liko įmonių grupės valdybos […]


Elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtrai – 12 mln. Eur: įkrovimo stotelių daugės miestuose, šalia pagrindinių kelių, stotyse, oro ir vandens uostuose

Elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtrai – 12 mln. Eur: įkrovimo stotelių daugės miestuose, šalia pagrindinių kelių, stotyse, oro ir vandens uostuose

Susisiekimo ministerija skelbia itin lauktą viešosios elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtros skatinimo pradžią. Pirmajam etapui skirta 12 mln. Eur parama. Planuojama, kad ši iniciatyva paskatins virš 1,2 tūkst. viešųjų ir pusiau viešų įkrovimo prieigų įrengimą privačia iniciatyva 42-ose savivaldybėse, šalia magistralinių ir krašto kelių, degalinėse, geležinkelių ir autobusų stotyse, oro uostuose, vidaus vandenų ir jūrų uostuose. […]


„airBaltic“ pasamdė „STJ Advisors“ ir „Superia“ kaip IPO finansinius patarėjus

„airBaltic“ pasamdė „STJ Advisors“ ir „Superia“ kaip IPO finansinius patarėjus

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad paskyrė bendroves „STJ Advisors“ ir „Superia“ savo bendrais nepriklausomais finansiniais patarėjais planuojamam pirminiam viešam bendrovės akcijų platinimui (IPO). Finansų patarėjų vaidmuo – nepriklausomai peržiūrėti, konsultuoti ir prižiūrėti visą IPO procesą bei jo valdymą, taip pat vadovauti ir padėti visoms suinteresuotosioms šalims tam, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas […]


Panevėžyje „PRO BRO Group“ atidarė antrąją tunelinę „Express“ plovyklą

Panevėžyje „PRO BRO Group“ atidarė antrąją tunelinę „Express“ plovyklą

„PRO BRO Group“ toliau tęsia plėtrą ir Panevėžyje atidarė antrąją tunelinę „Express“ plovyklą. Bendra investicijų į plovyklą suma siekia 4 mln. eurų. Tai jau 17-oji plovykla „PRO BRO“ tinkle Lietuvoje, o rugsėjo pradžioje atidaryta pirmoji plovykla Latvijoje. „Klaipėdos g. 162 B  adresu Panevėžyje atidaryta antroji tunelinė „Express“ plovykla, kurioje transporto priemonė bus pilnai nuplauta per […]


Startuoja naujas skrydžių skatinimo modelis: bus tęsiami tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uostų

Startuoja naujas skrydžių skatinimo modelis: bus tęsiami tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uostų

Po sėkmingų Susisiekimo ministerijos, Lietuvos oro uostų ir oro bendrovės derybų, Lietuvos oro uostai pasirašė investicijų sutartį su „LOT Polish Airlines“ oro bendrove, kuri vykdys reguliarius skrydžius tarp Vilniaus (VNO) ir Londono Sičio (LCY) oro uostų. Pasirašyta sutartis bus įgyvendinama pagal naują skrydžių skatinimo modelį, užtikrinsiantį skrydžių tęstinumą į Lietuvai strategiškai svarbų Londono centrą, į […]


„Eleport“ įgyvendins 13,8 mln. eurų vertės infrastruktūros projektą Baltijos šalyse ir Lenkijoje

„Eleport“ įgyvendins 13,8 mln. eurų vertės infrastruktūros projektą Baltijos šalyse ir Lenkijoje

Elektromobilių įkrovimo tinklo vystytoja „Eleport“ gavo 13,8 mln. eurų finansavimą viešosios europinio TEN-T kelių tinklo įkrovimo infrastruktūros plėtrai. Įgyvendindama pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę (EITP) finansuojamą projektą Estijos įmonė šalia svarbiausių transporto arterijų Baltijos šalyse ir Lenkijoje įrengs 138 naujas įkrovimo stoteles. Europos Sąjungoje (ES) kuriamo tvaraus transporto tinklo infrastruktūros projektams iš viso bus skirta […]