Geras autoservisas, kaip išsirinkti?

Geras autoservisas, kaip išsirinkti?

Daugeliui žmonių automobilis yra tarsi šeimos narys. Kadangi automobilis palengvina gyvenimą tai natūralu, kad jam skiriama daug dėmesio. Atsitikus kokiai problemai, dažniausiai kreipiamės pas specialistus ir norime gauti geriausia remonto kokybę už adekvačią kainą.

Kaip Kaune, taip ir visoje Lietuvoje yra daugybė autoservisų, kurie pasiruošę pasirūpinti jūsų automobiliu ir jį suremontuoti. Esant tokiam dideliam autoservisų kiekiui atsiranda kitas galvos skausmas – autoserviso išsirinkimas. Autoservisų yra kelių rūšių:

1. Tie, kurie taiso tik konkrečios markės transporto priemones.

2. Tie, kurie sutinka pasirūpinti bet kokios markės automobiliu.

3. Tie kurie tvarko tam tikras automobilio dalis Pvz.: autoservisai, kurie atlieka važiuoklės remonto darbus.

Konkrečiai markei skirtų autoservisų  nėra daug, dažniausiai jie būna įgalioti automobilio atstovai Lietuvoje ir remontas šiuose servisuose gali kainuoti daug daugiau negu kituose autoservisuose. Jeigu jums reikia būtent tokio – teks keliauti ne vieną kilometrą ieškant. Jeigu nerandate autoserviso, kuris specializuotųsi į tos markės auto taisymą, kurią turite jūs, tokiu atveju paprasčiausiai siūlome įvertinti kuo daugiau kriterijų ieškant vietos, kur mašina galėtų būti sutvarkyta. Tiesiog, kuo geresnę vietą atrasti pavyks, tuo automobilio sutvarkymas yra kokybiškesnis.

Renkantis autoservisą rekomenduojame pasitikrinti kelis mūsų manymu svarbiausius aspektus:

Ar autoservisas duoda garantijas savo atliktiems remontams ir ar duoda išrašus kokias detalės buvo įdėtos į automobilį ir kokius darbus atliko. Jeigu autoservisas duoda garantiją tai jau esate iš dalies saugus, nes suremontavus automobilį ne kokybiškai, galėsite pateikti pretenzijas ir jeigu automobilis vėl sugedo dėl autoserviso klaidų, jis bus remontuojamas iš naujo.

Būtina skaityti atsiliepimus internete. Nieko nėra geriau negu mokytis iš svetimų klaidų, todėl renkantis autoservisą pasitikrinkite Google ar Facebook įvertinimus ir atsiliepimus. Jeigu ne vienas žmogus skundžiasi dėl panašių problemų tai tikriausiai tai bus tiesa ir šio autoserviso reikėtų vengti.

Sekdami atsiliepimus ir pasidomėję ar servisas suteikia garantiją savo darbams, atkris didžioji dalis Lietuvos autoservisų. Žinoma tai nėra garantija, kad likę autoservisai yra geriausios kokybės, bet jie bus daug patikimesni už kitus autoservisus.

Autoservisas Daraida savo remonto darbams suteikia garantiją ir mielai laukia naujų klientų. Atlieka padangų montavimo, ratlankių lyginimo, tepalų keitimo ir dauguma kitų autoserviso darbų.

Kiti skelbimai:
 
Bio Phyto Mild Facial Cleanser Veido prausiklis, 250 ml
 
TOMMY HILFIGER 15-39-01-5 Black 01 44
 
AUDIMAS Švelnaus mod.polo maršk.ilg.rank. 2021-571 Navy Blazer S
 
Este 83-28-05-8 Black 37
 
Camper Courb K300289 Blue 46

Rekomenduojame

„Bolt“ pradeda platinti verslo franšizę – plėsis Azijos ir Ramiojo vandenyno regione bei Lotynų Amerikoje

„Bolt“ pradeda platinti verslo franšizę – plėsis Azijos ir Ramiojo vandenyno regione bei Lotynų Amerikoje

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“, siekdama plėsti vieną geriausių judėjimo mieste būdų, kuris yra patogus, prieinamas ir tvarus, pradeda platinti verslo franšizę. Tuo tikimasi paspartinti įmonės augimą už Europos ir Afrikos ribų, plečiantis į tokius regionus kaip Lotynų Amerika ir Azija. „Bolt“ yra pirmoji mobilumo platforma pasaulyje, teiksianti franšizę pavėžėjimo ir maisto pristatymo paslaugoms. „Bolt“ […]

Naujovė Lietuvos rinkoje: degalinės plovyklos paslaugomis galima naudotis neišlipant iš automobilio

Naujovė Lietuvos rinkoje: degalinės plovyklos paslaugomis galima naudotis neišlipant iš automobilio

Degalinių tinklas VIADA atnaujino ir modernizavo automatinių plovyklų funkcionalumą – nuo šiol vairuotojai, kurie naudojasi VIADA programėle, plovimo procesą gali valdyti bekontakčiu būdu neišlipant iš automobilio. Įdiegtas technologinis sprendimas ypač aktualus COVID-19 pandemijos metu, vartotojams daugiau dėmesio skiriant saugai ir higienai. „Akivaizdu, kad vis daugiau vairuotojų įvertina skaitmeninių technologijų privalumus. Mūsų programėlės naudotojų skaičius jau […]

„Rail Baltica“ 2020-aisiais: nuo projektavimo prie statybų

„Rail Baltica“ 2020-aisiais: nuo projektavimo prie statybų

Tarptautinio projekto „Rail Baltica“ sėkmė priklauso nuo to, ar visos Baltijos šalys sugebės jį įgyvendinti vienodu tempu. 2020-ieji tapo metais, per kuriuos statybos prasidėjo visose trijose šalyse – Taline jau baigiamas Saustinomos viadukas, Lietuvoje visu greičiu rekonstruojamas Kauno geležinkelio mazgas bei vykdomo statybos darbų pirkimai ruožui Kaunas-Latvijos siena, o lapkričio mėnesį Rygoje prasidėjo tarptautinės geležinkelio […]

Psichologė apie kelionių planavimą karantino metu: svajodami jaučiamės geriau

Psichologė apie kelionių planavimą karantino metu: svajodami jaučiamės geriau

Pandemija ir daugelyje valstybių įvestas karantinas bei draudimai užšaldė keliautojų planus –  visame pasaulyje skaičiuojamas 65 proc. sumažėję srautai.  Tačiau kelionių poreikis niekur nedingo –  psichologai pastebi, kad keliauti galima ir per atstumą: svajodami ir planuodami būsimas išvykas kelionę emociškai pradedame jau dabar.   Psichoterapeutė Genovaitė Petronienė pastebi, kad  šiuo metu visuomenėje vyrauja slogios nuotaikos, nes […]