„FL ARI“ įgijo CAAC Part-145 techninės priežiūros organizacijos sertifikatą bazinės techninės priežiūros paslaugų teikimui

1

„FL ARI“ įgijo CAAC Part-145 techninės priežiūros organizacijos sertifikatą bazinės techninės priežiūros paslaugų teikimui

„FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Ltd.“ („FL ARI“), orlaivių techninės priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto (MRO) paslaugų teikėja, įsikūrusi Charbine, Kinijoje, sėkmingai baigė auditą ir gavo Kinijos civilinės aviacijos administracijos (CAAC) suteiktą Part-145 techninės priežiūros sertifikatą, leidžiantį reguliariai atlikti „Airbus A320“ serijos orlaivių techninę priežiūrą, remontą, modifikavimą ir kitas operacijas. „FL ARI“ yra bendra „FL Technics“, pirmaujančio orlaivių techninės priežiūros (MRO) paslaugų teikėjo Europoje, ir „China Aviation Aftermarket Holdings“ (CAAM), dukterinės „China Aircraft Leasing Group“ (CALC) organizacijos, įmonė.

„Šis CAAC „Airbus A320“ serijos sertifikatas atveria duris ir suteikia galimybes bendradarbiauti su visomis Kinijos oro linijomis. Šiuo metu Kinijoje eksploatuojama beveik 1800 „Airbus A320“ šeimos lėktuvų. Praėjusiais metais, 2020 m., mes tapome pirmąja nepriklausoma orlaivių techninės priežiūros ir remonto paslaugų įmone Šiaurės Kinijos regione, gavusia EASA Part-145 „Airbus A320“ ir „Boeing 737 NG“ linijinio techninio aptarnavimo sertifikatus. Naujai įgytas sertifikatas leidžia „FL ARI“ pasinaudoti per 20 metų sukaupta „FL Technics“ patirtimi aptarnaujant ir taisant orlaivius pasauliniu mastu“, – sakė Donatas Dockus, „FL ARI“ generalinis direktorius.

Kitas įmonės augimo strategijos žingsnis yra bazinio techninio „Boeing 737 NG“ šeimos aptarnavimo sertifikatas, kurį bendrovė planuoja įgyti per artimiausius kelis mėnesius.

„Analitikai prognozuoja, kad per ateinančius dešimt metų aviacijos paslaugų rinka Kinijoje bus viena greičiausiai augančių pasaulyje. Todėl, norėdami šio regiono aviacijos rinkos dalyviams suteikti visą MRO paslaugų spektrą, netolimoje ateityje planuojame gauti EASA Part-145 leidimus bazinei priežiūrai“, – paaiškino „FL ARI“ generalinis direktorius Donatas Dockus.

„CALC verslo ištekliai bei„ FL Technics“ praktinė patirtis padėjo tvirtą pagrindą „FL ARI“ plėtrai. CAAC išduota Part-145 bazinės techninės priežiūros licencija yra ne tik svarbus etapas skatinant MRO verslo profesinį tobulėjimą, bet ir papildoma stiprybė profesionaliam grupės orlaivių turto valdymui. Kruopštaus komandos pasirengimo ir CAAC palaikymo dėka mes ir toliau teiksime aukštos pridėtinės vertės paslaugas savo klientams, LEAN paslaugų kokybę ir efektyvias palaikymo galimybes“, – komentavo CALC generalinis direktorius Mike Poon.

„FL ARI“ yra pirmasis nepriklausomas MRO paslaugų teikėjas Šiaurės rytų Kinijoje, teikiantis MRO paslaugas siauro fiuzeliažo orlaiviams. Įkurta 2018 m., FL ARI daugiausia dėmesio skiria orlaivių linijinei ir bazinei techninei priežiūrai, orlaivių išmontavimui ir perdirbimui bei inžinerinių paslaugų konsultacijoms. Dėl komandos pastangų, „FL ARI“ yra gavusi kelis leidimus veiklai vykdyti, įskaitant CAAC Part-145 linijos ir bazinės priežiūros licenciją ir EASA Part-145 linijinio techninio aptarnavimo sertifikatą. Taip pat tai pirmoji techninės priežiūros organizacija, turinti orlaivių išmontavimo kvalifikaciją, patvirtintą pagal Kinijos civilinės aviacijos administracijos CCAR Part-145 sertifikatą. Šiuo metu „FL ARI“ teikia linijinio techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas šešioms patikimoms Kinijos oro linijoms ir sparčiai plečia savo bazinio aptarnavimo MRO paslaugas Charbino oro uoste.

Apie FL ARI

„FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Ltd“ („FL ARI“) yra pirmasis nepriklausomas MRO paslaugų teikėjas šiaurės rytų Kinijoje. „FL ARI“ yra bendros įmonės, kurią įsteigė CALC, jos asocijuota bendrovė „Aircraft Recycling International Limited“ ir „FL Technics“, pirmaujanti orlaivių MRO paslaugų teikėja Europoje.

„FL ARI“ yra EASA Part-145, taip pat CAAC Part-145 sertifikuota įmonė. Jos veikla apima orlaivių išmontavimą, orlaivių bazių techninę priežiūrą, planinius patikrinimus ir kapitalinį remontą bei įvairių orlaivių dalių, įskaitant variklius, pagalbinius maitinimo blokus (APU), orlaivių važiuoklės (LG), aptarnavimo ir tiekimo paslaugas.

Apie „FL Technics“

„FL Technics“ yra pasaulinis orlaivių techninės priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto (MRO) paslaugų teikėjas. Bendrovė specializuojasi periodinės bei operatyviosios techninės priežiūros, atsarginių dalių ir komponentų palaikymo, variklių, APU ir važiuoklės valdymo, pilno orlaivių inžinerijos ir techninio mokymo srityse. „FL Technics“ yra EASA Part-145, Part-M, Part-147, Part-21 bei FAA-145 sertifikuota įmonė, turinti angarus Lietuvoje, Indonezijoje ir Kinijoje bei globalų operatyviosios techninės priežiūros stočių tinklą.

„FL Technics“ priklauso didžiausiai Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group“, beveik 100 biurų bei gamybos stočių valdančiai grupei, vienijančiai daugiau nei 7000 profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų. Daugiau informacijos: www.fltechnics.com arba www.aviasg.com

Apie „China Aviation AfterMarket Holdings Co., Ltd.“

„China Aviation Aftermarket Holdings Co., Ltd.“ („CAAM“) anksčiau buvo CALC vidaus padalinys, kuris specializavosi naudotų orlaivių versle. 2014 m. „CALC“ įsteigė „CAAM“ Honkonge stengdamasi didinti investicijas į aviacijos pramonės grandinę ir sukurti dvigubą Kinijos ir užsienio platformą, teikiančią paslaugas pasaulinei naudotų orlaivių rinkai.

„CAAM“ užsiima trimis pagrindiniais verslo segmentais: (1) vidutinio amžiaus ir senų orlaivių pirkimas, pardavimas, išperkamoji nuoma, išmontavimas, variklių prekyba, orlaivių komponentų pardavimas ir kito susijusio kilnojamojo turto valdymas bei paskirstymas visame pasaulyje; 2) orlaivių turto valdymo paslaugos, pvz., Orlaivių techninė priežiūra, orlaivių komponentų keitimasis ir dalijimasis bei senų orlaivių perdirbimas ir perdarymas ir kt.; ir 3) aviacijos finansavimas komponentams, apjungiantiems orlaivių turto valdymą ir „blockchain“ technologijas.

„CAAM“ priklauso dvi pagrindinės orlaivių perdirbimo bazės Charbine (Kinija) ir Memfyje (JAV); ir su „FL Technics“ įsteigta bendra Kinijos ir Europos orlaivių priežiūros įmonė „FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Ltd“, kuri klientams teikia aukštos pridėtinės vertės kompleksinius sprendimus vidutinio amžiaus ir pasenusiems orlaiviams.

                                                                      

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]