Festivalininkai renkasi keliones autobusais

1

Festivalininkai renkasi keliones autobusais

Jau kelintą vasarą Lietuvoje neatslūgsta festivalių populiarumo banga – vieni plečiasi, kiti startuoja naujuose vietose. Festivaliams masiškėjant atsiranda ir susisiekimo, automobilių parkavimo problemos.  Apie galimybes keliauti į muzikinius festivalius pasakoja vežėjų atstovai. 

“Yra daug skirtingų keliavimo būdų į festivalį – automobiliu, traukiniu, autobusu, kartais net ir dviračiais keliauja žmonės. Mes kasmet ieškome vis įvairesnių keliavimo į festivalį autobusu būdų. Būna didelės draugų kompanijos pačios nuomojasi autobusus ir važiuoja. Tokie autobusai ypatingai triukšmingi. Patogu – nereikia važiuoti atskirais automobiliais, o ir kaip tarp kolegų kalbam, festivalis prasideda jau kelionės metu. Tik tam reikia organizuotų žmonių – surinkti pilną autobusą draugų, užsakyti jį, suplanuoti parvykimą”, – pasakojo “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas. 

Vežėjų atstovas pasakoja, kad vis dažniau festivalininkai į renginius keliauja ir reguliariais tarpmiestiniais autobusais. 

“Dalis renginių vyksta miestuose, į kuriuos patogu atvykti tarpmiestiniu autobusu. Tarkime liepos pradžioje vykęs “Velnio akmuo” festivalis Anykščiuose. Nuo stoties iki festivalio vietos geros keliolika minučių kelio pėsčiomis su kompanija. Yra proga apžiūrėti ir patį miestelį, užkąsti pakeliui. Va ir praeitą savaitgalį į “Akacijų alėja” festivalį Kulautuvoje priemiestiniais autobusais nuvyko ir parvyko beveik 900 keleivių”, – teigė pašnekovas, besitikintis keleivių antplūdžio į šį savaitgalį vyksiantį “Žagarės vyšnių festivalį”. 

Anot vežėjų, dalis festivalių organizatorių patys kreipiasi siekdami renginio dalyviams suteikti kuo daugiau alternatyvų atvykti ir parvykti. 

“Dalis festivalių įsikuria atokesnėse vietose, tad dalyviams būna sunkiau juos pasiekti. Būnant ne vietiniu ir tikslią vietą sunkiau atrasti. O ir laukų nesinori užgrūsti automobiliais. Kelintus metus taip dirbame su Rumšiškėse vykstančiu “Granatos live” festivaliu. Į jį autobusais festivalininkai vyksta iš Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno. Manau praūžus kelių dienų festivaliui nelabai norisi sėstis už automobilio vairo keliem šimtam kilometrų. Į priekį vykstantys autobusai būna triukšmingi ir aktyvūs, o grįžtant jau ramu ir tylu”, – kalbėjo M. Sakalauskas, pabrėžęs, kad aktyviau keliones autobusais renkasi muzikos mėgėjai, vykstantys iš tolimesnių miestų. 

Pasak vežejų, kadangi didelė dalis festivalininkų būna studentai jiems kelionės autobusais yra įprastos. 

“Keliauja ne tik studentai. Būna ir vyresnių keleivių, kurie senokai vykę autobusais. Nustemba pamatę pasikeitusią situaciją, tiek stotyse, tiek pačiuose autobusuose. Autobusai į festivalius dažniausiai vyksta iš vietinių autobusų stočių. Jei yra patogi sustojimo vieta mieste, ją taip pat renkamės. Svarbu, kad keleiviui būtų patogu ir paprasta pradėti ir baigti kelionę į festivalį”, – pasakojo “Kautros” atstovas. 

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Sakalauskas, Kautra, UAB

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5

Rekomenduojame

Išrinktas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas

Išrinktas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas

Susisiekimo ministerija informuoja, kad pasibaigus konkursui VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti, jo laimėtoju pripažintas Algis Latakas. Į šias pareigas jis galės būti paskirtas po įstatymų numatytos patikros. Konkurse į Klaipėdos uosto vadovo pareigas pretendavo 13 kandidatų. Būsimajam Klaipėdos uosto vadovui buvo keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo […]

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Minint Saugaus eismo dieną, Susisiekimo ministerija ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau jei karantino metu yra būtinybė vykti į darbą ar parduotuvę – primenama nepamiršti saugaus eismo principų ir pagarbos kitiems eismo dalyviams. Atėjus pavasariui prasidėjo ir motociklininkų sezonas, į gatves vėl grįžta įvairaus tipo dviratės transporto priemonės. „Prasidėjus pavasariui keliuose pastebėsime daugiau dviratininkų ir […]

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Logistikos įmones valdanti Lietuvos kapitalo bendrovė „Hoptrans“, vykdydama Vyriausybės specialųjį užsakymą, sėkmingai organizavo medicininės apsaugos priemonių, skirtų su koronaviruso infekcija kovojantiems šalies medikams, pervežimą iš Kinijos į Lietuvą. Tačiau sėkmingai įvykdytą medicinos priemonių pervežimo operaciją aptemdė paskleistas šmeižtas ir melas „Hoptrans“ grupės atžvilgiu. Kaip informavo Vytas Volkevičius, vienas iš „Hoptrans“ akcininkų, šiuo metu tai yra […]

Susisiekimo ministerija: automobilių techninę apžiūrą bus galima atlikti vėliau

Susisiekimo ministerija: automobilių techninę apžiūrą bus galima atlikti vėliau

Atsižvelgdama į riziką, susijusią su koronaviruso plitimu, Susisiekimo ministerija keičia privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros atlikimo tvarką. Pasibaigus techninės apžiūros galiojimo terminui, ją bus galima atlikti pasibaigus karantino laikotarpiui ir dar 30 kalendorinių dienų po karantino pabaigos. Be to, nustatyti specialūs techninių apžiūrų atlikimo saugumo reikalavimai, jas atliekant karantino metu. „Plintant koronavirusinei infekcijai COVID-19 ir […]