Europos keliams – naujoji „Sava“ žieminė padanga „Eskimo SUV 2“

1

Europos keliams – naujoji „Sava“ žieminė padanga „Eskimo SUV 2“

Padangų gamintojai, reaguodami į kasmet augantį SUV klasės automobilių populiarumą, rinkai pristato geresnių savybių žiemines padangas. SUV padangų segmentas išaugo nuo 8 proc. 2012 metais iki 10 proc. 2016 metais[1]. Šiais metais „Sava“ pristato „Eskimo SUV 2“ – naujausias SUV žiemines padangas Europos keliams. Puikių savybių SUV žieminė padanga „Sava Eskimo SUV 2“ užtikrina nepriekaištingą valdymą ant ledo ir sniego.

„Eskimo SUV 2“ sukurta siekiant užtikrinti nepriekaištingą automobilio valdymą važiuojant sniegu ir ledu bei pagerinant optimalų automobilio stabdymą, todėl vairuotojai saugiau jaučiasi važinėdami atšiauresnių Europos žiemų sąlygomis. Europos prekės ženklas „Sava“ rinkai siūlo platų penkių dydžių „Eskimo SUV 2“ asortimentą už patrauklią kainą.

Padangos „Eskimo SUV 2“ ypatybės ir pranašumai

Sportiškas briaunos (angl. Athletic Rib) dizainas lemia geresnes vairavimo savybes. Dėl geresnio centrinės briaunos dizaino SUV klasės visureigius sausuose keliuose lengviau vairuoti, išlaikomas geras sukibimas važiuojant žiemos sąlygomis, o triukšmas yra mažesnis.

Daugiaspindulinio padangos kontūro (Multi-Radius Tire Contour) technologija pasižymi ilgu ir plačiu sąlyčio plotu, paliekamas ilgas ir platus pėdsakas, o slėgis tarp padangos ir kelio dangos tolygiai paskirstomas. Taip užtikrinamas išskirtinis sąlyčio su apledėjusia kelio danga plotas ir geresnis automobilio valdymas.

Tvirti „Sava Eskimo SUV 2“ blokeliai užtikrina neprilygstamą valdymą ir stabdymą ant sniego. Tvirti blokeliai sustiprina kraštus, dėl to važiuojant apsnigtais keliais perduodama didesnė jėga – taigi, valdymas ir stabdymas ant sniego yra išskirtinai geras.

Optimaliose vietose padangą juosia išilginiai grioveliai, kurie greitai absorbuoja ir pašalina vandenį bei patižusį sniegą iš protektoriaus, todėl važiuojant šlapiu keliu sukibimas su kelio danga yra puikus.

„Sava“ rinkai siūlo 5 dydžių „Eskimo SUV 2“ padangas:

Rinkoje pasirodė nuo 2017 m. gegužės 1 d.

Populiarūs matmenys (yra daugiau)

235/65R17 108 H XL

Volvo XC60, Volvo XC90, Audi Q5, VW Touareg

255/55R18 109 H XL

VW Touareg, BMW X5, Audi Q7, MB M-class

235/60R18 107 H XL

Volvo XC60, Volvo XC90, Audi Q5

235/55R17 103 H XL

VW Tiguan, Audi Q3, Ford Kuga

225/65R17 106 H XL

Toyota RAV4, Honda CR-V, Mazda CX-5

Apie „Sava“ padangas

„Sava“ yra vienas svarbiausių „Goodyear“ valdomo produktų portfelio ženklų ir vienas populiariausių padangų ženklų Centrinėje ir Pietryčių Europoje. Šis prekės ženklas yra kilęs iš Slovėnijos – šioje šalyje veikia didelė „Goodyear“ gamykla, kurioje gaminamas platus komercinių ir lengvųjų automobilių padangų asortimentas. Pirkdami „Sava“ padangas klientai gauna europietiškos kokybės produktą, pagamintą naudojant „Goodyear“ technologijas.

Daugiau informacijos apie „Sava“ padangas rasite interneto svetainėje www.sava-tires.com.

[1] Šaltinis: ETRMA–EMEA rinkos padangų pardavimas nuo 2012 m. iki 2016 m. pagal transporto priemonių segmentus.

Pranešimą paskelbė : Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
Lakštinė stangrinanti veido kaukė, 25 ml
 
HELLY HANSEN Koppervik Black/Ebony/Grey Fog 45
 
Vagabond Kenova 4457-201 Black 36
 
HELLY HANSEN Seraphina Women's Oatmeal/Natura/Cement 38
 
REIMA Ivalo Black 36

Kaip prižiūrėti dyzelinių automobilių ekologines sistemas?

  Dyzelinis automobilis su įdiegtomis ir tinkamai veikiančiomis išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemomis, palyginus su benzinu veikiančiu automobiliu, yra ne tik taupesnis, bet ir nenusileidžia ekologiniais rodikliais, o CO2 emisija yra mažesnė – tai patvirtino Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkų atliktas tyrimas. Tačiau ne visi vairuotojai žino, kaip automobiliuose įdiegtas ekologines sistemas prižiūrėti. Tad ar […]

  Straipsniai »
Ribotos judėsenos žmonių kelionės lėktuvu – ką svarbu žinoti?

Ribotos judėsenos žmonių kelionės lėktuvu – ką svarbu žinoti?

Ruošiantis kelionei lėktuvu, norisi, kad ji būtų sklandi jau nuo pat atvykimo į oro uostą. Savo ruožtu oro uostai stengiasi užtikrinti, kad kelionė būtų maloni visiems keliautojams, įskaitant ir ribotos judėsenos žmones. Šiems keleiviams pravartu žinoti apie būtent jiems skirtas paslaugas, kuriomis galima pasinaudoti oro uoste. Kelionė į oro uostą – greita ir paprasta „Lietuvos […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: perskirstyta 3,3 mln. eurų rezervinių lėšų Lietuvos keliams

 Atsižvelgiant į šiemet kelių rekonstravimo projektuose sutaupytas ar nepanaudotas lėšas, Susisiekimo ministerijos siūlymu perskirstyti 3,3 mln. eurų rezervinių Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų. Tam Vyriausybė pritarė 2019 m. spalio 30 dieną. „Perskirstomos lėšos teks kelių objektams, kuriuose darbai jau atlikti arba bus atlikti iki šių metų pabaigos. Taip pat atsižvelgėme į papildomai gautus […]

  Straipsniai »

Nuoseklus Lietuvos oro uostų augimas – stebimas visų finansinių rodiklių kilimas

Lietuvos oro uostai ir toliau skaičiuoja augančius finansinius rodiklius. Apžvelgus pirmuosius 9 šių metų  mėnesius suskaičiuota, jog lyginant su praėjusiais metais, bendros pajamos didėjo 13 proc. ir siekia beveik 37 mln. eurų. Lietuvos oro uostai pažymi, kad didėjo ir  aviacinės – skrydžių, keleivių aptarnavimo, krovinių gabenimo, ir neaviacinės veiklos – patalpų nuomos, maitinimo įstaigų, įvairių […]

  Straipsniai »