Estijos startuolis visiškai prisijaukino Lietuvą: per metus rezultatus augino vos ne dvigubai

1

Estijos startuolis visiškai prisijaukino Lietuvą: per metus rezultatus augino vos ne dvigubai

35-iose pasaulio šalyse veikianti Estijoje įkurta pavėžėjimo platforma „Bolt“ 2019-aisiais Lietuvoje sumušė visų ankstesnių metų rekordus: didino keleivių, programėles naudotojų skaičių, stiprino socialinės atsakomybės liniją, tapo rinkos lyderiu, sėkmingai pristatė naujas paslaugas vartotojams ir turi ne mažiau ambicingų planų 2020-iesiems.

Plėtė paslaugų spektrą

„Bolt“ paslaugomis 2019-aisias lietuviai naudojosi itin aktyviai. Per metus kelionių skaičius išaugo daugiau nei trimis ketvirtadaliais, programėlės naudotojų skaičius padidėjo 87 proc., naujų registracijų buvo 34 proc. daugiau nei užpernai.

„Augimas vyko dėl populiarėjančių pavėžėjimo paslaugų, jų kokybės gerinimo, naujų automobilių kategorijų ir, žinoma, dėl plečiamo paslaugų paketo. Atsirado galimybė pasirinkti automobilį su vaiko kėdute, padaugėjo pavėžėjų, plėtėme paslaugų geografiją Lietuvos miestuose, Vilniuje ir Kaune pradėjome didelio susidomėjimo sulaukusią elektrinių paspirtukų nuomą“, – sako „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

Pasak jo, paspirtukai buvo vienas didžiausių „Bolt“ sezono laimėjimų. Sudėjus visą naudotojų važiuotą laiką, gauti įspūdingi skaičiai: Vilniuje ir Kaune paspirtukininkai riedėjo 1835,57 paros.

Dar viena svarbi naujovė – praėjusio rudens pabaigoje pristatyta maisto į namus programėlė „Bolt Food“. Ja dažniausiai užsakomi kebabai, mėsainiai, sriubos ir picos, o aktyviausi naudotojai – Vilniaus Senamiestyje bei Naujamiesčio, Žirmūnų ir Baltupių mikrorajonuose gyvenantys žmonės.

Vienas geriausių vairuotojų – turintis klausos negalią

A. Pacevičius pabrėžia, kad praėjusiais metais stiprėjo ir plėtėsi įmonės partnerystės. Siekdami paskatinti įvairovę, atkreipti dėmesį į lygių galimybių svarbą, „Bolt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kurčiųjų draugija.

„Šis susitarimas atspindi mūsų vertybes: toleranciją, norą, kad visi – tiek keleiviai, tiek pavėžėjai puikiai jaustųsi ir turėtų galimybę teikti arba gauti pavėžėjimo paslaugą nepriklausomai nuo savo asmeninių ypatybių: lyties, rasės, įsitikinimų ar negalios. Labai džiaugiamės šia partneryste ir jau ne kartą galėjome įsitikinti, kad negalia teikti kokybiškų paslaugų netrukdo – vienas geriausiai vertinamų visų „Bolt“ vairuotojų, įvykdęs jau 5500 kelionių, yra turintis klausos negalią“, – sako A. Pacevičius.

Šiuo metu platformoje paslaugas teikia beveik 60 kurčiųjų vairuotojų, iš kurių 17 prisijungė pradėjus bendradarbiavimą su Draugija. Per praėjusius metus kurtieji vairuotojai įvykdė 44 tūkst. kelionių.

Kita svarbi socialinės atsakomybės linija yra aplinkosauga. Būtent 2019-aisias buvo paskelbta, kad kiekviena kelionė Europoje su „Bolt“ nepalieka jokio CO2 pėdsako. Pernai rugsėjį pristatytas ir kompanijos Žaliasis planas (angl. Green Plan), kuriame „Bolt“ įsipareigoja iki 2025 m. savo transporto priemonių taršą Europoje sumažinti net 5 mln. tonų. Artimiausiu metu, įgyvendinant šį planą, Lietuvoje planuojama pasodinti kelis tūkstančius eglių sodinukų Vilniaus apylinkėse.

Planuoja plėtrą, pritraukė investicijų

2020-aisias „Bolt“ Lietuvoje planuoja kelionių skaičių auginti dar 55 proc.

„Esminiai prioritetai 2020-aisiais išliks tie patys: palaikysime aukštą esamų paslaugų kokybę, pristatysime naujienų, tęsiame Žaliojo plano tikslų įgyvendinimą, tam panaudosime ir pritrauktas investicijas. Kaip ir praėjusiais metais, dėsime visas pastangas, kad mūsų paslaugų vartotojai be jokių išlygų galėtų patogiai keliauti neapaliekant jokio taršos pėdsako“, – mini „Bolt“ Lietuvoje vadovas.

Šiuos metus kompanija jau pradėjo itin sėkmingai: sausio viduryje Vilniuje pasirašyta 50 mln. Eur vertės finansavimo sutartis su Europos investicijų banku. Toks įskiepis metų pradžioje padės pastiprinti ne tik esamas, bet ir pristatyti rinkai naujas paslaugas, – pavyzdžiui, automobilių nuomą.

Apie „Bolt

Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, yra pirmaujanti Europos pavėžėjimo platforma, leidžianti mieste keliauti paprasčiau, greičiau ir patikimiau. Markuso Villigo įkurta įmonė veiklą pradėjo 2013-aisiais. Nuo to laiko „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių pavėžėjimo platformų Europoje ir Afrikoje. Tarp jos investuotojų: „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir vienas „TransferWisebendraįkūrėjų Taavetas Hinrikus. Bolt“ aptarnauja daugiau kaip 30 milijonus klientų daugiau kaip 35 šalių visame pasaulyje.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38
 
AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS
 
BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25
 
K.therapy Active Prevention Shampoo Šampūnas nuo plaukų slinkimo, 1000 ml
 
Crocs™ Athens II Black/Smoke 36,5

Rekomenduojame

Išorinės reklamos prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengtos tik už kelio apsaugos zonos ribų

Išorinės reklamos prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengtos tik už kelio apsaugos zonos ribų

Išorinė reklama prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengta tik už kelio apsaugos zonos ribų. Norint už kelio apsaugos zonos ribų įrengti reklamą, privaloma derinti veiksmus su sklypų savininkais. Leidimų tokio tipo reklamos įrengimui VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija neišduoda. „Kelio apsaugos zonoje įrengti lauko reklamos stendus visų pirma yra nelegalu. Tačiau svarbiausias aspektas – […]

„Rail Baltica“ kelionę iš Vilniaus į Kauną sutrumpins iki 38 minučių

„Rail Baltica“ kelionę iš Vilniaus į Kauną sutrumpins iki 38 minučių

Kelionės tarp Vilniaus ir Kauno truks vos 38 minutes, Varšuvą, Rygą ir Taliną traukiniu pasieksime greičiau nei lėktuvu, o Vilniaus oro uostas bus lengvai pasiekiamas Lenkijos ir Latvijos gyventojams. Tai tik kelios pagrindinės naudos gyventojams ir verslui, įrengus projekto „Rail Baltica“ Kaunas–Vilnius jungtį, aptartos nuotoliniame susitikime „Rail Baltica“ Lietuvai: vertė regionams“ su Vilniaus regiono atstovais. […]

Susisiekimo ministerija apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija atsiprašo dėl visuomenėje ažiotažą sukėlusio skaitmeninio radijo projekto, pasiūlius jį įtraukti į Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą (toliau – RRF). Viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė užtikrina, kad ministerijos politinė komanda dės pastangas, kad suinteresuotoms šalims nekiltų jokių abejonių dėl efektyvaus RRF lėšų panaudojimo ir jomis planuojamų finansuoti susisiekimo ministerijos projektų.  „Ministerija skubotai priėmė sprendimą […]

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti, Susisiekimo ministerija informuoja, kad atšaukia balandį paskelbtą įstaigos vadovo konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują. Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas iš jų atitiko keliamus reikalavimus. „Neatsiradus dideliam kandidatų susidomėjimui pirmuoju konkursu, paskelbtu balandžio mėnesį, VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų […]