Estijos startuolis visiškai prisijaukino Lietuvą: per metus rezultatus augino vos ne dvigubai

1

Estijos startuolis visiškai prisijaukino Lietuvą: per metus rezultatus augino vos ne dvigubai

35-iose pasaulio šalyse veikianti Estijoje įkurta pavėžėjimo platforma „Bolt“ 2019-aisiais Lietuvoje sumušė visų ankstesnių metų rekordus: didino keleivių, programėles naudotojų skaičių, stiprino socialinės atsakomybės liniją, tapo rinkos lyderiu, sėkmingai pristatė naujas paslaugas vartotojams ir turi ne mažiau ambicingų planų 2020-iesiems.

Plėtė paslaugų spektrą

„Bolt“ paslaugomis 2019-aisias lietuviai naudojosi itin aktyviai. Per metus kelionių skaičius išaugo daugiau nei trimis ketvirtadaliais, programėlės naudotojų skaičius padidėjo 87 proc., naujų registracijų buvo 34 proc. daugiau nei užpernai.

„Augimas vyko dėl populiarėjančių pavėžėjimo paslaugų, jų kokybės gerinimo, naujų automobilių kategorijų ir, žinoma, dėl plečiamo paslaugų paketo. Atsirado galimybė pasirinkti automobilį su vaiko kėdute, padaugėjo pavėžėjų, plėtėme paslaugų geografiją Lietuvos miestuose, Vilniuje ir Kaune pradėjome didelio susidomėjimo sulaukusią elektrinių paspirtukų nuomą“, – sako „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

Pasak jo, paspirtukai buvo vienas didžiausių „Bolt“ sezono laimėjimų. Sudėjus visą naudotojų važiuotą laiką, gauti įspūdingi skaičiai: Vilniuje ir Kaune paspirtukininkai riedėjo 1835,57 paros.

Dar viena svarbi naujovė – praėjusio rudens pabaigoje pristatyta maisto į namus programėlė „Bolt Food“. Ja dažniausiai užsakomi kebabai, mėsainiai, sriubos ir picos, o aktyviausi naudotojai – Vilniaus Senamiestyje bei Naujamiesčio, Žirmūnų ir Baltupių mikrorajonuose gyvenantys žmonės.

Vienas geriausių vairuotojų – turintis klausos negalią

A. Pacevičius pabrėžia, kad praėjusiais metais stiprėjo ir plėtėsi įmonės partnerystės. Siekdami paskatinti įvairovę, atkreipti dėmesį į lygių galimybių svarbą, „Bolt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kurčiųjų draugija.

„Šis susitarimas atspindi mūsų vertybes: toleranciją, norą, kad visi – tiek keleiviai, tiek pavėžėjai puikiai jaustųsi ir turėtų galimybę teikti arba gauti pavėžėjimo paslaugą nepriklausomai nuo savo asmeninių ypatybių: lyties, rasės, įsitikinimų ar negalios. Labai džiaugiamės šia partneryste ir jau ne kartą galėjome įsitikinti, kad negalia teikti kokybiškų paslaugų netrukdo – vienas geriausiai vertinamų visų „Bolt“ vairuotojų, įvykdęs jau 5500 kelionių, yra turintis klausos negalią“, – sako A. Pacevičius.

Šiuo metu platformoje paslaugas teikia beveik 60 kurčiųjų vairuotojų, iš kurių 17 prisijungė pradėjus bendradarbiavimą su Draugija. Per praėjusius metus kurtieji vairuotojai įvykdė 44 tūkst. kelionių.

Kita svarbi socialinės atsakomybės linija yra aplinkosauga. Būtent 2019-aisias buvo paskelbta, kad kiekviena kelionė Europoje su „Bolt“ nepalieka jokio CO2 pėdsako. Pernai rugsėjį pristatytas ir kompanijos Žaliasis planas (angl. Green Plan), kuriame „Bolt“ įsipareigoja iki 2025 m. savo transporto priemonių taršą Europoje sumažinti net 5 mln. tonų. Artimiausiu metu, įgyvendinant šį planą, Lietuvoje planuojama pasodinti kelis tūkstančius eglių sodinukų Vilniaus apylinkėse.

Planuoja plėtrą, pritraukė investicijų

2020-aisias „Bolt“ Lietuvoje planuoja kelionių skaičių auginti dar 55 proc.

„Esminiai prioritetai 2020-aisiais išliks tie patys: palaikysime aukštą esamų paslaugų kokybę, pristatysime naujienų, tęsiame Žaliojo plano tikslų įgyvendinimą, tam panaudosime ir pritrauktas investicijas. Kaip ir praėjusiais metais, dėsime visas pastangas, kad mūsų paslaugų vartotojai be jokių išlygų galėtų patogiai keliauti neapaliekant jokio taršos pėdsako“, – mini „Bolt“ Lietuvoje vadovas.

Šiuos metus kompanija jau pradėjo itin sėkmingai: sausio viduryje Vilniuje pasirašyta 50 mln. Eur vertės finansavimo sutartis su Europos investicijų banku. Toks įskiepis metų pradžioje padės pastiprinti ne tik esamas, bet ir pristatyti rinkai naujas paslaugas, – pavyzdžiui, automobilių nuomą.

Apie „Bolt

Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, yra pirmaujanti Europos pavėžėjimo platforma, leidžianti mieste keliauti paprasčiau, greičiau ir patikimiau. Markuso Villigo įkurta įmonė veiklą pradėjo 2013-aisiais. Nuo to laiko „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių pavėžėjimo platformų Europoje ir Afrikoje. Tarp jos investuotojų: „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir vienas „TransferWisebendraįkūrėjų Taavetas Hinrikus. Bolt“ aptarnauja daugiau kaip 30 milijonus klientų daugiau kaip 35 šalių visame pasaulyje.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Rekomenduojame

<strong>Kur galima pasikeisti automobilio stiklą Vilniuje?</strong>

Kur galima pasikeisti automobilio stiklą Vilniuje?

Nesvarbu, ar tai nedidelė stiklo įdauža, ar išdaužtas automobilio stiklas, atlikti stiklo remonto arba keitimo darbus reikėtų nedelsiant. Šiandien yra nemažai vietų kur automobilių stiklų keitimas Vilniuje yra atliekamas kokybiškai. Tačiau išsirinkti stiklų keitimo specialistus gali būti nelengva užduotis. Svarbiausia, jog patikėtumėte tai profesionaliems meistrams, kurie greitai ir kokybiškai galėtų atlikti jums šią paslaugą. Prieš […]

Kaip sutaupyti perkant gyvūnų aksesuarus?

Kaip sutaupyti perkant gyvūnų aksesuarus?

                      Naminiai gyvūnai vis labiau tampa mūsų visų šeimos nariais. Jiems mes perkame daiktus, žaislus ir aksesuarus. Rūpinamės jais, kaip tikrais savo vaikais ir už tai jei mus apdovanoja ištikimybe ir meile. Platus ir didelis naminių gyvūnų aksesuarų pasirinkimas leidžia mums rinktis tik kokybiškus ir už priimtiną kainą parduodamus daiktus, tačiau kaip rasti sau priimtiną […]

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis Kaune?

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis Kaune?

Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuriam nepatinka keliauti, o ypač patogiu komfortišku automobiliu. Todėl automobilių nuoma įgauna vis didesnį pagreitį ne tik keliautojų tarpe, bet ir tarp žmonių, kuriems reikalinga transporto priemonė kasdieninėms kelionėms į darbą ir iš jo. Priklausomai nuo jums reikalingo komforto, galite rinktis bet kurios klasės automobilį. Tad trumpai apžvelgsime galimus automobilių […]

Kada reikia refinansuoti paskolas?

Kada reikia refinansuoti paskolas?

              Asmeninės paskolos refinansavimas leidžia pakeisti esamą paskolą nauja paskola, kuri gali turėti naują palūkanų normą arba patikslintą grąžinimo grafiką. Refinansavimas gali būti geras pasirinkimas, jei palūkanų normos sumažėjo arba yra mažesnės už dabartinę palūkanų normą, arba jei reikia pratęsti grąžinimo terminą. Užsitikrinę mažesnę palūkanų normą refinansavimu sumažinsite skolinimosi išlaidas, todėl apskritai už asmeninę paskolą […]

Kaip sutaupyti perkant miegamojo baldus?

Kaip sutaupyti perkant miegamojo baldus?

Kai jaučiate, kad jums reikia pertvarkyti namus, vis tiek galite pasiekti sėkmės net ir turėdami nedidelį biudžetą. Nesvarbu, ar jūsų erdvė didelė, ar maža, daugelis tinkamai parinktų baldų gali suteikti jums patogumą, apie kurį svajojate. Gerai yra tai, kad su minimalistine išvaizda galite pasirinkti keletą baldų, bet vis tiek turėti tokį žavų ir patogų stilių […]

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Vasara – kelionių metas. Ypač didelė apkrova šiuo metu tenka traukiniams, vykstantiems į pajūrį. Praėjusių metų liepą traukinius rinkosi 459 tūkst. gyventojų kai įprastai, rudenį ar žiemą, jų skaičius siekia vidutiniškai apie 400 tūkst. Jau šeštą sezoną skaičiuoja ir papildomas reisas „Pajūrio ekspresas“, suteikiantis keliautojams galimybę pasiekti Palangą, Nidą, Pervalką ir Juodkrantę, tad keleivių vežimo […]