Estijos startuolis visiškai prisijaukino Lietuvą: per metus rezultatus augino vos ne dvigubai

1

Estijos startuolis visiškai prisijaukino Lietuvą: per metus rezultatus augino vos ne dvigubai

35-iose pasaulio šalyse veikianti Estijoje įkurta pavėžėjimo platforma „Bolt“ 2019-aisiais Lietuvoje sumušė visų ankstesnių metų rekordus: didino keleivių, programėles naudotojų skaičių, stiprino socialinės atsakomybės liniją, tapo rinkos lyderiu, sėkmingai pristatė naujas paslaugas vartotojams ir turi ne mažiau ambicingų planų 2020-iesiems.

Plėtė paslaugų spektrą

„Bolt“ paslaugomis 2019-aisias lietuviai naudojosi itin aktyviai. Per metus kelionių skaičius išaugo daugiau nei trimis ketvirtadaliais, programėlės naudotojų skaičius padidėjo 87 proc., naujų registracijų buvo 34 proc. daugiau nei užpernai.

„Augimas vyko dėl populiarėjančių pavėžėjimo paslaugų, jų kokybės gerinimo, naujų automobilių kategorijų ir, žinoma, dėl plečiamo paslaugų paketo. Atsirado galimybė pasirinkti automobilį su vaiko kėdute, padaugėjo pavėžėjų, plėtėme paslaugų geografiją Lietuvos miestuose, Vilniuje ir Kaune pradėjome didelio susidomėjimo sulaukusią elektrinių paspirtukų nuomą“, – sako „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

Pasak jo, paspirtukai buvo vienas didžiausių „Bolt“ sezono laimėjimų. Sudėjus visą naudotojų važiuotą laiką, gauti įspūdingi skaičiai: Vilniuje ir Kaune paspirtukininkai riedėjo 1835,57 paros.

Dar viena svarbi naujovė – praėjusio rudens pabaigoje pristatyta maisto į namus programėlė „Bolt Food“. Ja dažniausiai užsakomi kebabai, mėsainiai, sriubos ir picos, o aktyviausi naudotojai – Vilniaus Senamiestyje bei Naujamiesčio, Žirmūnų ir Baltupių mikrorajonuose gyvenantys žmonės.

Vienas geriausių vairuotojų – turintis klausos negalią

A. Pacevičius pabrėžia, kad praėjusiais metais stiprėjo ir plėtėsi įmonės partnerystės. Siekdami paskatinti įvairovę, atkreipti dėmesį į lygių galimybių svarbą, „Bolt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kurčiųjų draugija.

„Šis susitarimas atspindi mūsų vertybes: toleranciją, norą, kad visi – tiek keleiviai, tiek pavėžėjai puikiai jaustųsi ir turėtų galimybę teikti arba gauti pavėžėjimo paslaugą nepriklausomai nuo savo asmeninių ypatybių: lyties, rasės, įsitikinimų ar negalios. Labai džiaugiamės šia partneryste ir jau ne kartą galėjome įsitikinti, kad negalia teikti kokybiškų paslaugų netrukdo – vienas geriausiai vertinamų visų „Bolt“ vairuotojų, įvykdęs jau 5500 kelionių, yra turintis klausos negalią“, – sako A. Pacevičius.

Šiuo metu platformoje paslaugas teikia beveik 60 kurčiųjų vairuotojų, iš kurių 17 prisijungė pradėjus bendradarbiavimą su Draugija. Per praėjusius metus kurtieji vairuotojai įvykdė 44 tūkst. kelionių.

Kita svarbi socialinės atsakomybės linija yra aplinkosauga. Būtent 2019-aisias buvo paskelbta, kad kiekviena kelionė Europoje su „Bolt“ nepalieka jokio CO2 pėdsako. Pernai rugsėjį pristatytas ir kompanijos Žaliasis planas (angl. Green Plan), kuriame „Bolt“ įsipareigoja iki 2025 m. savo transporto priemonių taršą Europoje sumažinti net 5 mln. tonų. Artimiausiu metu, įgyvendinant šį planą, Lietuvoje planuojama pasodinti kelis tūkstančius eglių sodinukų Vilniaus apylinkėse.

Planuoja plėtrą, pritraukė investicijų

2020-aisias „Bolt“ Lietuvoje planuoja kelionių skaičių auginti dar 55 proc.

„Esminiai prioritetai 2020-aisiais išliks tie patys: palaikysime aukštą esamų paslaugų kokybę, pristatysime naujienų, tęsiame Žaliojo plano tikslų įgyvendinimą, tam panaudosime ir pritrauktas investicijas. Kaip ir praėjusiais metais, dėsime visas pastangas, kad mūsų paslaugų vartotojai be jokių išlygų galėtų patogiai keliauti neapaliekant jokio taršos pėdsako“, – mini „Bolt“ Lietuvoje vadovas.

Šiuos metus kompanija jau pradėjo itin sėkmingai: sausio viduryje Vilniuje pasirašyta 50 mln. Eur vertės finansavimo sutartis su Europos investicijų banku. Toks įskiepis metų pradžioje padės pastiprinti ne tik esamas, bet ir pristatyti rinkai naujas paslaugas, – pavyzdžiui, automobilių nuomą.

Apie „Bolt

Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, yra pirmaujanti Europos pavėžėjimo platforma, leidžianti mieste keliauti paprasčiau, greičiau ir patikimiau. Markuso Villigo įkurta įmonė veiklą pradėjo 2013-aisiais. Nuo to laiko „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių pavėžėjimo platformų Europoje ir Afrikoje. Tarp jos investuotojų: „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir vienas „TransferWisebendraįkūrėjų Taavetas Hinrikus. Bolt“ aptarnauja daugiau kaip 30 milijonus klientų daugiau kaip 35 šalių visame pasaulyje.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
Jermyn Street Luxury Pre-Shave Gel Gelis prieš skutimąsi, 50ml
 
1.3. Strengthening Shampoo With Lavender Šampūnas kasdieniam naudojimui, jautriai galvos odai, 250 ml
 
Nourishing Moisture Conditioner Maitinantis ir drėkinantis kondicionierius sausiems plaukams, 1000 ml
 
Shades of Dahlia Valomasis veido ir rankų gelis, 280ml
 
REPAIR Atkuriamasis tekstūrą grąžinantis purškalas, 195 ml

Rekomenduojame

Ministerijos svetainėje – informacija apie Lietuvos kelių finansavimą

Ministerijos svetainėje – informacija apie Lietuvos kelių finansavimą

Susisiekimo ministerijos svetainėje viešai skelbiama informacija apie lėšų Lietuvos keliams paskirstymą 2017 – 2020 metais. Šie viešai pateikti duomenys bus nuolat atnaujinami ir turėtų padėti savivaldybėms teikiant pasiūlymus dėl kelių finansavimo principų peržiūros, o visuomenei leis suprasti, kaip skirstomos Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos.  Susisiekimo ministerijos svetainėje čia skelbiama informacija ir vieši duomenys apie […]

,,Goodyear“ pristato sezono naujienas ir vasarines padangas

,,Goodyear“ pristato sezono naujienas ir vasarines padangas

Šiais metais „Goodyear“ vasarinių padangų asortimentą papildo dvi naujienos – „EfficientGrip 2 SUV“ ir „EfficientGrip Cargo 2“. Padidinto pravažumo automobiliams skirta nauja SUV pakeitė „EfficientGrip SUV“ ir nuvažiuoja iki 25 proc.[1] didesnį atstumą lyginant su ankstesniu modeliu. „EfficientGrip Cargo 2“ yra ilgaamžė padanga lengviesiems sunkvežimiams. Ji efektyviau stabdo automobilį, taip pat turi trumpesnį stabdymo atstumą, […]

5 situacijos, kai reikia kviestis automobilio spynų meistrą

5 situacijos, kai reikia kviestis automobilio spynų meistrą

Visiems kada nors yra tekę atsidurti situacijoje, kuomet labai skubame ir niekaip negalime rasti automobilio raktų. Tai gali sukelti didelį stresą, o raktų radimas sukelia euforiją. Tačiau ką daryti, jei tų raktų taip ir nepavyksta rasti? Tenka kviesti automobilių spynų atrakinimo specialistą. Tačiau avarinis automobilio atrakinimas reikalingas ne vien dėl pamestų raktų. Pažvelkime į keletą […]

Visi į Lietuvą iš užsienio atvykstantys keleiviai privalės turėti neigiamą COVID-19 tyrimo atsakymą

Visi į Lietuvą iš užsienio atvykstantys keleiviai privalės turėti neigiamą COVID-19 tyrimo atsakymą

Visi nuo kovo 10 d. į Lietuvą iš užsienio atvykstantys ar grįžtantys keleiviai privalės turėti ne seniau kaip prieš 3 paras iki atvykimo atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Šis reikalavimas bus taikomas atvykstant bet kokios rūšies transportu tarptautinio susisiekimo maršrutais. Tokį sprendimą šiandien priėmė Vyriausybė. Vyriausybės nutarime nurodoma, […]