Elektrinis „Volkswagen“ visureigis ID.4 jau Lietuvoje

1

Elektrinis „Volkswagen“ visureigis ID.4 jau Lietuvoje

Šiandien į „Volkswagen“ atstovybes Lietuvoje atkeliavo pirmasis elektrinis visureigis ID.4. MEB platforma ir ilga ratų bazė bei įspūdingas dizainas suteikia gausybę erdvės viduje. Naujausios valdymo, informacijos atvaizdavimo, pramogų ir pagalbos sistemos vairuotojui ne tik palengvina kelionę, bet ir užtikrina dar daugiau komforto, saugumo ir malonumo vairuoti. Šiuo metu siūloma „Pro Performance“ versija su 77 kWh baterija išvysto 150 kW/204 AG ir vienu įkrovimu gali įveikti iki 520 km atstumą. Visi Lietuvoje parduodami ID.4 turės naujos kartos nuotoliniu būdu atsinaujinančią programinę įrangą, efektyviau šaltuoju metų laiku keliauti leisiantį šilumos siurblį ir įkrovimo kabelį, taip pat jiems  suteikiama penkerių metų garantija. Visi ID.4 iš gamyklos išrieda neutralūs aplinkai. Bazinė ID.4 versija kainuos mažiau nei 40 tūkst. eurų su PVM.

„Didžiuojamės naujuoju mūsų ID. šeimos nariu – pirmuoju visiškai elektriniu „Volkswagen“ visureigiu ID.4. Klientai jau gali išbandyti „ID.4 Pro Performance“ su 77 kWh baterija ir 150 kW/204 AG motoru, o vėliau pasiūlysime ir „ID.4 Pure“ su 52 kW baterija bei visais ratais varomą sportinę versiją „ID.4 GTX“. Visureigiai yra greičiausiai augantis ir didžiausias „Volkswagen“ modelių segmentas, todėl labai džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti universalaus visureigio ir elektrinės pavaros kombinaciją. Esame užtikrinti, kad ID.4 nenuvils“, – teigia „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Justas Nekrošius.

Trys galios lygiai

Pirkėjams siūlomos penkios skirtingos „ID.4 Pro Performance“ su 77 kWh baterija komplektacijos: „Life“, „Business“, „Family“, „Tech“ ir „Max“. Vėliau bus galima pasirinkti ir 109 kW/148 AG bei 125 kW/170 AG versijas.

Dugne montuojama baterija užtikrina žemą svorio centrą ir optimalų svorio pasiskirstymą. Dideli, iki 21 colių siekiantys, ratlankiai pabrėžia elektrinio visureigio sportiškumą, o 16 cm prošvaisa leidžia įveikti nesudėtingą bekelę. Kaip ir kiti ID. šeimos nariai, ID.4 varomas galiniais ratais. Sportiškas, visais ratais varomas, flagmanas „ID.4 GTX“ bus pristatytas dar šiemet.

Greitasis įkrovimas

Visi ID.4 turės CCS standarto krovimo lizdą, kuris palaiko greitąjį tiesioginės srovės įkrovimą. Bazinės 52 kWh baterijos įkrovimo galia siekia 50 kW (gali būti padidinta iki 100 kW), o 77 kWh bateriją galima krauti 125 kW srove ir vos per 30 minučių įkrauti energijos papildomiems 320 km įveikti.

Gausybė erdvės šeimai ir daiktams

4,85 m ilgio ID.4 pagamintas ant įžymiosios „Volkswagen“ MEB platformos, todėl gali pasiūlyti didesnės klasės visureigiui prilygstančią salono erdvę, kurios apdailai naudojamos prabangios medžiagos. Atlenkus galines sėdynes, bagažinės talpą galima padidinti nuo 543 iki 1.575 litrų. Taip pat galima papildomai pasirinkti tempimo kablį, kuris leis tempti iki 1000 kg sveriančias priekabas.

Dinamiška išvaizda

Atletiškos ID.4 proporcijos pabrėžia ypač modernią išvaizdą. Aiškios ir glotnios dizaino linijos užtikrina pažangią aerodinamiką – pasipriešinimo orui koeficientas siekia tik 0,28. Tiek priekyje, tiek gale standartiškai montuojami LED žibintai. Papildomai galima pasirinkti „IQ.Light“ LED matricos žibintus, kurie išmaniai reguliuoja ilgąsias šviesas. Galiniai ryškiai raudoni LED žibintai ir jų trimatis dizainas sukuria vientisumo įspūdį.

Naujo lygio projekcijos

Inovatyvus „ID.4 Pro Performance“ projekcinis ekranas papildo realybę, pavyzdžiui, navigacijos sistemos nurodymus projektuoja ant kelio maždaug 10 metrų priešais elektromobilį. „Pro Performance“ modelis taip pat komplektuojamas su 25,4 cm įstrižainės „Discover Pro“ („Life“, „Business“, „Family“ komplektacijos) arba 30,48 cm įstrižainės „Discover Pro Max“ („Tech“ ir „Max“ komplektacijos) ekranus turinčiomis multimedijos sistemomis ir mobiliosiomis „We Connect Start“ paslaugomis. Malonią vairavimo patirtį suteikia ir vairuotojo asistentai, ypač „Travel Assist“, kuris standartiškai įdiegtas „Tech“ ir „Max“ komplektacijų modeliuose. Visi Lietuvoje parduoti ID.4 programinės įrangos atnaujinimus gaus nuotoliniu būdu.

Apie „Volkswagen”:

„Volkswagen“ yra vienas sėkmingiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Šio prekės ženklo automobiliai gaminami 50-yje fabrikų 14-oje šalių, o parduodami daugiau negu 150-yje rinkų visame pasaulyje. „Volkswagen“ 2020-aisiais pardavė,3 mln. automobilių. Baltijos šalyse „Volkswagen“ pernai pardavė 5102 lengvuosius automobilius ir užima 9,6  proc. rinkos. „Volkswagen“ vizija – „Moving people and driving them forwards“. „Volkswagen“ nuolatos juda pirmyn ir plečia savo automobilių gamybos pajėgumus. E-mobilumas, išmanusis mobilumas ir skaitmeninė prekės ženklo transformacija yra pagrindinės ateities temos.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]