DPD pradeda teikti „SameDay“ pristatymo paslaugą

1

DPD pradeda teikti „SameDay“ pristatymo paslaugą

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso (COVID-19) pandemija lėmė ne tik ryškų e. komercijos šuolį, bet ir ženkliai pakeitė vartotojų pirkimo įpročius. Žmonės ėmė užsisakyti keliskart daugiau ir įvairesnio pobūdžio prekių, o jų pristatymo laikas bei vieta tapo dar aktualesni. Atsižvelgdami į pakitusius e. parduotuvių pirkėjų įpročius, „DPD Lietuva“ pristato tos pačios dienos siuntų pristatymo paslaugą, kuri pradeda veikti Vilniuje. Artimiausiu metu paslaugą planuojama išplėsti į dar keturis didžiuosius Lietuvos miestus.

„Nors karantinas mūsų šalyje baigėsi prieš tris mėnesius, siuntų srautai ir toliau nemažėja, kadangi didelė dalis vartotojų įprato užsisakinėti internetu. Prie to prisidėjo ir dalies mažmenininkų persiorientavimas į internetinę prekybą, taip pat pirkėjų noras vengti susibūrimo vietų, ypač prekybos centruose. E. komercijai ir toliau klestint, matome poreikį siuntas vartotojams pristatyti dar greičiau ir efektyviau, todėl pradėjome „SameDay“ pristatymus, kurie padės įgyvendinti šiuos tikslus“, – teigia „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims Gabrielius Bilevičius.

Anot jo, išsipildžius prognozėms dėl antrosios koronaviruso bangos, „SameDay“ pristatymas galėtų būti dar naudingesnis – siuntos vartotojus pasiektų greičiau nei įprastai, o tai ypač svarbu užsisakant pirmojo būtinumo prekes. Siuntos, perduotos iki 14 val., Vilniuje pirkėjus pasieks dar tą pačią dieną. 

Pandemijos metu vartotojai pradėjo užsisakyti dar įvairesnio pobūdžio prekes, kurias anksčiau buvo linkę įsigyti fizinėse parduotuvėse, todėl šiandien visiems pirkėjams reikalingas tiek didesnis lankstumas, tiek greitesnio pristatymo galimybė.

Itin svarbu tai, jog renkantis „SameDay“ pristatymą, naujai paslaugai nebus taikomas antkainis, tad galutinė pristatymo kaina bus lygi įprastai siuntos pristatymo paslaugos kainai.

„DPD „SameDay“ pristatymo paslauga kol kas bus teikiama tik Vilniaus mieste, o siuntų surinkimas galimas tiek iš Vilniuje, tiek iš Kaune įsikūrusių klientų sandėlių“, – priduria G. Bilevičius.

„SameDay“ pristatymas – katalizatorius e. prekybai

„Šiuo metu prognozuojama antroji pandemijos banga ir įvairių saugumo priemonių taikymas sukuria dar didesnį stimulą fizinėms parduotuvėms perkelti savo veiklą į internetinę erdvę, jeigu to jos nepadarė karantino metu. Ir toliau sparčiai augant e. prekybai, „SameDay“ pristatymo paslauga tampa unikalia galimybe pardavėjams sukurti dar didesnį artėjančių švenčių periodo pardavimų spurtą, suteikiant naujas galimybes norintiems kuo greičiau gauti užsakymą“, – sako G. Bilevičius.

Taip pat tyrimai rodo, kad didelė dalis žmonių apsipirkinėja internetu antroje dienos pusėje, itin dažnai – po darbo valandų. Tokius užsakymus elektroninė parduotuvė įprastai pradeda ruošti išsiuntimui sekančią darbo dieną, tuomet tos dienos vakare prekės būna perduodamos siuntų bendrovei, kuri dar sekančią dieną pristato jas pirkėjams.

G. Bilevičiaus teigimu, remiantis e. komercijos ekspertų „Invespo“ tyrimais, jau dabar 49 proc. pirkėjų teigia, jog prekės pristatymas tą pačią dieną paskatina juos pirkti internetu, o net 56 proc. vartotojų, patenkančių į 18-34 metų amžiaus grupę, tikisi, kad siunta bus pristatyta tą pačią dieną.

Apie „DPD Lietuva“:

UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinės siuntų pristatymo grupės „DPDgroup“ dalis. Įmonė yra siuntų pristatymo / kurjerių verslo Lietuvoje lyderė. „DPD Lietuva“ paslaugos – siuntų pristatymas į 220 pasaulio valstybių ir nuolat plečiamas „Pickup“ savitarnos terminalų tinklas. „DPD Lietuva“ tinkle šiuo metu dirba per 850 darbuotojų.

Apie „DPDgroup“:

„DPDgroup“ yra antras didžiausias tarptautinis siuntų pristatymo tinklas Europoje. Grupėje dirba per 77 000 siuntų pristatymo ekspertų, yra įrengta daugiau kaip 46 000 „Pickup“ siuntų taškų. Kasdien „DPDgroup“ į 230 šalių pristato 5,3 milijonus siuntų. Per 2019 metus buvo pristatyta per 1,3 mlrd. siuntų visame pasaulyje. „DPDgroup“ turi tris prekės ženklus visoje Europoje: DPD, „Chronopost“ ir SEUR.

„DPDgroup“ priklauso „GeoPost“, kurios pajamos 2019 metais siekė 7,8 mlrd. Eur. „GeoPost“ yra kontroliuojančioji kompanija, kurią valdo „Le Groupe La Poste“.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

Gavus kompetentingų institucijų išvadas, šiandien darbą pradeda valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, paskirtas 5 metų kadencijai. „Vienas svarbiausių valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo tikslų – sėkmingas kelių ūkio valdymo pertvarkos įgyvendinimas ir efektyvus lėšų, skirtų valstybinės reikšmės keliams prižiūrėti ir plėtoti, panaudojimas. Linkiu sėkmės direktoriui einant šias atsakingas pareigas“, […]

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Lietuvos oro uostų tinklui priklausantis Kauno oro uostas paskelbė rinkos konsultacijas ir šiuo metu pradeda svarstyti galimybes įrengti saulės jėgainių parką oro uosto teritorijoje. Oro uosto atstovai teigia, kad saulės jėgainės tiekiama energija ateityje padėtų Kauno oro uostui mažinti išlaidas elektrai, efektyvintų veiklą, o kartu būtų prisidedama prie žaliosios energetikos skatinimo šalyje. Pasak Kauno oro […]

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Įsigaliojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo sutartis dėl krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 26,80 iki 40,27 km rekonstravimo. Sutarties vertė – 11,97 mln. eurų su PVM. Darbai turi būti atlikti per 9 mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo. Į šį terminą kasmetinė 3 mėnesių technologinė pertrauka neįskaičiuota. Sutartis pasirašyta 2020 m. rugsėjo 11 […]