„DPD Lietuva“ pristato skubių siuntų gabenimo oru paslaugą

„DPD Lietuva“ pristato skubių siuntų gabenimo oru paslaugą

Reaguodama į rinkos situaciją bei klientų poreikius, „DPD Lietuva“ plečia savo paslaugų spektrą. Nuo šiol įmonės klientai gali naudotis paslauga „DPD Air Express“ – skubių siuntų gabenimo oru į Europą, JAV, Kiniją ir kitur. Krypčių sąraše – 220 valstybių bei teritorijų. Įmonė iki šiol siuntas pristatė tik žemės transportu, todėl sprendimas teikti paslaugas ir oro transportu yra didelis ir svarbus žingsnis, kilsteliantis DPD į aukštesnį kokybinį lygmenį.

Tarptautinių skubių siuntų paklausa auga

„Gyvename pasaulyje, kur geografinis atstumas tampa vis mažiau svarbus – internetu bet kuris jo kampelis pasiekiamas vos keliais klavišų spustelėjimais. Todėl ir laukti atpratę žmonės siuntas tikisi gauti kuo greičiau. Plintant elektroninei prekybai ši tendencija tampa tik ryškesnė. Tad, stebėdami augantį poreikį, klientams pasiūlėme galimybę su DPD tapti dalimi šio globalaus pasaulio, kuriame jų siunta labai greitai gali atsidurti bet kurioje pageidaujamoje planetos vietoje“, – sako „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros direktorius Baltijos šalims Gabrielius Bilevičius.

Jo teigimu, skubaus siuntų pristatymo poreikis auga tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tokį pristatymo būdą siūlančios elektroninės parduotuvės auga 1,6 karto greičiau, be to, didelė jų dalis tikisi, kad apyvartą ir toliau augins prekyba su užsienio valstybėmis. Didesnių pardavimų užsienio šalyse tikisi ir gamintojai. Tad elektroninė prekyba tarp skirtingų valstybių augs itin sparčiai, o maždaug dešimtadalis šios prekybos vyksta per skubias siuntas.

Pristatymas Europoje – per 1 dieną

Oro transportu pristatomos siuntos vidutiniškai sveria 2–5 kg. Dažniausiai tai būna parodų eksponatai, dokumentai, naujų gaminių pavyzdžiai, prekės, skirtos e-parduotuvių pirkėjams, ir kiti daiktai. O tarp dažniausiai šia paslauga besinaudojančių bendrovių minimos gamybos bei pramonės įmonės, automobilių ir jų dalių, elektroninių prietaisų, tekstilės ir maisto papildų pardavėjai.

„DPD Lietuva“ sutartiniams klientams siūloma „DPD Air Express“ paslauga užtikrina, kad siunta iš Lietuvos kitoje Europos valstybėje atsiduria jau kitą darbo dieną po išsiuntimo. Jeigu adresatas nerandamas iš pirmo karto, siunta bus pristatoma darsyk, o sandėlyje ji saugoma iki 2 savaičių. Visą siuntos kelią klientai gali internetu sekti tiesiogiai – lygiai taip, kaip tą jie daro ir šiandien.

Didžiausias „DPD Air Express“ siunčiamas vienos siuntos svoris – 31,5 kg, ilgis – ne daugiau 175 cm, minimalūs matmenys 23×16 cm.

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Evelatus Apple iPhone 4/4s
 
Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | XP-600/700/800
 
Evelatus Samsung A40 Gradient Glass Case 2 Bubble Gum
 
Mocco 3D Silicone Back Case For Mobile Phone Giraffe Samsung A510F Galaxy A5 (2016) Black
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung J530F Galaxy J5 (2017) with Rose gold frame
Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Dėl itin sparčiai populiarėjančių įvairių buitinių ir pramoninių elektronikos prietaisų Europos ir tuo pačiu Lietuvos keliuose kasdien keliauja vis daugiau įvairių kategorijų pavojingų krovinių (ADR), kurie, nesilaikant reikalavimų, gali sukelti itin skaudžių pasekmių. Todėl tiek draudikai, tiek teisininkai atkreipia įvairius pavojingus krovinius siunčiančių verslų ir siuntų bendrovių dėmesį į kuo atsakingesnį jų vertinimą ir transportavimą, […]

  Straipsniai »
Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Palei Kareivių gatvę, tarp Kareivių ir Žirmūnų gatvių sankryžos, nusidriekė naujas beveik kilometro ilgio dviračių takas. Šioje tako atkarpoje paklotas raudonas asfaltas, įrengtas naujas dviračių tako apšvietimas, šaligatviai, atliktas ženklinimas. Naujas raudono asfalto takas tapo taip reikalinga jungtis su Eurovelo taku palei Nerį, kurį jau spėjo pamėgti daugelis dviratininkų. Tako įrengimui savivaldybė skyrė apie 250 […]

  Straipsniai »

Baigta rekonstruoti magistralės „Via Baltica“ dalis – Panevėžio aplinkkelis

Gerinant eismo sąlygas magistralėje „Via Baltica“, baigtas rekonstruoti apie 22 km ilgio Panevėžio aplinkkelis. Jis praplatintas nuo 2 iki 3 eismo juostų, dėl reversinio eismo organizavimo sudarytos greitkeliui artimos eismo sąlygos. „Magistralėje „Via Baltica“ atlikti darbai ypač svarbūs eismo saugai ir važiavimo komfortui. Svarbiausioje šalies magistralėje Šiaurės–Pietų kryptimi sudarytos sąlygos važiuoti greičiau, kartu sumažinant eismo […]

  Straipsniai »
Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Nuo „Mission E“ koncepcijos pristatymo 2015 m. Frankfurto automobilių parodoje iki pirmojo serijinės gamybos elektrinio „Taycan“ modelio praėjo mažiau nei 48 mėnesiai. Šią savaitę daugiau nei trijų šimtų politikos, verslo ir žiniasklaidos atstovų akyse „Porsche“ atvertė dar vieną naują skyrių gamintojo istorijoje – atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją. „Elektromobilis „Taycan“ yra naujoji „Porsche“ […]

  Straipsniai »