„DPD Lietuva“ pristato skubių siuntų gabenimo oru paslaugą

„DPD Lietuva“ pristato skubių siuntų gabenimo oru paslaugą

Reaguodama į rinkos situaciją bei klientų poreikius, „DPD Lietuva“ plečia savo paslaugų spektrą. Nuo šiol įmonės klientai gali naudotis paslauga „DPD Air Express“ – skubių siuntų gabenimo oru į Europą, JAV, Kiniją ir kitur. Krypčių sąraše – 220 valstybių bei teritorijų. Įmonė iki šiol siuntas pristatė tik žemės transportu, todėl sprendimas teikti paslaugas ir oro transportu yra didelis ir svarbus žingsnis, kilsteliantis DPD į aukštesnį kokybinį lygmenį.

Tarptautinių skubių siuntų paklausa auga

„Gyvename pasaulyje, kur geografinis atstumas tampa vis mažiau svarbus – internetu bet kuris jo kampelis pasiekiamas vos keliais klavišų spustelėjimais. Todėl ir laukti atpratę žmonės siuntas tikisi gauti kuo greičiau. Plintant elektroninei prekybai ši tendencija tampa tik ryškesnė. Tad, stebėdami augantį poreikį, klientams pasiūlėme galimybę su DPD tapti dalimi šio globalaus pasaulio, kuriame jų siunta labai greitai gali atsidurti bet kurioje pageidaujamoje planetos vietoje“, – sako „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros direktorius Baltijos šalims Gabrielius Bilevičius.

Jo teigimu, skubaus siuntų pristatymo poreikis auga tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tokį pristatymo būdą siūlančios elektroninės parduotuvės auga 1,6 karto greičiau, be to, didelė jų dalis tikisi, kad apyvartą ir toliau augins prekyba su užsienio valstybėmis. Didesnių pardavimų užsienio šalyse tikisi ir gamintojai. Tad elektroninė prekyba tarp skirtingų valstybių augs itin sparčiai, o maždaug dešimtadalis šios prekybos vyksta per skubias siuntas.

Pristatymas Europoje – per 1 dieną

Oro transportu pristatomos siuntos vidutiniškai sveria 2–5 kg. Dažniausiai tai būna parodų eksponatai, dokumentai, naujų gaminių pavyzdžiai, prekės, skirtos e-parduotuvių pirkėjams, ir kiti daiktai. O tarp dažniausiai šia paslauga besinaudojančių bendrovių minimos gamybos bei pramonės įmonės, automobilių ir jų dalių, elektroninių prietaisų, tekstilės ir maisto papildų pardavėjai.

„DPD Lietuva“ sutartiniams klientams siūloma „DPD Air Express“ paslauga užtikrina, kad siunta iš Lietuvos kitoje Europos valstybėje atsiduria jau kitą darbo dieną po išsiuntimo. Jeigu adresatas nerandamas iš pirmo karto, siunta bus pristatoma darsyk, o sandėlyje ji saugoma iki 2 savaičių. Visą siuntos kelią klientai gali internetu sekti tiesiogiai – lygiai taip, kaip tą jie daro ir šiandien.

Didžiausias „DPD Air Express“ siunčiamas vienos siuntos svoris – 31,5 kg, ilgis – ne daugiau 175 cm, minimalūs matmenys 23×16 cm.

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »