„DPD Lietuva“ nuo praėjusių metų rudens šalyje įrengė jau 100-tąjį naują paštomatą

1

„DPD Lietuva“ nuo praėjusių metų rudens šalyje įrengė jau 100-tąjį naują paštomatą

„DPD Lietuva“ stebėdama augančius klientų srautus ir vis didėjantį susidomėjimą įmonės paštomatais, toliau plečia savo infrastruktūrą ir kovo pabaigoje pastatė jau 100-ąjį naują paštomatą visoje Lietuvoje. Iki vasaros vidurio šalyje pradės veikti dar 50 naujų bendrovės siuntų terminalų, bendras jų skaičius išaugs iki 235. Praėjusiais metais įmonė į paštomatų plėtrą investavo daugiau nei 1,2 mln. eurų, tačiau įmonė žada augti ir šiemet – toliau plėsti infrastruktūrą, investuoti į aplinkai draugišką transportą.

Pasak „DPD Lietuva“ rinkodaros ir pardavimų vadovo Baltijos šalyse Gabrieliaus Bilevičiaus, pandemijai žymiai išauginus pristatomų siuntų srautus ir klientų skaičius, bendrovės infrastruktūros, o kartu ir paštomatų plėtra tapo neišvengiamu žingsniu.

„Nuo praėjusių metų spalio mėnesio iki šiol šalyje įrengėme jau 100 naujų „DPD Lietuva“ paštomatų, kuriais naudotis galės ne tik didžiųjų, bet ir mažųjų miestų gyventojai. Dar pernai supratome, kad norėdami užtikrinti maksimalų mūsų klientų patogumą atsiimant ir išsiunčiant siuntinius, turime sparčiai auginti savo paštomatų tinklą. Tikimės, kad tai išplės daugumos naujų e. verslų geografiją, palengvins žmonių kasdienybę ir užtikrins, kad kiekvienas galėtų rasti mūsų bendrovės paštomatus kuo arčiau savo namų“, – sako G. Bilevičius.

Pernai investavo beveik 2 mln. Eur

Anot DPD atstovo, lyginant su 2019 m., pernai per siuntų terminalus pristatytų siuntų kiekiai augo 144 proc. Jei palygintume vien IV praėjusių ir 2019 m. ketvirtį, šis augimas siekė net 205 proc.

„Pernai investavome apie 1,2 mln. eurų į paštomatų plėtrą, kiek daugiau nei 0,7 mln. eurų – į konvejerinę įrangą ir IT sistemas. Augti nenustosime ir šiemet – toliau plėsime siuntų terminalo tinklą, kuris dar iki šių metų vasaros vidurio sieks 235 paštomatus visoje Lietuvoje. Ypatingą dėmesį skirsime ir siuntų gavėjų gerosios patirties kūrimui“, – teigia pašnekovas.

Į sostinės gatves šiemet išriedės elektromobiliai

Jis pratęsia, kad „DPD Lietuva“ praėjusiais metais išsikėlė ir naują strateginį tikslą – siuntų pristatymą visose Baltijos valstybių sostinėse vykdyti tik elektriniu transportu. Dalis jo sostinių gatvėmis ims riedėti jau šiemet – Vilniuje siuntas įmonės kurjeriai pristatinės su daugiau kaip 50 naujų „DPD Lietuva“ elektromobilių.

„Į aplinkai draugišką transportą investuosime apie 3 mln. Eur. Taip pat investuosime ir į įkrovimo stotelių rengimą. Turime numatę ir dar keletą naujienų rinkai, kurias inicijuosime siekdami tvaraus siuntų pristatymo organizavimo“, – sako G. Bilevičius.

Aplinką tausoja ir paštomatai

„DPD Lietuva“ rinkodaros ir pardavimų vadovas Baltijos šalyse pažymi, kad aplinką tausoti padės ir pati siuntų terminalo tinklo plėtra, nes kurjeriui nereikia važinėti individualiais adresais ir stoti atiduoti siuntas daugybę kartų.

„Esame apskaičiavę, kad vienas DPD paštomatas sumažina į aplinką išmetamo CO2 kiekį 2,9 tonomis. Tai reiškia, kad išplėtę mūsų paštomatų tinklą iki 235 siuntų terminalų, kasmet vien šis sprendimas leis sutaupyti apie 700 tonų CO2“, – teigia DPD atstovas.

Apie „DPD Lietuva“:

UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinės siuntų pristatymo grupės „DPDgroup“ dalis. Įmonė yra siuntų pristatymo / kurjerių verslo Lietuvoje lyderė. „DPD Lietuva“ paslaugos – siuntų pristatymas į 220 pasaulio valstybių ir nuolat plečiamas „Pickup“ savitarnos terminalų tinklas. „DPD Lietuva“ tinkle šiuo metu dirba per 850 darbuotojų.

Apie „DPDgroup“:

„DPDgroup“ yra didžiausias tarptautinis siuntų pristatymo tinklas Europoje. Grupėje dirba per 97 000 siuntų pristatymo ekspertų, yra įrengta daugiau kaip 58 000 „Pickup“ siuntų taškų. Kasdien „DPDgroup“ pristato 7,5 mln. siuntų – 1,9 mlrd. per metus. Įmonių grupė turi keturis prekės ženklus visoje Europoje: DPD, „Chronopost“, SEUR ir BRT. „DPDgroup“ priklauso „GeoPost“, kurios pajamos 2020 metais siekė 11 mlrd. Eur.

„GeoPost“ yra kontroliuojančioji kompanija, kurią valdo „Le Groupe La Poste“.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]