DPD grupės pajamos Baltijos šalyse pasiekė 71 mln. eurų, „DPD Lietuva“ viršijo 30 mln. eurų

DPD grupės pajamos Baltijos šalyse pasiekė 71 mln. eurų, „DPD Lietuva“ viršijo 30 mln. eurų

Tarptautinei siuntų pristatymo kompanijai „DPDgroup“ priklausančių bendrovių pajamos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje 2018 m. išaugo 13 proc. ir sudarė 71 mln. eurų. Lietuvos siuntų rinkos lyderės UAB „DPD Lietuva“ pajamos pirmą kartą peržengė 30 mln. eurų ribą. Tai didžiausios įmonės metinės pajamos per visą veiklos istoriją. Bendrovę daugiausiai augino besiplečianti el. prekybos rinka, eksporto siuntos ir siuntų terminalų tinklo plėtra.

2018 metais UAB „DPD Lietuva“ pajamos viršijo 30 mln. eurų – tai 12 proc. daugiau nei 2017 m.

„Auga el. prekybos rinka, auga kiti segmentai, augame bei plečiamės ir mes. Pernai investavome į savitarnos siuntų terminalų tinklą – metų pradžioje Lietuvoje turėjome 20 terminalų, dabar jų yra jau beveik 70. Be to, daug investavome į IT sistemas, atnaujinome pagrindines kurjerių darbo priemones. Sėkmingiems ir rekordiniams rezultatams nemažai įtakos turėjo ir mūsų ilgalaikė verslo strategija diversifikuoti klientų portfelį, todėl daug dėmesio skyrėme eksportuojančioms bendrovėms. Nemažinti apsukų ketiname ir šiais metais“, – teigia Robertas Vilkaitis, „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

Visose trijose Baltijos šalyse DPD grupės bendrovės pernai investavo beveik 5 mln. eurų, beveik tris kartus daugiau nei 2017 m.

Tinklo ir paslaugų plėtra

„DPD Lietuva“ šalies viduje pristatytų siuntų skaičius pernai augo 7 proc., o eksportas – 27 proc. Be Baltijos šalių, daugiausia siuntų keliavo į Vokietiją, Jungtinę Karalystę ir Lenkiją.

Per savitarnos siuntų terminalus keliaujantys siuntų srautai išaugo 3 kartus, o pajamos – beveik 4 kartus. Pasak R. Vilkaičio, siuntų terminalų tinklas šiemet bus toliau sparčiai plečiamas – vien per pirmąjį š. m. pusmetį planuojama įrengti 20 naujų siuntų terminalų ir išplėsti dalį esamų.

„Svarbus ir sėkmingai startavęs praėjusių metų projektas – „DPD Air Express“ paslauga verslo klientams. Tai skubių siuntų siuntimas oro transportu, kuris leidžia mūsų klientų siuntoms vos per kelias dienas pasiekti 220 šalių 5 pasaulio kontinentuose. Paslauga skirta tiek tradicinio, tiek elektroninio verslo poreikiams tenkinti. Esame įsitikinę, kad tokios naujos alternatyvos tarptautinių siuntų rinkos dalyviai jau laukė ir ši „DPD Lietuva“ paslauga paskatins konkurenciją eksporto siuntų rinkoje“, – sako R. Vilkaitis.

„DPD Lietuva“ yra Lietuvos siuntų rinkos lyderė: Ryšių reguliavimo tarnybos praėjusių metų III ketvirčio duomenimis, „DPD Lietuva“ pagal pajamas, gautas už pašto siuntinių pristatymą, užima didžiausią dalį – daugiau nei 27 proc. rinkos. Per minėtą ketvirtį „DPD Lietuva“ rinkos dalis ūgtelėjo 1 proc. punktu.

9 mln. siuntų per vieną dieną

„DPD Lietuva“ priklauso „DPDgroup“, antrai didžiausiai siuntų pristatymo bendrovei Europoje, kuri pernai gavo 7,3 mlrd. eurų pajamų. Jos per metus išaugo 8 proc.

2018 m. „DPDgroup“ pristatė 1,3 mlrd. siuntų – 7 proc. daugiau nei užpernai. Per vieną dieną pristatytų siuntų skaičius pasiekė 5,2 mln. O vien per „kibernetinį pirmadienį“ – taip vadinama pirmoji darbo diena po juodojo penktadienio išpardavimų – „DPDgroup“ pristatė 9 mln. siuntų, tai visų laikų rekordas.

Vienas pagrindinių „DPDgroup“ augimo variklių – siuntų gabenimas tarp valstybių, kurį lemia sparti el. prekybos plėtra. Grupės mastu eksportas praėjusiais metais augo 14 proc. „DPDgroup“ taip pat teikia vis daugiau aukštos kokybės paslaugų savo klientams: leidžia nuspėti, kokiu metu atvyks siunta, kai kuriose šalyse leidžia pasirinkti konkretų laiką arba gauti siuntą tą pačią dieną.

„DPDgroup“ šiuo metu dirba 75 000 siuntų pristatymo ekspertų, grupės „Pickup“ tinklą sudaro 42 000 siuntų taškai.

Pranešimą paskelbė: Justė Karpavičiūtė, UAB „Gravitas Partners“

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL

Rekomenduojame

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Šiais metais numatomiems atlikti Lietuvos kelių remonto darbams papildomai skiriama 23,3 mln. eurų. Šios investicijos skirtos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo planą.  „Už šias lėšas visose šalies apskrityse, įvairiuose rajonuose bei savivaldybėse bus taisomi valstybinės ir vietinės reikšmės keliai, tad dar šiais metais daugelyje Lietuvos […]

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Beveik 40 šalies savivaldybių sulauks lėšų, už kurias šiemet bus asfaltuojami gyvenvietėse esantys bei gyvenvietes jungiantys keliai su žvyro danga. Gyvenviečių kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta daugiau nei 27 mln. eurų.  „Mūsų šalies miestuose ir gyvenvietėse vis dar yra nemažai neišasfaltuotų gatvių bei gyvenvietes jungiančių žvyrkelių – dalis jų jau netrukus […]

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje atvėrė elektronines parduotuves, kuriose vairuotojai galės išsirinkti ir gauti automobilį neišeidami iš namų. Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertinę konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar […]