Didžiausią elektromobilių parką turintis „Spark“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir žengia į Kauną

1

Didžiausią elektromobilių parką turintis „Spark“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir žengia į Kauną

Vienintelė tik elektromobilių dalijimosi platforma Lietuvoje „Spark“ praneša apie plėtrą į Kauną. Nuo šiol kauniečiai galės rinktis net iš 100 aplinkai draugiškų elektromobilių ir jais naudotis už patrauklią kainą. Be to, tai suteiks dar daugiau patogumo dažnai keliaujantiems tarp Kauno bei Vilniaus ir prisidės prie oro taršos didžiuosiuose miestuose mažinimo.

Siūlo ekologišką alternatyvą nuosavam transportui

„Ride Share“, teikiančios „Spark“ elektromobilių dalijimosi paslaugą Lietuvoje, vadovas Robertas Jonyla spaudos konferencijos metu džiaugėsi, jog naujoji paslauga padės ne tik gyventojams, bet ir įmonėms sumažinti transporto ir parkavimo išlaidas, išvengti nuosavo automobilio rūpesčių, o svarbiausia – prisidės prie CO2 pėdsako mažinimo.

„Per 7 veiklos metus Vilniuje pamatėme, kad žmonės vis dažniau atsisako nuosavų automobilių ir renkasi mūsų elektromobilius, vertina jų teikiamą komfortą ir galimybę prisidėti prie savo miesto užterštumo mažinimo. „Spark“ plėtra į Kauną – strategiškai svarbus ir klientų paskatintas žingsnis”, – sako R. Jonyla.

Nors apie plėtrą į Kauną buvo kalbėta ir anksčiau, R. Jonyla pažymi, kad pagaliau tam yra tinkamai paruošta ir pakankama infrastruktūra – įkrovimo stotelių tinklas, prie kurio įrengimo prisidėjo partneriai „Eldrive Lithuania“. Be to, turima veiklos patirtis Vilniuje, leis paslaugą teikti kokybiškai ir atliepti klientų poreikius.

„Spark“ vienintelė rinkoje teikia tik elektromobilių dalijimosi paslaugą – bendrovei priklauso didžiausias, daugiau kaip 700, elektromobilių parkas, kurį sudaro net 18 modelių skirtingos klasės automobilių, pavyzdžiui, „Audi Q4 e-tron“ ar „Volvo x40 Recharge“.

Kaune bendrovė startuoja su 100 elektromobilių, tarp kurių – miestiečių ypač pamėgti „VW e-up!“, „Mini Cooper SE“, „Peugeot e-208“ ir „Peugeot e-2008“ modeliai.

Keliauti elektromobiliu – pigiau ir patogiau

Pasak „Ride Share“ vadovo, ne tik aplinkai draugiškų automobilių tipas, bet ir konkurencinga kainodara išskiria „Spark“ iš kitų rinkos dalyvių:

„Keliaujant su „Spark“, mokama tik už kelionės laiką ir nuvažiuotą atstumą. Į šią kainą taip pat įskaičiuota automobilio priežiūra, draudimas, įkrovimas, automobilių statymas nurodytose zonose. Esami „Spark“ klientai iš savo patirties jau žino, kad elektromobiliais keliauti išties kainuoja mažiau“.

„Spark“ programėlėje galima rinktis ne tik trumpalaikes keliones – minutės, valandos ar paros, bet ir planuoti ilgesnes keliones po Lietuvą. Pasirinkus ilgalaikį kelionės planą (nuo 2 parų), taikoma papildoma nuolaida ir suteikiami įskaičiuoti kilometrai.

„Reguliariai taikome akcijas ir specialius pasiūlymus tam tikriems elektromobilių modeliams. Pavyzdžiui, šį mėnesį skatiname klientus išbandyti keliones tarp Vilniaus ir Kauno, todėl sumažinome kilometro kainą iki 0,10 Eur populiariausiems “VW e-up!” ir „Peugeot“ elektromobiliams. Manome, kad kainodara yra svarbus kriterijus, leidžiantis užtikrinti, kad elektrinis mobilumas taptų prieinamas ir patogus kiekvienam”, – teigia R. Jonyla.

Įpročiai tampa tvaresni

Paklaustas apie miestiečių įpročius naudotis nulinės taršos transporto priemone, „Spark“ atstovas pastebi, užtenka kartą atsisėsti už elektromobilio vairo, jog suprastum, kad jo valdymas niekuo nesiskiria nuo įprasto automobilio. Be to, naujausi modeliai gali nuvažiuoti kelis šimtus kilometrų vienu įkrovimu, todėl jais patogiai keliauti jau galima po visą Lietuvą.

„Šiuolaikiniai elektromobiliai ne tik tausoja aplinką, veikia labai tyliai, bet ir sutaupo laiko –   galima važiuoti A+ juostomis ir taip išvengti eismo spūsčių”, – papildomus privalumus vardija R. Jonyla. Taip pat priduria, jog tvarumui neabejingų klientų ratas išties sparčiai plečiasi ir kartą pabandę elektromobilį jie nebeįsivaizduoja savo kelionių mieste kitaip.   

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
DKV LIVE Metų elektriniu sunkvežimiu išrinktas „Mercedes-Benz eActros“

DKV LIVE Metų elektriniu sunkvežimiu išrinktas „Mercedes-Benz eActros“

Lietuvos žurnalistų autoklubo (LŽA) kas dvejus metus organizuojamame konkurse „DKV LIIVE Metų sunkvežimis“ „Mercedes-Benz eActros“ buvo pripažintas geriausiu elektrinio sunkvežimio kategorijoje. Jis taip pat paskelbtas ir geriausiu miesto gabenimų sunkvežimiu. Žurnalistų, logistikos atstovų, sportininkų ir profesionalių vairuotojų komisija pripažino „Mercedes-Benz“ technologijų pranašumą elektrifikuojant sunkųjį transportą. „Mercedes-Benz eActros LongHaul“ 2023-čiais jau yra gavęs prestižinį „Tarptautinio metų […]


Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl eismo saugos įrengė momentinius greičio matuoklius prie Krunos tilto

Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl eismo saugos įrengė momentinius greičio matuoklius prie Krunos tilto

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija, vykdydama eismo sąlygas valstybinės reikšmės keliuose užtikrinančių eismo saugos priemonių įgyvendinimą, įrengė po momentinį greičio matuoklį abiem kryptimis ties tiltu per Kruną  (kelias A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, apie 87 km). Šioje vietoje greitis yra ribojamas iki 70 km/val. dėl eismo saugos, kadangi kelias per tiltą yra siauresnis, nei būdinga tokios kategorijos keliams, […]


„Volkswagen“ pristatė septynvietį elektrinį „ID.Buzz“ mikroautobusą

„Volkswagen“ pristatė septynvietį elektrinį „ID.Buzz“ mikroautobusą

Automobilis, pakeliantis nuotaiką ir priverčiantis nusišypsoti. Toks yra elektrinis „ID.Buzz“, kurio gamą papildė nauja ilgesnės ratų bazės versija. Vokietijoje gaminamas elektromobilis bus parduodamas ne tik Europoje, bet ir Kanadoje bei JAV. Ilgos bazės „ID.Buzz“ modelis taps pirmuoju po ilgokos pertraukos Šiaurės Amerikos rinkose siūlomu „Volkswagen“ mikroautobusu. Žymint šį svarbų sugrįžimą, pasaulinė šio modelio premjera įvyko […]


AB Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja apie eismo pasikeitimus Jonavos gatvėje (Kaune)

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja apie eismo pasikeitimus Jonavos gatvėje (Kaune)

Akcinė bendrovė Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad įgyvendinant magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruože nuo 99,03 iki 100,47 km esančio vidurinio A. Meškinio (Kleboniškio) tilto per Nerį rekonstravimo projektą, nuo šių metų birželio 5 d. iki birželio 30 d. bus uždarytas nusukimas atvažiuojant nuo Vilniaus A1 keliu į Jonavos gatvę, kadangi bus vykdomi jungiamojo kelio […]


Vilniuje įsibėgėjant kelių remonto darbams perspėja: kokios dažniausios žalos ir kaip jų išvengti

Vilniuje įsibėgėjant kelių remonto darbams perspėja: kokios dažniausios žalos ir kaip jų išvengti

Ruošiantis NATO viršūnių susitikimui Vilniuje gerokai suaktyvėję kelių remonto darbai greičiausiai jau palietė daugumą miesto gyventojų ir svečių. Šie darbai vykdomi svarbiose eismo arterijose, uždarytos eismo juostos, daug kur nugremžtas asfaltas ir galima judėti itin lėtai, vis tai galiausiai nulemia ne tik eismo spūstis, bet ir įvairias žalas. Dalis jų, deja, gali būti susiję ir […]


Pristatome piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2023“ nugalėtojus

Pristatome piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2023“ nugalėtojus

Jau žinomi AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2023“ nugalėtojai. Jais tapo Šakių „Varpo“ mokyklos 7 klasės mokinė  Vasarė Balaišytė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 4 klasės mokinys Oskaras Klimas, Mažeikių rajono Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Noja Sakalauskaitė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos 6 klasės mokinė Sofija Šmakotinaitė, Panevėžio J. […]