DFDS – pirmaujantis pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

DFDS – pirmaujantis pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

Vienas didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS, teikiantis keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas, laimėjo prestižinį Pirmaujančio pasaulyje keltų operatoriaus apdovanojimą. Išskirtinius pasiekimus ir profesionalumą kelionių sektoriuje vertinančiuose Pasaulio kelionių apdovanojimuose DFDS geriausiu keleivinių keltų operatoriumi pripažįstamas jau dešimtus metus iš eilės.

 Pasauliniai turizmo apdovanojimai „World Travel Awards“, kurie yra savotiški kelionių pramonės „Oskarai“ teikiami įvertinus kelionių sektoriaus ekspertų ir visuomenės balsus. Tai, kad dešimt metų iš eilės ekspertų ir keleivių esame vertinami kaip geriausias paslaugas teikiantis operatorius, yra didelis pripažinimas.“, – sako Vaidas Klumbys, DFDS Komunikacijos vadovas Baltijos šalims.

 Dėl Pirmaujančio pasaulyje keltų operatoriaus titulo šiemet varžėsi 9 keltų kompanijos, plukdančios keleivius Naujosios Zelandijos vandenyse, taip pat Šiaurės, Baltijos, Viduržemio ir Airijos jūrose bei svarbiuose tarptautiniuose laivybos kanaluose.  Pasak DFDS atstovo, tai antras svarbus DFDS laimėtas apdovanojimas per itin trumpą laiką – mėnesio pradžioje DFDS buvo paskelbtas Geriausiu Europos keltų operatoriumi. „Šie apdovanojimai ypač reikšmingi šiemet, kai keleivinė laivyba susiduria su neregėtais sunkumais, kai laivuose diegiamos naujos saugumo priemonės, ribojamas pervežamų keleivių skaičius ir paslaugos, mažinamas reisų skaičius. Akivaizdu, kad tiek kelionių ekspertai, tiek DFDS paslaugomis pasinaudoję keleiviai įvertino sunkų ir profesionalų darbą, kurį atliko keltų įgulos ir kranto darbuotojai“.

V. Klumbio teigimu, nors šiais metais vyksta viso kelionių sektoriaus kova dėl išlikimo, ro-pax tipo laivai, gabenantys ir krovinius, ir keleivius, Baltijos jūroje nepatyrė tokio dramatiško keleivių srautų kritimo, lyginant su taip vadinamaisiais grynaisiais keleiviniais keltais. Per tris pirmuosius 2020 m ketvirčius Baltijos jūroje DFDS keltais gabenamų keleivių srautas krito apie 20 procentų. V. Klumbys užsimena, kad nuo šių metų vidurio DFDS Baltijos jūros laivyną papildęs keleivius ir krovinius gabenantis keltas „Sirena Seaways“, pasikeitus konkurencijos aplinkybėms, sustiprino maršrutą tarp Estijos ir Švedijos bei padėjo patenkinti kelionių tarp šių šalių poreikį.

Kalbėdamas apie ateities planus, V. Klumbys išreiškė viltį, kad pandemija kitais metais bus suvaldyta. „Bet kokiu atveju, laimės tas verslas, kuris sugebės optimizuoti savo veiklą, siekdamas suvaldyti Covid-19 susirgimo atvejus kompanijos viduje, protingai ir atsakingai organizuos žmonių darbą. Dedame visas pastangas, kad visada būtume tinkamai pasiruošę rūpintis savo klientų saugumu, tenkinti besikeičiančius jų poreikius, gerinti jų kelionių patirtį. Tikimės tai padaryti padės ir mūsų taip laukiami du naujosios kartos keltai, kurie Baltijos jūroje turėtų pasirodyti kitų metų antrojoje pusėje ir 2022 metų pradžioje. Abiejų keltų ilgis sieks 230 m, jie galės gabenti 4 su puse kilometro ratinės technikos bei 600 keleivių“. 

DFDS visoje Europoje valdo virš 20 keltų maršrutų (9-ais iš jų gabenami ir keleiviai). Per metus kompanija perveža per 5 milijonus keleivių. Baltijos jūroje šiuo metu plaukioja 7 DFDS keltai, aptarnaujantys keturis maršrutus: iš Klaipėdos į Kylį (Vokietija), Karlshamną (Švedija) ir Kopenhagą/Fredericija (Danija) bei iš Paldiskio (Estija) į Kapelskarą (Švedija). 

Pranešimą paskelbė: Marija Dautartaitė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Bio Phyto Mild Facial Cleanser Veido prausiklis, 250 ml
 
TOMMY HILFIGER 15-39-01-5 Black 01 44
 
AUDIMAS Švelnaus mod.polo maršk.ilg.rank. 2021-571 Navy Blazer S
 
Este 83-28-05-8 Black 37
 
Camper Courb K300289 Blue 46

Rekomenduojame

WSOPC pokerio turnyre triumfavęs lietuvis savo sąskaitą papildė milijonine suma

WSOPC pokerio turnyre triumfavęs lietuvis savo sąskaitą papildė milijonine suma

Vėlų šeštadienio vakarą finišavo „GGPoker World Series of Poker Winter Online Circuit“ (WSOPC) serija, kurios puošmena tapo pagrindinis turnyras, kuriame 1700 dolerių įpirka buvo sumokėta net 6395 kartų, o nugalėtojo apyrankė ir įspūdingas piniginis prizas atiteko Lietuvos atstovui. Paulius Plaušinaitis nužygiavo iki pat finalinės turnyro dvikovos, kurioje akis į akį susidūrė su Turkijos atstovu. Lietuvis […]

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Pernai užklupusi koronaviruso pandemija savo pėdsaką paliko daugelyje sričių, tarp jų – ir eismo įvykių statistikoje. Draudimo bendrovės ERGO Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas pastebi, kad 2020 metai išsiskyrė mažesniu nei įprasta fiksuotų eismo įvykių skaičiumi. Tai liudija ir kelių policijos statistika. Visgi, net ir galiojant karantino suvaržymams, smulkesnių eismo įvykių miestų […]

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Besikeičiančios žiemos sąlygos, gausiau iškrentantis sniegas ir žema temperatūra vairuotojus ragina būti atsargesnius kelyje, rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Kitas svarbus saugaus dalyvavimo eisme žiemą aspektas – tvarkinga automobilio techninė būklė ir priežiūra. Vienas svarbiausių saugumo reikalavimų – tinkamos naudoti žieminės padangos, kurių protektoriaus gylis turi […]

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Pandemija ir karantinas parodė, koks svarbus ekonomikai ir socialiniam gyvenimui yra susisiekimas. Šiai svarbiai Lietuvos žmonių veiklos sričiai privalo vadovauti Susisiekimo ministerija. Kaip šį darbą ji turi atlikti, išdėstyta Transporto veiklos pagrindų įstatyme ir pačios ministerijos sudarytuose jos veiklos nuostatuose. Visuose šiuose dokumentuose rašoma, kad Susisiekimo ministerija formuoja valstybės transporto politiką, organizuoja, koordinuoja ir kontroliuoja […]