DFDS – pirmaujantis pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

DFDS – pirmaujantis pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

Vienas didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS, teikiantis keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas, laimėjo prestižinį Pirmaujančio pasaulyje keltų operatoriaus apdovanojimą. Išskirtinius pasiekimus ir profesionalumą kelionių sektoriuje vertinančiuose Pasaulio kelionių apdovanojimuose DFDS geriausiu keleivinių keltų operatoriumi pripažįstamas jau dešimtus metus iš eilės.

 Pasauliniai turizmo apdovanojimai „World Travel Awards“, kurie yra savotiški kelionių pramonės „Oskarai“ teikiami įvertinus kelionių sektoriaus ekspertų ir visuomenės balsus. Tai, kad dešimt metų iš eilės ekspertų ir keleivių esame vertinami kaip geriausias paslaugas teikiantis operatorius, yra didelis pripažinimas.“, – sako Vaidas Klumbys, DFDS Komunikacijos vadovas Baltijos šalims.

 Dėl Pirmaujančio pasaulyje keltų operatoriaus titulo šiemet varžėsi 9 keltų kompanijos, plukdančios keleivius Naujosios Zelandijos vandenyse, taip pat Šiaurės, Baltijos, Viduržemio ir Airijos jūrose bei svarbiuose tarptautiniuose laivybos kanaluose.  Pasak DFDS atstovo, tai antras svarbus DFDS laimėtas apdovanojimas per itin trumpą laiką – mėnesio pradžioje DFDS buvo paskelbtas Geriausiu Europos keltų operatoriumi. „Šie apdovanojimai ypač reikšmingi šiemet, kai keleivinė laivyba susiduria su neregėtais sunkumais, kai laivuose diegiamos naujos saugumo priemonės, ribojamas pervežamų keleivių skaičius ir paslaugos, mažinamas reisų skaičius. Akivaizdu, kad tiek kelionių ekspertai, tiek DFDS paslaugomis pasinaudoję keleiviai įvertino sunkų ir profesionalų darbą, kurį atliko keltų įgulos ir kranto darbuotojai“.

V. Klumbio teigimu, nors šiais metais vyksta viso kelionių sektoriaus kova dėl išlikimo, ro-pax tipo laivai, gabenantys ir krovinius, ir keleivius, Baltijos jūroje nepatyrė tokio dramatiško keleivių srautų kritimo, lyginant su taip vadinamaisiais grynaisiais keleiviniais keltais. Per tris pirmuosius 2020 m ketvirčius Baltijos jūroje DFDS keltais gabenamų keleivių srautas krito apie 20 procentų. V. Klumbys užsimena, kad nuo šių metų vidurio DFDS Baltijos jūros laivyną papildęs keleivius ir krovinius gabenantis keltas „Sirena Seaways“, pasikeitus konkurencijos aplinkybėms, sustiprino maršrutą tarp Estijos ir Švedijos bei padėjo patenkinti kelionių tarp šių šalių poreikį.

Kalbėdamas apie ateities planus, V. Klumbys išreiškė viltį, kad pandemija kitais metais bus suvaldyta. „Bet kokiu atveju, laimės tas verslas, kuris sugebės optimizuoti savo veiklą, siekdamas suvaldyti Covid-19 susirgimo atvejus kompanijos viduje, protingai ir atsakingai organizuos žmonių darbą. Dedame visas pastangas, kad visada būtume tinkamai pasiruošę rūpintis savo klientų saugumu, tenkinti besikeičiančius jų poreikius, gerinti jų kelionių patirtį. Tikimės tai padaryti padės ir mūsų taip laukiami du naujosios kartos keltai, kurie Baltijos jūroje turėtų pasirodyti kitų metų antrojoje pusėje ir 2022 metų pradžioje. Abiejų keltų ilgis sieks 230 m, jie galės gabenti 4 su puse kilometro ratinės technikos bei 600 keleivių“. 

DFDS visoje Europoje valdo virš 20 keltų maršrutų (9-ais iš jų gabenami ir keleiviai). Per metus kompanija perveža per 5 milijonus keleivių. Baltijos jūroje šiuo metu plaukioja 7 DFDS keltai, aptarnaujantys keturis maršrutus: iš Klaipėdos į Kylį (Vokietija), Karlshamną (Švedija) ir Kopenhagą/Fredericija (Danija) bei iš Paldiskio (Estija) į Kapelskarą (Švedija). 

Pranešimą paskelbė: Marija Dautartaitė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38
 
AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS
 
BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25
 
K.therapy Active Prevention Shampoo Šampūnas nuo plaukų slinkimo, 1000 ml
 
Crocs™ Athens II Black/Smoke 36,5

Rekomenduojame

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti, Susisiekimo ministerija informuoja, kad atšaukia balandį paskelbtą įstaigos vadovo konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują. Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas iš jų atitiko keliamus reikalavimus. „Neatsiradus dideliam kandidatų susidomėjimui pirmuoju konkursu, paskelbtu balandžio mėnesį, VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų […]

Esminė kelių eismo taisyklė, kurią pamiršus gali baigtis liūdnai: susipainioja net ir patyrę vairuotojai

Esminė kelių eismo taisyklė, kurią pamiršus gali baigtis liūdnai: susipainioja net ir patyrę vairuotojai

Per pandemiją sumažėjus galimybių keliauti po pasaulį lietuviai dažniau išsiruošia į keliones po gimtąją šalį. Norima aplankyti ne tik pagrindinius Lietuvos kurortus, bet ir atrasti mažiau populiarius turistinius maršrutus, miestelius ir gyvenvietes. Keliaujant po juos automobiliu dažniau tenka prisiminti ir kai kurias esmines, tačiau vairuotojų neretai primirštas, kelių eismo taisykles. Draudimo bendrovės ERGO Verslo klientų […]

Jau skelbiami pirkimai 2022 m. vykdyti darbus valstybinės reikšmės keliuose

Jau skelbiami pirkimai 2022 m. vykdyti darbus valstybinės reikšmės keliuose

Gegužės mėn. duomenimis, VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) jau yra pasirašiusi sutartis 95 proc. visų lėšų, skirtų 2021 metams, valstybinės reikšmės keliams administruoti, tiesti ir prižiūrėti. Iš 2021 metams valstybinės reikšmės keliams skirtų 426 mln. eurų jau yra pasirašyta sutarčių už 403 mln. eurų. Dar beveik už 140 mln. eurų sumą Kelių […]

Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje į aukštas pareigas siūloma  T. Lamanausko kandidatūra

Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje į aukštas pareigas siūloma T. Lamanausko kandidatūra

Susisiekimo ministerija siūlo buvusio Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktoriaus pavaduotojo Tomo Lamanausko kandidatūrą į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) generalinio sekretoriaus pavaduotojo postą 2023-2026 metų kadencijai. Šį siūlymą Vyriausybė svarstys trečiadienio pasitarime.  1865 metais įkurta Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga yra viena seniausių specializuotų Jungtinių Tautų agentūrų, veikianti telekomunikacijų, informacinių ir ryšių technologijų srityje ir teikianti pagalbą valstybėms […]