DFDS išrinktas pasaulyje pirmaujančiu keltų operatoriumi

DFDS išrinktas pasaulyje pirmaujančiu keltų operatoriumi

Lietuvoje keltų maršrutus iš Klaipėdos į Vokietiją, Švediją ir Daniją valdanti DFDS Pasaulio kelionių apdovanojimuose – jau aštuntą kartą iš eilės – buvo išrinkta „Pasaulyje pirmaujančiu keltų operatoriumi“. Suteikiant šį apdovanojimą, daugiausia vertinimų sulaukė DFDS kruizinių keltų, plaukiojančių tarp Danijos ir Norvegijos bei Olandijos ir Anglijos, paslaugos. Tačiau nugalėtojui nustatyti skirtame balsavime buvo kviečiami dalyvauti ir Lietuvos žmonės bei kelionių industrijos profesionalai.

Apdovanojimas bendrovei buvo įteiktas iškilmingoje Pasaulio kelionių apdovanojimų ceremonijoje Lisabonoje, Portugalijoje. Tai yra patys prestižiškiausi šios industrijos apdovanojimai, suteikiami pripažįstant išskirtinius pasiekimus kelionių srityje pavyzdingai savo klientus aptarnaujančioms įmonėms.

„Esame pamaloninti, kad buvome išrinkti „Pasaulyje Pirmaujančiu Keltų Operatoriumi“ dar vienerius metus iš eilės, ir už tai turime padėkoti savo ištikimiems klientams ir visiems, kurie už mus balsavo“, – sako Pete Akerman, DFDS rinkodaros direktorius.

„Mes nepaliaujamai stengiamės suteikti savo klientams išskirtinį aptarnavimą, kuris, mūsų manymu, yra svarbiausias nepakartojamų potyrių pagrindas, ir nepriklauso nuo to, ar mūsų klientai džiaugiasi plaukdami vienu iš mūsų mini kruizų ar tiesiog prisijungia prie mūsų taške A norėdami patogiai pasiekti tašką B“, – pridūrė jis.

„Šis laimėjimas kartu yra ir įpareigojimas mums gerinti savo paslaugas keltuose, plaukiojančiuose iš Lietuvos ir Estijos, kadangi keleiviai, kurie renkasi mus, kaip vieną iš savo atostogų transporto priemonių, nori, kad poilsis prasidėtų tik įlipus į mūsų laivą“, – sako Robertas Kogelis, terminalo operacijų ir keleivių aptarnavimo Baltijos jūroje direktorius.    

DFDS turi platų keleivinių keltų tinklą Europoje. Iš Lietuvos įmonės keltai plaukia į Karlshamną, Švedijoje ir Kylį, Vokietijoje. Baltijos jūroje bendrovė taip pat siūlo keltų paslaugas iš Estijos Paldiski į Švedijos Kapelskaro bei Suomijos Hanko uostus.

Per 3 šių metų ketvirčius Baltijos jūroje, kurios liūto dalį sudaro keleivių srautai aptarnaujami Klaipėdoje, keltais pasinaudojo 177 tūkstančiai keleivių, 8 proc. daugiau, lyginant su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu. Daugiausiai augo keleivių iš Latvijos – 17 proc., Olandijos – 23 proc. ir Vokietijos – 4 proc. Šiemet keltais naudojosi ir daugiau šeimų, moksleivių grupių iš Lietuvos, populiarėjo skatinamosios kelionės į Švediją Lietuvos kompanijų darbuotojams.

Visame DFDS tinkle per tris šių metų ketvirčius aptarnauta daugiau nei 4,4 milijono keleivių.

Pranešimą paskelbė: Rasa Mėlinienė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Dviračių sezonui įsibėgėjant, į miestų gatves ir užmiesčio kelius išrieda vis daugiau dviratininkų. Deja, dar ne visi dviračiais važinėja saugiai. Specialistai primena, kad tiek lekiant dviračių takais miestuose, tiek minant pedalus užmiestyje, svarbu atminti dviratininkams galiojančias taisykles ir reikalavimus, o taip pat – žinoti nerašytas taisykles, kurios leis prie vairo jaustis saugiau. Dviračių takas – […]

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

Vyriausybei skyrus 597 tūkst. AB Lietuvos pašto teikiamoms periodinių leidinių pristatymo kaimo vietovėse ir miestuose paslaugoms kompensuoti, leidėjams bus padengtos periodinių leidinių pristatymo išlaidos už 2 mėn.  „Mes žinome ir suprantame, kad periodinių leidinių leidėjai prasidėjus karantinui tapo pažeidžiami, susidūrė su nežinomybe, ar sugebės išlikti šiais sudėtingais laikais. Tikime, jog kompensuodami leidinių pristatymo išlaidas prisidėsime […]

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Šiaulių miesto vadovai pastaruoju metu itin stengėsi, kad į Vyriausybėje rengiamą ekonomikos skatinimo planą, dar vadinamą Ateities ekonomikos DNR planu, patektų ir keletas ne tik miestui, regionui, bet ir visai šaliai svarbių projektų – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai. Dabar Šiaulių iniciatyva sulaukė itin rimto palaikymo […]

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Palengva grįžtanti keleivinė aviacija skrydžių pasiilgusiems keliautojams kelia vis daugiau džiaugsmo. Vis dėlto daugelyje šalių galiojant įvairiems apribojimams ir saugumo priemonėms, keliautojams būtina atsiminti tam tikrus pokyčius oro uostuose ir orlaiviuose. Siekiant palengvinti skrydžio pasiruošimo procesą, Lietuvos oro uostai primena pagrindines kelionių šiuo metu taisykles, padėsiančias užtikrinti jūsų ir aplinkinių saugumą. Namų darbai – atlikti […]