Coilmulde – plieniniai sprendimai

Coilmulde – plieniniai sprendimai

Gabenant plieno gaminius reikalingi ne plieniniai nervai, o patikima įranga. Labiausiai tam tinka specialios coilmulde tipo priekabos.

Nuolat auganti plieno pramonė sąlygoja didėjantį plieno gaminių gabenimo poreikį. Geriausias šios šakos sprendimas yra plieno rulonus gabenti automobiliais. Tai greitas ir ekonomiškas gabenimo būdas. Galimybė prikrauti pilną transporto priemonę, pasirinkti lankstų maršrutą, operatyviai pristatyti stambius krovinius – visa tai yra didžiausi tokio gabenimo privalumai. Svarbu ir tai, kad automobilių transportui neturi įtakos geležinkelio stočių, jūrų uostų ar oro uostų tvarkaraščiai, todėl automobiliais kroviniai gali būti gabenami visą parą, o tai reiškia, kad kroviniai pristatomi greičiau.

Tarptautinis transporto ir logistikos paslaugų teikėjas „AsstrA-Associated Traffic“ AG gabena plieno gaminius įprastais sunkvežimiais, aprūpintais išskirtine įranga, MEGA klasės priekabomis, skirtomis gabenti stambius krovinius, ir specialiomis coilmulde tipo priekabomis, skirtomis gabenti metalo rulonus. Coilmulde tipo priekabose yra specialios įdubos, į kurias dedami rulonai ir pritvirtinami saugos diržais. Vadinamosios muldos idealiai tinka plienui, alavui, kitiems lydiniams ir metalams rulonais ir lakštais gabenti, taip pat galima vežti vamzdžius nuo 7 iki 21 metro ilgio.

„2018 metais kompanijų grupė „AsstrA“ įvykdė apie 1200 metalo rulonų gabenimo specialiu transportu užsakymų. Iš jų apie 10 % projektų sudarė negabaritinių krovinių gabenimo užsakymai. 2018 metais bendras specializuotu transportu gabentų metalo ričių svoris buvo 24 000 tonų“, – pasakojo „AsstrA“ specializuoto kelių transporto skyriaus vadovas Pavel Androshchuk. – „Visos kompanijų grupei „AsstrA“ priklausančios muldos tinkamos gabenti metalo rulonus. Muldose įrengti ramsčiai, neslystantys kilimėliai, diržai, yra ir apsauginių drabužių vairuotojui komplektas (liemenė, šalmas, batai su metaliniais galais ir akiniai)“, – tęsė Pavel Androshchuk.

„AsstrA“ klientai – didžiausi pasaulyje plieno gamintojai, kurie vertina metalo rulonų gabenimo paslaugų aukštą kokybę bei skiria didelį dėmesį gabenamų krovinių ir krovinius vežančių žmonių saugumui. „AsstrA“ stengiasi patenkinti klientų lūkesčius, todėl siūlo metalines rites gabenti specialiai įrengtomis coilmulda tipo priekabomis ir taip užtikrina savo partneriams geriausią kokybę. Kompanijų grupė „AsstrA“ turi gerai išvystytą paslaugų teikimo tinklą ir pristato plieną saugiai ir laiku į visas Europos ir NVS šalis.

„Vienos iš svarbiausių krypčių, kuriomis „AsstrA“ gabena krovinius muldomis, pirmiausia yra kryptis iš ES vakarų į ES rytus, taip pat iš Europos į NVS šalis. Mūsų ekspertai turi ypač daug krovinių gabenimo coilmulda tipo priekabomis, sveriančiomis iki 25 tonų, patirties. Kompanijų grupėje įdiegta sistema „AsstrA Track&Trace“ tapo svarbiu žingsniu dar labiau gerinant teikiamas paslaugas. Pasitelkus šią sistemą galima stebėti gabenimo eigą, nesvarbu, kur tuo metu yra transporto priemonė, todėl mūsų klientai gali miegoti ramiai: jų plieno krovinys yra patikimose rankose“, – pabrėžė „AsstrA“ specializuoto kelių transporto skyriaus vadovas.

Pranešimą paskelbė: Anastasiia Onoshko, AsstrA Associated Traffic AG

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL

Rekomenduojame

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Beveik 40 šalies savivaldybių sulauks lėšų, už kurias šiemet bus asfaltuojami gyvenvietėse esantys bei gyvenvietes jungiantys keliai su žvyro danga. Gyvenviečių kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta daugiau nei 27 mln. eurų.  „Mūsų šalies miestuose ir gyvenvietėse vis dar yra nemažai neišasfaltuotų gatvių bei gyvenvietes jungiančių žvyrkelių – dalis jų jau netrukus […]

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje atvėrė elektronines parduotuves, kuriose vairuotojai galės išsirinkti ir gauti automobilį neišeidami iš namų. Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertinę konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar […]

Seimo nario Kęstučio Masiulio pranešimas: parlamentaras prašo neprivatizuoti Lietuvos aerodromų

Seimo nario Kęstučio Masiulio pranešimas: parlamentaras prašo neprivatizuoti Lietuvos aerodromų

2020 m. gegužės 27 d. pranešimas žiniasklaidai Seimo narys Kęstutis Masiulis kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, ragindamas sustabdyti aerodromų naikinimą ir pristatyti visuomenei jų plėtros strategiją. „Nuo pat 1990 m. Lietuva neturi jokios rimtos strategijos, ką daryti su aerodromais. Turtas parceliuojamas, neprižiūrimas ir nykstantis. Aerodromai iki šiol gyvuoja tik entuziastų dėka. Valstybinės institucijos […]