Coilmulde – plieniniai sprendimai

Coilmulde – plieniniai sprendimai

Gabenant plieno gaminius reikalingi ne plieniniai nervai, o patikima įranga. Labiausiai tam tinka specialios coilmulde tipo priekabos.

Nuolat auganti plieno pramonė sąlygoja didėjantį plieno gaminių gabenimo poreikį. Geriausias šios šakos sprendimas yra plieno rulonus gabenti automobiliais. Tai greitas ir ekonomiškas gabenimo būdas. Galimybė prikrauti pilną transporto priemonę, pasirinkti lankstų maršrutą, operatyviai pristatyti stambius krovinius – visa tai yra didžiausi tokio gabenimo privalumai. Svarbu ir tai, kad automobilių transportui neturi įtakos geležinkelio stočių, jūrų uostų ar oro uostų tvarkaraščiai, todėl automobiliais kroviniai gali būti gabenami visą parą, o tai reiškia, kad kroviniai pristatomi greičiau.

Tarptautinis transporto ir logistikos paslaugų teikėjas „AsstrA-Associated Traffic“ AG gabena plieno gaminius įprastais sunkvežimiais, aprūpintais išskirtine įranga, MEGA klasės priekabomis, skirtomis gabenti stambius krovinius, ir specialiomis coilmulde tipo priekabomis, skirtomis gabenti metalo rulonus. Coilmulde tipo priekabose yra specialios įdubos, į kurias dedami rulonai ir pritvirtinami saugos diržais. Vadinamosios muldos idealiai tinka plienui, alavui, kitiems lydiniams ir metalams rulonais ir lakštais gabenti, taip pat galima vežti vamzdžius nuo 7 iki 21 metro ilgio.

„2018 metais kompanijų grupė „AsstrA“ įvykdė apie 1200 metalo rulonų gabenimo specialiu transportu užsakymų. Iš jų apie 10 % projektų sudarė negabaritinių krovinių gabenimo užsakymai. 2018 metais bendras specializuotu transportu gabentų metalo ričių svoris buvo 24 000 tonų“, – pasakojo „AsstrA“ specializuoto kelių transporto skyriaus vadovas Pavel Androshchuk. – „Visos kompanijų grupei „AsstrA“ priklausančios muldos tinkamos gabenti metalo rulonus. Muldose įrengti ramsčiai, neslystantys kilimėliai, diržai, yra ir apsauginių drabužių vairuotojui komplektas (liemenė, šalmas, batai su metaliniais galais ir akiniai)“, – tęsė Pavel Androshchuk.

„AsstrA“ klientai – didžiausi pasaulyje plieno gamintojai, kurie vertina metalo rulonų gabenimo paslaugų aukštą kokybę bei skiria didelį dėmesį gabenamų krovinių ir krovinius vežančių žmonių saugumui. „AsstrA“ stengiasi patenkinti klientų lūkesčius, todėl siūlo metalines rites gabenti specialiai įrengtomis coilmulda tipo priekabomis ir taip užtikrina savo partneriams geriausią kokybę. Kompanijų grupė „AsstrA“ turi gerai išvystytą paslaugų teikimo tinklą ir pristato plieną saugiai ir laiku į visas Europos ir NVS šalis.

„Vienos iš svarbiausių krypčių, kuriomis „AsstrA“ gabena krovinius muldomis, pirmiausia yra kryptis iš ES vakarų į ES rytus, taip pat iš Europos į NVS šalis. Mūsų ekspertai turi ypač daug krovinių gabenimo coilmulda tipo priekabomis, sveriančiomis iki 25 tonų, patirties. Kompanijų grupėje įdiegta sistema „AsstrA Track&Trace“ tapo svarbiu žingsniu dar labiau gerinant teikiamas paslaugas. Pasitelkus šią sistemą galima stebėti gabenimo eigą, nesvarbu, kur tuo metu yra transporto priemonė, todėl mūsų klientai gali miegoti ramiai: jų plieno krovinys yra patikimose rankose“, – pabrėžė „AsstrA“ specializuoto kelių transporto skyriaus vadovas.

Pranešimą paskelbė: Anastasiia Onoshko, AsstrA Associated Traffic AG

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

Seimui pristatytas transporto priemonės pirmos registracijos mokesčio projektas

  Seimui pristatytas Motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektas Nr. XIIIP-4132, kuriuo siūloma nuo kitų metų sausio 1 d. reglamentuoti motorinių transporto priemonių apmokestinimo transporto priemonių pirmos registracijos mokesčiu tvarką. Mokestį mokėtų M1 klasei ar N1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės, pirmą kartą registruojamos Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre valdytojas. Numatoma, kad […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »

Pasirašyta sutartis dėl ilgalaikės Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategijos rengimo

Susisiekimo ministerijos iniciatyva pradedama rengti Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategija, kuria siekiama numatyti optimalias ilgalaikes šalies transporto sektoriaus plėtros kryptis ir prioritetus. Pagal pasirašytą strategijos rengimo sutartį ją numatoma parengti iki kitų metų liepos mėnesį. „Ilgalaikė susisiekimo strategija suteiks pagrindą kryptingai, gerąja užsienio valstybių praktika pagrįstai tolimesnei Lietuvos transporto sektoriaus plėtrai. Tai leis […]

  Straipsniai »
Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – šiandien savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosios įmonės, valdančios dabartinę autobusų stotį, prisijungė prie savivaldybės ir „Lietuvos geležinkelių” planuojamų grandiozinių pokyčių visam Stoties rajonui. „Turime aiškią […]

  Straipsniai »