„Citadele“ finansavo bendrovės „Litcargus“ įsigijimo sandorį

„Citadele“ finansavo bendrovės „Litcargus“ įsigijimo sandorį

Bendrovė „Gateway Airport Services“, kurios steigėjai yra Vidmantas Vaškys su sūnumi Linu Vaškiu ir partneriu Marcinu Waclawu Benbeneku, iš Lenkijos privataus kapitalo fondo „Royalton Capital Investors II“ įsigijo orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovę „Litcargus“. Įsigijimo sandorį finansavo „Citadele“ bankas.

„Oro transportu keliaujančių žmonių skaičius nuolat auga, todėl neabejojame, kad bendrovės „Litcargus“ savininkų sukauptos žinios ir patirtis leis išnaudoti visas galimybes naujų paslaugų vystymui ir verslo augimui“, – teigia „Citadele“ banko Lietuvos filialo ir administracijos vadovas Vaidotas Gurskas.

V.Vaškys 1993 m. buvo vienas iš bendrovės įkūrėjų.  2011 m. „Litcargus“ įsigijo kapitalo fondas „Royalton Capital Investors II“. Jis 2019 m. baigė savo veiklą Lietuvoje.

„Lietuvos oro uostų plėtros potencialas minimas vis dažniau. Šalies gyventojų keliavimo oro transportu dažnis šiandien, lyginant su Vakarų Europos šalimis, keliskart mažesnis ir tikrai augs – jau dabar keleivių skaičius Vilniaus ir Kauno oro uostuose, kurių skrydžius aptarnaujame ir užtikriname, kad jie įvyktų laiku, kasmet sparčiai didėja. Neabejojame „Litcargus“ augimo galimybėmis ir dėl to, kad iš vidaus puikiai pažįstame įmonę ir žinome jos žmonių kompetencijas, procesus, vertybes“, – sako V. Vaškys, „Litcargus“ valdybos pirmininkas.

„Litcargus“ apie 80 proc. veiklos sudaro keleivinių skrydžių aptarnavimas, 15 proc. – krovinių pervežimas ir 5 proc. – kitos veiklos.

Pasak V. Vaškio, bendrovė strateginės krypties, kuri leido užimti rinkos lyderio poziciją, neplanuoja keisti. „Patikimų, kompetentingų žmonių komanda, kuria galiu didžiuotis, ir toliau sieks mūsų strateginių tikslų, kurie nesikeičia. Pagrindinės kryptys, kuriomis dirbsime 2020 m. – darbuotojų išlaikymas, tolesnis procesų ir kompetencijų tobulinimas“, – kalbėjo V. Vaškys.

„Litcargus“ teikia paslaugas oro bendrovėms „Lufthansa“, „airBaltic“, SAS, „Norvegian“, „Belavia“, „Austrian“, „Brussels Airlines“, „GetJet Airlines“, „Laudamotion“, „Norvegian“, LOT,  „Ryanair“ ir „Wizzair“.

2019 m. „Litcargus“ pajamos buvo 16,8% didesnės nei 2018-aisiais ir sudarė 11,65 mln. Eur.  EBITDA palyginus su 2018 m. išaugo 24,6 proc. iki 2,85 mln. EUR.

Pranešimą paskelbė: Rasa Petruškevičiūtė, AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

Geležinkelio infrastruktūros ir statybos remonto bendrovė „Vitras-S“ įregistravo naują pavadinimą ir ketina žengti į naujas veiklos sritis. UAB „Top Rails“ ir toliau užsiims geležinkelio statybos darbais, tačiau bendrovės užsakymų portfelyje vis didesnę dalį turėtų užimti didesnę pridėtinę vertę kuriantys inžinerijos projektai. Šią vasarą įvyko pokyčių ir „Top Rails“ akcininkų struktūroje. Anksčiau 84 proc. įmonės akcijų […]

Ką reikia žinoti prieš sėdant prie pakaitinio automobilio vairo?

Ką reikia žinoti prieš sėdant prie pakaitinio automobilio vairo?

Daugelis savo kasdienybės nebeįsivaizduoja be automobilio, todėl net ir kelių dienų pertrauka be asmeninės transporto priemonės tampa rimtu iššūkiu. Pastebima, kad pastaruoju metu šalies vairuotojai vis dažniau renkasi pakaitinio automobilio paslaugą, kurią siūlo jų draudimų bendrovės. Vis tik važinėjant tokiu automobiliu, svarbu įsidėmėti keletą svarbių taisyklių, numatytų daugumoje šios paslaugos sutarčių. Klientams prireikia vis dažniau […]

J.Narkevič: Skiriame papildomą finansavimą antrojo kelio statybai ruože Livintai-Gaižiūnai

J.Narkevič: Skiriame papildomą finansavimą antrojo kelio statybai ruože Livintai-Gaižiūnai

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu antrojo kelio statyboms ruože Livintai-Gaižiūnai beveik 2 mln. eurų padidinta finansavimo dalis iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Įgyvendinus projektą bus užtikrintas greitesnis ir saugesnis traukinių eismas, saugi sankirta su automobilių keliu, taupomas keleivių ir krovinių vežimo laikas, sumažės aplinkos tarša bei triukšmo lygis.  „Šis Kaišiadorių rajone esantis geležinkelio ruožas […]

„airBaltic“ Lietuvoje perskraidino 22 proc. daugiau keleivių nei liepą

„airBaltic“ Lietuvoje perskraidino 22 proc. daugiau keleivių nei liepą

Oro linijų kompanija „airBaltic“ šių metų rugpjūčio mėnesį į Lietuvą ir iš jos perskraidino daugiau nei 32 000 keleivių arba 22 proc. daugiau nei liepą. Iš visų trijų Baltijos šalių sostinių į Europą kompaniją iš viso perskraidino 137 830 keleivių arba 9 proc. mažiau nei šių metų liepą. „Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo keleiviams geriausią […]