„Circle K“ plečia tinklą Tauragėje

„Circle K“ plečia tinklą Tauragėje

Vienas didžiausių Lietuvoje degalinių tinklų – Kanados kapitalo „Circle K“ – plečiasi  Tauragėje. Daugiau kaip 2 mln. eurų į didžiausio formato naują degalinę čia ketinantis investuoti tinklas šią savaitę atidarė laikiną degalinę.

„Net ir laikinose patalpose kol kas įsikūrusi degalinė mums reiškia iki šiol plačiausią prekių ir paslaugų asortimentą Tauragės gyventojams. Tai ir mūsų firminiai miles bei milesPlus degalai, ir karšti sumuštiniai, dešrainiai bei kava. Planuojame kitų metų pradžioje užbaigti statybos rangos darbus. Tuomet Tauragėje duris atvers naujausio „Plus“ formato degalinė, kokių Lietuvoje iki šiol yra vos kelios“,   sako „Circle K“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

„Circle K“ degalinėje šiuo metu dirba 7 darbuotojai.

Kitų metų pradžioje „Circle K“ Tauragės viso aptarnavimo degalinės pastatas bus praplėstas, jo plotas sieks 180 kvadratinių metrų, taip pat bus atnaujinta degalų pylimo zona ir įrengti OPT (angl. outdoor payment solution) savitarnos mokėjimo terminalai, o parduotuvės viduje – terminalai bekontaktėms mokėjimo kortelėms.

Tauragės degalinėje 2020 metų pradžioje veiks visiškai nauja automobilių plovykla, bus išplėsta parkavimo erdvė. Vietoje bus gaminamas šviežias maistas, spaudžiami sulčių kokteiliai, sumuštiniai ir įrengtos jaukios poilsio zonos, kuriose bus galima pailsėti, neskubant užkąsti bei atsigerti, pasinaudoti internetu.

S.Mačiuko teigimu, tinklui ypač svarbu palaikyti ryšį su esamais ir būsimais klientais, todėl jau dabar Tauragėje klientai gali jungtis prie lojalumo programos ir pradėti naudotis jos teikiamomis naudomis, kurios apima pasiūlymus kavai, karštam maistui, degalams, plovyklos paslaugoms.

„Circle K“ degalinių tinklą Lietuvoje sudaro 76 visapusio aptarnavimo degalinės ir 12 automatinių degalinių. „Plus“ formato viso aptarnavimo „Circle K“ degalinės dirba Vilniuje bei Kretingoje. Tauragėje tinklas iki šiol turėjo vieną automatinę degalinę „Circle K Automatas“.

Pranešimą paskelbė: Džolita Adomkienė, UAB „Idea Prima“

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL

Rekomenduojame

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Šiais metais numatomiems atlikti Lietuvos kelių remonto darbams papildomai skiriama 23,3 mln. eurų. Šios investicijos skirtos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo planą.  „Už šias lėšas visose šalies apskrityse, įvairiuose rajonuose bei savivaldybėse bus taisomi valstybinės ir vietinės reikšmės keliai, tad dar šiais metais daugelyje Lietuvos […]

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Beveik 40 šalies savivaldybių sulauks lėšų, už kurias šiemet bus asfaltuojami gyvenvietėse esantys bei gyvenvietes jungiantys keliai su žvyro danga. Gyvenviečių kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta daugiau nei 27 mln. eurų.  „Mūsų šalies miestuose ir gyvenvietėse vis dar yra nemažai neišasfaltuotų gatvių bei gyvenvietes jungiančių žvyrkelių – dalis jų jau netrukus […]

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje atvėrė elektronines parduotuves, kuriose vairuotojai galės išsirinkti ir gauti automobilį neišeidami iš namų. Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertinę konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar […]