„Circle K“ Alytuje atidarė antrą degalinę

„Circle K“ Alytuje atidarė antrą degalinę

Viena Lietuvos mažmeninės degalų prekybos rinkos lyderių, Kanados kapitalo bendrovė „Circle K Lietuva“ penktadienį atidarė antrą degalinę Alytuje ir valdomą degalinių bei greito apsipirkimo parduotuvių tinklą šalyje išplėtė iki 82-ų.

„Circle K Lietuva“ į buvusią įmonės „Apsaga“ degalinę Alytuje investuoja 1,8 mln. eurų, ir pritaiko ją tinklo standartams.

„Alytuje antroji mūsų degalinė veiks netoli miesto ribos, šalia pagrindinės miesto gatvės, pereinančios į Kauną vedantį kelią. Ši transporto kryptis pakankamai intensyvi, keliu vykstama į Birštono kurortą, Prienus. Be to, netoli yra ne tik gyvenamasis, bet ir pramoninis miesto rajonas, o už miesto esanti teritorija tarp vietos gyventojų populiari kaip užmiesčio gyvenimo pasirinkimas“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

 Nuo penktadienio čia vairuotojams jau siūlomas „Circle K“ miles degalų asortimentas, taip pat didžioji dalis tinkluose degalinėse parduodamų prekių, tarp kurių kava, karštas maistas.

Dabar rekonstruojamas parduotuvės pastatas bus atidarytas po kelių mėnesių ir asortimentas pasieks įprastą dydį, o iki tol prekyba veiks laikinose patalpose.

„Esame tikri, kad ši mūsų investicija bus sėkminga ir prisidės prie tinklo augimo. Naujoje degalinėje įkūrėme 10 darbo vietas“, – teigia „Circle K Lietuva“ vadovas.

Pirmoji „Circle K“ degalinė Alytuje veikia greta miesto centro, kur įsikūrę pagrindinės įstaigos bei biurai.

Be Lietuvos „Circle K“ degalinių tinklas veikia dar aštuoniose Europos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Airijoje ir Rusijoje.

Vien į tinklo plėtrą Lietuvoje „Circle K“ šiemet investuoja 10 mln. eurų,  šių metų pabaigoje tinklą sudarys 74 visapusio aptarnavimo degalinės „Circle K“ ir 12 automatinių degalinių „Circle K Automatas“.

Pranešimą paskelbė : Džolita Adomkienė, UAB „Idea Prima“

Kiti skelbimai:
 
hoco. Eye protection full screen curved surface Anti-Blue ray (A9) Screen protector, Apple, iPhone 7 Plus/8 Plus, Tempered glass, Black
 
Forever SE-410 Universal Cable 3.5mm In-Ear Earphones for mobile devices with Microphone (1.2m) White
 
MICROSOFT LIFECHAT LX-3000
 
Apple MMTN2ZM/A Original iPhone Stereo Headset mic/remote Lightning 1.4m Cable White (EU Blister)
 
Samsung case EFC-1C9LC for Galaxy Tab 8.9
Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Pripažinkime – ne visi keliaudami turi galimybių pietauti brangiausiuose restoranuose: kartais neišvengiamai tenka pataupyti. Tad dalijamės patarimais, kaip pernelyg nepaploninti savo piniginės. Ieškokite valgyklų, nebrangių mažų kavinių arba maitinkitės toliau nuo centro nutolusiose užeigėlėse Visai neseniai internete nuskambėjo istorija, kai japonų turistai už spagečius, jūrų gėrybes ir vandenį sumokėjo 350 eurų, o dar 80 eurų […]

  Straipsniai »

Klaipėdos uosto bendrasis planas leistų plėtoti gyvybiškai svarbią uosto infrastruktūrą

Pirmą kartą istorijoje parengtas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto bendrasis planas, numatantis būtinas ir ilgalaikes uosto plėtros kryptis. Planas suderintas su kone 30 institucijų. Šio plano sprendiniai sudarys prielaidas uostui operatyviai reaguoti į besikeičiančias globalios rinkos sąlygas ir kurti reikiamą uosto infrastruktūrą. Šiuo metu Klaipėdos uosto trūkumais įvardijami nepakankamas gylis ir teritorijų stygius.   „Jau šiuo […]

  Straipsniai »

Magistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda eismas rekonstruota „Megos“ sankryža ties Kaunu bus leidžiamas jau šiemet

Eismo sąlygos rekonstruojamame magistralės A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruože – vadinamoje „Megos“ sankryžoje ties Kaunu – netrukus pagerės. Dar šiais metais čia planuojama leisti eismą tiek pagrindiniu, tiek jungiamaisiais keliais. „Pagal sutartį magistralės rekonstrukcija buvo numatyta iki kitų metų balandžio mėn. Tačiau sparčiai vykdomi darbai leis gerokai anksčiau nei planuota atverti eismui šią svarbią sankryžą ir išspręsti […]

  Straipsniai »

„Rail Baltica“ geležinkelio statybas valdys per debesiją

Už „Rail Baltica“ projektą atsakinga „RB Rail AS“ pasirašė sutartį su pasaulyje lyderiaujančia programinės įrangos sprendimų tiekėja „Bentley Systems International Ltd.“, kuri rūpinsis statinio informacinio valdymo (SIV) sistemos Vieningos Duomenų Aplinkos (VDA) vystymu, pritaikymu ir palaikymu. Sutarties pagrindu ji bus naudojama geležinkelio linijos dizaino, statybų ir eksploatavimo fazėse. Bendra penkerių metų trukmės kontrakto suma siekia […]

  Straipsniai »