cargoGO kelias tvarumo ir ekologijos link  

cargoGO kelias tvarumo ir ekologijos link  

Apie tvarumą versle kalbama jau ne vieną dešimtmetį, vieni vaikosi tendencijų ir nori neatsilikti nuo jų, kiti – jausdami klimato kaitos padarinius, jaučiasi socialiai atsakingi ir imasi įvairių priemonių, kad kuriamas verslas būtų neutralus klimato kaitai. cargoGO sėkmingai Vakarų Europos rinkoje įsitvirtinusi tarptautinius pervežimus vykdanti organizacija. Tvarumas – viena iš puoselėjamų vertybių, kuris leidžia išlikti greitai besikeičiančioje rinkoje ir prisitaikyti prie pokyčių. 

„Esame inovatyvi ir moderni organizacija, kurianti ne tik pelningą verslą, bet ir siekianti užsibrėžtos vizijos – tapti pavyzdine logistikos kompanija. Puoselėjame tvarumo idėjas ir siekiame būti draugiški aplinkai. Investuojame į moderniausias transporto priemones, kurių eksploatacija sukelia daug mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, o darbuotojų edukacija ekologijos ir tvarumo tema leidžia puoselėti tvarumą ne tik keliuose, bet ir mūsų biuruose“ – sako Vykdomasis Direktorius Osvaldas Švitra.  

Kokybės ir aplinkos apsaugos politika 

cargoGO įsipareigoja klientams veiklą vykdyti vadovaujantis verslo šaką reglamentuojančiais LR teises aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti, siekdama veiklos atitikties pagal ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 standartų reikalavimus.  

Organizacija diegia naujoves ir ieško sprendimų tobulinti paslaugos teikimo kokybę, siekia racionaliai naudoti energetinius ir gamtinius išteklius, edukuoja darbuotojus apie aplinkos apsaugos sąmoningumą, aplinkos taršos prevenciją, saugiau ir atsakingai naudojant gamtinius išteklius, tvarkant atliekas. cargoGO kuria ne tik saugią darbo aplinką, bet ir padeda darbuotojams suvokti jų pačių atsakomybę, įgyvendinant tvarumo idėjas.  

Trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai tvarumo tema rodo organizacijos siekį kurti švaresnę aplinką, todėl tvarumo idėjų puoselėjimas prasideda darbuotojų edukacija. Darbuotojai įsitraukia į visas iniciatyvas ir mažais žingsneliais cargoGO biuras tampa vis labiau draugiškas aplinkai, tausojami gamtos ištekliai, o atliekos rūšiuojamos ir perdirbamos. 

„Atsisakėme popierinių darbo knygų, lipnių lapelių, darbams planuotis ir užduotis pasižymėti darbuotojai naudoja virtualias darbo knygas ar kalendorius. 90% visų organizacijos procesų yra skaitmenizuoti, vykdomi skaitmeninėse platformose, todėl spausdiname tik būtiniausius  dokumentus. Rūšiuojame atliekas, o  daugkartinio naudojimo medvilniniai rankšluosčiai jau tapo neatsiejama mūsų biuro buities dalimi“ – sako Personalo skyriaus vadovė Gabrielė Beržonskytė. 

Modernus autoparkas 

Tradiciškai dėl transporto sektoriaus veiklos į aplinką patenka dideli kiekiai CO2, todėl cargoGO imasi visų priemonių, kad į aplinką patektų kuo mažiau kenksmingų medžiagų. Plečiant nuosavą autoparką ir įsigyjant naujas transporto priemones, daugiausiai dėmesio skiriama jų ekonomiškumui ir aplinkos poveikiui. cargoGO autoparką sudaro ne senesni nei 2 metų, aukščiausią kokybę garantuojančių gamintojų vilkikai: DAF, Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN, atitinkantys Euro 6 emisijos standartą.   

„Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename, todėl labai svarbu, kad mūsų transporto priemonės sukeltų kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, o klientams krovinius galime pristatyti draugišku aplinkai būdu ir saugiai. Toks požiūris išsigrynino per ilgą laiką, siekiant atliepti augančius ir besikeičiančius klientų poreikius. Pastebime, kad klientai akcentuoja ekologinius aspektus, svarbesnis tampa tvarus krovinių pristatymas nei pervežimo kaina“ – apie tvarumo idėjų puoselėjimą pasakoja Pardavimų skyriaus vadovas Mindaugas Žilys. 

Ekovairavimo kultūros diegimas 

Organizacijoje diegiama saugaus, ekonomiško ir aplinkai draugiško vairavimo kultūra. Reguliariai vykdomų mokymų metu, vairuotojai instruktuojami ekovairavimo klausimais. Tai aplinkai draugiškas ir ekonomiškas vairavimo stilius, kurį diegiant vairuotojams, pateisinami tvarumo įsipareigojimai klientams, partneriams ir sau, o į aplinką patenka daug mažiau kenksmingų medžiagų.  

cargoGO vairuotojų mokymo centre periodiškai atliekami naujai įdarbintų ir esamų vairuotojų žinių patikrinimai. Mokymai vyksta specialiai tam skirtoje auditorijoje su virtualiais stendais, todėl užsiėmimų metu naudojama daug vaizdinės ir virtualios medžiagos.  Mokymus veda patyrę savo srities specialistai, kurie puikiai išmano vairavimo ypatumus bei transporto priemonių technines savybes, domisi naujovėmis bei gilina savo žinias vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.   

„Tokie  mokymai padeda minimizuoti su pervežimu susijusias rizikas, užtikrinti krovinio saugumą, klientų pasitenkinimą, prisideda prie pačių vairuotojų gerovės bei komforto, taip pat leidžia sumažinti kuro sąnaudas ir sušvelninti aplinkai daromą žalą“ – įžvalgomis dalijasi Vairuotojų valdymo skyriaus vadovas Pranas Pernaravičius. 

Apibendrindamas, cargoGO Vykdomasis Direktorius Osvaldas Švitra sako, kad bendradarbiaudami su klientais, partneriais ir tiekėjais, laikomės tvarumo įsipareigojimų, siekiame abipusiai naudingo bendradarbiavimo ne tik sau ir klientams, bet ir supančiai aplinkai. Sekdami rinkos tendencijas, matome, kad ateityje šie įsipareigojimai bus dar svarbesni, todėl jau dabar kryptingai dirbame, kad mūsų vykdoma veikla sukeltų kuo mažesnį neigiamą poveikį gamtai. Didėjantis klientų pasitikėjimas rodo, kad mūsų pasirinktas kelias yra teisingas ir atitinkantis jų poreikius. 

Pranešimą paskelbė: Raminta Simanavciute, UAB cargoGO Logistics

Kiti skelbimai:
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Rekomenduojame

M. Skuodis: pietinės Klaipėdos uosto dalies plėtra – potencialas naujiems kroviniams ir investicijoms pritraukti

M. Skuodis: pietinės Klaipėdos uosto dalies plėtra – potencialas naujiems kroviniams ir investicijoms pritraukti

Lankydamiesi šiandien Klaipėdoje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir susisiekimo ministras Marius Skuodis apžiūrėjo per pastaruosius metus išplėtotą Malkų įlanką bei perspektyvinę pietinę dalį, kurioje artimiausiais metais planuojama dideli darbai. Sėkmingai atliktos investicijos į Malkų įlanką Klaipėdos uostui jau leidžia užsitikrinti dar tvirtesnes pozicijas laivų remonto rinkoje, didinti krovos pajėgumą, o numatoma pietinės uosto dalies plėtra […]

Klaipėdoje Premjerė ir susisiekimo ministras dalyvaus naujo lietuviško kelto vardo suteikimo ceremonijoje ir apžiūrės plėtojamą pietinę uosto dalį

Klaipėdoje Premjerė ir susisiekimo ministras dalyvaus naujo lietuviško kelto vardo suteikimo ceremonijoje ir apžiūrės plėtojamą pietinę uosto dalį

Penktadienį, liepos 23 d., Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir susisiekimo ministras Marius Skuodis lankysis Klaipėdoje, kur dalyvaus naujo „Smiltynės perkėlos“ kelto vardo suteikimo ceremonijoje, laivu plauks ir apžiūrės Malkų įlanką bei Klaipėdos uosto pietinę dalį, kurioje artimiausiais metais planuojama didelė plėtra. „Smiltynės perkėlai“ pastatytas 60 m ilgio, 14 m pločio universalus keleivinis-krovininis keltas „Klaipėda“ išskirtinis […]

Pandemija Lietuvos aviacijoje – kada grįšime į įprastas vėžes?

Pandemija Lietuvos aviacijoje – kada grįšime į įprastas vėžes?

Netikėtai pasaulį užklupęs Covid-19 iš esmės sukrėtė aviacijos industriją. Siekiant suvaldyti virusą, lyg tol klestėjusi sfera kone pernakt smuko į dar neregėtas žemumas. Nacionalinės aviacijos asociacijos LAVIA teigimu, prireiks bent dviejų metų, kol sugrįšime į 2019 metais pasiekto aviacijos piko laikus. Asociacijos prielaida remiasi optimistinėmis prognozėmis, laikantis pozicijos, kad pasaulinė pandeminė situacija gerės arba bent […]

Marius Skuodis approved the new Board of Lietuvos geležinkeliai, AB

Marius Skuodis approved the new Board of Lietuvos geležinkeliai, AB

Upon the approval of the Minister of Transport and Communications, the newly formed Board of Lietuvos geležinkeliai, AB (LTG) takes up its duties. It consists of 7 members; i.e. five independent members: Dalia Andrulionienė, Eugenijus Preikša, Bernard Guillelmon, Kęstutis Šliužas, Aurimas Vilkelis; and 2 members delegated by the Ministry of Transport and Communications: Romas Švedas […]

Skelbiami mėgėjiškų vaizdo siužetų saugaus eismo tema konkurso nugalėtojai

Skelbiami mėgėjiškų vaizdo siužetų saugaus eismo tema konkurso nugalėtojai

Paaiškėjo valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) skelbto mėgėjiškų vaizdo siužetų saugaus eismo tema konkurso nugalėtojai. I grupėje, kurioje varžėsi 12-18 metų amžiaus autorių sukurti vaizdo siužetai geriausiais pripažinti vaizdo siužetai „Saugok save“ (autorius Lukas Pacevičius iš Vilniaus) ir „Vairuodamas nesinaudok telefonu!“ (autoriai Benas ir Darius Bačkaičiai iš Kauno). III grupėje, […]

M. Skuodis patvirtino naują „Lietuvos geležinkelių“ valdybą

M. Skuodis patvirtino naują „Lietuvos geležinkelių“ valdybą

Susisiekimo ministrui Mariui Skuodžiui patvirtinus, darbą pradeda naujos sudėties AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) valdyba. Ją sudaro 7 nariai: penki nepriklausomi – Dalia Andrulionienė, Eugenijus Preikša, Bernardas Guillelmonas, Kęstutis Šliužas, Aurimas Vilkelis ir du Susisiekimo ministerijos deleguoti nariai – Romas Švedas ir Agnė Amelija Mikalonė. Nauja LTG valdyba buvo renkama po to, kai sausį susisiekimo ministras […]