cargoGO kelias tvarumo ir ekologijos link  

cargoGO kelias tvarumo ir ekologijos link  

Apie tvarumą versle kalbama jau ne vieną dešimtmetį, vieni vaikosi tendencijų ir nori neatsilikti nuo jų, kiti – jausdami klimato kaitos padarinius, jaučiasi socialiai atsakingi ir imasi įvairių priemonių, kad kuriamas verslas būtų neutralus klimato kaitai. cargoGO sėkmingai Vakarų Europos rinkoje įsitvirtinusi tarptautinius pervežimus vykdanti organizacija. Tvarumas – viena iš puoselėjamų vertybių, kuris leidžia išlikti greitai besikeičiančioje rinkoje ir prisitaikyti prie pokyčių. 

„Esame inovatyvi ir moderni organizacija, kurianti ne tik pelningą verslą, bet ir siekianti užsibrėžtos vizijos – tapti pavyzdine logistikos kompanija. Puoselėjame tvarumo idėjas ir siekiame būti draugiški aplinkai. Investuojame į moderniausias transporto priemones, kurių eksploatacija sukelia daug mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, o darbuotojų edukacija ekologijos ir tvarumo tema leidžia puoselėti tvarumą ne tik keliuose, bet ir mūsų biuruose“ – sako Vykdomasis Direktorius Osvaldas Švitra.  

Kokybės ir aplinkos apsaugos politika 

cargoGO įsipareigoja klientams veiklą vykdyti vadovaujantis verslo šaką reglamentuojančiais LR teises aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti, siekdama veiklos atitikties pagal ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 standartų reikalavimus.  

Organizacija diegia naujoves ir ieško sprendimų tobulinti paslaugos teikimo kokybę, siekia racionaliai naudoti energetinius ir gamtinius išteklius, edukuoja darbuotojus apie aplinkos apsaugos sąmoningumą, aplinkos taršos prevenciją, saugiau ir atsakingai naudojant gamtinius išteklius, tvarkant atliekas. cargoGO kuria ne tik saugią darbo aplinką, bet ir padeda darbuotojams suvokti jų pačių atsakomybę, įgyvendinant tvarumo idėjas.  

Trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai tvarumo tema rodo organizacijos siekį kurti švaresnę aplinką, todėl tvarumo idėjų puoselėjimas prasideda darbuotojų edukacija. Darbuotojai įsitraukia į visas iniciatyvas ir mažais žingsneliais cargoGO biuras tampa vis labiau draugiškas aplinkai, tausojami gamtos ištekliai, o atliekos rūšiuojamos ir perdirbamos. 

„Atsisakėme popierinių darbo knygų, lipnių lapelių, darbams planuotis ir užduotis pasižymėti darbuotojai naudoja virtualias darbo knygas ar kalendorius. 90% visų organizacijos procesų yra skaitmenizuoti, vykdomi skaitmeninėse platformose, todėl spausdiname tik būtiniausius  dokumentus. Rūšiuojame atliekas, o  daugkartinio naudojimo medvilniniai rankšluosčiai jau tapo neatsiejama mūsų biuro buities dalimi“ – sako Personalo skyriaus vadovė Gabrielė Beržonskytė. 

Modernus autoparkas 

Tradiciškai dėl transporto sektoriaus veiklos į aplinką patenka dideli kiekiai CO2, todėl cargoGO imasi visų priemonių, kad į aplinką patektų kuo mažiau kenksmingų medžiagų. Plečiant nuosavą autoparką ir įsigyjant naujas transporto priemones, daugiausiai dėmesio skiriama jų ekonomiškumui ir aplinkos poveikiui. cargoGO autoparką sudaro ne senesni nei 2 metų, aukščiausią kokybę garantuojančių gamintojų vilkikai: DAF, Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN, atitinkantys Euro 6 emisijos standartą.   

„Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename, todėl labai svarbu, kad mūsų transporto priemonės sukeltų kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, o klientams krovinius galime pristatyti draugišku aplinkai būdu ir saugiai. Toks požiūris išsigrynino per ilgą laiką, siekiant atliepti augančius ir besikeičiančius klientų poreikius. Pastebime, kad klientai akcentuoja ekologinius aspektus, svarbesnis tampa tvarus krovinių pristatymas nei pervežimo kaina“ – apie tvarumo idėjų puoselėjimą pasakoja Pardavimų skyriaus vadovas Mindaugas Žilys. 

Ekovairavimo kultūros diegimas 

Organizacijoje diegiama saugaus, ekonomiško ir aplinkai draugiško vairavimo kultūra. Reguliariai vykdomų mokymų metu, vairuotojai instruktuojami ekovairavimo klausimais. Tai aplinkai draugiškas ir ekonomiškas vairavimo stilius, kurį diegiant vairuotojams, pateisinami tvarumo įsipareigojimai klientams, partneriams ir sau, o į aplinką patenka daug mažiau kenksmingų medžiagų.  

cargoGO vairuotojų mokymo centre periodiškai atliekami naujai įdarbintų ir esamų vairuotojų žinių patikrinimai. Mokymai vyksta specialiai tam skirtoje auditorijoje su virtualiais stendais, todėl užsiėmimų metu naudojama daug vaizdinės ir virtualios medžiagos.  Mokymus veda patyrę savo srities specialistai, kurie puikiai išmano vairavimo ypatumus bei transporto priemonių technines savybes, domisi naujovėmis bei gilina savo žinias vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.   

„Tokie  mokymai padeda minimizuoti su pervežimu susijusias rizikas, užtikrinti krovinio saugumą, klientų pasitenkinimą, prisideda prie pačių vairuotojų gerovės bei komforto, taip pat leidžia sumažinti kuro sąnaudas ir sušvelninti aplinkai daromą žalą“ – įžvalgomis dalijasi Vairuotojų valdymo skyriaus vadovas Pranas Pernaravičius. 

Apibendrindamas, cargoGO Vykdomasis Direktorius Osvaldas Švitra sako, kad bendradarbiaudami su klientais, partneriais ir tiekėjais, laikomės tvarumo įsipareigojimų, siekiame abipusiai naudingo bendradarbiavimo ne tik sau ir klientams, bet ir supančiai aplinkai. Sekdami rinkos tendencijas, matome, kad ateityje šie įsipareigojimai bus dar svarbesni, todėl jau dabar kryptingai dirbame, kad mūsų vykdoma veikla sukeltų kuo mažesnį neigiamą poveikį gamtai. Didėjantis klientų pasitikėjimas rodo, kad mūsų pasirinktas kelias yra teisingas ir atitinkantis jų poreikius. 

Pranešimą paskelbė: Raminta Simanavciute, UAB cargoGO Logistics

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Rekomenduojame

Lietuvių elektromobilumo kompanija „Inbalance“ pritraukė 1,5 mln. eurų investiciją plėtrai Europoje

Lietuvių elektromobilumo kompanija „Inbalance“ pritraukė 1,5 mln. eurų investiciją plėtrai Europoje

Išmanias elektromobilių įkrovimo stoteles kurianti ir valdanti kompanija „Inbalance“ antruoju investiciniu raundu pritraukė 1,5 mln. eur investiciją. Prie esamų investuotojų – fondų „Contrarian Ventures“ ir „Coinvest Capital“, pirmojo lietuviško vienaragio „Vinted“ bendraįkūrėjo Manto Mikucko ir verslo angelo Ernesto Petkevičiaus, kartu su šiuo investiciniu raundu prisijungia du nauji privatūs investuotojai – Tomas Dirvonskas ir Paulius Šarka. […]

Vilkikų vairuotojų krizę gali pagilinti drastiškai pabrangę jų mokymai

Vilkikų vairuotojų krizę gali pagilinti drastiškai pabrangę jų mokymai

Tolimųjų reisų vairuotojų trūkumo krizę gali pagilinti už švietimą atsakingų valdininkų sprendimai, dėl kurių profesionalių vairuotojų privalomi mokymai gali gerokai brangti ir ilgėti. Tokį nuogąstavimą išreiškė Tarptautinio transporto ir logistikos aljansas (TTLA), reaguodamas į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtą teisės akto projektą dėl profesionalių vairuotojų 95 kodo kompetencijos įgijimo ir kėlimo. Verslo atstovai atkreipia […]

Eismoinfo.lt pradeda dirbti žiemos ritmu

Eismoinfo.lt pradeda dirbti žiemos ritmu

Nuo spalio 15 dienos VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) Informacijos skyriaus operatoriai pradeda dirbti žiemos ritmu ir daugiausia dėmesio skirs kelių būklės stebėsenai ir operatyviam vairuotojų informavimui apie rudenį ir žiemą dažnai besikeičiančias eismo sąlygas. Pranešimai apie kelių būklę ir eismo sąlygas svetainėje eismoinfo.lt bus skelbiami mažiausiai du kartus per parą […]

Esama Lietuvos kelių būklė netenkina – Seimui svarstyti teikiami Susisiekimo ministerijos siūlomi pokyčiai

Esama Lietuvos kelių būklė netenkina – Seimui svarstyti teikiami Susisiekimo ministerijos siūlomi pokyčiai

Susisiekimo ministerija siūlo jau nuo ateinančių metų keliams finansuoti taikyti naują, aiškesniais kriterijais ir ilgalaikiu planavimu pagrįstą finansavimo sistemą. Tai numatyta Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų administravimo sistemos pertvarkoje, kuriai jau pritarė Vyriausybė ir šiandien ji teikiama svarstyti Seimui.   Lietuva užimą antrą vietą Europos Sąjungoje pagal bendrą kelių ilgį, tenkantį vienam gyventojui. […]

6 priežastys kodėl oro uostas yra geriausia vieta dirbti

6 priežastys kodėl oro uostas yra geriausia vieta dirbti

Aviacija yra viena nedaugelio industrijų, gebančių sužavėti bei sudominti kone kiekvieną. Tikriausiai todėl daugybė talentingų įvairių sričių specialistų savo karjerą susieja būtent su šia sritimi. Daugiau nei 30 metų aviacijos srityje dirbantis Kjell Mathisen, antžeminių paslaugų teikėjo „Aviator“ korporatyvinių mokymų vadovas, tuo įsitikino ne kartą. Aviacijos įmonių grupei „Avia Solutions Group“ priklausančioje įmonėje dirbantis patyręs […]

Ateinančiais metais Lietuvą ir Kazachstaną turėtų sujungti reguliarūs tiesioginiai skrydžiai

Ateinančiais metais Lietuvą ir Kazachstaną turėtų sujungti reguliarūs tiesioginiai skrydžiai

Jau ateinančiais metais rengiamasi pradėti reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Kazachstano – tai numatyta abiejų šalių ketinimų protokole, kuris buvo pasirašytas spalio 12 d. Kazachstano sostinėje Nur Sultane Lietuvos delegacijos vizito metu. Tiesioginiai skrydžiai numatomi maršrutais Vilnius–Nur Sultanas–Vilnius ir Vilnius–Almata–Vilnius. „Dėliojant ir pildant skrydžių žemėlapį iš Lietuvos, Kazachstanas dėl jo ekonominių ryšių su Lietuva yra […]