cargoGO kelias tvarumo ir ekologijos link  

cargoGO kelias tvarumo ir ekologijos link  

Apie tvarumą versle kalbama jau ne vieną dešimtmetį, vieni vaikosi tendencijų ir nori neatsilikti nuo jų, kiti – jausdami klimato kaitos padarinius, jaučiasi socialiai atsakingi ir imasi įvairių priemonių, kad kuriamas verslas būtų neutralus klimato kaitai. cargoGO sėkmingai Vakarų Europos rinkoje įsitvirtinusi tarptautinius pervežimus vykdanti organizacija. Tvarumas – viena iš puoselėjamų vertybių, kuris leidžia išlikti greitai besikeičiančioje rinkoje ir prisitaikyti prie pokyčių. 

„Esame inovatyvi ir moderni organizacija, kurianti ne tik pelningą verslą, bet ir siekianti užsibrėžtos vizijos – tapti pavyzdine logistikos kompanija. Puoselėjame tvarumo idėjas ir siekiame būti draugiški aplinkai. Investuojame į moderniausias transporto priemones, kurių eksploatacija sukelia daug mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, o darbuotojų edukacija ekologijos ir tvarumo tema leidžia puoselėti tvarumą ne tik keliuose, bet ir mūsų biuruose“ – sako Vykdomasis Direktorius Osvaldas Švitra.  

Kokybės ir aplinkos apsaugos politika 

cargoGO įsipareigoja klientams veiklą vykdyti vadovaujantis verslo šaką reglamentuojančiais LR teises aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti, siekdama veiklos atitikties pagal ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 standartų reikalavimus.  

Organizacija diegia naujoves ir ieško sprendimų tobulinti paslaugos teikimo kokybę, siekia racionaliai naudoti energetinius ir gamtinius išteklius, edukuoja darbuotojus apie aplinkos apsaugos sąmoningumą, aplinkos taršos prevenciją, saugiau ir atsakingai naudojant gamtinius išteklius, tvarkant atliekas. cargoGO kuria ne tik saugią darbo aplinką, bet ir padeda darbuotojams suvokti jų pačių atsakomybę, įgyvendinant tvarumo idėjas.  

Trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai tvarumo tema rodo organizacijos siekį kurti švaresnę aplinką, todėl tvarumo idėjų puoselėjimas prasideda darbuotojų edukacija. Darbuotojai įsitraukia į visas iniciatyvas ir mažais žingsneliais cargoGO biuras tampa vis labiau draugiškas aplinkai, tausojami gamtos ištekliai, o atliekos rūšiuojamos ir perdirbamos. 

„Atsisakėme popierinių darbo knygų, lipnių lapelių, darbams planuotis ir užduotis pasižymėti darbuotojai naudoja virtualias darbo knygas ar kalendorius. 90% visų organizacijos procesų yra skaitmenizuoti, vykdomi skaitmeninėse platformose, todėl spausdiname tik būtiniausius  dokumentus. Rūšiuojame atliekas, o  daugkartinio naudojimo medvilniniai rankšluosčiai jau tapo neatsiejama mūsų biuro buities dalimi“ – sako Personalo skyriaus vadovė Gabrielė Beržonskytė. 

Modernus autoparkas 

Tradiciškai dėl transporto sektoriaus veiklos į aplinką patenka dideli kiekiai CO2, todėl cargoGO imasi visų priemonių, kad į aplinką patektų kuo mažiau kenksmingų medžiagų. Plečiant nuosavą autoparką ir įsigyjant naujas transporto priemones, daugiausiai dėmesio skiriama jų ekonomiškumui ir aplinkos poveikiui. cargoGO autoparką sudaro ne senesni nei 2 metų, aukščiausią kokybę garantuojančių gamintojų vilkikai: DAF, Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN, atitinkantys Euro 6 emisijos standartą.   

„Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename, todėl labai svarbu, kad mūsų transporto priemonės sukeltų kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, o klientams krovinius galime pristatyti draugišku aplinkai būdu ir saugiai. Toks požiūris išsigrynino per ilgą laiką, siekiant atliepti augančius ir besikeičiančius klientų poreikius. Pastebime, kad klientai akcentuoja ekologinius aspektus, svarbesnis tampa tvarus krovinių pristatymas nei pervežimo kaina“ – apie tvarumo idėjų puoselėjimą pasakoja Pardavimų skyriaus vadovas Mindaugas Žilys. 

Ekovairavimo kultūros diegimas 

Organizacijoje diegiama saugaus, ekonomiško ir aplinkai draugiško vairavimo kultūra. Reguliariai vykdomų mokymų metu, vairuotojai instruktuojami ekovairavimo klausimais. Tai aplinkai draugiškas ir ekonomiškas vairavimo stilius, kurį diegiant vairuotojams, pateisinami tvarumo įsipareigojimai klientams, partneriams ir sau, o į aplinką patenka daug mažiau kenksmingų medžiagų.  

cargoGO vairuotojų mokymo centre periodiškai atliekami naujai įdarbintų ir esamų vairuotojų žinių patikrinimai. Mokymai vyksta specialiai tam skirtoje auditorijoje su virtualiais stendais, todėl užsiėmimų metu naudojama daug vaizdinės ir virtualios medžiagos.  Mokymus veda patyrę savo srities specialistai, kurie puikiai išmano vairavimo ypatumus bei transporto priemonių technines savybes, domisi naujovėmis bei gilina savo žinias vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.   

„Tokie  mokymai padeda minimizuoti su pervežimu susijusias rizikas, užtikrinti krovinio saugumą, klientų pasitenkinimą, prisideda prie pačių vairuotojų gerovės bei komforto, taip pat leidžia sumažinti kuro sąnaudas ir sušvelninti aplinkai daromą žalą“ – įžvalgomis dalijasi Vairuotojų valdymo skyriaus vadovas Pranas Pernaravičius. 

Apibendrindamas, cargoGO Vykdomasis Direktorius Osvaldas Švitra sako, kad bendradarbiaudami su klientais, partneriais ir tiekėjais, laikomės tvarumo įsipareigojimų, siekiame abipusiai naudingo bendradarbiavimo ne tik sau ir klientams, bet ir supančiai aplinkai. Sekdami rinkos tendencijas, matome, kad ateityje šie įsipareigojimai bus dar svarbesni, todėl jau dabar kryptingai dirbame, kad mūsų vykdoma veikla sukeltų kuo mažesnį neigiamą poveikį gamtai. Didėjantis klientų pasitikėjimas rodo, kad mūsų pasirinktas kelias yra teisingas ir atitinkantis jų poreikius. 

Pranešimą paskelbė: Raminta Simanavciute, UAB cargoGO Logistics

Rekomenduojame

<strong>Kur galima pasikeisti automobilio stiklą Vilniuje?</strong>

Kur galima pasikeisti automobilio stiklą Vilniuje?

Nesvarbu, ar tai nedidelė stiklo įdauža, ar išdaužtas automobilio stiklas, atlikti stiklo remonto arba keitimo darbus reikėtų nedelsiant. Šiandien yra nemažai vietų kur automobilių stiklų keitimas Vilniuje yra atliekamas kokybiškai. Tačiau išsirinkti stiklų keitimo specialistus gali būti nelengva užduotis. Svarbiausia, jog patikėtumėte tai profesionaliems meistrams, kurie greitai ir kokybiškai galėtų atlikti jums šią paslaugą. Prieš […]

Kaip sutaupyti perkant gyvūnų aksesuarus?

Kaip sutaupyti perkant gyvūnų aksesuarus?

                      Naminiai gyvūnai vis labiau tampa mūsų visų šeimos nariais. Jiems mes perkame daiktus, žaislus ir aksesuarus. Rūpinamės jais, kaip tikrais savo vaikais ir už tai jei mus apdovanoja ištikimybe ir meile. Platus ir didelis naminių gyvūnų aksesuarų pasirinkimas leidžia mums rinktis tik kokybiškus ir už priimtiną kainą parduodamus daiktus, tačiau kaip rasti sau priimtiną […]

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis Kaune?

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis Kaune?

Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuriam nepatinka keliauti, o ypač patogiu komfortišku automobiliu. Todėl automobilių nuoma įgauna vis didesnį pagreitį ne tik keliautojų tarpe, bet ir tarp žmonių, kuriems reikalinga transporto priemonė kasdieninėms kelionėms į darbą ir iš jo. Priklausomai nuo jums reikalingo komforto, galite rinktis bet kurios klasės automobilį. Tad trumpai apžvelgsime galimus automobilių […]

Kada reikia refinansuoti paskolas?

Kada reikia refinansuoti paskolas?

              Asmeninės paskolos refinansavimas leidžia pakeisti esamą paskolą nauja paskola, kuri gali turėti naują palūkanų normą arba patikslintą grąžinimo grafiką. Refinansavimas gali būti geras pasirinkimas, jei palūkanų normos sumažėjo arba yra mažesnės už dabartinę palūkanų normą, arba jei reikia pratęsti grąžinimo terminą. Užsitikrinę mažesnę palūkanų normą refinansavimu sumažinsite skolinimosi išlaidas, todėl apskritai už asmeninę paskolą […]

Kaip sutaupyti perkant miegamojo baldus?

Kaip sutaupyti perkant miegamojo baldus?

Kai jaučiate, kad jums reikia pertvarkyti namus, vis tiek galite pasiekti sėkmės net ir turėdami nedidelį biudžetą. Nesvarbu, ar jūsų erdvė didelė, ar maža, daugelis tinkamai parinktų baldų gali suteikti jums patogumą, apie kurį svajojate. Gerai yra tai, kad su minimalistine išvaizda galite pasirinkti keletą baldų, bet vis tiek turėti tokį žavų ir patogų stilių […]

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Vasara – kelionių metas. Ypač didelė apkrova šiuo metu tenka traukiniams, vykstantiems į pajūrį. Praėjusių metų liepą traukinius rinkosi 459 tūkst. gyventojų kai įprastai, rudenį ar žiemą, jų skaičius siekia vidutiniškai apie 400 tūkst. Jau šeštą sezoną skaičiuoja ir papildomas reisas „Pajūrio ekspresas“, suteikiantis keliautojams galimybę pasiekti Palangą, Nidą, Pervalką ir Juodkrantę, tad keleivių vežimo […]