„Bolt“ planas 2021 metams: didžiausia mikromobilumo paslaugas teikianti įmonė Europoje, miestų ekspansija ir milijoninės investicijos

„Bolt“ planas 2021 metams: didžiausia mikromobilumo paslaugas teikianti įmonė Europoje, miestų ekspansija ir milijoninės investicijos

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ pristatė ateinančių metų planus, tarp kurių – mikromobilumo plėtra 100 miestų ir net 130 tūkst. naujų paspirtukų bei elektrinių dviračių juose. Numatomos investicijos siekia daugiau kaip 100 mln. eurų.

Pastaraisiais mėnesiais „Bolt“ išplėtė savo paslaugas dar 45 miestuose ir 15 šalių, įskaitant Švediją, Portugaliją ir Prancūziją. Be to, bendrovė pristatė elektrinių dviračių dalijimosi paslaugą ir tapo pirmąja transporto bendrove Europoje, galinčia vienoje programėlėje pasiūlyti pavėžėjimo, elektrinių paspirtukų ir elektrinių dviračių naudojimosi paslaugas.

Pasak „Bolt“ generalinio direktoriaus ir vieno iš įmonės steigėjų Markuso Villigo, miestų transporto padėtis neišvengiamai turi keistis.

„Matome, kad mūsų miestai kenčia nuo taršos ir išmetamųjų dujų, o gatvės tampa perpildytos ne tik nuo eismo, bet ir parkuojamų automobilių. Tikime, kad būtent pavėžėjimo ir mikromobilumo paslaugos yra tokių miestų ateitis, o dienos, kai kiekvienam gyventojui kildavo poreikis įsigyti nuosavą automobilį, jau baigėsi“, – įsitikinęs M. Villigas.

Jam antrina ir „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta, teigiantis, kad pastaraisiais metais mikromobilumo paslaugos šalyje šoktelėjo į naują lygį ir yra itin vertinamos tiek miesto gyventojų, tiek svečių.

„Šiuo metu Lietuvoje turime ne intensyvų susidomėjimą, o aktyvų naudojimąsi mikromobilumo paslaugomis. Galima sakyti, jog elektriniai paspirtukai keliuose padarė tam tikrą revoliuciją, nes žmonės ėmė vertinti šias paslaugas dėl daugybės priežasčių, pavyzdžiui, laiko ir pinigų taupymo bei patogumo. Net dabar, paspaudus šaltukui, vartotojai mielai renkasi elektrinius paspirtukus įvairioms distancijoms įveikti“, – pasakoja E. Balta.

M. Villigo teigimu, vienas didžiausių iššūkių, susijęs su elektrinių dviračių paslaugų įvedimu, buvo kainodara, todėl jis džiaugiasi, jog kitais metais „Bolt“ galės pasiūlyti nebrangius paspirtukus ir elektrinius dviračius daugelyje Europos šalių, įskaitant Vokietiją bei Jungtinę Karalystę.

„Esame didžiausias tokio tipo paslaugų tinklas visoje Europoje, todėl dalindamiesi verslo išlaidas su partneriais iš skirtingų verslų, klientams visuomet galime pasiūlyti prieinamas kainas“, – sako M. Villigas.

Primenama, jog šių metų pradžioje „Bolt“ pristatė pirmąjį savo pačių suprojektuotą ir pagamintą elektrinį paspirtuką, kuris yra modulinis, lengvai taisomas, tarnaujantis iki 5 metų ir pilnai perdirbamas, o praėjusį mėnesį bendrovė įsipareigojo dar iki 2020 m. pabaigos visame elektrinių paspirtukų gamybos procese tapti klimatui teigiama įmone. „Bolt“ ketina remti įvairius projektus, kurie pašalina iš atmosferos daugiau CO2, nei tai pavyksta užtikrinti gaminant ir prižiūrint įmonės elektrinius paspirtukus.

Apie „Bolt“

 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas ir mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai bei dviračiai, maisto į namus ir siuntų pristatymas. „Bolt“  paslaugomis  šiuo metu naudojasi daugiau nei 30 mln. klientų 35 šalyse Europoje ir Afrikoje. Įmonė veikia pagal „Žaliąjį planą“ ir yra įsipareigojusi mažinti savo automobilių paliekamą ekologinį pėdsaką, tad kiekviena kelionė su „Bolt“ – draugiška aplinkai. Elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas „Bolt“ teikia penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vandra Bubblegum Pink 140
 
Crocs™ Baya Lined Clog Kid's Charcoal/Charcoal 33,5
 
Camper Sneaker Courb K300381 Black 44
 
Crocs™ Classic Slide 206121 Black 39,5
 
Crocs™ Women's Swiftwater Flip Black/Black 39,5

Rekomenduojame

DFDS – pirmaujantis  pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

DFDS – pirmaujantis pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

Vienas didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS, teikiantis keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas, laimėjo prestižinį Pirmaujančio pasaulyje keltų operatoriaus apdovanojimą. Išskirtinius pasiekimus ir profesionalumą kelionių sektoriuje vertinančiuose Pasaulio kelionių apdovanojimuose DFDS geriausiu keleivinių keltų operatoriumi pripažįstamas jau dešimtus metus iš eilės.  „Pasauliniai turizmo apdovanojimai „World Travel Awards“, kurie yra savotiški kelionių pramonės „Oskarai“ teikiami įvertinus kelionių […]

Lietuvos oro uostai ragina valstybės institucijas reglamentuoti keleivių COVID-19 testavimą oro uostuose

Lietuvos oro uostai ragina valstybės institucijas reglamentuoti keleivių COVID-19 testavimą oro uostuose

Visame pasaulyje vis dažniau taikoma praktika, kai keleiviai COVID-19 testą gali atlikti tiek oro uosto patalpose, tiek aplink esančioje teritorijoje prieš arba po kelionės. Matant įvairių šalių praktiką, tokį poreikį naujoje kelionių realybėje mato ir Lietuvos oro  uostai. Anot oro uostų atstovų, pagrindine problema lieka tai, jog bet kokio tipo testavimui atsirasti Lietuvos oro uostuose […]

Kaimyninių šalių projektai priminė apie tunelį į Neringą

Kaimyninių šalių projektai priminė apie tunelį į Neringą

Vokiečiai ir danai sutarė ir pradėjo statyti 18 km tunelį po Baltijos jūra. Jis statomas ant kranto ir bus paskandintas į 40 metrų gylį jūroje. Tunelis pakeis keltą, kuris kursuoja tarp Vokietijos ir Danijos per vieną iš Baltijos sąsiaurių, ir maždaug 5 kartus sutrumpins kelionės laiką. Keltus tuneliu keičia ir mūsų Baltijos kaimynai – estai […]

Rekonstruojama sostinės Didlaukio gatvė bus estetiškesnė ir patogesnė pėstiesiems   

Rekonstruojama sostinės Didlaukio gatvė bus estetiškesnė ir patogesnė pėstiesiems   

                                                                                                            Gerokai per […]