„Bolt“ elektriniai paspirtukai atrieda į Klaipėdą

1

„Bolt“ elektriniai paspirtukai atrieda į Klaipėdą

Lyderiaujanti pavėžėjimo  platforma „Bolt“ šiandien pradeda teikti elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas ir Klaipėdoje. Nuo šiol uostamiesčio gyventojai bei miesto svečiai galės  greitai ir patogiai pasiekti savo kelionės tikslą, išvengdami didelių žmonių susibūrimų, ypač dabar, kai svarbu laikytis prevencinių karantino priemonių.

„Klaipėda visuomet buvo tas miestas, kuriame netrūksta norinčiųjų naudotis greitu ir aplinkai draugišku transportu. Tikimės, jog klaipėdiečiai bus atsakingi paspirtukų naudotojai, mieste judės atsargiai ir saugiai, drausmingai laikysis karantino rekomendacijų“, – sako Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas.

Paspirtukų dalijimosi platforma Klaipėdoje startuos su 70 paspirtukų. Juos bus galima rasti didžiojoje miesto dalyje, įskaitant lokacijas prie Klaipėdos viešbučio, Žvejų rūmų ir Pilies aikštelės, Turgaus aikštėje, prie Danės upės esančioje H. Manto gatvėje 43C.

Atsižvelgiant į klaipėdiečių poreikius ir situaciją dėl karantino, neatmetama galimybė padidinti paspirtukų skaičių mieste arba praplėsti paslaugos teikimo žemėlapį, pastatant paspirtukus ir atokiau nuo centro esančiuose rajonuose.

„Elektrinių paspirtukų pristatymas Vilniuje ir Kaune pasiteisino 100 procentų. Matome, kad vis daugiau žmonių šiuo laikotarpiu renkasi paspirtukus ne pramogoms, o kaip alternatyvią susisiekimo priemonę kelionei iš namų į parduotuvę, vaistinę, darbą ir atgal. Tai reiškia, kad pirmiausia galvojama apie savo bei aplinkinių saugumą, o paspirtukų tinklas puikiai papildo bendrą viešojo transporto sistemą“, – pasakoja Eimantas Balta, „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovas Lietuvos ir Latvijoje.

„Bolt“ atstovas atkreipia dėmesį, kad siekiant užtikrinti žmonių saugumą, paspirtukai yra atsakingai prižiūrimi. „Norime užtikrinti maksimalų „Bolt“ keliautojų saugumą, todėl paspirtukai yra reguliariai valomi ir dezinfekuojami. Taip pat raginame elgtis atsakingai ir pačius paspirtukininkus – važiuoti su pirštinėmis, dažniau dezinfekuoti rankas, laikytis didesnio atstumo“, – pabrėžia E. Balta.

Norintys išsinuomoti paspirtuką klaipėdiečiai jau gali tai padaryti mobiliojoje „Bolt“ programėlėje. Paspirtuko atrakinimas kainuos 30 euro centų, o pati kelionė – 15 centų už minutę. Norint atrakinti paspirtuką, tereikia nuskenuoti ant jo esantį QR kodą ir pradėti kelionę.

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti pavėžėjimo platforma, kurianti lengvesnį, greitesnį ir patikimesnį susisiekimą mieste. Kompaniją 2013 m. įkūrė Markusas Villigas. Tai viena greičiausiai augančių transporto platformų Europos bei Afrikos žemynuose, į kurią jau yra investavę „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir „TransferWise“ bendraįkūrėjas Taavetas Hinrikus. „Bolt“ paslaugomis naudojasi virš 30 milijonų žmonių daugiau nei 35 valstybėse visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.bolt.eu. 

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Black L
 
CAMPER Oxyde Foca Dark Brown 37
 
HELLY HANSEN Rigging Coat Men's Black L
 
Crocs™ Classic Lined Clog Navy/Charcoal 36,5
 
REIMA Stemu Denim Blue 29

Rekomenduojame

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Įsigaliojus lokalaus karantino apribojimams, savivaldybė kviečia gyventojus atsakingai planuoti artėjantį Vėlinių savaitgalį, įvertinti savo sveikatos būklę ir rizikas, ypač tai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems įvairių lėtinių susirgimų. Savo ruožtu savivaldybė pasirūpino, kad spalio 31 d. ir lapkričio 1–2 d. dažniau kursuotų viešasis transportas, o Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose pakeitė eismo organizavimą. […]

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Vilniaus valdžia negaili dėmesio ir pinigų dviračių takų statybai. Reikia pagalvoti, kaip efektyviai šią sukurtą susisiekimo infrastruktūrą išnaudoti. Didelių pasiekimų šioje srityje turi Indija ir Vietnamas. Vilniuje automobilių spūsčių mastui artėjant prie Indijos miestų, galima pasinaudoti pastarųjų patirtimi – dviračių taksi kroviniams ir žmonėms pervežti. Indijoje tokiu transportu užsiima žmonės, vadinami „rikšomis“. Žmonių pervežimui jie […]

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Kelyje patyrę eismo nelaimę Lietuvos vairuotojai pirmiausia apie ją praneša ne skubios pagalbos tarnyboms, o sutuoktiniui arba partneriui. Tyrimas parodė, kad beveik trečdalis mūsų šalies vairuotojų po eismo avarijos iškart skambina antrajai pusei ir tik 17 proc. vairuojančių lietuvių iškart renka pagalbos numerį 112. Tokias tendencijas atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu bendrovės „Nielsen“ atlikta reprezentatyvi […]

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

Rudeniui artėjant pabaigos link, Vokietijos gamintoja „BMW Motorrad“ atskleidė būsimojo 2021 m. motociklų sezono naujienas. Kitąmet į gatves išriedės net penki nauji modeliai: šį pavasarį atnaujinto „R 18“ klasikinė versija „BMW R 18 Classic“ ir  atnaujinta „BMW R nineT“ modelių šeima: „R nineT“, „R nineT Pure“, „R nineT Scrambler“ bei „R nineT Urban G/S“.   […]