BMW ribotu tiražu išleis du legendinius R serijos motociklus

1

BMW ribotu tiražu išleis du legendinius R serijos motociklus

Šiemet sueina lygiai 100 metų nuo istorinio momento, kada į gatves išriedėjo pirmasis BMW motociklas – „R 32“. Šia proga „BMW Motorrad“ ribotu tiražu išleis du atnaujintus R serijos motociklus – „R nineT Roadster“ ir „R 18 Cruiser“, kuriuos galės įsigyti ir motociklų entuziastai Lietuvoje.

 

„Pirmasis BMW oru aušinamas dviejų cilindrų motociklas „R 32“ buvo pristatytas dar 1923 m. rugsėjį. Būtent ši simbolinė data sąlygojo ir itin ribotą abiejų naujųjų motociklų tiražą – pasaulį išvys tik po 1923 šių naujų motociklų vienetus. Tiek roadsteris „R nineT“, tiek ir kelioninis „R 18“ yra BMW istorijos įprasminimas, verčiantis atsisukti atgal ir įvertinti nueitą kelią. Esame tikri, kad šie klasika dvelkiančio dizaino, bet modernūs technine prasme ir charakteringi motociklai sulauks pirkėjų susidomėjimo ir įkvėps naujoms kelionėms“, – teigia BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

Istorinio ir modernaus dizaino sintezė

BMW inžinieriai teigia, kad kuriant „R nineT“ ir „R 18“ modelius pasitelkta beveik šimtmetį skaičiuojanti paviršiaus chromavimo technologija. Chromuoti paviršiai, sudaryti iš vario, nikelio ir chromo sluoksnio, pasižymi dideliu patvarumu, gera apsauga nuo korozijos, o svarbiausia – spindinčiu, veidrodiniu blizgesiu. Todėl chromas tapo įprasta dizainerių stilistine priemone dar praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio pabaigoje.

Pristatant „R nineT“ bei „R 18“ „BMW Motorrad“ atgaivinta rafinuota dažų ir chromo sąveika.  Chromuota juoda spalva puošia abiejų motociklų baką, variklį, pavarų dėžės korpusą, galinę rato ašį, kojinių stabdžių svirtis bei kitas dalis.

„R nineT“ siūlo subtilius stiliaus sprendimus

Pasak transporto priemonės gamintojų, su „R nineT“ motociklu vairuotojai džiaugsis aukščiausios kokybės medžiagomis, kurios naudotos kuriant net ir mažiausias detales. Prabangos jausmą sustiprina blizgiai juodos dalys, pavyzdžiui, šakės vamzdžiai, oro įsiurbimo vamzdelis ir kiti „Option 719“ komponentai.

„R nineT“ gamintojai siūlo „719 Classic“ ratų pasirinkimą su anoduotais ratlankiais bei „Option 719“ dalių paketą su frezuotų cilindrų galvučių dangčiais. Istorinį akcentą suteikia ir 100 metų ženkliukas, esantis ant motociklo kėbulo.

Įmantrius pasirinkimus dizaino srityje puikiai išpildo pajėgus dviejų cilindrų ir 80 kW (109 AG) galios variklis.

Galia išsiskiriantis „R 18“

Kita „BMW Motorrad“ naujiena – iki šiol didžiausiu darbiniu tūriu bendrovės istorijoje išsiskiriantis „R 18“. Todėl šio motociklo pagrindinis akcentas yra 67 kW (91 AG) variklis.

Kaip ir „R nineT“ modelis, „R 18“ akį traukia dėl juodų dažų ir chromo dermės, suteikiančios veidrodinį blizgesį. Be to, išsiskiria ir „Option 719“ sėdynė, aptraukta dviejų spalvų (rusvai juodos ir juodos) deriniu su deimantiniu įspaudu.

Tarp kitų „R 18“ ypatybių yra chromuoti „Akrapovič“ galiniai duslintuvai su „propelerio stiliaus“ išmetimo vamzdžių apvadais. Saugumą ir komfortą užtikrina „Headlight Pro“ automatiškai prisitaikanti šviesų sistema, pagalbinė atbulinės eigos sistema, elektroninė kruizo kontrolė ir šildomos rankenos.

Vairuotojai į komplektaciją galės papildomai įtraukti ir apsaugos nuo vagysčių sistemą ar įkalnės įveikimo kontrolę.

„Krasta Auto“ skelbia, kad naujieji R serijos motociklai Lietuvoje pasirodys balandžio mėnesį. Roadsterio „R nineT“ modelio kaina prasidės nuo 22 440 eurų, o „R 18“  – nuo 26 570 eurų.

Pranešimą paskelbė: Žilvinas Bružas, Integrity PR

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
„Audi Activesphere“ koncepcija 

„Audi Activesphere“ koncepcija 

Ketvirtasis futuristinis „Audi Activesphere“ modelis yra keturių žiedų prekės ženklo „Sphere“ serijos koncepcinių automobilių kulminacija. Pristatytas keturių durų krosoveris-kupė pasižymi stebėtinai universalia kėbulo konstrukcija, o uždaras automobilio galas vieno mygtuko paspaudimu gali virsti atvira erdve kroviniams („Active back“).  Tobulai derindamas priešingybes, „Audi Activesphere“ yra universalus išsišokėlis, nepaisantis ribų. Jo pakaba ir pavaros sistema vienodai gerai […]

Naujasis „BMW M3 CS“: iki 100 km/val. – per 3,4 sek.

Naujasis „BMW M3 CS“: iki 100 km/val. – per 3,4 sek.

Vokietijos automobilių koncerno „BMW“ sportinių modelių padalinys „M GmbH“ pristatė atnaujintą, dar greitesnį „BMW M3 CS“ sedaną. Šis modelis, kuris pritaikytas ir važiavimui lenktynių trasose, ir yra universalus kasdienėse kelionėse, pasižymi patobulintu 405 kW/550 AG galios varikliu, subtilia išvaizda bei inovacijomis valdymo srityje.   „Naujausias modelis yra dar sportiškesnis ir dinamiškesnis. Tai pavyko pasiekti patobulinus […]

Ruošiamasi rekonstruoti krašto apsaugai svarbų valstybinės reikšmės kelią Švenčionių rajone

Ruošiamasi rekonstruoti krašto apsaugai svarbų valstybinės reikšmės kelią Švenčionių rajone

Švenčionių rajone ties Pabradės poligonu rengiamasi kapitališkai remontuoti rajoninio kelio Nr. 4415 Pabradė–Meškerinė beveik 6 km ilgio ruožą (nuo 5,3 iki 11,1 km). Lietuvos automobilių kelių direkcija paskelbė viešąjį pirkimą šio ruožo kapitalinio remonto techninio darbo projektui parengti, projekto vykdymui prižiūrėti ir darbams atlikti. Planuojama, kad sėkmingai atlikus viešųjų pirkimų procedūras, projektą bus galima įgyvendinti […]

Saugaus eismo situacija Lietuvoje pernai: padėtis gerėjo, bet problemų dar apstu

Saugaus eismo situacija Lietuvoje pernai: padėtis gerėjo, bet problemų dar apstu

Nors kiekvienais metais eismo saugumo užtikrinimui pritaikoma įvairių naujovių, vairuotojai vis labiau drausminami, tačiau kai kurios tendencijos išlieka neraminančios. Statistiniai duomenys atskleidžia, kad eismo įvykių skaičius pernai kai kuriuose miestuose kartais pasiekdavo ir priešpandeminius rezultatus, taip pat padaugėjo incidentų, kuriuose sužeidžiami žmonės. Pavojingiausia – uostamiestyje Kaip rodo pastarųjų ketverių metų draudimo bendrovės ERGO duomenys, keliuose […]

300 naujų vilkikų papildys „cargoGO Logistics“ transporto parką – investuoja 40 milijonų eurų

300 naujų vilkikų papildys „cargoGO Logistics“ transporto parką – investuoja 40 milijonų eurų

Viena didžiausių logistikos kompanijų Lietuvoje UAB „cargoGO Logistics“ didina savo veiklos apimtis ir transporto parką papildys 300 naujų vilkikų. Užsakyti automobiliai įmonės transporto bazę pasieks etapais, išdėstytais per visus 2023-uosius metus. Į transporto parko plėtrą įmonė investuoja 40 mln. Eur. „Didžioji dalis įsigyjamų automobilių bus skirti plėtrai – jaučiame didelį vilkikų poreikį. Šiuo metu valdome […]

Kodėl naujų elektromobilių kainos vis dar yra aukštos?

Kodėl naujų elektromobilių kainos vis dar yra aukštos?

Nenumaldomai artėjant elektromobilių erai, didžioji dalis automobilių gamintojų savo gamoje įterpia ir elektra varomus modelius, kuriuos renkasi vis daugiau pirkėjų. Tačiau elektromobilių paklausa vis dar neprilygsta benzininiams bei dyzeliniams modeliams dėl mažo pasirinkimo, vairuotojų įpročių ir, svarbiausia, aukštos kainos. Daugelis vairuotojų pereitų prie elektra varomų automobilių anksčiau, bet ne kiekvienas juos gali įpirkti. Nors rinka […]