Baltijos šalių plentinių motociklų čempionate „Krasta Auto“ turės savo remiamą komandą

1

Baltijos šalių plentinių motociklų čempionate „Krasta Auto“ turės savo remiamą komandą

Vokietijos motociklų gamintoją „BMW Motorrad“ atstovaujanti bendrovė Lietuvoje „Krasta Auto“ praneša apie partnerystę su lenktynininku Vitu Lopiniu. Bendradarbiavimo rezultatas – unikalus atvejis Lietuvos sporto padangėje. Artėjančiose Baltijos valstybių motociklų plento žiedo varžybose į trasą su galinguoju „BMW M1000RR Competition“ motociklu išvažiuos oficialiai „Krasta Auto“ remiama komanda „BMW Motorrad Racing Lithuania“.

„Lietuvoje motociklų kultūra išgyvena tikrą pakilimą, todėl kasmet stebime vis didesnį vairuotojų srautą šalies keliuose. Kelionės motociklais yra savo populiarumo jau sulaukusi sritis, todėl džiugu, kad vis daugiau vairuotojų atranda ir sportinį važiavimą. „BMW Motorrad“ motociklai yra savo vardą užsitarnavęs pasirinkimas trasoje, todėl lenktynėse sportininkai gali mėgautis aukščiausios kokybės važiavimo patirtimi. Partneryste su profesionaliu lenktynininku Vitu Lopiniu siekiame ir toliau populiarinti motociklų sportą bei prisidėti prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje“, – teigia BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas. 

„Krasta Auto“ artėjančiame Baltijos šalių motociklų plento žiedo čempionato sezone „BMW Motorrad Racing Lithuania“ komandai suteiks galimybę vairuoti pati galingiausią turimą modelį „BMW M1000RR Competition“. Šis „Superbike“ klasės motociklas išsiskiria savo dinamišku lengvumu bei svarbiausiais valdymo privalumais. Itin patikimi stabdžiai ir stabili važiuoklės elgsena leidžia įveikti net ir staigiausius posūkius.

Šio sezono Baltijos šalių čempionatą sudarys šeši lenktynių etapai, vyksiantys keturiose skirtingose trasose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Slovakijoje.

„Galimybė dalyvauti labiausiai konkurencingose „Superbike“ rango varžybose ir būti remiamam „BMW Motorrad“ atstovų – ne tik didelė garbė, bet ir atsakomybė. Partnerystė su „Krasta Auto“ įpareigoja siekti aukščiausių sportinių rezultatų bet kurioje lenktynių trasoje. Kartu tai didžiulis įvykis ne tik man, bet ir visam motociklų sportui Lietuvoje. Tikiuosi, kad šis įvykis prisidės prie motosporto populiarinimo šalyje, o išaugusi konkurencija nudžiugins ne tik žiūrovus, bet ir lenktynių dalyvius“, – sako sporto asociacijos „Adrenalino centras“ vadovas Vitas Lopinys.

Kaip pastebi lenktynininkas, bendradarbiavimas prie šio sportinio projekto – unikalus įvykis Lietuvoje. Iki šiol nebuvo nė vienos lenktynininkų komandos, kuri turėtų tokį platų ir tiesioginį motociklų gamintojo atstovų palaikymą.

„Tikime „BMW Motorrad Racing Lithuania“ komandos sėkme ir viliamės, kad iš čempionato grįšime su prizinėmis vietomis. Tiek Vito meistriškumas, tiek ir jo vairuojamo motociklo techninės savybės leidžia užtikrintai laukti lenktynių starto ir tikėtis svarbiausių pergalių“, – dalinasi Martynas Daujotas.

Nors artėjantis Baltijos šalių čempionatas yra svarbiausias „Adrenalino centro“ ir „Krasta Auto“ partnerystės rezultatas, abiejų šalių bendradarbiavimas tęsiasi jau 3 metus. Daugėjant motociklų entuziastų, atsiranda vis didesnis edukacinių veiklų bei aktyvaus vairavimo renginių poreikis. Norintiems pasitobulinti važiavimo įgūdžius, „Adrenalino centro“ ir „Krasta Auto“ atstovai organizuoja mokymus bei vairavimo ekstremaliomis sąlygomis seminarus.

Vitas Lopinys – daugkartinis Lietuvos čempionatų „Superbike“ motociklų klasėje prizininkas. Be to, sportininkas yra Lietuvos motociklų sporto federacijos Tarybos narys, plento žiedinių lenktynių teisėjas bei ekstremalaus motociklų valdymo įgūdžių mokymų instruktorius.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Vilniuje lankysis didžiausių Turkijos įmonių atstovai

Vilniuje lankysis didžiausių Turkijos įmonių atstovai

Vasario 29 – kovo 1 d. Lietuvoje vyks Turkijos ir Lietuvos verslo forumas, kurį organizuoja finansų konsultantų įmonės „iFuture INVESTMENTS“. Renginyje įžvalgomis dalinsis verslininkai iš didžiausio pramonės centro Turkijoje, Bursos regione, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis, Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas, Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas […]


Žvyrkelių priežiūrą sunkina permainingi orai

Žvyrkelių priežiūrą sunkina permainingi orai

Dar nesibaigus žiemos sezonui, žvyrkelių būklė kelia rūpesčių tiek kelininkams, tiek gyventojams. Kelininkų teigimu, ši žiema, kaip tampa įprasta, buvo nepalanki dėl vyravusių permainingų oro sąlygų – gausių ir mišrių kritulių, temperatūros pokyčių. Vis dažniau girdint gyventojų skundus dėl prastos žvyrkelių būklės – AB „Kelių priežiūra“ paaiškino, kaip ir kada jie yra prižiūrimi. Kad būtų […]


Po žiemos nusprendėte nusiplauti automobilį? Štai, ką reikėtų žinoti

Po žiemos nusprendėte nusiplauti automobilį? Štai, ką reikėtų žinoti

Traukiantis žiemiškiems orams ir artėjant pavasariui, dažnas vairuotojas džiaugiasi pagaliau nusiplovęs automobilį – saulėtomis dienomis prie plovyklų neretai nusidriekia ilgiausios eilės. Tiesa, dažnai džiaugsmas trunka neilgai. Ankstyvam pavasariui būdinga nekintanti tendencija – 30 proc. išaugęs žalų, užfiksuotų išvažiavus iš plovyklų, skaičius. Visgi skubėti kaltinti plovyklos nereikėtų – neretai nuplovus automobilį tiesiog geriau matomi įvairūs anksčiau […]


Kaip sutaupyti perkant knygas?

Kaip sutaupyti perkant knygas?

Ar jūs mėgstate skaityti knygas? Jei taip, galbūt jums kyla klausimas, kur ir kaip galima įsigyti knygų pigiau. Vienas iš variantų yra pirkti skaitytas knygas. Šiame straipsnyje mes pateiksime kelias priežastis, kodėl tai gali būti naudinga ir kaip tai padaryti. Pirma, pirkti skaitytas knygas yra ekologiška. Knygų gamyba reikalauja daug medžiagų ir energijos, o taip […]


Kodėl paskutiniu metu taip išpopuliarėjo odinės rankinės per petį ?

Kodėl paskutiniu metu taip išpopuliarėjo odinės rankinės per petį ?

Oda, naudojama pasaulinio lygio rankinėms gaminti, nėra įprasta medžiaga. Kokybiško odinio krepšio skirtumą nuo alternatyvių sprendimų galima apibūdinti sekant Edwardu Radzinskiu žodžiais „Paryžiuje iš avižų ryžių nepadarys“. Ši iš pažiūros šnekamoji išraiška puikiai iliustruoja medžiagų svarbą kūrybos procese. Odos meistrai daug metų skyrė tam, kad suprastų, su kokia oda jie dirba kiekvieną dieną. Dėl savo […]


ĮSIGIJUSI NAUJĄJĮ „A321NEO“ ORLAIVĮ, „WIZZ AIR“ SAVO PARKĄ PADIDINO IKI 200 ORLAIVIŲ

ĮSIGIJUSI NAUJĄJĮ „A321NEO“ ORLAIVĮ, „WIZZ AIR“ SAVO PARKĄ PADIDINO IKI 200 ORLAIVIŲ

● Naujasis orlaivis bus bazuojamas Londono Lutono oro uoste ● Vidutinis „Wizz Air“ orlaivių parko amžius yra 4,24 metų. Tai – antras jauniausias orlaivių parkas pasaulyje Vasario 20 d., Vilnius: „Wizz Air“, sparčiausiai auganti ir ekologiškiausia oro linijų bendrovė Europoje*, spartina savo tinklo plėtrą ir pristato 200-ąjį orlaivį. Rekordinio keleivių skaičiaus 2023 m. sulaukusi „Wizz […]