„Baltic transline“ plečia savo verslą ir investuoja 4,5 mln. eurų į transporto parko atnaujinimą

„Baltic transline“ plečia savo verslą ir investuoja 4,5 mln. eurų į transporto parko atnaujinimą

Logistikos operatorius „Baltic transline“ planuoja atnaujinti savo transporto parką bei įsigyti vilikų bei puspriekabių ir investuos 4,5 milijonų eurų, kurios suteikė „Citadele“ bankas.

„Logistikos sektoriuje gali išsilaikyti tik įmonės, suburiančios profesionalią komandą, kurios dėka, greitai prisitaikome prie neapibrėžtų rinkos sąlygų ir randame būdų kaip ne tik išlaikyti, bet ir plėsti verslą. Banko suteiktas finansavimas leis stipriai atnaujinti mūsų įmonės transporto parką ir tuo pačiu užmegzti dar tampresnius santykius su mūsų partneriais,“ – teigia Mindaugas Veselis, „Baltic transline“ generalinis direktorius.

„Baltic transline“ nuo mažos transporto ir ekspedijavimo bendrovės išaugo į vieną didžiausių logistikos operatorių Europoje su daugiau nei 9300 klientų. Pervežamų krovinių kiekis kasmet auga vidutiniškai po 25 proc. 2019 m. įmonė atliko 216703 pervežimus.

„Nors daugelis transporto ir logistikos įmonių visame pasaulyje Covid-19 pandemijos metu susidūrė su didžiulio mąsto iššūkiais, mes aiškiai matome, kad Lietuvos įmonės dar kartą įrodė, kad geba greitai ir efektyviai prisitaikyti prie vykstančių kardinalių pokyčių tiekimo grandinėse bei užtikrinti nenutrūkstamą prekių judėjimą. Tikiu, kad šis sandoris „Baltic transline“ grupei padės atrasti naujų galimybių ir dar labiau sustiprinti savo pozicijas rinkoje,“ – sako Vaidas Žagūnis,  „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims.

Nuo 2000-ųjų metų veikianti „Baltic transline“ yra šiuolaikiškai valdoma tarptautinių krovinių gabenimo, ekspedijavimo įmonė, teikianti įvairias kompleksines logistikos paslaugas sausumos bei jūrų keliais. ES ir NVS šalyse veikia 9 grupės įmonės: „BTL Group“, „Baltic transline“, „Baltic transline transport“, „Baltic transline rental“, „Ferry bookings“, „Transline Europe“, „Transdepas“ ir 2020 metais įkurtos įmonės Lenkijoje „Baltic transline“ Sp.z o.o bei „Baltic transline“ GmbH Vokietijoje. 2019 m.  grupės pajamos augo 31 proc. ir pasiekė 147,5 mln. eurų apyvartą.

Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1585 savo srities specialistų. UAB „Baltic transline“ modernūs biurai įkurti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kėdainiuose.

Prikabintoje nuotraukoje Mindaugas Veselis, „Baltic transline“ generalinis direktorius, nuotraukos autorius Vladimiras Ivanovas („Verslo žinios“).

Pranešimą paskelbė: Rasa Petruškevičiūtė, AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Crocs LED CUPCAKE G0656800-MU
 
Crocs™ Crocs LION KING TIMON G0657900-MU
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Pink Lemonade 21
 
Teva Midform Universal Women's Hummingbird Gloxinia 38
 
BIOMECANICS 202203 Malva 23

Rekomenduojame

VIADA pritaikė programėlę verslo klientams – siūlo atsisakyti plastikinių kortelių

VIADA pritaikė programėlę verslo klientams – siūlo atsisakyti plastikinių kortelių

Didžiausias Lietuvoje degalinių tinklas VIADA mobiliąją programėlę pritaikė verslo klientų poreikiams. Programėlę naudojančios įmonės ir organizacijos dabar gali skaitmenizuoti kuro pirkimo procesą ir net visiškai atsisakyti plastikinių degalų kortelių. Įmonių darbuotojams programėlė leidžia operatyviau ir saugiau susimokėti už degalus.  Privatiems klientams mobiliąją programėlę VIADA pristatė prieš metus, o iki šių metų pradžios programėlę atsisiuntė ir […]

Išsklaidytos abejonės dėl Klaipėdos uosto vadovo atrankos skaidrumo

Išsklaidytos abejonės dėl Klaipėdos uosto vadovo atrankos skaidrumo

Susisiekimo ministerija informuoja, kad gautos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) išvados dėl VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo atrankos išsklaidė abejones dėl šio atrankos konkurso skaidrumo.  Išanalizavusi ir įvertinusi veiksmus, atliktus organizuojant konkursą VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti, STT nenustatė jokių konkrečių duomenų apie galimą piktnaudžiavimą ir atsisakė dėl to […]

AB „Kelių priežiūra“ stambina kelių tarnybas

AB „Kelių priežiūra“ stambina kelių tarnybas

Siekdama didinti įmonės efektyvumą, kurti vertę darbuotojams, visuomenei ir akcininkui, AB „Kelių priežiūra“ sustambino kelių tarnybas. Iki šiol Lietuvos valstybinius kelius prižiūrėjo 46 kelių tarnybos, o nuo birželio mėnesio jos sustambintos iki 21. Šis žingsnis padės užtikrinti kokybišką kelių priežiūrą ir sklandžius įmonės procesus. „Kelių tarnybų struktūros stambinimas – vienas iš strateginių projektų, kuris leis […]

„Moterų ralyje“ pirmą kartą dalyvaus elektromobilis

„Moterų ralyje“ pirmą kartą dalyvaus elektromobilis

Rugpjūčio 8 d. vyksiančiame „Moterų ralyje“ pirmą kartą dalyvaus elektromobilis. 350 kilometrų iššūkį priėmė „Jaguar“ moterų komanda. Ekipažas pasirinko įspūdingos išvaizdos ir pasaulyje jau spėjusį ne vieną titulą „nuskinti“ visiškai elektrinį miesto visureigį „Jaguar I-Pace“. „Moterų ralio“ viena iš organizatorių Neringa Simson sako, kad elektromobilio atsiradimas „Moterų ralyje“ yra naujas posūkis ralio istorijoje. „Jau kurį […]