Aviacijos akademija „BAA Training“ Lietuvoje paruoš daugiau nei 650 naujų pilotų

1

Aviacijos akademija „BAA Training“ Lietuvoje paruoš daugiau nei 650 naujų pilotų

Vienas didžiausių aviacijos mokymų centrų Šiaurės Europoje „BAA Training“ skelbia, kad iki 2021 metų pabaigos mokytis priims daugiau nei 650 būsimų pilotų. Didžiąją dalį jų sudarys į kadetų programas patekę studentai.

2017 metais „BAA Training“ mokymus pradėjo dvigubai daugiau studentų nei pernai. Tai iš dalies lėmė ir pastaraisiais metais pradėtos penkios naujos kadetų programos. Tokio tipo mokymosi projektai rengiami bendradarbiaujant su oro linijomis, kurios suteikia galimybę gabiems, praėjusiems specialią atranką studentams sėkmingai baigus studijas įsidarbinti. Bendradarbiavimo sutartys rengti kadetus pilotus pasirašytos su „Wizz Air“, „Lao Skyway“, „Small Planet Airlines“, „SmartLynx Airlines“ ir „Vietnam Airlines“ avialinijomis. Artimiausiu metu planuojama pradėti pilotų atrankas į dar tris naujas kadetų programas.

„Kadetų programos sparčiai populiarėja. Lankstūs mokymų sprendimai ir galimybė atrinkti motyvuotus, oro linijų keliamus reikalavimus atitinkančius kandidatus palengvina pilotų įdarbinimo procesą. Tai skatina oro linijas skirti daugiau dėmesio būsimųjų pilotų rengimui ir patiems labiau įsitraukti į jų paruošimą“, – pastebi „BAA Training“, generalinė direktorė Eglė Vaitkevičiūtė.

Šios pilotų programos naudingos ir patiems pilotams: praėję atranką jaunieji aviatoriai pradeda mokymus, o sėkmingai išlaikę egzaminus, jaunuoliai užsitikrina darbo vietą. Būsimiems pilotams tai atspirties taškas neriant į plačiuosius aviacijos vandenis.

„Greitu metu oro linijos gali pritrūkti žmonių, galinčių valdyti lėktuvus. Intensyvaus sezono metu jau dabar būna situacijų, kai oro linijos patiria nuostolių, nes pritrūksta pilotų suplanuotiems skrydžiams įgyvendinti laiku. Skaičiuojama, kad iki 2036 m. reikės daugiau nei 640 tūkstančių naujų pilotų. Tai milžiniški skaičiai ir matydamos kylančią grėsmę oro linijos stengiasi užbėgti įvykiams už akių ir imasi iniciatyvos jaunuoliams siūlydamos kadetų programas“, – pastebi E. Vaitkevičiūtė.

Dėl itin išaugusio studentų skaičiaus „BAA Training“ šiais metais praktinius būsimų pilotų mokymus pradėjo vykdyti iš dviejų papildomų aerodromų Lietuvoje. Be mokymų bazės Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, „BAA Training“ studentai nuo vasaros vidurio ėmė skraidyti ir iš „Įstros“ bei Kyviškių aerodromų.

Šiuo metu aviacijos akademija siūlo 11 skirtingų pirminių pilotų mokymo programų. Trims iš jų nuolat formuojamos naujos studentų grupės, kurioms atrankas „BAA Training“ vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Apie „BAA Training“:

„BAA Training“ vienas didžiausių Europinių kokybės standartų aviacinių mokymų centrų, kuriame individualūs mokymų sprendimai yra grindžiami daugiamete patirtimi ir asmeniniu rūpesčiu klientais. Pagrindinis „BAA Training“ biuras įsteigtas Lietuvoje, tačiau bendrovė vykdo veiklą visame pasaulyje su atstovybėmis Bankoke, Belgrade, Šardžoje, Džakartoje, Londone, Majamyje, Maskvoje, Taline bei Varšuvoje. Įmonė siūlo pilotų mokymų sprendimus 18 skirtingų tipų lėktuvams 54 realaus skrydžio simuliatoriuose, įrengtuose 26 lokacijose Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje bei Azijoje.

2016 metais beveik 700 pilotų nuskrido kone 20.000 valandų realaus skrydžio simuliatoriais ir įgijo Tipo kvalifikaciją „BAA Training“. Praėjusiais metais įmonė taip pat pradėjo kadetų programas su ketveriomis naujomis avialinijomis. 

„BAA Training“ yra tarptautinės, Varšuvos vertybinių popierių biržoje kotiruojamos, aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“, kuriai priklauso per 20 įmonių pasaulyje, dalis.

Pranešimą paskelbė : Agnė Rimeikė, BAA Training

Kiti skelbimai:
 
Egg Pore Blackhead Steam Balm Valomoji šildanti kaukė nuo inkštirų, 30g
 
Vagabond Sprint 2.0 4829-202 Caribbean Blue Multi 39
 
Columbia Snuggly Bunny Bunting Coll Navy/Pine Green Critter Block 74
 
Happy Socks Sketch Multi 9300 36-40
 
Crocs™ Reviva Flip Women's Melon/White 42,5

„Bolt“ pristato naujieną: nuo šiol į kelionės maršrutą galima įtraukti kelis sustojimus

Europoje pirmaujančios pavėžėjimo paslaugų platformos „Bolt“ kelionės Lietuvos gyventojams nuo šiol tampa dar patogesnės. Keleivių patirtis lengvina mobiliojoje programėlėje „Bolt“ įdiegta nauja funkcija, kuri leidžia į kelionės maršrutą įtraukti keletą papildomų stotelių.  Norint pasinaudoti šia funkcija, programėlėje „Bolt“ esančio kelionės adreso laukelio dešinėje pusėje tereikės paspausti mažą pliuso ženklą: taip keleiviai į savo kelionės maršrutą galės iš anksto įterpti norimas papildomas stoteles. Vienai kelionei bus galima nurodyti iki trijų stotelių, o paskutinis sustojimas – galutinis kelionės tikslas.  „Mūsų siekis – užtikrinti, kad kelionės „Bolt“ taptų dar sklandesnės ir patogesnės. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti šią naują funkciją, teikiančią pridėtinės vertės ne tik mūsų keleiviams, bet ir vairuotojams. Atnaujinta programėlė padės vairuotojams lengviau planuoti savo laiką, o […]

  Straipsniai »
Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą per Nevėžį

Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą per Nevėžį

Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemaisiais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį […]

  Straipsniai »
Šilta žiema ir Dakaras kaitina aistras – registracija į „Moterų ralį“  įgauna pagreitį

Šilta žiema ir Dakaras kaitina aistras – registracija į „Moterų ralį“ įgauna pagreitį

Didžiausias Lietuvoje ir išskirtinai moteriškai auditorijai skirtas automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ skaičiuoja naujus registracijos rekordus. Per pirmas kelias registracijos savaites į renginį užsiregistravo virš 200 komandų ir beveik 700 dalyvių. „Ekranuose šmėkščiojantys įspūdingi Dakaro ralio vaizdai, o gal šilta žiema kursto moterų azartą, tad net trečdalis užsiregistravusių į „Moterų ralį“ yra naujokės. Tik dešimtadalyje […]

  Straipsniai »
ES suteikė Estijos pavėžėjimo paslaugų platformai „Bolt“ 50 mln. Eur vertės kreditą

ES suteikė Estijos pavėžėjimo paslaugų platformai „Bolt“ 50 mln. Eur vertės kreditą

EIB suteikia įmonės „Bolt“ plėtrai bei tyrimams ir naujiems produktams kurti 50 mln. Eur vertės kvazikapitalo kreditą. „Bolt“ investuos šios paskolos lėšas į savo teikiamų pavėžėjimo paslaugų saugos, patikimumo ir tvarumo didinimą, taip pat į naujų paslaugų teikimą, pavyzdžiui, automobilių, dviračių nuomos ir maisto pristatymo į namus paslaugas. Susitarimą remia pagal Junkerio planą įsteigtas Europos strateginių investicijų […]

  Straipsniai »