Aviacijos akademija „BAA Training“ Lietuvoje paruoš daugiau nei 650 naujų pilotų

1

Aviacijos akademija „BAA Training“ Lietuvoje paruoš daugiau nei 650 naujų pilotų

Vienas didžiausių aviacijos mokymų centrų Šiaurės Europoje „BAA Training“ skelbia, kad iki 2021 metų pabaigos mokytis priims daugiau nei 650 būsimų pilotų. Didžiąją dalį jų sudarys į kadetų programas patekę studentai.

2017 metais „BAA Training“ mokymus pradėjo dvigubai daugiau studentų nei pernai. Tai iš dalies lėmė ir pastaraisiais metais pradėtos penkios naujos kadetų programos. Tokio tipo mokymosi projektai rengiami bendradarbiaujant su oro linijomis, kurios suteikia galimybę gabiems, praėjusiems specialią atranką studentams sėkmingai baigus studijas įsidarbinti. Bendradarbiavimo sutartys rengti kadetus pilotus pasirašytos su „Wizz Air“, „Lao Skyway“, „Small Planet Airlines“, „SmartLynx Airlines“ ir „Vietnam Airlines“ avialinijomis. Artimiausiu metu planuojama pradėti pilotų atrankas į dar tris naujas kadetų programas.

„Kadetų programos sparčiai populiarėja. Lankstūs mokymų sprendimai ir galimybė atrinkti motyvuotus, oro linijų keliamus reikalavimus atitinkančius kandidatus palengvina pilotų įdarbinimo procesą. Tai skatina oro linijas skirti daugiau dėmesio būsimųjų pilotų rengimui ir patiems labiau įsitraukti į jų paruošimą“, – pastebi „BAA Training“, generalinė direktorė Eglė Vaitkevičiūtė.

Šios pilotų programos naudingos ir patiems pilotams: praėję atranką jaunieji aviatoriai pradeda mokymus, o sėkmingai išlaikę egzaminus, jaunuoliai užsitikrina darbo vietą. Būsimiems pilotams tai atspirties taškas neriant į plačiuosius aviacijos vandenis.

„Greitu metu oro linijos gali pritrūkti žmonių, galinčių valdyti lėktuvus. Intensyvaus sezono metu jau dabar būna situacijų, kai oro linijos patiria nuostolių, nes pritrūksta pilotų suplanuotiems skrydžiams įgyvendinti laiku. Skaičiuojama, kad iki 2036 m. reikės daugiau nei 640 tūkstančių naujų pilotų. Tai milžiniški skaičiai ir matydamos kylančią grėsmę oro linijos stengiasi užbėgti įvykiams už akių ir imasi iniciatyvos jaunuoliams siūlydamos kadetų programas“, – pastebi E. Vaitkevičiūtė.

Dėl itin išaugusio studentų skaičiaus „BAA Training“ šiais metais praktinius būsimų pilotų mokymus pradėjo vykdyti iš dviejų papildomų aerodromų Lietuvoje. Be mokymų bazės Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, „BAA Training“ studentai nuo vasaros vidurio ėmė skraidyti ir iš „Įstros“ bei Kyviškių aerodromų.

Šiuo metu aviacijos akademija siūlo 11 skirtingų pirminių pilotų mokymo programų. Trims iš jų nuolat formuojamos naujos studentų grupės, kurioms atrankas „BAA Training“ vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Apie „BAA Training“:

„BAA Training“ vienas didžiausių Europinių kokybės standartų aviacinių mokymų centrų, kuriame individualūs mokymų sprendimai yra grindžiami daugiamete patirtimi ir asmeniniu rūpesčiu klientais. Pagrindinis „BAA Training“ biuras įsteigtas Lietuvoje, tačiau bendrovė vykdo veiklą visame pasaulyje su atstovybėmis Bankoke, Belgrade, Šardžoje, Džakartoje, Londone, Majamyje, Maskvoje, Taline bei Varšuvoje. Įmonė siūlo pilotų mokymų sprendimus 18 skirtingų tipų lėktuvams 54 realaus skrydžio simuliatoriuose, įrengtuose 26 lokacijose Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje bei Azijoje.

2016 metais beveik 700 pilotų nuskrido kone 20.000 valandų realaus skrydžio simuliatoriais ir įgijo Tipo kvalifikaciją „BAA Training“. Praėjusiais metais įmonė taip pat pradėjo kadetų programas su ketveriomis naujomis avialinijomis. 

„BAA Training“ yra tarptautinės, Varšuvos vertybinių popierių biržoje kotiruojamos, aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“, kuriai priklauso per 20 įmonių pasaulyje, dalis.

Pranešimą paskelbė : Agnė Rimeikė, BAA Training

Kiti skelbimai:
 
Evelatus Apple iPhone 4/4s
 
Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | XP-600/700/800
 
Evelatus Samsung A40 Gradient Glass Case 2 Bubble Gum
 
Mocco 3D Silicone Back Case For Mobile Phone Giraffe Samsung A510F Galaxy A5 (2016) Black
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung J530F Galaxy J5 (2017) with Rose gold frame
Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Dėl itin sparčiai populiarėjančių įvairių buitinių ir pramoninių elektronikos prietaisų Europos ir tuo pačiu Lietuvos keliuose kasdien keliauja vis daugiau įvairių kategorijų pavojingų krovinių (ADR), kurie, nesilaikant reikalavimų, gali sukelti itin skaudžių pasekmių. Todėl tiek draudikai, tiek teisininkai atkreipia įvairius pavojingus krovinius siunčiančių verslų ir siuntų bendrovių dėmesį į kuo atsakingesnį jų vertinimą ir transportavimą, […]

  Straipsniai »
Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Palei Kareivių gatvę, tarp Kareivių ir Žirmūnų gatvių sankryžos, nusidriekė naujas beveik kilometro ilgio dviračių takas. Šioje tako atkarpoje paklotas raudonas asfaltas, įrengtas naujas dviračių tako apšvietimas, šaligatviai, atliktas ženklinimas. Naujas raudono asfalto takas tapo taip reikalinga jungtis su Eurovelo taku palei Nerį, kurį jau spėjo pamėgti daugelis dviratininkų. Tako įrengimui savivaldybė skyrė apie 250 […]

  Straipsniai »

Baigta rekonstruoti magistralės „Via Baltica“ dalis – Panevėžio aplinkkelis

Gerinant eismo sąlygas magistralėje „Via Baltica“, baigtas rekonstruoti apie 22 km ilgio Panevėžio aplinkkelis. Jis praplatintas nuo 2 iki 3 eismo juostų, dėl reversinio eismo organizavimo sudarytos greitkeliui artimos eismo sąlygos. „Magistralėje „Via Baltica“ atlikti darbai ypač svarbūs eismo saugai ir važiavimo komfortui. Svarbiausioje šalies magistralėje Šiaurės–Pietų kryptimi sudarytos sąlygos važiuoti greičiau, kartu sumažinant eismo […]

  Straipsniai »
Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Nuo „Mission E“ koncepcijos pristatymo 2015 m. Frankfurto automobilių parodoje iki pirmojo serijinės gamybos elektrinio „Taycan“ modelio praėjo mažiau nei 48 mėnesiai. Šią savaitę daugiau nei trijų šimtų politikos, verslo ir žiniasklaidos atstovų akyse „Porsche“ atvertė dar vieną naują skyrių gamintojo istorijoje – atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją. „Elektromobilis „Taycan“ yra naujoji „Porsche“ […]

  Straipsniai »