Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

1

Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

Pasaulyje, kur svarbi kiekviena minutė ir norima būti kuo efektyvesniais, automobilių supirkimas netruko išpopuliarėti. Daugybė privalumų, kurių pagrindinė ašis yra automobilio pardavimo greitis, lėmė spartų paslaugos populiarėjimą. Tuo tarpu Lietuvoje šis procesas iš pradžių atrodė vangus, nepasitikėta supirkėjais, jie vadinti „perekūpais“, apie kuriuos sovietiniais metais turėta neigiama nuomonė. Nors ir lėčiau, tačiau šiandien ir Lietuvoje automobilių supirkimas pripažintas vienu iš greičiausių būdų parduoti automobilį.

Automobilių supirkimo paslaugos privalumai

Nustatoma rinkos kaina. Dažna norinčio parduoti automobilį žmogaus klaida yra pardavimo kainos nustatymas remiantis emocijomis ir moraline daikto verte savininkui. Tačiau teisybė ta, jog automobilis, kad ir kaip morališkai būtų svarbus jums, kitiems yra tik transporto priemonė ir jie nelinkę permokėti daugiau, nei reali modelio vertė rinkoje. Tuo tarpu automobilių supirkėjai pasiūlo už automobilį būtent tiek, kiek jis vertas.

Galimybė rinktis kam parduoti. Automobilių supirkėjų rinkoje yra ne vienas, todėl savo automobilį galima pasiūlyti keliems ir rinktis tą, kuris labiau patinka. Ir nesvarbu pagal kokius kriterijus rinksitės –  balso įtaigumas, pasiūlyta kaina, nupirkimo greitis ar pan.

Pardavimas tą pačią dieną. Sutarus su automobilių supirkėju, automobilis parduodamas dažniausiai dar tą pačią dieną. Būtent greita pardavimo procedūra ir iškarto gaunami pinigai yra pagrindinės automobilių supirkimo paslaugos populiarumo priežastys.

Kada automobilių supirkimas naudingas

Skeptikai visuomet užduoda klausimą, kam reikia kreiptis į automobilių supirkėjus, kuomet galima parduoti automobilį tiesiog tradiciniu būdu. Skamba taip, tarsi tradiciniu būdu būtų patikimiau. Automobilių supirkimas yra vienas iš būdų parduoti automobilį, tad, žinoma, negalima nuvertinti ir kitų būdų, tačiau esama ne vienos gyvenimiškos situacijos, kuomet būtent pardavimo greitis lemia sprendimą.

Štai pavyzdžiui, išsikraustant į kitą šalį ir norint parduoti automobilį kuo greičiau, kone vienintelis variantas yra automobilių supirkimas. Antras scenarijus taip pat labai realus –  jei žmogus įsigijo naują automobilį, o senojo neturi kur laikyti. Automobilių pardavimo aikštelės yra mokamos, tad kiekviena diena kai automoboilis neparduodamas, kainuoja papildomai. Trečias variantas, tiesiog prireikė pinigų, o automobilis nėra būtinybė, todėl pardavus jį galima gauti reikiamą sumą nelendant į paskolas. O jei pinigų reikia greitai, geriausia kreiptis į automobilių supirkėjus.

Priežasčių pasinaudoti supirkimo paslauga ir jos privalumų yra gausu. Tad jei prireiks parduoti savo automobilį, tikriausiai jau žinosite kur kreiptis.

https://www.mototurgus.lt/jeep-gerbejai-lietuvai-dovanojo-tautiska-rekorda/

Kiti skelbimai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
 
Kaitlentė Electrolux LIV63430BW

Teismas paskelbė nutartį dėl E.Mikėno ir grupės asmenų veiksmų

Vilniaus apygardos teismas galutiniu ir neskundžiamu sprendimu paliko galioti 2019 m. sausio 18 d. nutartį (nutartis pridedama), kuria teisėjas konstatuoja, kad Erlando Mikėno ir grupės asmenų veiksmuose yra akivaizdūs nusikalstamos veikos požymiai, numatyti BK 300 straipsnio 1 dalyje, todėl dėl šios veikos turi būti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Lietuvos nacionalinės vežėjų […]

  Straipsniai »

DHL kompanija sertifikuota kaip “Top Employer Global” penktus metus iš eilės

DHL Express – vienintelė kompanija, gavusi tokį pripažinimą visuose regionuose Pasaulinė tarptautinių skubių siuntų pristatymo lyderė yra viena iš vos 14 kompanijų, gavusios “Top Employer Global” titulą Amsterdamas/Bona, 2019 vasario 15: DHL Express, pasaulinė logistikos ir tarptautinių skubių siuntų pristatymo lyderė, penktus metus iš eilės buvo pripažinta kaip lyderiaujantis globalus darbdavys. “Top Employers” institutas įteikė […]

  Straipsniai »

„Temsa“ į Kauną pristatė 25 ekologiškus autobusus

KAUNAS, Lietuva, 2019 m. vasario 15 d., /PRNewswire/ — TEMSA, kuri jau pagamino apie 15 tūkst. keleivinių ir turistinių autobusų, šiandien riedančių 66 šalių keliais visame pasaulyje, neseniai laimėjo antrojo pagal dydį Lietuvos miesto Kauno savivaldybės surengtą viešojo transporto autobusų pirkimo konkursą. Netrukus į miesto gatves išriedėsiantys 25 autobusai „TEMSA LF 12“ buvo pristatyti per […]

  Straipsniai »
Vilniaus gatvėse – partizanų nuotraukomis ir citatomis papuošti autobusai

Vilniaus gatvėse – partizanų nuotraukomis ir citatomis papuošti autobusai

Artėjant Vasario 16-ajai, į sostinės gatves išvažiavo partizanų nuotraukomis ir citatomis papuoštas viešasis transportas – šiemet sukanka 70 metų, kai buvo pasirašyta Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio deklaracija. Ant autobusų galima išvysti Adolfo Ramanausko-Vanago, Jono Žemaičio-Vytauto, Juozo Šibailos-Merainio, Leonardo Vilhelmo Grigonio-Užpalio, Petro Bartkaus-Žadgailos, Vytauto Gužo-Kardo, Bronislovo Liesio-Nakties ir Aleksandro Grybino-Fausto, Šaulių sąjungos mintis apie laisvę, kovą, […]

  Straipsniai »