Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

1

Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

Pasaulyje, kur svarbi kiekviena minutė ir norima būti kuo efektyvesniais, automobilių supirkimas netruko išpopuliarėti. Daugybė privalumų, kurių pagrindinė ašis yra automobilio pardavimo greitis, lėmė spartų paslaugos populiarėjimą. Tuo tarpu Lietuvoje šis procesas iš pradžių atrodė vangus, nepasitikėta supirkėjais, jie vadinti „perekūpais“, apie kuriuos sovietiniais metais turėta neigiama nuomonė. Nors ir lėčiau, tačiau šiandien ir Lietuvoje automobilių supirkimas pripažintas vienu iš greičiausių būdų parduoti automobilį.

Automobilių supirkimo paslaugos privalumai

Nustatoma rinkos kaina. Dažna norinčio parduoti automobilį žmogaus klaida yra pardavimo kainos nustatymas remiantis emocijomis ir moraline daikto verte savininkui. Tačiau teisybė ta, jog automobilis, kad ir kaip morališkai būtų svarbus jums, kitiems yra tik transporto priemonė ir jie nelinkę permokėti daugiau, nei reali modelio vertė rinkoje. Tuo tarpu automobilių supirkėjai pasiūlo už automobilį būtent tiek, kiek jis vertas.

Galimybė rinktis kam parduoti. Automobilių supirkėjų rinkoje yra ne vienas, todėl savo automobilį galima pasiūlyti keliems ir rinktis tą, kuris labiau patinka. Ir nesvarbu pagal kokius kriterijus rinksitės –  balso įtaigumas, pasiūlyta kaina, nupirkimo greitis ar pan.

Pardavimas tą pačią dieną. Sutarus su automobilių supirkėju, automobilis parduodamas dažniausiai dar tą pačią dieną. Būtent greita pardavimo procedūra ir iškarto gaunami pinigai yra pagrindinės automobilių supirkimo paslaugos populiarumo priežastys.

Kada automobilių supirkimas naudingas

Skeptikai visuomet užduoda klausimą, kam reikia kreiptis į automobilių supirkėjus, kuomet galima parduoti automobilį tiesiog tradiciniu būdu. Skamba taip, tarsi tradiciniu būdu būtų patikimiau. Automobilių supirkimas yra vienas iš būdų parduoti automobilį, tad, žinoma, negalima nuvertinti ir kitų būdų, tačiau esama ne vienos gyvenimiškos situacijos, kuomet būtent pardavimo greitis lemia sprendimą.

Štai pavyzdžiui, išsikraustant į kitą šalį ir norint parduoti automobilį kuo greičiau, kone vienintelis variantas yra automobilių supirkimas. Antras scenarijus taip pat labai realus –  jei žmogus įsigijo naują automobilį, o senojo neturi kur laikyti. Automobilių pardavimo aikštelės yra mokamos, tad kiekviena diena kai automoboilis neparduodamas, kainuoja papildomai. Trečias variantas, tiesiog prireikė pinigų, o automobilis nėra būtinybė, todėl pardavus jį galima gauti reikiamą sumą nelendant į paskolas. O jei pinigų reikia greitai, geriausia kreiptis į automobilių supirkėjus.

Priežasčių pasinaudoti supirkimo paslauga ir jos privalumų yra gausu. Tad jei prireiks parduoti savo automobilį, tikriausiai jau žinosite kur kreiptis.

https://www.mototurgus.lt/jeep-gerbejai-lietuvai-dovanojo-tautiska-rekorda/

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30
 
BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37
 
Crocs™ Sexi Flip Oyster 41
Keturiasdešimt „Ford Focus“ atspalvių

Keturiasdešimt „Ford Focus“ atspalvių

Daugiavaikė „Focus“ šeima šiemet pasipildys dar dviem nariais  Vilnius, gegužės 24 d. Jau šiandien Lietuvoje galima užsisakyti 40 skirtingų „Ford Focus“ versijų,  tačiau sąrašas nėra baigtas – į Lietuvą dar turėtų atvykti sportiškasis „Focus ST“, taip pat galima užsisakyti prabangiausios versijos „Vignale“ . Tuomet sąraše bus 50 skirtingų variantų ir „Focus“ taps vienu universaliausių modelių […]

  Straipsniai »

Panevėžyje sudegę vilkikai draudimo bendrovei atsieis penktadalį milijono eurų

Pirmadienio naktį Panevėžyje sudegusių vilkikų savininkų patirta žala gali siekti iki ketvirčio milijonų eurų, skaičiuoja nuostolius atlyginsiančios draudimo bendrovės BTA specialistai. Tai viena didžiausių KASKO draudimo žalų, kurias bendrovei yra tekę atlyginti pastaraisiais metais. „Per gaisrą Panevėžyje visiškai supleškėjo BTA apdrausti 5 vilkikai ir 4 puspriekabės. Kai kurios transporto priemonės taip stipriai sudegusios, kad neliko […]

  Straipsniai »
„Modus Group“ planuose – trys nauji „Autobrava Motors“ salonai

„Modus Group“ planuose – trys nauji „Autobrava Motors“ salonai

Tarptautinės įmonių grupės „Modus Group“ valdomas „Alfa Romeo“, „Fiat“, „Fiat Professional“ ir „Jeep“ atstovas Lietuvoje „Autobrava Motors“ ruošiasi pokyčiams. Įmonės planuose – trys naujos atstovybės didžiuosiuose šalies miestuose. Į atstovybes Kaune (šalia magistralinio kelio A1) ir Klaipėdoje bus persikelta dar šią vasarą. Antroje metų pusėje – ir nauja atstovybė Vilniuje. „FCA koncerno automobiliai populiarėja Lietuvoje […]

  Straipsniai »
Kauno autobusų stotis ruošiasi keleivių antplūdžiui

Kauno autobusų stotis ruošiasi keleivių antplūdžiui

Dėl „Rail Baltica“ projekto numatytų geležinkelio darbų šių metų gegužės 22 dieną ruože nuo Palemono iki Kauno geležinkelio stoties stabdomas traukinių eismas. Keleiviai vykstantys į Vilnių arba iš jo turės keliauti ne nuo geležinkelio stoties, o nuo Palemono traukinių stotelės. Tokiems tarpmiestinio susisiekimo pokyčiams ruošiasi autobusų atstovai, besitikintys padidėjusio keleivių srauto. Apie stoties ir vežėjų […]

  Straipsniai »