Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

1

Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

Pasaulyje, kur svarbi kiekviena minutė ir norima būti kuo efektyvesniais, automobilių supirkimas netruko išpopuliarėti. Daugybė privalumų, kurių pagrindinė ašis yra automobilio pardavimo greitis, lėmė spartų paslaugos populiarėjimą. Tuo tarpu Lietuvoje šis procesas iš pradžių atrodė vangus, nepasitikėta supirkėjais, jie vadinti „perekūpais“, apie kuriuos sovietiniais metais turėta neigiama nuomonė. Nors ir lėčiau, tačiau šiandien ir Lietuvoje automobilių supirkimas pripažintas vienu iš greičiausių būdų parduoti automobilį.

Automobilių supirkimo paslaugos privalumai

Nustatoma rinkos kaina. Dažna norinčio parduoti automobilį žmogaus klaida yra pardavimo kainos nustatymas remiantis emocijomis ir moraline daikto verte savininkui. Tačiau teisybė ta, jog automobilis, kad ir kaip morališkai būtų svarbus jums, kitiems yra tik transporto priemonė ir jie nelinkę permokėti daugiau, nei reali modelio vertė rinkoje. Tuo tarpu automobilių supirkėjai pasiūlo už automobilį būtent tiek, kiek jis vertas.

Galimybė rinktis kam parduoti. Automobilių supirkėjų rinkoje yra ne vienas, todėl savo automobilį galima pasiūlyti keliems ir rinktis tą, kuris labiau patinka. Ir nesvarbu pagal kokius kriterijus rinksitės –  balso įtaigumas, pasiūlyta kaina, nupirkimo greitis ar pan.

Pardavimas tą pačią dieną. Sutarus su automobilių supirkėju, automobilis parduodamas dažniausiai dar tą pačią dieną. Būtent greita pardavimo procedūra ir iškarto gaunami pinigai yra pagrindinės automobilių supirkimo paslaugos populiarumo priežastys.

Kada automobilių supirkimas naudingas

Skeptikai visuomet užduoda klausimą, kam reikia kreiptis į automobilių supirkėjus, kuomet galima parduoti automobilį tiesiog tradiciniu būdu. Skamba taip, tarsi tradiciniu būdu būtų patikimiau. Automobilių supirkimas yra vienas iš būdų parduoti automobilį, tad, žinoma, negalima nuvertinti ir kitų būdų, tačiau esama ne vienos gyvenimiškos situacijos, kuomet būtent pardavimo greitis lemia sprendimą.

Štai pavyzdžiui, išsikraustant į kitą šalį ir norint parduoti automobilį kuo greičiau, kone vienintelis variantas yra automobilių supirkimas. Antras scenarijus taip pat labai realus –  jei žmogus įsigijo naują automobilį, o senojo neturi kur laikyti. Automobilių pardavimo aikštelės yra mokamos, tad kiekviena diena kai automoboilis neparduodamas, kainuoja papildomai. Trečias variantas, tiesiog prireikė pinigų, o automobilis nėra būtinybė, todėl pardavus jį galima gauti reikiamą sumą nelendant į paskolas. O jei pinigų reikia greitai, geriausia kreiptis į automobilių supirkėjus.

Priežasčių pasinaudoti supirkimo paslauga ir jos privalumų yra gausu. Tad jei prireiks parduoti savo automobilį, tikriausiai jau žinosite kur kreiptis.

https://www.mototurgus.lt/jeep-gerbejai-lietuvai-dovanojo-tautiska-rekorda/

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Kyla grėsmė Lietuvos pašto ateičiai“

2019 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys kreipėsi į susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių, prašydamas skubiai pateikti paaiškinimus dėl Susisiekimo ministerijos ir asmeniškai ministro diskredituojamo vienos didžiausių valstybės valdomų bendrovių, AB Lietuvos paštas, valdymo. „Ministras privalo 5000 Lietuvos pašto darbuotojų, institucijoms ir visai visuomenei labai aiškiai, ir, […]

  Straipsniai »

Seimui pristatytas transporto priemonės pirmos registracijos mokesčio projektas

  Seimui pristatytas Motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektas Nr. XIIIP-4132, kuriuo siūloma nuo kitų metų sausio 1 d. reglamentuoti motorinių transporto priemonių apmokestinimo transporto priemonių pirmos registracijos mokesčiu tvarką. Mokestį mokėtų M1 klasei ar N1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės, pirmą kartą registruojamos Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre valdytojas. Numatoma, kad […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »

Pasirašyta sutartis dėl ilgalaikės Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategijos rengimo

Susisiekimo ministerijos iniciatyva pradedama rengti Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategija, kuria siekiama numatyti optimalias ilgalaikes šalies transporto sektoriaus plėtros kryptis ir prioritetus. Pagal pasirašytą strategijos rengimo sutartį ją numatoma parengti iki kitų metų liepos mėnesį. „Ilgalaikė susisiekimo strategija suteiks pagrindą kryptingai, gerąja užsienio valstybių praktika pagrįstai tolimesnei Lietuvos transporto sektoriaus plėtrai. Tai leis […]

  Straipsniai »