Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

1

Automobilių supirkimas sparčiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje

Pasaulyje, kur svarbi kiekviena minutė ir norima būti kuo efektyvesniais, automobilių supirkimas netruko išpopuliarėti. Daugybė privalumų, kurių pagrindinė ašis yra automobilio pardavimo greitis, lėmė spartų paslaugos populiarėjimą. Tuo tarpu Lietuvoje šis procesas iš pradžių atrodė vangus, nepasitikėta supirkėjais, jie vadinti „perekūpais“, apie kuriuos sovietiniais metais turėta neigiama nuomonė. Nors ir lėčiau, tačiau šiandien ir Lietuvoje automobilių supirkimas pripažintas vienu iš greičiausių būdų parduoti automobilį.

Automobilių supirkimo paslaugos privalumai

Nustatoma rinkos kaina. Dažna norinčio parduoti automobilį žmogaus klaida yra pardavimo kainos nustatymas remiantis emocijomis ir moraline daikto verte savininkui. Tačiau teisybė ta, jog automobilis, kad ir kaip morališkai būtų svarbus jums, kitiems yra tik transporto priemonė ir jie nelinkę permokėti daugiau, nei reali modelio vertė rinkoje. Tuo tarpu automobilių supirkėjai pasiūlo už automobilį būtent tiek, kiek jis vertas.

Galimybė rinktis kam parduoti. Automobilių supirkėjų rinkoje yra ne vienas, todėl savo automobilį galima pasiūlyti keliems ir rinktis tą, kuris labiau patinka. Ir nesvarbu pagal kokius kriterijus rinksitės –  balso įtaigumas, pasiūlyta kaina, nupirkimo greitis ar pan.

Pardavimas tą pačią dieną. Sutarus su automobilių supirkėju, automobilis parduodamas dažniausiai dar tą pačią dieną. Būtent greita pardavimo procedūra ir iškarto gaunami pinigai yra pagrindinės automobilių supirkimo paslaugos populiarumo priežastys.

Kada automobilių supirkimas naudingas

Skeptikai visuomet užduoda klausimą, kam reikia kreiptis į automobilių supirkėjus, kuomet galima parduoti automobilį tiesiog tradiciniu būdu. Skamba taip, tarsi tradiciniu būdu būtų patikimiau. Automobilių supirkimas yra vienas iš būdų parduoti automobilį, tad, žinoma, negalima nuvertinti ir kitų būdų, tačiau esama ne vienos gyvenimiškos situacijos, kuomet būtent pardavimo greitis lemia sprendimą.

Štai pavyzdžiui, išsikraustant į kitą šalį ir norint parduoti automobilį kuo greičiau, kone vienintelis variantas yra automobilių supirkimas. Antras scenarijus taip pat labai realus –  jei žmogus įsigijo naują automobilį, o senojo neturi kur laikyti. Automobilių pardavimo aikštelės yra mokamos, tad kiekviena diena kai automoboilis neparduodamas, kainuoja papildomai. Trečias variantas, tiesiog prireikė pinigų, o automobilis nėra būtinybė, todėl pardavus jį galima gauti reikiamą sumą nelendant į paskolas. O jei pinigų reikia greitai, geriausia kreiptis į automobilių supirkėjus.

Priežasčių pasinaudoti supirkimo paslauga ir jos privalumų yra gausu. Tad jei prireiks parduoti savo automobilį, tikriausiai jau žinosite kur kreiptis.

https://www.mototurgus.lt/jeep-gerbejai-lietuvai-dovanojo-tautiska-rekorda/

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Swiftwater Mesh Wave Men's Black/Slate Grey 47,5
 
Crocs™ Classic Boat Shoe Mens Navy/Stucco 45,5
 
For Naturals Curling Cream Garbanų formavimo kremas, 212g
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Black/Black 36,5
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Electric Pink/Almost White 38,5
Draudikai: praėjusieji metai buvo avaringesni nei ankstesni

Draudikai: praėjusieji metai buvo avaringesni nei ankstesni

Ne tik Lietuvos kelių policijos duomenys, kuriuose fiksuojami tragiškų pasekmių turėję eismo įvykiai, bet ir smulkesnes avarijas atspindinti draudikų statistika byloja tą patį – praėjusiais metais avaringumas šalyje išaugo. Draudimo bendrovė BTA pernai užfiksavo 11,8 tūkst. eismo įvykių, kuriuos sukėlė lengvieji automobiliai – 20 proc. daugiau nei 2018 m. Labiausiai jų skaičius augo Alytuje, Šiauliuose […]

  Straipsniai »
„Bolt“ ir Tartu universiteto partnerystės rezultatas – duris atvėrusi savivaldžio vairavimo laboratorija

„Bolt“ ir Tartu universiteto partnerystės rezultatas – duris atvėrusi savivaldžio vairavimo laboratorija

Vakar Tartu universitetas, bendradarbiaudamas su pavėžėjimo platforma „Bolt“, atidarė savivaldžio vairavimo laboratoriją. Joje pristatyta inovatyvi transporto priemonė, kuri bus naudojama kaip technologinių bandymų platforma. Atliekant taikomuosius tyrimus, šioje platformoje numatyta vystyti savivaldžio vairavimo technologiją, skirtą ketvirtojo autonomiškumo lygio automobiliams. Kaip teigia laboratorijos įkūrėjai, šio projekto tikslas – sukurti ne pačią transporto priemonę, o plėtoti savivaldžio […]

  Straipsniai »

Draudikai įspėja: įbrėžę kitą automobilį, neskubėkite palikti įvykio vietos

Daugiabučio kieme, gatvėje ar automobilių stovėjimo aikštelėje net trumpam palikus transporto priemonę, grįžus galima rasti nemalonią staigmeną – įbrėžimą, įlenkimą ar kitokį apgadinimą. Ši situacija gali sukelti dar daugiau rūpesčių, kai kaltininko – nėra. Draudikų atstovai pataria, ką daryti radusiems apgadintą automobilį, o sukėlusius žalą perspėja – paliktas raštelis apie net menką įbrėžimą gali baigtis […]

  Straipsniai »

Lietuvos oro uostai apžvelgia 2019–uosius: rekordinis keleivių skaičius ir platus krypčių pasirinkimas

Visuose trijuose Lietuvos oro uostuose praėjusiais metais daugėjo keleivių ir skrydžių skaičius, labiausiai augo Kauno ir Palangos oro uostai, o bendrai visame oro uostų tinkle buvo vykdomos net 92 unikalios kryptys. 2020 metus šalies oro uostai mato kaip tolesnio augimo laikotarpį ir prognozuoja 6 proc. bendrą keleivių skaičiaus didėjimą. Nors praėjusiais metais aviacijos rinkos augimas […]

  Straipsniai »