automobilisGyvenimas be transporto priemonės šiais laikais gali pasirodyti labai komplikuotas. Nors yra viešasis transportas ir susisiekimo galimybės labai plačios, visgi, su nuosavu automobiliu pasiekti reikiamą tašką galima kur kas greičiau ir patogiau. Kylant lietuvių pragyvenimo lygiui, tuo pačiu kyla ir poreikis įsigyti kuo geresnės kokybės, mažiau sąnaudų reikalaujančią bei estetiškai patraukliai atrodančią transporto priemonę. Kadangi galimybės tampa vis platesnės – noras gali būti nesunkiai įgyvendinamas. Klausimas, ką daryti su sena transporto priemone, kuri jau nebetinkama tolimesniam pardavimui ir naudojimui? Išeitis – automobilių supirkimas. Tai Lietuvoje seniai funkcionuojanti ir daugeliui puikiai pažįstama paslauga su kuria siūlome susipažinti dar plačiau.

Kodėl verta parduoti auto supirkėjui?

Lietuviai – taupūs žmonės. Prieš išmesdami kokį nors daiktą – kelis kartus pagalvoja, galbūt ateityje jis dar gali būti kaip nors panaudojamas. Nieko keisto, kad daugelis neskuba atsisveikinti ir su transporto priemonėmis, kurios daugeliui buvo tarsi šeimos nariai. Net ir tokiu atveju jeigu turite nuosavą kiemą arba nenaudojamą garažą – savo funkcijos nebeatliekančios transporto priemonės laikyti paprasčiausiai neverta. Ilgainiui dėl prastų oro sąlygų jos kokybė dar labiau sumenkės, tad nepavyks uždirbti nei iš visos mašinos, nei iš tam tikrų jos dalių. Brangus automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose įgyvendinamas labai greitai ir už pardavėjui priimtiną kainą. Svarbiausia susipažinti su pliusais, kurie gali paskatinti pasinaudoti šia galimybe.

 1. Mes superkame automobilius nustatome transporto priemonės kainą, kuri yra adekvati. Daugeliu atveju pardavėjas ir pirkėjas gali derėtis tol, kol pavyksta atrasti labiausiai priimtiną sprendimą. Parduoti pirkėjas visada verta kur kas labiau, nei laikyti transporto priemonę ir negauti iš jos jokios naudos.
 2. Parduodami supirkėjui, o ne individuliam asmeniui – jūs gausite atitinkamą pinigų sumą. Supirkėjai visada gali pasiūlyti daugiau, tad atsižvelkite į šį aspektą.
 3. Automobilių supirkimas apima ne tik idealios būklės transporto priemones, kurios dar sėkmingai važiuos, tačiau ir tokius automobilius, kurie turi labai didelius gedimus ar apskritai nebevažiuoja. Tai suteikia galimybę užsidirbti net ir tokiu atveju, jeigu transporto priemonė yra praktiškai nebenaudinga.
 4. Supirkėjai pasirūpins visais dokumentais, kuriuos būtina pateikti tokiu atveju, jeigu transporto priemonė yra parduodama. Daugelis žmonių paprasčiausiai nežino, kiek ir kokių popierių reikia, tuo pačiu, kokius mokesčius reikės sumokėti. Puiku, kai viską atlieka profesionalai, kurie puikiai žino visus auto pardavimo žingsnelius.
 5. Transporto priemonė bus pasiimta iš vietos, kurioje ji yra. Taigi, neteks pačiam investuoti į tralo paslaugas, kurios yra gana brangios. Žinoma, nereikės rūpintis paslaugų tiekėju, gaišti savo laiko.
 6. Pardavimas ir susiderėjimas vyksta labai gretai. Dažniausiai visi procesai atliekami internetu.

Parduoti savo transporto priemonę yra paprasta kaip niekada. Kol vieni žmonės vargsta keldami skelbimus ir atsakydami į skambučius, kuriuose dažniausiai nėra jokios reikalingos informacijos, tuo tarpu kiti pasirenka kur kas lengvesnį kelią, kuris vainikuojamas padoria pinigų suma. Juolab, egzistuoja labai daug įmonių, kurios teikia tokias paslaugas, taigi atsižvelgdami į konkrečius kriterijus nesunkiai atrasite tą variantą, kuris tinka labiausiai.

Kaip parduoti transporto priemonę supirkėjams?

Transporto priemonės pardavimas yra greitas ir nesudėtingas procesas. Kadangi viską už jus atliks profesionalai – pirkėjui dėl nieko neteks sukti galvos. Automobilių supirkimas ypač efektyviai dažniausiai vykdomas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kaip Vilnius, Kaunas ir Klaipėda. Didmiesčiuose įsikūrusios įmonės gali tą pačią dieną atvykti ir apžiūrėti Jūsų transporto priemonę. Tuo pačiu pateikti pinigų sumą, kurią sutinka mokėti. Jeigu gyvenate kiek mažesniame mieste, tai nereiškia, kad supirkimo galimybės Jums negalioja. Paprasčiausiai telefonu arba elektroniniu paštu reikia susirasti, kuriuo metu supirkėjai gali atvykti. Tolimesni proceso žingsniai yra lygiai tie patys. Kokie jie?

 1. Pirmiausia Jums reikia pasirinkti auto supirkėją, kuris yra pasiruošęs pirkti Jūsų transporto priemonę. Supirkėjų pasiūla plati, tad įvertinkite kuo daugiau kriterijų, ko atrasite tą įmonę, kurios pasiūlymas Jus labiausiai tenkina.
 2. Pasirinkus įmonę siūlome užpildyti paraiškos formą jų internetiniame puslapyje. Reikia labai detaliai nurodyti visus duomenis. Pagal juos supirkėjas galės nustatyti pinigų sumą, kuri jam atrodo racionaliausia atsižvelgus į Jūsų auto priemonę.
 3. Jeigu pateikta suma jus tenkina – tokiu atveju dažniausiai susitariama, kuriuo metu asmuo atvyks iki Jūsų ir susitvarkys visus dokumentus bei sumokės už automobilį, kurį tuoj pat ir pasiims.
 4. Priklausomai nuo pardavėjo pageidavimu – pinigai gali būti pervedami arba galima sumokėti grynaisiais. Pasirinkus šį variantą dažniausiai pardavimo procesas įgyvendinamas labai greitai. Abi pusės lieka patenkintos ir toliau elgiasi su transporto priemone arba pinigais pagal savo poreikį.

Štai tokie paprasti žingsneliai apipina transporto priemonės pardavimą. Kadangi viskas vyksta labai greitai ir paprastai – daugelis tautiečių ypač vertina transporto priemonės supirkimo galimybes. Visgi, jeigu turite laiko, tokiu atveju rekomenduojame paruošti automobilį pardavimui. Kartais net ir smulkmenos gali pakelti jo vertę, o daugelio žmonių toks tikslas dažniausiai ir yra.

Naudingi patarimai tiems, kurie nori parduoti auto

Daugelis žmonių labai skuba parduoti savo transporto priemonę. Deja, dėl skubėjimo dažnai gaunama suma už mašiną būna ne tokia, kokios tikitės. Aišku, jeigu parduodate skubiai ir jums geriau keli eurai negu nieko – tokiu atveju auto supirkimas Jums puikiai tinkanti paslauga. Kitu atveju, jeigu turite šiek tiek laiko – siūlome atsižvelgti į konkrečius kriterijus, kurie Jums padės džiaugtis mašina.

 • Prieš parduodant transporto priemonę supirkėjams visada naudinga susižinoti, kiek Jūsų mašina yra verta. Jeigu neturite profesionalo draugo, kuris apžiūrėjęs gali nustatyti transporto priemonės vertę, tokiu atveju siūlome internete pasižiūrėti panašių į jūsų parduodamų auto priemonių kainas. Tai padės įvertinti savo galimybes.
 • Kuomet į konkretaus puslapio sistemą talpinsite info apie savo mašiną – pasistenkite viską surašyti kuo detaliau. Neverta meluoti, kadangi profesionalai atvykę apžiūrėti mašinos greitai pastebės, kokia jos būklė ir tuo pačiu vertė. Surašydami smulkmenas paprasčiausiai sutaupysite tiek savo, tiek supirkėjų laiką.
 • Visada naudinga bent jau minimaliai aptvarkyti mašiną. Kartais estetika gali pakelti jos kaina. Jeigu neturite laiko – nuvykite į plovimo saloną. Ten bus iš pagrindų pasirūpinta Jūsų automobiliu.
 • Jeigu siūloma suma už transporto priemonę jums atrodo per maža – neskubėkite atsisakyti pasiūlymų. Visada galima derėtis ir pabandyti surasti kompromisą, kuris tenkintų abi puses.
 • Jeigu keli supirkėjai Jums siūlo panašaus dydžio sumą, kuri jūsų netekina, tokiu atveju reikia suvokti, kad mašina paprasčiausiai tiek tėra verta ir daugiau gauti tiesiog nepavyks. Kita vertus – geriau gauti bent kažkiek, nei laikyti nenaudojamą auto.
 • Prieš pasirinkdami kompaniją, kuriai planuojate parduoti automobilį – detaliai perskaitykite supirkimo sąlygas. Internete galite rasti labai daug informacijos, kuri padės suvokti, kokios yra jūsų, kaip pardavėjo, galimybes ir ko galite reikalauti. Deja, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
 • Kuo glaudžiau bendrausite su supirkėjais, tuo geresnį sandorį pavyks sudaryti. Svarbiausia – komunikacija, kadangi ji padeda pasekti maksimaliai geriausių rezultatų.

Automobilių supirkimas – puiki paslauga, kuria pasinaudoja vis daugiau žmonių. Akivaizdu, kad įvertindami pliusus tautiečiai išnaudoja šansą bent kiek užsidirbti iš jau nebe tokios funkcionalios transporto priemonės, kokia ji buvo iki šiol. Daugelis tautiečių perka jau panaudotas transporto priemones, tad nieko keisto, kad jas perduoti toliau paprasčiausiai nebeverta. Auto priemonių parkas sensta, mašinos naudojamos iki tol, kol jos dar atlieka kokią nors funkciją. Daugelis skaičiuoja savo transporto amžių net keliomis dešimtimis metų. Akivaizdu, kad ją perleisti kitiems tiesiog nebeverta. Tokiu atveju supirkimo įmonės – geriausias pasirinkimas. Juk gauti pinigus už tai, kas yra visiškai nebefunkcionalu – verta.

www.automobiliusupirkejai.lt  puslapyje užpildžius paraišką – visi supirkėjai gaus užklausą dėl automobilio. Tai labai greitas ir patogus būdas parduoti. Nereikia gaišti laiko pildant atskiras formas, kuriose tenka pateikti vis tą pačią info. Kadangi labai daug įmonių Lietuvoje siūlo auto supirkimo paslaugas, pasirinkti tą, kuri labiausiai tenkina Jūsų poreikius – galima pagal šiuos kriterijus:

 1. Įvertinkite, kokios yra įprastai nustatomos konkrečios būklės ir markės supirkimo kainos. Juk tai vienas pagrindinių veiksnių skatinančių pasinaudoti konkrečiomis įmonės paslaugomis.
 2. Tuo pačiu naudinga susižinoti kitų žmonių nuomonę apie paslaugas, kurios yra suteikiamos. Internete dažniausiai paliekami atsiliepimai, kurie padės susidaryti preliminarią nuomonę.
 3. Įvertinkite ir tai, kad kiekvienas supirkimo punktas nustato savas sąlygas, kuriomis sutinka pirkti transporto priemonę. Sąlygų perskaitymas yra labai svarbus, tad skirkite tam kuo daugiau laiko. Tokiu atveju būsite tikras, kad pasirinkote patį geriausią variantą iš egzistuojančių.
 4. Kol vienos įmonės greitai atvyksta ir į nedidelius miestus, kur superkama auto, tuo tarpu kitos labiau orientuojasi į superkamas mašinas mieste. Ar Jums tai aktualus kriterijus?
 5. Įvertinkite, kaip su jumis bendrauja supirkėjas. Logiška, kad siekiant, jog paslauga būtų tinkama – svarbi tinkama komunikacija, kuri padeda pasiekti daugiau.
 6. Daugelis įmonių savo paslaugas teikia 7 dienas per savaitę įskaitant ir švenčių dienas. Jeigu tik tuomet esate laisvas – galite ieškoti įmonės, kuri su jumis susitiks būtent Jums patogiu metu.
 7. Galiausiai, įvertinkite ir tai, kaip greitai siūloma paslauga bus įgyvendinama ir per kiek laiko supirkėjas atsiskaitys už paslaugas. Daugeliui žmonių tai labai svarbu. Mokėjimas grynais – prioritetas.

Jeigu perskaitę straipsnį supratote, kad automobilių supirkimas yra labai gera paslauga, kuria turėtų pasinaudoti visi, kurie tik turi nebereikalingas transporto priemones – rekomenduojame ieškoti įmonės, kuri pasiruošusi suteikti paslaugas. Virtualus pasaulis ir paieškos sistemos suteikia galimybę greitai atrasti tą vietą, kurios pasiūlymai Jums labiausiai tinka. Kuo daugiau kriterijų įvertinsite, tuo labiau poreikius tenkinantį variantą atrasti pavyks. Drąsiai ieškokite, o suradę gaukite už nereikalingą transporto priemonę solidžią sumą.